جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۲:۲۷Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش آموزان نخبه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی دانش آموزان نخبه آبادانی در جشنواره جوان خوارزمی برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۰    
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با عنایت به هماهنگی های انجام شده با برنامه زنده رود در شبکه اصفهان مقرر شد هر هفته دانش آموزان نخبه استان اصفهان همراه با خانواده های خود میهمان این برنامه باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸    
مدیر کل آموزش وپرورش با اشاره به اهمیت تقویت هویت ملی و عشق به پرچم در دانش آموزان افزود: باید شرایطی را فراهم آوریم تا دانش آموزان نخبه شناسایی شده و پرورش یافته، در آینده به جای مهاجرت به سایر کشورها، در خدمت جامعه و کشور باشند و آینده میهن را تضمین کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۱    
مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار با خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهارداشت: طرح معلم یار با هدف استفاده بهینه از تلاش دانش آموزان نخبه در مدارس اجرا می شود که در استان لرستان این طرح از اواخر سال گذشته به اجرا درآمد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۶    
بهارستان یک (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در سخنانی، کشف استعداد دانش آموزان نخبه را امری ضروری دانست. آیین اختتامیه مسابقات قرآن ، عترت و نماز و جشنواره های فرهنگی و هنری، با حضور سردار محمدصادق موحدی کیا فرمانده تیپ مکانیزه 20 رمضان ...
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: درآئینی با حضور معاون عمرانی استاندار ، مدیرکل حوزه استاندار ،مدیرکل آموزش وپرورش استان ، رئیس پارک علم وفناوری و جمعی از فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان از 5 عضو کهگیلویه و بویراحمدی تیم هوش مصنوعی ایران که توانستند رتبه نخست مسابقات جهانی در کشور ترکیه را کسب کنند تجلیل شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۱    
نرگس صفر بیرانوند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهارداشت: با توجه به اینکه دستگیری از نیازمندان یکی از مهمترین و اصلی ترین برنامه موسسه خیریه آبشار عاطفه هاست اما اقدامات دیگری برای کمک به اقشار مختلف در این موسسه انجام می گیرد . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، عصر روز چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه 1402 و در آستانه روز دختر، استاندار کردستان در نشست سه ساعته با دانش آموزان نخبه استان که در سالن جلسات شهدای گمنام استانداری برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر استفاده دانش آموزان نخبه کردستانی از امکانات علمی و آزمایشگاهی دانشگاه های سطح استان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۳۴    
استاندار کردستان با بیان اینکه باید شرایط تحصیل دانش آموزان نخبه در دانشگاه های برتر فراهم شود، گفت: مخالف قانون بومی گزینی هستم چراکه دانش آموزان برای کسب علم و آشنایی با دیگر فرهنگ ها ضروری است در شهرهای دیگر تحصیل کنند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۱    
مدرسه محدثه شاهد شهرستان ورامین از دانش آموزان نخبه و رتبه های برتر در زمینه قرآنی و ورزشی تجلیل کرد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۹    
پدر کبد ایران با بیان اینکه باید در ایران بمانید و برای ایران کار کنید، گفت: امیدوارم که هم با سواد شوید و هم وطن پرست چرا که آبادانی یک منطقه وظیفه انسان هایی است که در آن منطقه حضور دارند چون اگر شما باسواد باشید ولی وطن پرستی در آن نباشد بدرد نمی خورد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پرفسور سید علی ملک حسینی؛ پدر پیوند کبد خاورمیانه در جمع دانش آموزان عشایری کهگیلویه و بویراحمد که برای بازدید از بیمارستان پیوند ابوعلی سینا به شیراز سفر کرده بودند توصیه ها و حرف های جالبی داشت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۳    
رفاقت، رقابت و هیجان بیشترین چیزی است که در پنجمین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان جوان دیده می شود. این دانش آموزان قرار است آینده سازان کشور ما باشند و در این جشنواره استعداد یابی دور هم جمع شده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۳    
در اردوی "روایت پیشرفت" دانش آموزان نخبه عشایری با چهره های فاخر عشایر پروفسور سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران و دکتر سامان نیک اقبالیان رئیس انجمن پیوند ایران دیدار کردند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حامد حسن پور گفت: در همه دنیا برای حل مسائل جامعه و صنعت از توان نخبگانی دانشجویان و دانش آموزان استفاده می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: از اینکه دانش آموزان نمونه و نخبه به دانشگاه فرهنگیان علاقه مند شوند بسیار استقبال می کنیم و در این صورت های آموزش و پرورش به جایگاه ایده آل موردنظر در سال های آینده خواهد رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل- همزمان با هفته معلم، بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان در اردبیل برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۶:۲۸    
30 دستگاه تبلت به دانش آموزان نخبه در سراب اهدا شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۴    
شهرری یک (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، برگزاری کنگره سراسری قرآن کریم مدارس استعدادهای درخشان را، امری در راستای پرورش دانش آموزان نخبه تمام ساحتی دانست و خانواده را، رکن همکار نظام تعلیم و تربیت برشمرد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۱    
ساری(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در نشست دیپلماسی آموزشی که با حضور دانش آموزان نخبه استان مازندران برگزار شد در رابطه با اجرای این طرح گفت دبیرخانه طرح دیپلماسی آموزشی کشور مستقر در استان مازندران است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان در دیدار با دانش آموزان نخبه بسیجی گفت: افق دید خود را نسبت به آینده روشن کنید؛ برای خود هدف خوبی را قرار دهید و با شعار ما می توانیم در راه هدف حرکت کنید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۳    
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با جمعی از دانش آموزان نخبه بسیجی استان در شهرستان زاهدان دیدار و گفتگو کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۸    
