شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۸:۱۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق اسفند»

نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اخبار کارگزینی آموزش و پرورش نوشت: به اطلاع همکاران گرامی می رساند: اعتبار لازم جهت پرداخت جامانده های رتبه بندی در حقوق اسفند 1401 تخصیص یافته و جذب گردیده است و بزودی به حساب ذینفعان از سوی امور مالی ادارات کل واریز خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عزل یا استعفای وزیر آموزش پرورش در فروردین ماه به دلیل واریز نشدن حقوق اسفند ماه معلمان و عدم اجرای قانون رتبه بندی در صدر اخبار مهم قرار گرفت و گرچه نمایندگان مجلس و شخص ابراهیم رییسی از ندادن چک سفید امضا به وزرا سخن می گفتند، انتظار می رفت جابه جایی ها بسیار زودتر موعد صورت می گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که آموزش و پرورش به صورت رسمی اعلام کرده بود: "قصور منجر به تأخیر و نحوه پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان متوجه معاونت برنامه ریزی و اداره کل مالی تشخیص داده شد" اما سرپرست آموزش و پرورش هنوز هیچ برخوردی با مقصران این پرونده انجام نداده است!
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کسری حقوق اسفند ماه معلمان نیز موضوع مهمی است و این امیدواری وجود دارد که وزیر آتی بتواند گلایه های معلمان را که در یکی دو ماه اخیر وجود داشته برطرف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به خطاهای فاحش معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در ماجرای عدم پرداخت حقوق اسفند معلمان و معوقات رتبه بندی گفت: تمام مسببان این موضوع در سطح معاونان وزارت آموزش و پرورش باید عزل شوند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران با بیان اینکه حقوق اسفند زودتر از معمول واریز شد و اکنون روزهاست که در انتظار واریز حقوق فروردین هستیم، خواستار صدور احکام حقوقی جدید خود شدند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
وقتی حقوق اسفند ماه معلمان با تأخیر و کسری پرداخت شد، وزیر آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در معرض شدیدترین انتقادات قرار گرفتند. بحرانی که وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه را قربانی کرد. اما آیا بدحسابی دولت حل می شود؟ ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: علیرضا منادی در جریان بررسی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در خصوص علل و عوامل تأخیر در پرداخت حقوق اسفندماه 1401 فرهنگیان گفت: مجلس یازدهم دانش بنیان ترین مجلس تاریخ مجالس کشور است و این افتخار بزرگی برای ما است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور در پی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی مبنی بر معرفی مقصران اصلی در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان، در بیانیه ای اعلام کرد: این سازمان در اجرای قانون و رتبه بندی معلمان، همواره همراه و همدل بوده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور می گوید: ریشه مشکل به وجود آمده در جریان واریز حقوق فرهنگیان به حذف 30 بند از لایحه رتبه بندی معلمان از سوی نمایندگان مجلس برمی گردد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمدباقر قالیباف جلسه علنی امروز (سه شنبه 15 فرودین) مجلس شورای اسلامی و پس از بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات رابطه با موضوع عدم پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان، گفت: از اختیارات دولت است که سه ماه برای وزارت آموزش و پرورش سرپرست منصوب کند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
جای این سؤال جدی وجود دارد که چرا با وجود گذشت 16 روز از اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر مقصر بودن معاونت برنامه ریزی این وزارتخانه، معاون برنامه ریزی این وزارتخانه و با وجود استعفای نوری همچنان با خاطری آسوده در مقام خود باقی مانده است?
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 15 فروردین ماه) مجلس در تذکری شفاهی اظهار کرد: برخی از متخلفان در جریان تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان استعفا دادند، اما انتظار است که دولت با مابقی متخلفین نیز برخورد کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به استعفای وزیر آموزش و پرورش به خاطر پرداخت نشدن به موقع حقوق اسفند فرهنگیان، گفت: در این موضوع رئیس جمهور طرف مردم را گرفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، علی بهادری جهرمی در نخستین نشست خبری سال 1402 با بیان اینکه روزهای اخیر فرصتی برای سفرهای نوروزی بود، اظهار کرد: در این ایام شاهد رشدهای متعددی به نسبت سال گذشته بودیم و در بخش سفرهای ریلی شاهد 1 میلیون و 600 هزار سفر و رشدی 30 درصد بودیم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت درباره مشکلات مربوط به پرداخت حقوق اسفند 1401 فرهنگیان گفت: در روز های پایانی سال شاهد بروز مشکلات در واریز حقوق فرهنگیان بودیم که همه ما را ناراحت کرد ...
