سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۴:۲۵Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلب کنکور»

زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خانواده برخی از داوطلب کنکور سال 1402 مدعی هستند کارنامه فرزندانشان دستکاری شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خانواده برخی از داوطلبان کنکور سال 1402 مدعی هستند کارنامه فرزندانشان دستکاری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سوابق تحصیلی در کنکور سراسری امسال سهمی 40 درصدی و قطعی داشت، به این معنا که نمره امتحان نهایی داوطلبان تراز شده که این تراز سهم تعیین کننده ای در رتبه کنکور فرد داشت. با این حال یکی نبودن تراز سابقه تحصیلی برای فارغ التحصیلان و دانش آموزان داوطلب کنکور یکی از مهم ترین دغدغه ها بود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 600 هزار نفر از داوطلبان آزمون سراسری سال 1402 تا پایان مهلت یعنی تا ساعت 14 روز سه شنبه (هفتم شهریور) انتخاب رشته کردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه بیش از 465 هزار نفر از داوطلبان آزمون سراسری 1402 انتخاب رشته کرده اند، گفت: مهلت انتخاب رشته شامگاه امشب (دوشنبه، 6 شهریور) پایان می یابد. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش گفت: 465 هزار نفر از داوطلبان آزمون سراسری 1402 انتخاب رشته کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۷۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 370 هزار داوطلب کنکور سراسری خبر داد و گفت: فردا آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1402 است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشاوره گروهی و انتخاب رشته داوطلبین کنکور شاهد و ایثارگر شهرستان خدابنده با حضور داوطلبین و والدین ایشان برگزار شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
برای داوطلب کنکور جماعت هر اتفاقی که طی روزهای منتهی به اعلام نتایج و بعد از آن رخ می دهد یک شوک روانی به حساب می آید و حالا داوطلبان رشته های مجسمه سازی و سینما با دیدن دفترچه انتخاب رشته ای که این دو رشته را ندارد این شوک را تجربه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: تاکنون 45 هزار نفر از داوطلبان کنکور، تجدید نظر در محاسبه تراز را درخواست داده اند که با به کارگیری نیروهای بیشتر پاسخ دهی در زمان سریعتری صورت خواهد پذیرفت.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عکسی از کارنامه دو داوطلب کنکور منتشر شده که حواشی زیادی ایجاد کرده است!
برترین ها / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به بهانه حاشیه ساز شدن جمله عجیب رتبه 9 کنکور ریاضی، چند توصیه کاربردی به داوطلبان کنکور و خانواده های شان داریم
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه هیچ کس در صندلی که حقش نیست نمی نشیند، گفت: اگر موردی از تقلب در ورود به دانشگاه ها است که افراد معتقدند عده ای به ناحق به دانشگاه رفته اند، اسم بدهند تا ما بررسی کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش از پذیرش 177 هزار و 192 نفر داوطلب کنکور 1402 در رشته های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۹    
اوایل دهه 80 وقتی نام نوجوان 13 ساله مازندرانی به عنوان کم سن ترین داوطلب کنکور سراسری سال 81 سر زبان ها افتاد، کمترکسی پیش بینی می کرد که فرهنگ فلاح آن قدر تند و تیز حرکت کند که در مدت کوتاهی در حال آماده کردن تز دکترایش باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و تضمین کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: تاکنون حدود 20 هزار نفر به نمره کل سوابق تحصیلی خود اعتراض کردند که داوطلبان تا پایان امشب برای ثبت آن فرصت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت از پذیرش 11520 نفر برای رشته پزشکی در کنکور امسال خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران در بیانیه ای با اشاره به محرز شدن تقلب 1000 داوطلب کنکور در سال 1400 و اظهارات حمایتی وزیر علوم ،با تبیان اینکه وزیر عتف چگونه توانسته است با موضع گیری حمایتی از متقلبین ساحت پاک و زیبای دانشگاه را خدشه دار نماید و فریاد همه انسان های عدالت خواه و درستکار را به ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عبدالرسول پورعباس (رئیس سازمان سنجش آموزش کشور) گفت: در سال 1401 به وسیله دستگاه سیگنال یاب، تجهیزات تقلب از گوش بیش از 850 نفر داوطلب کنکور پیدا شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عبدالرسول پورعباس (رئیس سازمان سنجش آموزش کشور) گفت: در سال 1401 به وسیله دستگاه سیگنال یاب، تجهیزات تقلب از گوش بیش از 850 نفر داوطلب کنکور پیدا شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۰    
عبدالرسول پورعباس (رئیس سازمان سنجش آموزش کشور) گفت: در سال 1401 به وسیله دستگاه سیگنال یاب، تجهیزات تقلب از گوش بیش از 850 نفر داوطلب کنکور پیدا شد. تقلب در کنکور کار فردی نیست، بلکه نتیجه فعالیت شبکه ای پیچیده و حتی بین المللی است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
