دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۸:۳۱May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت اجتماعی»

سازمان بهزیستی کشور   ۲۵ دقیقه پیش    
نشست حمایت گیری از سازمان ها و نهادها جهت اجرای طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان با حضور معاون پیشگیری بهزیستی استان ، نمایندگان دستگاه های اجرایی و موسسات غیردولتی در سالن آموزش بهزیستی استان برگزار شد .
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: رویداد "نما" در حوزه نوآوری در مشارکت اجتماعی برگزار می شود و ثبت نام آن تا 19 خرداد ماه ادامه دارد.
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: ثبت نام جوانان در رویداد نوآوری مشارکت اجتماعی یا نوآوری در مشارکت اجتماعی نما تا 19 خرداد انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام از برگزاری رویداد ملی نوآوری مشارکتهای اجتماعی جوانان (نما) خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ایلام از برگزاری رویداد ملی نوآوری مشارکت های اجتماعی جوانان (نما) در این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۱    
جلسه ظرفیت سازی، هم افزایی و حمایت یابی برنامه مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران(طرح مانا) با حضور علاالدینی سرپرست معاونت امورتوسعه پیشگیری، نمایندگان دستگاههای اجرایی، تسهیلگر برتر برنامه در سال 1401 و کارشناسان استانی در اداره کل بهزیستی مازندران برگزار شد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲    
فراخوان جشنواره استانی " تئاتر کودک " با هدف پرورش خلاقیت کودک - آموزش مهارت زندگی - بالا بردن آگاهی و اعتماد به نفس کودک - افزایش مهارت دیدن و شنیدن - تحقق مشارکت اجتماعی کودک - افزایش مسئولیت پذیری با ایجاد زمینه مشارکت فعال کودک منتشر شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از برگزاری رویداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان (نما) در سال جدید خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
آینده شبیه توست برنامه ای است که با هدف ایجاد نشاط و فضایی امید بخش و انگیزشی برای دختران همراه با تقویت روحیه مشارکت اجتماعی در شهربانو منطقه برگزارشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم افزایی و بررسی راهکارهای مشارکت و همکاری با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی وتوسعه و گسترش طرح" مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران مانا "در استان کرمان، با حضور نمایندگان سازمان ها و دستگاههای مرتبط با خدمات اجتماعی و امور نوجوانان در محل اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران برای پنجمین سال متوالی در استان اجرا شد و سال گذشته 390 نوجوان دختر و پسر در آن مشارکت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی قزوین از مشارکت اجتماعی 375 نوجوان قزوینی در طرح مانا خبر داد
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نواب با بیان اینکه مشارکت اجتماعی و کنشگری جوانان، راه حل بسیاری از مسائل و مشکلات است، افزود: تا اوایل تابستان امسال آیین نامه جدید صدور و تمدید مجوز سازمان های مردم نهاد برای تسهیل فعالیت های این سازمان ها آماده و ابلاغ می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۱    
زمینه سازی برای مشارکت اجتماعی معلولان، گامی بلند در توسعه ملی است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز عنوان کرد کرسی های آزاداندیشی، فرهنگ مشارکت اجتماعی و مطالبه گری صحیح را در بین دانش آموزان ترویج می دهد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بهبود وضعیت سرمایه گذاری شهری به عنوان یکی از مهم ترین راهکارهای توسعه شهر در گرو فراهم کردن زیرساخت در حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و کالبدی است تا زمینه برای ورود سرمایه گذاران و مشارکت موثر شهروندان فراهم شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، نشست تخصصی مشارکت اجتماعی زنان در عصر نبوی ، در بزرگداشت خدمات و یادبود مرحومه فریده ماشینی و مرحوم دکتر صادق آیینه وند بعد از ظهر امروز (یکشنبه 31 اردیبهشت 1402) با سخنرانی دکتر سید احمدرضا خضری، استاد تاریخ دانشگاه تهران در موسسه مطالعات و تحقیقات زنان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۵    