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از منابع آگاه دولت درخصوص روندی که نهایتا منجر به استعفای وزیر آموزش و پرورش شد، می گوید: پس از مشخص شدن سوءمدیریت های گسترده در آموزش و پرورش در اجرای قانون رتبه بندی و عدم واریز حقوق اسفند ماه، برخی مقامات در دولت تلاش کردند، وزیر را مجاب به استعفا کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به تحقیقات انجام شده از سازمان اداری استخدامی، سازمان برنامه و بودجه، وزارت آموزش و پرورش و بازرسی رئیس جمهوری در خصوص تاخیر پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان، آن را منجر به اتخاذ تصمیمی مدیریتی در این حوزه خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز نقطه نظرات خود را درباره بررسی علل و عوامل تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان مطرح کردند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد که اینکه گفته شد رییس سازمان برنامه بودجه استعفا داده است صحت ندارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس برگزار شد و بررسی علل و عوامل تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان در دستورکار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه با اشاره به علت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان تاکید کرد که بر اساس قانون بودجه 1401 رتبه بندی معلمان باید تا سقف 38 هزار میلیارد تومان اجرایی شده و هر گونه پرداخت مازاد از این مبلغ به منزله تصرف در بیت المال بوده و نوعی جرم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۵۰ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: اجرای دستور مقام عالی وزارت در مورخ 29 اسفند 1401 و دستور رئیس جمهور در مورد برخورد قانونی با مسؤولانی که در موضوع حقوق اسفند معلمان قصور و تقصیر داشته اند نباید موجب اتهام زنی و یا تحقیر و تخفیف و جریان سازی های منفی رسانه ای علیه مجموعه ارزشی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۴۳ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون آموزش درباره بررسی علل و عوامل تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان قرائت شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
بهارستان نشینان در اولین جلسه صحن علنی امروز سه شنبه 1402/1/15 گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص علل تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه سال 1401 معلمان را بررسی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و بررسی علل و عوامل تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان در دستورکار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و بررسی علل و عوامل تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان در دستورکار قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
هیچ کس فکرش را هم نمی کرد ماجرای حقوق اسفند معلمان بعد از 2 هفته، به برکناری وزیر آموزش و پرورش ختم شود؛ حقوقی که مقرر شده بود اتفاق خوب در نظام تعلیم و تربیت باشد چرا که احکام قطعی رتبه بندی معلمان صادر شد و قرار بود فرهنگیان طعم شیرین رتبه بندی استحقاقی را بچشند.
رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تشریح نشست ویژه امروز کمیسیون آموزش در خصوص موضوع علل تأخیر در پرداخت حقوق اسفندماه معلمان و معوقات رتبه بندی، گفت: مقصران تأخیر در پرداخت حقوق معلمان فردا در صحن علنی معرفی می شوند، ضمن اینکه بر اساس گزارش ارائه شده در نشست امروز در طول ایام عید ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در موضوع معوقات حقوق اسفندماه معلمان قصور از جانب وزارت آموزش و پرورش بود که بدون لحاظ رتبه بندی پرداخت شد. البته علاوه بر آموزش و پرورش، سازمان برنامه بودجه هم در این رابطه مقصر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تاخیر در واریز حقوق اسفند ماه فرهنگیان و معلمان با دستور آیت الله رئیسی رئیس جمهور برای بررسی این موضوع و تشکیل چند جلسه با همین دستور کار و دستور برخورد با مقصرین وارد فاز اجرا شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۴۹ سایت دیگر  
در اسفند 1401 نیز با سوءمدیریت عجیب مسئولان ارشد وزارت آموزش و پرورش، کلاف سردرگمی شکل گرفت و منجر به این شد که حقوق اسفند ماه معلمان در روز 29 اسفند ساعاتی مانده به آغاز سال جدید آن هم به صورت ناقص واریز شود و کام معلمان را در آستانه شب عید به شدت تلخ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پرداخت نشدن کامل حقوق اسفند 1401 معلمان از موضوعات عجیب و تلخ روزهای پایانی سال 1401 و آغازین سال 1402 بود. موضوعی که باعث شد رئیس دولت سیزدهم شخصا وارد ماجرا شود و دستوراتی را برای حل و فصل آن صادر کند.
