دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۱:۳۶Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاری شدن سیل»

موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران استان مازندران با صدور اطلاعیه ای درباره احتمال جاری شدن سیلاب در مازندران هشدار داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان مازندران و هشدار سازمان مدیریت بحران کشور، احتمال جاری شدن سیل در این استان وجود دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رسانه ها از خاموشی گسترده و کشته شدن دو نفر در پی ورود توفان و جاری شدن سیل در پورتوریکو خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مقام های سودان از افزایش شمار قربانیان سیل در این کشور خبر دادند و اعلام کردند که در پی جاری شدن سیل ویران گر اخیر تاکنون 136 نفر کشته و هزاران خانه مسکونی تخریب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مقام های سودان از افزایش شمار قربانیان سیل در این کشور خبر دادند و اعلام کردند که در پی جاری شدن سیل ویران گر اخیر تاکنون 136 نفر کشته و هزاران خانه مسکونی تخریب شده است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جاری شدن سیل پس از طوفان نانمادول در کاگوشیما، ژاپن خسارات زیادی برجای گذاشت
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت نسبت به شیوع بیماری در پاکستان پس از جاری شدن سیل در این کشور هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – طوفان قدرتمندی روز شنبه بخش های غربی آلاسکا را درنوردید. اخیرا در این ایالت آمریکا بادهایی با سرعت حدود 145 کیلومتر در ساعت باران شدیدی به همراه داشت و موجب جاری شدن سیل های قابل توجه در نواحی ساحلی شد.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بارش های فصلی در تایلند باعث شده که مارها از مخفیگاه هایشان بیرون بیایند و همین موضوع باعث شده، هزاران مار به خانه های مردم بانکوک در شهر حمله کنند و غذا و حیوانات خانگی آنها را بخورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۵    
باران های موسمی و جاری شدن سیل در مناطق مختلف پاکستان همچنان باعث خسارت به مناطق مسکونی و جان باختن افراد در حوادث گوناگون می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۴:۲۱    
در پی ریزش یک سد معدنی در مرکز آفریقای جنوبی که باعث جاری شدن سیل شد و خانه ها را با خود برد، دست کم یک نفر کشته شد و عده زیادی زخمی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقام های سودان پنجشنبه شب بازهم از افزایش شمار قربانیان سیل در این کشور خبر دادند و اعلام کردند که در پی جاری شدن سیل تاکنون 117 نفر تاکنون کشته شده اند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
میررکنی گفت: متأسفانه ما در یزد نه تنها هیچ سامانه ای برای جمع آوری این آب ها نداریم بلکه حتی در برخی از موارد دستکاری هایی که در طبیعت کرده ایم این دستکاری ها موجب شده مسیل ها را خراب کنیم.
سلامت نیوز / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
چند روز بیشتر از جشن پنجمین سالگرد ثبت جهانی یزد نگذشته بود که خشم طبیعت به جان تاریخ افتاد و تعدادی از یادگاری های چند ده ساله و چند صد ساله تاریخی استان را با آسیب های جدی مواجه کرد. سیلاب های غافلگیرکننده اوایل مردادماه حدود 200 خانه تاریخی این شهر را از یک تا 50 درصد تخریب کرده.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مقامات سودان روز گذشته (یکشنبه) اعلام کردند که تعداد قربانیان بارندگی های شدید و سیل اخیر در این کشور به 112 نفر رسیده است. به گزارش ایسنا، مقامات سودان در بیانیه ای اعلام کردند که بارندگی های سیل آسا و جاری شدن سیل در این کشور تاکنون 112 کشته و 115 زخمی برجای گذاشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جاری شدن سیل در استان پکتیکا در جنوب شرق افغانستان دوازده کشته برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی هواشناسی استرالیا امروز (یکشنبه) نشان داد که بخش هایی از شرق این کشور تحت هشدار آب وهوای شدید و احتمال جاری شدن سیل قرار گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
این روزها بسیاری از کشورهای جهان، از جمله کشورهای خاورمیانه، اروپا، آسیا و آفریقای شمالی با گرمای شدیدی مواجه شده اند تا جایی که در برخی نقاط از جمله خوزستان ایران، جیوه دماسنج از 46 درجه سلسیوس عبور کرد و در برخی نقاط دنیا، مانند هند و پاکستان، حتی به 50 درجه رسید.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مقامات پاکستان نزدیک به یک میلیون واحد مسکونی بر اثر جاری شدن سیل تخریب شده یا به شدت آسیب دیده است. بنا به اعلام دولت پاکستان زندگی بیش از 33 میلیون نفر یعنی یک نفر از هر هفت شهروند این کشور تحت تاثیر سیل قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جاری شدن سیل در ایالت می سی سی پی آمریکا باعث قطع آب بیش از 150 هزار نفر شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان ملل متحد روز سه شنبه به وقت محلی خواستار کمک فوری به بیش از 30 میلیون سیل زده پاکستانی شد. به گزارش شفقنا از ایرنا، گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل، بیش از 30 میلیون نفر پاکستانی با بارش باران های سیل آسا و جاری شدن سیل در سراسر کشور، تخت تأثیر قرار گرفته اند و 6 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیل در می سی سی پی آمریکا، دستور تخلیه ساکنان این شهر صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سوریه با دولت و ملت پاکستان به خاطر جاری شدن سیل و جان باختن شماری از شهروندان پاکستانی ابراز همدردی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۵    