جلسه جلب و جذب امکانات و ظرفیت های دستگاه های استان در اجرای مشارکت اجتماعی نوجوانان برگزار شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۴    
اجلاس سران عرب در جده به نوعی یادآور کنگرە وین در سال 1815 بود. اغراق نیست اگر گفته شود خاورمیانە امروز به لحاظ سیاسی، دستکم دویست سال از اروپا عقب است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه های متعدد با هدف نشاط و پویایی میان دختران، ترویج و نهادینه کردن سیره اهل بیت(ع) و تأثیر آموزه های رضوی بر اصلاح سبک زندگی، ایجاد زمینه برای گسترش مشارکت اجتماعی دختران، صیانت از خانواده در دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سعیدی نژاد گفت: امروز در رسیدن به نرم افزار تمدنی و الگوی سبک زندگی که از تربیت فرزند تا همسرداری یا حتی تعامل با محیط و مشارکت اجتماعی در آن گنجانده شده، باید بانوان را دخیل کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست حمایت گیری از نهادها و ارگانهای دولتی در جهت اجرای طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) در سال 1402 در بهزیستی قم برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- والدین همدانی با دغدغه های فرهنگی در برنامه های مدارس نقش آفرینی می کنند و زمینه ورود فرزندانشان به برنامه های فرهنگی و ارتقای مشارکت اجتماعی آنها را مهیّا می سازند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا قلندر شریف با اشاره به اینکه درمجموع معتقد هستیم شهرداری ها در جلب رضایت مردم نقش بسیار پررنگی دارند، گفت: با توجه به اهمیت این موضوع تمامی توان خود را در شهرداری برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم به کارخواهیم گرفت.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج بر ضرورت حفظ محیط زیست از طریق فرهنگسازی، آموزش عمومی و مشارکت اجتماعی شهروندان و نهادینه کردن فرهنگ تفکیک زباله از مبدأ در جامعه تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان رصد مستمر وضعیت آسیب های اجتماعی به صورت محله محوری، تقویت رویکردهای مشارکت اجتماعی و توانمند سازی جامعه محلی را از سیاست های دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی عنوان کرد و افزود ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۵    
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران به مناسبت بیست و چهارمین سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران پیام تبریکی صادر کرد. متن پیام سید احمد موسوی؛ بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
استاندار مازندران گفت: جنبش مدنی مدرسه ساز بیانگر جریانی فرهنگی و اجتماعی است که اعضای جامعه خیرین مدرسه ساز بخشی از دارایی خود را وقف تربیت نسل های آینده می کنند. بنابراین نباید مدرسه سازی را صرفا انفاق مالی و اقدامی مادی ببینیم.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۹    
به همت دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، نخستین نشست آموزشی تربیت مربیان سلامت تهران با حضور روسا و کارشناسان مشارکت اجتماعی گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان در جمع سازمان های مردم نهاد استان خراسان جنوبی به تشریح برنامه های این اداره کل پرداخت و گفت: ماموریت اصلی ما توسعه مشارکت اجتماعی جوانان و حمایت از مشارکت های نهادمند اجتماعی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قناعت با بیان اینکه خراسان جنوبی با وجود محرومیت ها در حوزه زیرساخت ها اما در حوزه فرهنگ ناب اسلامی از غنای بالای برخوردار است، گفت: در خراسان جنوبی به لحاظ تعدد مفاخر و شخصیت های انسانی وارسته و نیز پررنگ بودن فرهنگ انفاق و مشارکت اجتماعی مردم، جلودار هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- فرماندار آستارا با اشاره به اینکه احزاب نقش بسیار موثری در مشارکت اجتماعی و جامعه پذیری سیاسی دارند، گفت: ارتباطات سیاسی همیشه در سایه فعالیت از سوی این گروه ها محقق می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۵    
