سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۸:۰۳Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ انواع ارز»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت هر دلار آمریکا امروز (دوشنبه، 10 مهر 1402) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و ثابت ماند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت هر اسکناس دلار امروز (دوشنبه، سوم مهر 1402) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در مقایسه با روز کاری گذشته (شنبه، یکم مهرماه 1402) 2 تومان و هر یورو 45 تومان کاهش یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، برپایه داد و ستد بازار مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار به 41 هزار و 183 تومان رسید و حواله دلار به 37 هزار و 439 تومان کاهش یافت. ...
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امروز 26 شهریور 1402 مشخص شد.
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست بازار ارز در کشور با دغدغه های در شیوه عرضه و نوسانات در نرخ انواع ارز مواجه است و اکنون نیز رئیس کل دیوان محاسبات برای تکرار نشدن یک اتفاق قدیمی در این بازار درخواستی را مطرح کرده است، اما به واقع چه زمانی دغدغه های تاریخی این بازار برطرف خواهد شد؟
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز امروز (شنبه، 11 شهریور) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهش یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۶    
به گزارش ایران اکونومیست برپایه داد و ستد بازار مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار در قیمت 41 هزار و 287 تومان و قیمت حواله دلار به 37 هزار و 534 تومان ثابت ماند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست بر پایه داد و ستد بازار مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار در قیمت 41 هزار و 291 تومان و قیمت حواله دلار به 37 هزار و 537 تومان ثابت ماند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امرو 1 شهریور 1402 مشخص شد.
سلام نو / صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت روز دلار، یورو و سایر ارزها در بازار امروز 10 شهریور 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند انگلیس، دلار کانادا و درهم امارات: قیمت فروش به تومان قیمت خرید به تومان دلار 48.500 49.200 یورو 53.900 54.100 پوند انگلیس 61.500 62.500 دلار کانادا 36.100 36.150 لیر ترکیه 1.750 1.820 درهم امارات ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امرو 23 مرداد1402 مشخص شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند انگلیس، دلار کانادا و درهم امارات را ببینید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، برپایه داد و ستد بازار مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار به 41 هزار و 302 تومان و قیمت حواله دلار به 37 هزار و 547 تومان رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۶    
تهران- ایرنا- قیمت هر دلار آمریکا و یورو امروز (چهارشنبه، 11 مرداد 1402) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران ثابت و بدون تغییر بود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۱    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت . ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۷    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ انواع ارز به صورت اسکناس و حواله نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۴    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ انواع ارز به صورت اسکناس و حواله نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۴    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ انواع ارز به صورت اسکناس و حواله نسبت به روز گذشته ثابت ماند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امرو 4 مرداد1402 مشخص شد.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۶۰ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز پنجشنبه 22 تیر 1402 را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار و درهم نسبت به روز گذشته تغییری نداشت اما نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به دیروز کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار و درهم نسبت به روز گذشته تغییری نداشت اما نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به دیروز کاهش یافت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه کرد و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیر رسمی) داشت.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله و قیمت اعلامی هر گرم طلای 18 عیار نسبت به دیروز کاهش یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امروز 25 تیر1402 مشخص شد.
اقتصاد آنلاین / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه کرد و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیر رسمی) داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ دلار و درهم به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته ثابت ماندند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۹    
قیمت دلار در هفته گذشته درجا زد و طلا هم کاهشی بود. کارشناسان پیش بینی می کنند این روند کاهشی برای هفته پیش رو هم ادامه داشته باشد. نرخ انواع ارز در هفته گذشته روند نسبتاً ثابتی را تجربه کرد و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیررسمی) و مرکز مبادله داشت ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه کرد. البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد و مرکز مبادله داشت. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه کرد و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیر رسمی) و مرکز مبادله داشت.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
امروز جمعه 16 تیر 1402 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز، 50 هزار و 313 تومان اعلام شد.
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه کرد و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیر رسمی) و مرکز مبادله داشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا باثباتی را تجربه کرد و قیمت دلار، یورو و سایر ارزها کمتر از هزار تومان نوسان داشت.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا باثباتی را تجربه کرد و قیمت دلار، یورو و سایر ارزها کمتر از هزار تومان نوسان داشت. به گزارش روند بازار به نقل از ایسنا ، شنبه هفته جاری بازار ارز با ثبات نسبی قیمت، کار خود را آغاز کرد که با توجه به کاهش نرخ در هفته های گذشته دور از انتظار نبود ...
نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا باثباتی را تجربه کرد و قیمت دلار، یورو و سایر ارزها کمتر از هزار تومان نوسان داشت.
سلام نو / گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
امروز 8 تیر 1402 با وجود تعطیلات عید قربان قیمت دلار و نرخ ارز کاهشی بوده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ دلار و درهم به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امروز 3 تیر1402 مشخص شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ دلار و درهم به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۵    
نرخ انواع ارز امروز چهارشنبه در سامانه نیما با کاهش همراه بود.
اقتصاد آنلاین / نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ دلار و درهم به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امروز 17 رخرداد 1402 مشخص شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۵    
نصر: نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ دلار، یورو و درهم به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار ثابت ماند.
قیمت دلار، یورو و نرخ انواع ارز خارجی در بازار امروز 6 خرداد 1402 مشخص شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
نصر: نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار با ثبات نسبی همراه بود.