دفتر نخست وزیری پاکستان، جمعه 4 شهریور طی بیانیه ای اعلام کرده بود که وقوع سیل و رانش زمین در این کشور 937 کشته برجای گذاشته و بیش از 30 میلیون نفر تحت تاثیر جاری شدن سیل در این کشور قرار گرفته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت پاکستان اعلام کرده در پی جاری شدن سیل طی دو ماه گذشته در این کشور، 952 نفر کشته و 1300 نفر دیگر مجروح شده اند.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری آخر الزمانی از لحظه هولناک تخریب هتل لاکچری بعد از وقوع سیل در پاکستان خواهید بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دولت پاکستان اعلام کرده در پی جاری شدن سیل که از چند هفته گذشته این کشور را در بر گرفته، تاکنون 952 نفر کشته و 1300 نفر دیگر مجروح شده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری پاکستان، جمعه 4 شهریور طی بیانیه ای اعلام کرده بود که وقوع سیل و رانش زمین در این کشور 937 کشته برجای گذاشته و بیش از 30 میلیون نفر تحت تاثیر جاری شدن سیل در این کشور قرار گرفته اند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
منابع محلی طالبان در قندهار از تعطیلی مرز اسپین بولدک میان افغانستان و پاکستان به دلیل بارش شدید باران و جاری شدن سیل خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۴    
دفتر هماهنگی کمک های بشردوستانه سازمان ملل اعلام کرد بر اثر جاری شدن سیل در نقاط مختلف افغانستان در هفته گذشته 63 نفر کشته شدند.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سیستم های طوفانی قدرتمند در اواخر جولای باعث جاری شدن سیل ناگهانی در سراسر ایالات متحده شد و دست کم 37 نفر در شرق کنتاکی به دلیل سیلاب جان خود را از دست دادند همچنین بارندگی بی سابقه محله های سنت لوئیس را زیر آب برد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جاری شدن سیل در برخی ولایت های افغانستان باوجود هشدارهای اداره هواشناسی این کشور، بازهم دهها قربانی گرفت و صدها منزل مسکونی و زمین های کشاورزی را تخریب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگار الجزیره از کشته و زخمی شدن 410 نفر و ویرانی بیش از پنج هزار خانه مسکونی طی پنج روز بارش های سیل آسا و جاری شدن سیلاب در مناطق مختلف افغانستان خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر مهاجران طالبان از فوت 200 نفر و تخریب 18000 منزل مسکونی درپی بارش باران های سیل های اخیر در این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: جاری شدن سیل اخیر یک هزار و 350 میلیارد تومان شامل 950 میلیارد تومان در تفت و 400 میلیارد تومان در میبد به بخش کشاوری این 2 شهرستان خسارت وارد کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید باران باعث جاری شدن سیل در شهر دالاس ایالت تگزاس آمریکا شد. به گزارش فرارو، در اطلاعیه مسئولان شهر آمده است که جسد بی جان یک زن 60 ساله که در خودرو محبوس شده بود، پس از فروکش سیل پیدا شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۷:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مقام های سودان اعلام کردند که در پی بارش باران شدید و جاری شدن سیل در این کشور 83 نفر کشته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با جاری شدن سیل در شهر دالاس آمریکا این شهر در وضعیت اضطراری قرار گرفت.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تهران با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد و گفت: از تردد و اتراق در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی بپرهیزید.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال وقوع بارندگی شدید و جاری شدن سیل ستاد بحران شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در اداره ایمنی و آتش نشانی این شرکت تشکیل جلسه داد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۹    
قربانیان سیل در افغانستان طی چند روز اخیر به دست کم 70 نفر افزایش پیدا کرده است. تنها در ولایت نورستان حداقل 20 نفر و در ولایت لوگر نیز 10 نفر جان خود را از دست داده اند. ولایت میدان وَردَک نیز با تخریب خانه ها، از بین رفتن زمین های کشاورزی و مرگ گسترده دام ها و احشام روبه رو شده است ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع محلی در پکتیا ی افغانستان اعلام کردند در نتیجه جاری شدن سیل در این ولایت 14 نفر جان خود را از دست دادند و 12 نفر نیز مصدوم شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۳    
مقامات طالبان اعلام کردند بر اثر جاری شدن سیل در ولایت لوگر در جنوب کابل 20 نفر کشته و 45 نفر مجروح شدند. سازمان ملل نیز اعلام کرده طی هفته گذشته، سیل ناگهانی در چندین ولایت افغانستان جان 60 نفر را گرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۳    
مقامات طالبان اعلام کردند که براثر جاری شدن سیل در ولایت لوگر در جنوب کابل 20 نفر کشته و 45 نفر مصدوم شدند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - خشکسالی ایران هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد. در هفته های اخیر، وقوع بارندگی های عجیب، جاری شدن سیل و برخی حوادث نظیر قطع آب در برخی از شهر ها و استان های کشور، مساله کم آبی در ایران را بار دیگر به سوژه داغ رسانه ها تبدیل کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
سلام نو / نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، این سازمان آمادگی کامل برای حوادث احتمالی بعد از سیل در این ناحیه را دارد.