پایان تیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش وپرورش در خصوص برخورد با عوامل تاخیر و نحوه پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان محترم اطلاعیه ای صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارمندان شهرداری بندرعباس اعلام کردند که با گذشت سیزده روز از آغاز سال جدید هنوز هیچ کدام از کارمندان شهرداری حقوق اسفندماه خود را دریافت نکرده اند. شهردار بندرعباس اما تاکید دارد که دست کارمندان خالی نیست و حداقل 20 میلیون دریافتی شب عید داشته اند!
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان آغاز شد، اظهار کرد: افراد مقصر در مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان شناسایی شده اند و برخوردهای قانونی با این افراد انجام خواهد شد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش وپرورش از آغاز پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان آغاز شد، اظهار کرد: افراد مقصر در مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان شناسایی شده اند و برخوردهای قانونی با این افراد انجام خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۶۸ سایت دیگر  
افراد مقصر در مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه شناسایی شده اند و برخوردهای قانونی با این افراد انجام خواهد شد
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حالا که معاون اول رئیس جمهور رسماً اعلام کرده که نحوه اقدام آموزش و پرورش علت اصلی بروز مشکل بوده است، اطلاعیه آموزش و پرورش در 29 اسفند را به خاطر بیاورید که چگونه در کمال خونسردی گفتند یک خطای نرم افزاری بوده است!
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بالاخره امروز 4 ماه از اضافه تدریس معلمان به حساب های شان واریز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
این روزها بازار عزل و نصب ها داغ است. از روز گذشته، مطالب متعدد درباره برخورد با مقصران نحوه پرداخت حقوق اسفند معلمان از عزل وزیر آموزش و پرورش تا معاونانش و معرفی گزینه های پیشنهادی در کانال های شبکه های اجتماعی و سایت ها منتشر می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: در بحث عدم پرداخت حقوق اسفند معلمان، به نظر می رسد عزل مدیران آموزش و پرورش، نه تنها راهگشا نیست، بلکه مسیر را برای پیدا کردن مقصر اصلی که وزیر آموزش و پرورش باشد را گم می کند!
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
حوزه/ حجت الاسلام کوهی به پرداخت دیر هنگام حقوق اسفند معلمین اشاره کرد و گفت: مشخص شد در وزارتخانه آموزش و پرورش برخی افراد کوتاهی کردند و این مسئله به وجود آمد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
تا ساعاتی دیگر با مقصران تاخیر در پرداخت حقوق اسفند 1401 فرهنگیان در وزارت آموزش و پرورش برخورد می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرنگار بولتن نیوز از یک نماینده مجلس که خواست نامش فاش نشود شنیده که خبر برخورد با مدیر ناکارآمد همان عزل یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش است. این رسانه نوشت: بخش خبری 20:30 در گزارشی به موضوع تاخیر در پرداخت حقوق اسفند معلمان اشاره کرده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اسفند ماه سال 1401 به کام فرهنگیان تلخ شد و این قشر زحمت کش با ناراحتی سال خود را به پایان رساندند. حقوق معلمان و فرهنگیان تا آخرین ساعات روز 29 اسفند پرداخت نشد و پرداخت انجام گرفته نیز ناقص و کمتر از گذشته بود. ...
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۸۶ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش در خصوص برخورد با عوامل تاخیر و نحوه پرداخت حقوق اسفند 1401 فرهنگیان اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که طبق اعلام دولت، وزارت آموزش وپرورش مقصر اصلی نابسامانی وضعیت پرداخت حقوق اسفندماه معلمان شناخته شد، هم اکنون وضعیت برخورد با مقصران این موضوع محل سؤال است؛ آیا "یوسف نوری" وزیر آموزش و پرورش از سکانداری این وزارتخانه عزل می شود؟
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی سریع و دقیق علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان و فرهنگیان و رفع مشکل و شناسایی و برخورد با قصور و تقصیرهای احتمالی ...