یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۲:۵۹Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمت وظیفه عمومی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۱    
سرهنگ امیری مقدم با بیان اینکه سربازان وظیفه نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند، گفت: دوران خدمت مقدس سربازی فرصت خودسازی و رشد است که سربازان با تکیه بر ایمان الهی و فضای معنوی ایجاد شده در محل خدمت وظیفه عمومی بتوانند در مسیر سعادت پیش بروند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: حقوق سربازان طی سه سال اخیر 9 برابر افزایش یافته و لایحه اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی با هدف افزایش کارآمدی سربازی در دستور کار دولت است.
برترین ها / آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت بیان کرد: لایحه اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی در دست بررسی است .
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طرح موضوع خرید خدمت سربازی در برنامه هفتم توسعه را رد کرد و گفت: آنچه در مجلس برای تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت سربازی مطرح است، مسائلی نظیر ارتقای آموزشی و مهارتی و همچنین اشتغال بعد از خدمت سربازی و حقوق سربازان است.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی طرح اصلاح قانون سربازی درباره معافیت تحصیلی مشمولان در این کمیسیون خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۸    
درحالی که دوره خدمت وظیفه عمومی در اغلب کشورهای دنیا لغو شده است یا مدت زمان کوتاهی دارد، گذراندن آن برای مردان ایران زمین طی دوره های ضرورت، احتیاط و ذخیره اول و دوم یک اجبار است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت که کمیسیون تلفیق ستاد کل نیروهای مسلح را موظف کرد که نسبت به اصلاح مقررات از جمله کاهش مدت خدمت وظیفه عمومی، کاهش نیاز به سرباز از طریق جایگزینی سایر عضویت ها ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدارک پیش ثبت نام انتخابات مجلس بنا بر اعلام ستاد انتخابات کشور به این شرح است: الف – تکمیل فرم اطلاعات درخواست شده؛ ب – بارگذاری تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر؛ ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۱:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور درباره ضرورت تقدیم این لایحه گفت: در راستای تحقق سیاست های کلی اشتغال (ابلاغی 1390) مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان و سیاست های دولت مردمی مبنی بر تربیت نیروهای انسانی متخصص ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز رئیس مجلس قانون الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را ابلاغ کرد و از این پس سربازی نرفته ها می توانند همانند سایرین وام ازدواج و فرزندآوری دریافت کنند. ...
برترین ها / شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رئیس جمهور، قانون الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۳:۲۲    
متقاضیان خدمت وظیفه عمومی برای امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدام کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۲    
دستورالعمل اجرایی قوانین مرتبط با معافیت خدمت از خدمت وظیفه عمومی مشمولات دارای فرد معلول در خانواده
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۹    
نشست آموزشی ویژه کارشناسان معافیت از خدمت وظیفه عمومی ادارت بهزیستی شهرستان های تابعه استان کرمانشاه با حضور سرهنگ همتی معاونت وظیفه عمومی استان کرمانشاه برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۸۵ سایت دیگر  
پارسینه : سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از خانواده های دارای فرزند معلول و برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، معافیت تنها فرزند پسر سالم خانواده های دارای فرزند معلول شدید، به ماده 6 قانون جامع حمایت از معلولان افزوده شد. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: درراستای حمایت از خانواده های دارای فرزند معلول و برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، معافیت تنها فرزند ذکور سالم خانواده های دارای فرزند معلول شدید، به ماده 6 قانون جامع حمایت از معلولان افزوده شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی 3 طرح عادی از جمله اصلاح یکی از مواد قانون خدمت وظیفه عمومی را در جلسه علنی امروز اعلام وصول کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی سه طرح عادی از جمله اصلاح یکی از مواد قانون خدمت وظیفه عمومی را در جلسه علنی امروز اعلام وصول کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رضا محمدی معاون توانبخشی بهزیستی استان اردبیل با اشاره به ماده 26 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت اظهار کرد: طبق این ماده قانون، یکی از فرزندان اولیایی که خود ناتوان و معلول باشند و یا حداقل دو نفر از فرزندان ناتوان، معلول و مجرد که در منزل توسط خانواده نگهداری می شوند ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس بازرسی سازمان وظیفه عمومی فراجا تاکید کرد که این سازمان تنها مرجع رسمی تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی است و مشمولان از اعتماد به افراد سودجو و جاعل خودداری کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
فکرشهر: از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه جذب سرباز معلم ابلاغ شد. به گزارش فکرشهر به نقل از ایسنا، در این بخشنامه آمده است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۸۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، بخشنامه جذب سرباز معلم ابلاغ شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ سید مسلم رئیسی سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز از ابلاغ بخشنامه جذب سرباز معلم خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشمولان دارای 3 فرزند و بیشتر از خدمت وظیفه عمومی معاف می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: یکی از فرزندان اولیایی که خود ناتوان و دارای معلولیت هستند و یا حداقل دو نفر از فرزندان آنها ناتوان و معلول باشند از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان نحوه معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای 3 و 4 فرزند از خدمت وظیفه عمومی و همچنین کسر خدمت کارکنان وظیفه متاهل حین خدمت به ازای هر فرزند را تشریح کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۱:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از نحوه معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای سه و چهار فرزند از خدمت وظیفه عمومی خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۵    