جشن سپاس از دانش آموزان نخبه علمی در فیروزه با حضور علی اکبر فنودی رییس اداره مدارس متوسطه نظری آموزش و پرورش استان خراسان رضوی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی رییس اداره مدارس متوسطه نظری آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم گفت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۲    
. با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش باغملک از 31 دانش آموز برتر قرآنی که در مسابقات قطب 3 شهرستان لالی حائز رتبه های برتر شدند تجلیل به عمل آمد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور دانش آموزان را سرمایه ها و امید آینده کشور دانست و گفت: آمادگی داریم از فکر، اندیشه و نظرات آنها استفاده کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، آیین جزءخوانی قرآن در حسینیه دلوار اهواز برگزار شد و دانش آموزان نخبه قرآنی استان به تلاوت قرآن پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۳۷    
در مراسمی از دانش آموزان زاهدانی که در المپیاد علمی کشوری ، حائز رتبه شده بود ند،تجلیل شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره از اردوهای راهیان پیشرفت به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور دانش آموزان نخبه اهواز و کارون برگزار شد
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان گیلان گفت: دانش آموزان پایه هفتم و دهم برای شرکت در این آزمون تا 25 فروردین فرصت ثبت نام دارند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۰    
مشهد (پانا) - رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت دبیرستان های فرزانگان پنج، هاشمی نژاد سه، هاشمی نژاد یک و فرزانگان یک مشهد به ترتیب در المپیاد علمی 1402، حائز رتبه های برترشدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۲    
رئیس کمیته امداد شهرستان تفتان گفت: یکی از سرفصل های امداد در بحث فرهنگی کمک به دانش آموزان تحت پوشش و دانشجویان کمک به پرداخت شهریه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۱۱    
جلسه شورای مدیران مدارس امام رضا (ع) با حضور حداد عادل، محمدصادق علی پرست و همچنین مدیران هفده مدرسه امام رضا (ع) مشهد برگزار شد. در این جلسه از دانش آموزان نخبه ای که توانسته بودند در المپیاد دانش آموزی، موفق به کسب مقام شوند نیز تقدیر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۸    
مدیر روابط عمومی مجمع قرآنی خادم الرضا(ع) زاهدان گفت: مهم ترین نکته برای جذب دانش آموزان نخبه به قرآن، حمایت متولیان قرآنی آموزش و پرورش است، باید با حمایت های معنوی به دانش آموزان برای رسیدن به پیشرفت های قرآنی انگیزه دهیم.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند، گفت: با اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی1401 شاهد درخشش دانش آموزان نخبه این شهرستان در این دوره از رقابت ها بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نوری گفت: دشمن به دنبال جذب دانش آموزان نخبه ما است و می خواهد دانش آموزان کشورمان حضور کمتری در مدارس داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۵    
تنها مدرسه نمونه شهرستان بردسیر در دل بیابان واقع شده و علاوه بر نداشتن سرویس ایاب و ذهاب، فضاسازی مناسبی هم ندارد و دانش آموزان نخبه این شهرستان در شرایط نامطلوبی تحصیل می کنند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
درجلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان اردبیل باحضور فرماندار اردبیل از پنج دانش آموز روشن دل حافظ قرآن کریم و ورزشکاران موفق رشته گلبال امیر هادی بایرامی وامیر محمد اروج زاده وحنانه اروج زاده ومحمد بایرامی وسما عباس زاده تجلیل وقدردانی شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد گفت: شناسایی و حمایت از دانش آموزان نخبه و نوآور از برنامه های توسعه ای استان و از اهداف برگزاری مسابقات ملی نوآوری دانش آموزی است .
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) تحت اشراف حضرت آیت الله مکارم شیرازی، از میان دانش آموزان نخبه و با انگیزه پایه های هشتم و نهم و دهم متوسطه، طلبه می پذیرد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۷    
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در نشست با سرپرست اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، گفت: در صورت موافقت مسئولین مربوطه، امکان ایجاد درآمد پایدار برای آموزش و پرورش وجود دارد و این موضوع جزو اهداف ما است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس آموزش وپرورش ناحیه یک زنجان گفت: شناسایی دانش آموزان نخبه از کارکردهای پژوهش سراهای دانش آموزی در استان زنجان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۱    
باشگاه خبرنگاران توانا: نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان نخبه و سمپادی کشور با 20 اختراع و ابتکار از آب شیرین کن قابل حمل تا دستگاه کنترل سرمازدگی گیاهان در جشنواره خوارزمی به نمایش گذاشته شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای آموزش و پرورش ملارد از دو دانش آموزان نخبه و توانمند این شهرستان تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۵    
رئیس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان گفت: اختراعات منتخب نمایشگاه دانش آموزان نخبه به جشنواره جوان خوارزمی راه پیدا می کنند
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۱:۳۵    
مرصاد نیوز:نشست پرسش و پاسخ دانش آموزان نخبه با فرماندار سنقروکلیایی در سالن جلسات شهرداری سنقر برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۷    
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای کارکنان مدارس سمپاد برگزار شده گفت: مدل آموزشی سمپاد در مدارس با رویکرد و گفتمان مشترک بیان شده تا دبیران با این روش وارد کلاس های درس شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۱:۱۱    
چهاردانگه (پانا) - رویداد علمی پژوهشی تجلیل از دانش آموزان نخبه منطقه چهاردانگه، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد. رویداد علمی پژوهشی تجلیل از دانش آموزان نخبه منطقه چهاردانگه با حضور مدیرکل شهرستانهای استان تهران برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۳    
مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهار داشت: در راستای حمایت از دانش آموزان نخبه ، اقدامات لازم در دستور کار قرار دارد که در گام اول این طرح ها بررسی می شوند. ...