اولین جلسه هماهنگی رویداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان ( نما( با حضور مدیر مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان و معاونین جوانان استان های منتخب برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از معلمان به عنوان کانون محوری و اصلی "اولویت دارترین مساله کشور" نام برد و گفت: توجه به نظام حکمرانی در آموزش و پرورش یکی از مباحث و مولفه های اصلی در سند تحول بنیادین دولت سیزدهم است که باید از مشارکت اجتماعی آحاد مردم در این بخش به بهترین ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم ایران، رمضان امسال بیشتر از سال های گذشته مشارکت اجتماعی خود را به نفع نیازمندان به نمایش گذاشتند
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۴    
رئیس شورای اسلامی شهرستان ارومیه گفت: توسعه شبکه فاضلاب این شهرستان یک مطالبه عمومی است و پاسخ ندادن به این مطالبه موجب نارضایتی عمومی و پایین آمدن سطح مشارکت اجتماعی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
دکتر یامین پور از برگزاری رویداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان ( نما) در سال جدید خبر داد و افزود: رویداد نما به معرفی برترین ایده های جوانان در حوزه های اجتماعی می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۵    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی جامعه شناسی دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: نبوغ و توسعه یافتگی هر منطقه به مشارکت اجتماعی و نقش آفرینی مردم وابسته است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۲۹ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس جمهور در نشست مشترک دولت و مجلس با بیان اینکه مردم از اختلافات و حاشیه سازی بیزارند، اظهار داشت: آنچه مردم را شاد می کند حل مسائل آنهاست، همه موظفیم برای تحقق فرامین راهبردی رهبر معظم انقلاب، با پرهیز حاشیه سازی ها، برای بهبود معیشت و رونق کسب و کار مردم تلاش کنیم. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از احصاء عوامل تعیین کننده و رصد و تحلیل آسیب های اجتماعی در تمام شهرستان ها در سال 1401 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان با هدف ارتقای توانمندی های نوجوانان در زمینه شیوه های همیاری اجتماعی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی با سابقه حدود نیم دهه ای توسط سازمان بهزیستی ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: خطیب نماز جمعه تهران گفت: مسئولان با مهار تورم زمینه افزایش مشارکت اجتماعی مردم و فعالیت های اقتصادی را افزایش دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۳    
معاون امور جوانان ورزش و جوانان گلستان گفت: سالی که پشت سر گذاشتیم رویکرد اصلی حوزه جوانان استان گلستان تقویت مشارکت اجتماعی جوانان در حل مسائل این بخش بوده است که مهمترین شاخص این رویکرد افزایش تعداد سمن های این حوزه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست: به منظور افزایش مشارکت اجتماعی و مسئولیت مدنی و همچنین ارتقاء سواد محیط زیستی جامعه، جشنواره انتخاب مدیران برتر دستگاه های اجرایی در حوزه محیط زیست برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس ورزش وجوانان خرم آباد گفت: ستاد های ساماندهی امور جوانان بستری مناسب برای پیگیری مطالبات جوانان است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران(مانا) در سالن اجتماعات شهید نشاط بهزیستی استان کرمان با حضور جمعی از مسئولین ومجریان طرح برگزار گردید
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۱    
ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی افزایش مشارکت اجتماعی و ارتقای عدالت تربیتی را از اهداف تشکیل قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر عنوان کرد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۴    
به منظور ارتقا سطح نگرش و انس در فرزندان بهزیستی نسبت به افتخارات ایران اسلامی ، تبیین این دستاوردها و ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی در بین آنان، طرح ایران سرای امید اجرا گردید.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ گلجهان شکرزاده اظهار کرد: مدیریت شهری با نصب سازه های خلاقانه طرح های نوروزی متناسب با بهار را به منظور استقبال از بهار و آماده سازی فضای شهری برای تحول سال در همه محلات و نواحی شاهین شهر اجرا می کند. ...
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مراسم افتتاح کتابخانه مرکزی قم گفت: یکی از پایگاه هایی که می تواند در چرخه مشارکت اجتماعی و فرهنگی به ایفای نقش بپردازد و روابط جامعه را اصلاح کرده و بهبود ببخشد حتماً کتابخانه های عمومی است ...