فارغ التحصیلان سال های 1384 تا 1401 که در آزمون خرداد 1402 برای ایجاد سابقه یا ترمیم نمره شرکت نکرده اند اما داوطلب کنکور امسال هستند تا پایان فردا (سه شنبه 27 تیرماه) برای تایید سابقه تحصیلی بیشتر وقت ندارند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید: عنوان متقلب برای 1036 داوطلب کنکور 1401 عنوان درستی نیست. چون در مورد بعضی از داوطلبان شبهه تقلب وجود داشته است، نه تقلب. وقتی می گویند متقلب، یعنی کل این داوطلبان با تقلب وارد دانشگاه ها شده اند و این حرف درست نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کفش های عجیب یک داوطلب کنکور بازتاب جالبی در فضای مجازی داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۰:۴۱    
ایرنا : کفش های عجیب یک داوطلب کنکور هنگام ورود به جلسه به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حضور داوطلب کنکور با دمپایی روفرشی عروسکی سوژه کاربران فضای مجازی شده است./منبع: ایرنا
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خوزپرس ازهندیجان، سیدحسین موسوی رئیس آموزش پرورش هندیجان گفت: برگزاری کنکور 1402 در شهرستان هندیجان در5 رشته به رقابت برای امتحانات کنکور به رقابت می پردازند.وی افزود: ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۲۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نوبت دوم آزمون سراسری 1402، صبح پنجشنبه (15 تیر 1402) در گروه آزمایشی علوم تجربی برگزار شد که با تصاویر بامزه و جالبی همراه بود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۵    
امروز، پنج شنبه 15 تیرماه روز دوم مرحله دوم آزمون سراسری 1402 با رقابت کنکور رشته تجربی و زبان های خارجه آغاز شد./ منبع: ایرنا
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
امروز، پنج شنبه 15 تیرماه روز دوم مرحله دوم آزمون سراسری 1402 با رقابت کنکور رشته تجربی و زبان های خارجه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در قم گفت: 61 درصد از شرکت کنندگان کنکور سراسری در قم خانم و 39 درصد این افراد را آقایان تشکیل میدهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده تام الاختیار دانشگاه علامه طباطبایی در برگزاری آزمون سراسری از میزبانی 12 هزار و 196 داوطلب کنکور سراسری در پنج گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضی، هنر و زبان های خارجی در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ، یاسر پیرعلی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از صبح امروز رقابت بیش از 19 هزار داوطلب کنکور در این استان آغاز شد، اظهار کرد: کنکور سراسری سال جاری در پنج رشته تجربی، ریاضی، علوم انسانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان ایلام گفت: امروز صبح 5 هزار و 57 نفرداوطلبان کنکور سراسری گروه های علوم انسانی و ریاضی و فنی با هم به رقابت پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۲    
کرمانشاه- ایرنا- مسئول حفاظت از آزمون های سراسری استان کرمانشاه از رقابت 34 هزار و 966 داوطلب در نوبت دوم کنکور سراسری 1402 ( تیرماه) در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: نوبت دوم آزمون سراسری کنکور 1402 از امروز چهاردهم در استان کرمانشاه به مدت 2 روز در پنج گروه همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مسئول برگزاری آزمون های دانشگاه کاشان گفت: در آزمون سراسری 1402 چهار هزار و243 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه کاشان با یکدیگر به رقابت می پردازند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۱    
ایلام (پانا) - همزمان با سراسر کشور 13 هزار و 176 داوطلب کنکور سراسری از امروز در ایلام رقابت خود را آغاز کردند. آزمون سراسری سال 1402 در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی در 24 حوزه امتحانی استان همزمان با سراسر کشور در ایلام نیز آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری گفت: 9 هزار و 976 داوطلب آزمون سراسری در چهار گروه آزمایشی طی امروز (چهارشنبه) و فردا بر روی صندلی رقابت می نشینند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش دانشگاه محقق اردبیلی گفت: طی امروز و فردا 20 هزار و 677 داوطلب کنکور در بزرگترین ماراتن علمی کشور در استان اردبیل با هم رقابت می کنند.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: دو متولد 1388 و 1318 جوانترین و پیرترین داوطلبان کنکور 1402 هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان از حضور 2 هزار و 596 داوطلب کنکور سراسری در حوزه امتحانی شهرستان تاکستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول حفاظت آزمون استان خراسان رضوی در برگزاری کنکور سراسری نوبت دوم گفت: 85 هزار و 684 نفر از داوطلبان کنکور سراسری همزمان با سراسر کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، 14 و 15 تیرماه با هم رقابت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از میزبانی آموزش و پرورش استان ایلام از چهار هزار و 754 داوطلب کنکور در مناطق مختلف خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- علی صدر سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 با حضور یک میلیون و 119 هزار و 436 داوطلب در 417 شهرستان و 13 حوزه امتحانی خارج کشور امروز صبح آغاز شده و تا فردا عصر ادامه دارد. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: به سمت اهمیت تعلیم و تربیت و پرورش در دبیرستان ها و مدارس می رویم و کنکور به تدریج حذف می شود. روند تاثیر قطعی سوابق تحصیلی نیز افزایش می یابد و تا دو سال آینده به 60 درصد در کل آزمون می رسد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رقابت 12 هزار و 778 داوطلب کنکوری در خراسان جنوبی از صبح امروز چهارشنبه (14 تیر) در شهرهای مختلف استان آغاز شد.