مطابق با قانون بودجه امسال (1402)، تسهیلات موضوع تبصره 16 این قانون که شامل وام ازدواج و فرزندآوری هم می شود از حکم موضوع ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی مستثنی است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان البرز در اطلاعیه ای مشمولان اعزام به خدمت وظیفه عمومی اردیبهشت 1402 را فراخوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان در اطلاعیه ای مشمولان اعزام به خدمت وظیفه عمومی اردیبهشت 1402 رافراخوان کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از اجرای ماده 26 قانون حمایت از معلولین خبر داد و گفت: یکی از فرزندان اولیایی که خود ناتوان و دارای معلولیت هستند و یا حداقل دو نفر از فرزندان آنها ناتوان و معلول باشند از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می شوند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گرچه هنوز هیچ چیز قطعی نشده و همه چیز در حد ابراز نظر و جلسات کارشناسی است اما باید گفت کاهش مدت سربازی از یک سو و اختیاری شدن خدمت وظیفه از سوی دیگر دو موضوعی است که محقق شدن آن دور از ذهن نیست چراکه کمیسیون امنیت ملی مجلس به دنبال پیشبرد طرحی است که براساس آن خدمت سربازی ...
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۷۸ سایت دیگر  
سه روز پیش بانک مرکزی بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری را مطابق با قانون بودجه سال 1402 برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد و طبق این بخشنامه، امسال به سربازی نرفته ها، علاوه بر وام ازدواج، وام فرزندآوری هم تعلق می گیرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۴    
بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره میزان سنی که نیاز به مجوز خروج از کشور از سازمان وظیفه عمومی ندارد سوالاتی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
براساس آیین نامه جدید محققان پسادکتری، مشمول خدمت وظیفه عمومی در صورت احراز شرایط از مزایای امریه و یا سربازی نخبگان برخوردار می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۳    
براساس آیین نامه جدید محققان پسادکتری، مشمول خدمت وظیفه عمومی در صورت احراز شرایط از مزایای امریه و یا سربازی نخبگان برخوردار می شود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
براساس آیین نامه جدید محققان پسادکتری، مشمول خدمت وظیفه عمومی در صورت احراز شرایط از مزایای امریه و یا سربازی نخبگان برخوردار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس آیین نامه جدید محققان پسادکتری، مشمول خدمت وظیفه عمومی در صورت احراز شرایط از مزایای امریه و یا سربازی نخبگان برخوردار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: همه مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال های 1355 تا1384باید مطابق قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۸۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد سال های 1355 تا 1384 می بایست مطابق قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۴۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس جهت تامین نظر شورای نگهبان ارقام مشخص شده در بودجه برای حقوق سربازان در سال آینده را حذف کردند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه جامعه:نمایندگان مجلسدر جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1402 کل کشور، جزء 7 بند الف تبصره 12 را تصویب کردند.نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای حداقل حقوق سربازان در سال آینده را 4 میلیون و 800 هزار تومان تعیین کردند. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۵   + ۷۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای حداقل حقوق سربازان در سال آینده را 4 میلیون و 800 هزار تومان تعیین کردند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۴    
برابر ماده 49 قانون خدمت وظیفه عمومی حقوق سربازان وظیفه متاهل 90 درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح مبانی بر قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین خواهد شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱    
محمدرضا ستاری؛ رئیس شورای سازمان جوانان حزب کارگزاران سازندگی ایران در ساژندگی نوشت: ♦️در بسیاری از کشورهای دنیا نوعی خدمت وظیفه عمومی یا به تعبیری عامیانه تر خدمت سربازی وجود دارد اما اکنون معدود کشورهایی در جهان هستند که خدمت سربازی در آنها به صورت اجباری صورت می گیرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا منتظری در گفت وگو با ایران اکونومیست با تاکید بر اینکه خدمت امری مقدس و مسئولیتی ملی است، گفت: خدمت سربازی موضوعی همگانی است که همه باید برای دفاع از کشور احساس مسئولیت دارند، اما باید درباره افرادی که استثناء هستند و مشکلات خاصی دارند، تدابیری اندیشیده شود. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی فراجا آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی فراجا آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۶    
سرهنگ "مسعود همتی" اظهار داشت: با توجه به امکان شیوع مجدد بیماری کرونا وضرورت طرح واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا در سطح کشور، مشمولانی که از یکم بهمن ماه سال جاری به خدمت اعزام می شوند، باید واکسن کرونا را تزریق کرده باشند. ...
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۸    
جمعی از نمایندگان مجلس با تدوین طرحی خواستارساماندهی و تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی شده اند.