پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۳:۴۵Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگری»

رانندگان قطار در انگلیس با سازماندهی دو اتحادیه کارگری سرشناس از روز چهارشنبه دور جدیدی از اعتصاب هایی که برای سه روز در ماه ژوئن برنامه ریزی کرده اند را به اجرا می گذارند.
نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: افتتاح ساختمان تأمین اجتماعی یکی از مطالبات جامعه کارگری شهرستان پیشوا است که بر اساس مصوبه سازمان تأمین اجتماعی، ساختمان مستقل تأمین اجتماعی این شهرستان در خرداد ماه افتتاح و فعالیت خود را آغاز می کند.
طرح مسکن کارگری که به منظور تامین مسکن برای قشر کم درآمد ارائه شد، کارگرانی که به امید خانه دار شدن در این پروژه ثبت نام کرده بودند را با بلاتکلیفی و ناامیدی مواجه کرده است.
بسیج   ۸ ساعت پیش    
نشست هم افزایی و تعامل بین سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان و سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فتح با بخشدار مرکزی شهرستان بویراحمد به منظور کمک به توسعه مناطق محروم برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فیش حقوقی خرداد ماه 1402 بازنشستگان کارگری هم صادر شده، اما بیست و پنج درصد باقیمانده متناسب سازی برای سال 1400 است و نزدیک به بیست و چهار ماه معوقه دارد، اما ظاهراً اراده ای برای پرداخت این معوقات نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وضعیت در اشتغال پاکدشت مطلوب است، اما در حوزه درمان در تنها درمانگاه کارگری کمبودهایی از جمله عدم حضور پزشکان متخصص وجود دارد که دستور پیگیری آن صادر شد.
علی خدایی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایران اکونومیست اظهار داشت: امروز جلسه ای در کنار درب شرکت داروگر برگزار شد و مشکلات این شرکت مورد بررسی قرار گرفت. ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: بیش از 70 درصد از جمعیت این استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و جمعیت کارگری است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان: 70 درصد جمعیت استان اصفهان جامعه کارگری است و نیاز بود تا به نیاز های این قشر، توجه ویژه صورت گیرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: بیش از 70 درصد از جمعیت این استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و جمعیت کارگری است.
مسابقات آمادگی جسمانی ویژه مادران و دختران جامعه کار و تلاش استان به مناسبت دهه کرامت برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۷    
مسابقات ورزشی کارگران و کارکنان شهرکت هواپیما سازی ایران هسا در رشته های دارت بانوان در دو بخش کارکنان و خانواده کارکنان برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۱    
همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان و کارگران نیروگاه اصفهان با حضور 150 نفر از خانواده های کارگری نیروگاه اصفهان روز جمعه مورخ 5 خرداد در محل جاده سلامت برگزار گردید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شبستر- رئیس هیئت ورزش کارگری شهرستان شبستر با برگزاری مراسمی معرفی شد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیور:پیش نویس لایحه اصلاح قانون کار علاوه بر اعتراض جامعه کارگری با مخالفت جامعه کارفرمایی مواجه شده است؛ تا جایی که اتاق های سه گانه، خانه صنعت و کانون عالی کارفرمایی درخواست بازگشت آن به شورای عالی کار را مطرح کرده اند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱    
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی :مجموعه های ورزشی کارگری فرصت مناسبی برای توسعه ورزش کارگری است لذا نیازمند حمایت جدی دولت برای تکمیل مجموعه های ورزشی واحداث این مجموعه ها در دیگر شهرستان های استان هستیم
همزمان با هفته روابط عمومی مراسمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان با حضور روابط عمومی های هیات های ورزشی استان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۷    
طرح مسکن کارگری که به منظور تامین مسکن برای قشر کم درآمد ارائه شد، کارگرانی را که به امید خانه دار شدن در این پروژه ثبت نام کرده بودند را با بلاتکلیفی و ناامیدی مواجه کرده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۲    
علی خدایی- عضو تیم کارگری شورای عالی کار
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: 70 درصد از جمعیت استان اصفهان جامعه کارگری است و باید به نیازهای این قشر توجه ویژه صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یزد- رئیس کل دادگستری استان یزد با تاکید بر تلاش برای ایجاد همدلی بین کارگران و کارفرمایان گفت: حل مشکلات جامعه کارگری و حفظ و صیانت از نیروی کار مدنظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جلسه بررسی مسایل و مشکلات کارگران کارخانه داروگر تهران با حضور برخی فعالان و تشکل های کارگری تهران مقابل درب ورودی این شرکت تشکیل شد. در پایان این جلسه خط تولید کارخانه دوباره آغاز به کار کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۰    
چهارمین جشنواره مهارت های ورزش یوگا کارگران و کارخانجات کشور به میزبانی هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی خرداد ماه برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۳    
جلسه بررسی مسایل و مشکلات کارگران کارخانه داروگر تهران با حضور برخی فعالان و تشکل های کارگری تهران مقابل درب ورودی این شرکت تشکیل شد. در پایان این جلسه خط تولید کارخانه دوباره آغاز به کار کرد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۴    
نماینده جامعه کارفرمایی گفت: بحث کار شایسته یکی از مهم ترین مباحث است که باید در دستور شرکای اجتماعی باشد تا منجر به تعامل بین گروه های کارگری و اجتماعی و ارتقای بهره وری است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۶۴ سایت دیگر  
یک فعال کارگری درباره دستمزد کارگران تاکید کرد: تصمیم شورای عالی کار لازم الاجراست و اگر مباحثی مطرح شود در شورای عالی کار تصمیم گیری می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: رسیدگی به مسایل و مشکلات کارگر و کارفرما، مکمل یکدیگر است.
رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور در هفتمین همایش ملّی کار گفت: اگر کارگری فاقد شغل کامل باشد، فرایند اشتغال به درستی انجام نشده و نهایی نیست.
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
هفتمین دوره همایش ملّی کار، به عنوان محفل همگرایی و هم اندیشی دستگاه های دولتی، سازمان های کارفرمایی و کارگری و مجموعه های دانشگاهی و علمی کشور با هدف یافتن راه حل های کارآمد و به روز در زمینه مسائل مربوط به حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کانون عالی کارفرمایان کشور با اعلام موضع نسبت به ادغام صندوق ها از جمله صندوق تامین اجتماعی بر لزوم تقویت تشکل های کارگری و کارفرمایی به عنوان دو بال کسب و کار در کنار دولت تاکید کرد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معدن24: شرکت گندله سازی مادکوش از زیرمجموعه های گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش اطلاعیه ای را در خصوص اعتراضات کارگری این شرکت در تاریخ 8 خردادماه جاری صادر کرده است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
علی غربی رئیس هیئت ورزش های کارگری گفت: مسابقات جهانی ایتالیا از 15 شهریور ماه آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی غربی رئیس هیئت ورزش های کارگری در گفتگو با برنامه جهان ورزش (دوومیدانی) رادیو ورزش بیان کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر لزوم اجرای طبقه بندی مشاغل کارگری در خوزستان با رعایت حقوق آنان تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
هفتمین دوره همایش ملّی کار در آستانه یکصد و یازدهمین اجلاس سازمان بین المللی کار صبح امروز نهم خرداد ماه با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و شرکای اجتماعی (نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی) در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزارشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین گفت: تشکل های کارگری در اخذ تصمیمات مرتبط با کارگران اهمیت قابل توجهی دارند؛ اما متاسفانه در بهترین حالت تنها 10 درصد واحدهای ما تشکل های کارگری فعال دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیش نویس اصلاحی قانون کار در حد طرح است و باید تشریفات قانونی آن طی شود و معتقدیم اصلاحات قانون کار باید با یک شیب ملایمی انجام شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، اصغر آهنی ها روز سه شنبه در همایش ملی کار اظهار داشت: باید نشست های مشترک بخش کارگری و کارفرمایی برگزار شود و سوءتفاهم ها را حل کرد تا هر دو به رشد و شکوفایی کار دست یابند ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم توسعه آمده است که به منظور رفع موانع مؤثر بر به کارگیری نیروی کار جدید توسط کارفرمایان و توسعه کسب و کار ها و همچنین جذب تازه واردین به بازار کار و احیای نظام استاد – شاگردی و ترویج آموزش های عملی حین کار ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی امنیت شغلی را دغدغه جدی کارگران دانست و گفت: در حوزه امنیت شغلی پیشنهاد اصلاح مواردی از قانون کار را مطرح کردیم و امیدوارم با تصویب آن در دولت یکی از دغدغه های کار شایسته را از پیش روی جامعه کارگری برداریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگری کشور بیان کرد: خط فقر بیست میلیون تومان و پایه حقوق کارگری هشت میلیون تومان است و این اتفاق منجر به خروج نیروی کار خواهد شد و همچنین شاهد خروج نیروی کار مهاجر نیز خواهیم بود.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- رئیس مجلس در گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: پیشنهاد ما برای برنامۀ هفتم توسعه این است که تورمِ سالانۀ 25 کالای اساسی با رقم افزایش حقوقِ کارگری و کارمندی هماهنگ شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان از آمادگی این استان برای تامین زمین برای ساخت مسکن کارگری برای نیروهای واحدهای بزرگ صنعتی در استان خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: طبق اصل 31 قانون اساسی داشتن مسکن متناسب با نیاز، حق هر فرد و خانواده ایرانی است. دولت موظف است با رعایت اولویت برای آن ها که نیازمندترند به خصوص روستانشینان و کارگران زمینه اجرای این اصل را فراهم کند ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
شورای عالی کار، میزان افزایش حقوق کارگران در سال 1402 را 27 درصد برای حداقل بگیران و 21 درصد برای سایر سطوح تعیین کرد و به تبع آن، میزان افزایش حقوق بازنشستگان کارگری نیز همین اعداد تعیین شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معدن 24:شست بررسی راهکارهای پیشگیری از حوادث در معادن زغال سنگ شهرستان کوهبنان در شمال کرمان حامی از کمبود تجهیزات درمانی و ضعف نظارت و قوانین کارفرمایی و کارگری بود. این جلسه با حضور رییس دادگستری شهرستان برگزار شد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۶    
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر جمعی از کارگران کوهنورد یزدی به همراه کارگرانی از سراسر کشور به قله علی علمدار صعود کردند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
قالیباف رئیس مجلس: امسال هم به دولت اجازه دادیم از کالابرگ استفاده کند. پیشنهاد ما این است که قیمتِ تمام شده 25 کالای اساسی با رقم افزایش حقوقِ کارگری و کارمندی هماهنگ شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بعداز انتصاب محمود خسروی وفا و غفور کارگری ؛ رئیس جمهور در حکمی رئیس فدراسیون تیراندازی را هم به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی منصوب کرد. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی ...