چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۲۲Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های تعاونی»

روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۲۳    
در دولت نهم و دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد سهام عدالت به گونه ای یارانه وار از طریق شرکت های تعاونی عدالت استانی به برخی مشمولان کم درآمد و قشر ضعیف جامعه واگذار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۸    
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت:: یکی از مشکلات جدی موضوع مالیات شرکت های تعاونی است که از طریق اداره کل امور مالیاتی در مرحله پیگیری قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سلامی گفت: یکی از مشکلات جدی که از گذشته شرکت های تعاونی بخصوص تعاونی های مرزنشین در این استان با آن روبرو هستند، موضوع مالیات این شرکت هاست که از طریق اداره کل امور مالیاتی استان در مرحله پیگیری قرار دارد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱    
کلام تازه | موضوع انشعابات مساکن باقیمانده مهر در جلسه شورای مسکن شهرستان گلبهار مورد بررسی قرار گرفت و عدم همکاری برخی پیمانکاران با شرکت های تعاونی مسکن و اختلافات آنان به عنوان آسیب تکمیل خدمت رسانی مطرح شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، سعید لطفی با اشاره به اینکه بسیاری از آگهی های فروش املاک در سکوهای اینترنتی جعلی و ساختگی است، اظهار داشت: فروش سهامی مسکن وجود ندارد و شرکت های تعاونی امتیاز مسکن خود را واگذار می کنند. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۱۷    
نشست مدیران عامل اتحادیه های استانی شرکت های تعاونی دهیاری ها به منظور هم اندیشی و بررسی ظرفیت های قانونی و اجرایی تأسیس اتحادیه سراسری ذیربط برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۷    
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی جویبار گفت: 272میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به چهار شرکت تعاونی جویبار برای حمایت از تولید اختصاص یافت.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل تعاون روستایی ایلام گفت: بیش از 80 هزار هکتار از اراضی آبی استان تحت پوشش 65 شرکت تعاونی تولید قرار دارند.
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک تهران اظهار داشت: بسیاری از آگهی های فروش مسکن از جمله سهامی فروشی، جعلی و فیک است و مردم برای ورود به حوزه سهامی فروشی باید از واقعی بودن آن مطمئن شوند
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با بیان اینکه طرح الگوی کشت و کشت قراردادی با اجرای مکانیزاسیون امیدوارکننده و امکانپذیر است، گفت: توسعه مکانیزاسیون از طریق شرکت های تعاونی و تشکل ها یکی از مهمترین ابزارهای تشویقی برای رسیدن به این هدف است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۲    
جعفر امیرآبادی زاده مدیر کل دفتر توسعه سرمایه گذاری اقتصاد تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت های تعاونی شهرستان گناباد گفتند: تعاون از تاثیر گذارترین حوزه های ایجاد اشتغال در کشور است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر کل دفتر توسعه سرمایه گذاری اقتصاد تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان تسهیلات ارائه شده به بخش تعاون کشور طی یک سال گذشته با افزایش 181درصدی نسبت به سال قبل از آن به 300هزار میلیارد ریال رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۲    
شرکت های تعاونی روستایی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باید باشند
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران(پانا)- مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با اعلام خبر کاهش 60 درصدی کارمزد تعاونی ها، گفت در دولت سیزدهم، افزون بر هشت هزار و 909 میلیارد ریال ضمانت نامه برای شرکت های تعاونی و کسب و کارهای خرد و دانش بنیان صادر شده است. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵    
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به تعداد مشاغل ایجاد شده در قزوین توسط شرکت های تعاونی گفت: 38 شرکت تعاونی در حوزه های مختلف طی سال گذشته در استان تأسیس و به طور تقریبی فرصت شغلی برای یک هزار نفر در بخش کشاورزی و صنعتی ایجاد شده است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳    
مرتضی فیروزآبادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و محمد بهاروند، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل اتحادیه مرکزی اتحادیه های استانی و شرکت های تعاونی فرش دست باف روستائی ایران ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۷    
رئیس اتاق تعاون گفت: هدف از برگزاری چهارمین اجلاس هیات مدیره اتحادیه بین المللی تعاون (ICA) استفاده از ظرفیت تعاونی های دنیا و ایجاد بازاری مناسب برای صادرات محصولات شرکت های تعاونی کشورمان است.
با هدف دانش بنیان شدن شرکت های تعاونی تولیدی برگزاری جلسه هم اندیشی ماستان مرکزی جلسه هم اندیشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی با مدیریت تعاون روستایی استان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون گفت: هدف از برگزاری چهارمین اجلاس هیئت مدیره اتحادیه بین المللی تعاون (ICA) استفاده از ظرفیت تعاونی ها ی دنیا و ایجاد بازاری مناسب برای صادرات محصولات شرکت های تعاونی کشورمان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به شرکت های تعاونی پشتیبان است، گفت: یک هزار و 60 میلیارد ریال برای تسهیلات مشاغل خانگی در این استان اختصاص یافته است.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۱    
به گزارش خوزپرس از مسجدسلیمان سجاد فرمهمدی مدیرعامل اتحادیه ی شرکت های تعاونی روستایی مسجدسلیمان انتخاب شد، از سوابق وی می توان به : -تدریس در مراکز آموزشی غیر دولتی -نماینده انجمن مردمی روزنه امید جوان شهرستان مسجدسلیمان – معاونت اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان مسجدسلیمان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به شرکت های تعاونی پشتیبان است، گفت: یک هزار و 60 میلیارد ریال برای تسهیلات مشاغل خانگی در این استان اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری شرکت های تعاونی تولید کنندگان فرش دستباف شهری با اشاره به اینکه از شهریور امسال تمام محصولات صادراتی شناسنامه دار شده است گفت:فرش ایران به دلیل اینکه تاکنون شناسنامه نداشت، به صورت رسمی خرید و فروش و صادرات نمی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
در هفته جاری نخستین همایش اقتصاد تعاونی ایران برگزار شد که حکایت از تاکید دولت سیزدهم بر فعال سازی شرکت های تعاونی و افزایش سهم آنها در اقتصاد این دولت دارد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سهام عدالت گفت: در پی تغییرات اساسی تمام موضوعات از قبیل تخصیص سهام عدالت به جاماندگان و تقسیم سود سهام عدالت در انتظار تصمیم هیئت دولت قرار می گیرد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۱    
رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری شرکت های تعاونی سهام عدالت گفت: برای وصول سودهای سهام عدالت کمیته ای تشکیل شده که این سودها از شرکت های سرمایه پذیر جذب و بعد از تجمیع به حساب مردم پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۳    
مدیر تعاون روستایی استان قزوین از توزیع مرغ گرم تنظیم بازار در فروشگاه اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان قزوین خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۹    
رکنا : تجلیل از مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی هشترود به عنوان اتحادیه نمونه کشوری .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری با تاکید بر این که با پرداخت 40 درصد نرخ واقعی کرایه اتوبوس هم راضی هستیم، گفت: مشکل این بخش ضعف مدیریتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری شرکت های تعاونی سهام عدالت گفت: برای وصول سودهای سهام عدالت کمیته ای تشکیل شده که این سودها از شرکت های سرمایه پذیر جذب و بعد از تجمیع به حساب مردم پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: مشکلات فرهنگی در تشکیل و توسعه تعاونی ها به شکل رسمی، بهره وری پایین و مدیریت سنتی در تعاونی ها و عدم توفیق در جذب سرمایه خُرد مردمی، 3 مانع اساسی در رشد و توسعه شرکت های تعاونی به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۵    
زنجان - ایرنا- شرکت های تعاونی روستایی، کشاورزی و تولیدی در روستاها طی چند دهه فعالیت خود منشأ خدمات متعدد و متنوعی بودند ولی ادامه حیات و رونق آنها در گرو تجدید ساختار و افزایش خدمات مناسب با نیازهای جامعه هدف است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، درهفته تعاون، قدرت رحمانی مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت به همراه برخی کارکنان و جمعی از شرکت های تعاونی با امام جمعه شهرستان حجت الاسلام والمسلمین حکیمی دیدار کردند . ...
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری با تاکید بر لزوم نقش آفرینی بیشتر تعاونی ها در اقتصاد ایران، گفت: معتقدیم تصدی گری دولت در اقتصاد باید روزبه روز کاهش یابد و دولت به حمایت، هدایت و نظارت در اقتصاد مشغول باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۷۰ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : رئیسی با بیان اینکه امروز در دولت برای تصویب قوانین و تسهیل مقررات فعالیت شرکت های تعاونی آمادگی کامل وجود دارد، تلاش های صورت گرفته در 2 سال اخیر برای فعال تر کردن بخش تعاونی کشور را شایسته قدردانی دانست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
توسعه شرکت های تعاونی دانش بنیان و صادرات گرا بسیار مهم است و می تواند موجب تاثیرگذاری تعاونی ها در اقتصاد کشور شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۷    
اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران استان قزوین به عنوان تشکل نمونه ملی معرفی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد اعلام کرد: از ابتدای کار دولت تاکنون بیش از 50 هزار میلیارد دلار محصولات شرکت های تعاونی استان به دیگر کشورها صادر شده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: حسام پیتام رئیس این اداره طی جلسه ای با مدیران شرکت های تعاونی نسبت به تعیین وضعیت در خصوص فعال و یا غیرفعال بودن تعاونی ها پرداخت. ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون به منظور توسعه قرض الحسنه و برطرف کردن نیازهای ضروری مشتریان حقیقی و همچنین اعضای شرکت های تعاونی و در نهایت کمک به قشرهای آسیب پذیر و اجرای طرح های اشتغال زایی، در قالب طرح مائده وام 300 میلیون تومانی می پردازد. ...
رویش افکار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تعاونی ها با سرمایه خرد افراد مدیریت می شود اما نقش مهمی در اقتصاد دارد. شرکت های تعاونی می تواند بستری برای تجمیع نقدینگی های سرگردان باشد و به جای نابه سامانی بازارهایی مانند طلا، خودرو، ارز و... به سوی فعالیت های سود ده به نفع اقتصاد باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی تکثیر و پرورش ماهی های گرمابی کشور گفت: ایران با تولید سالیانه 200 هزار تن ماهی گرمابی, رتبه سوم را در جهان داراست.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۷    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های تعاونی توانستند سال گذشته با صادرات 50 میلیون دلاری، سهم موثری در اقتصاد مازندران داشته باشند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور از کاهش ظرفیت ناوگان مسافری خبر داد و گفت: عواملی چون نرخ پایین کرایه ها، گرانی و کمبود قطعات یدکی و لاستیک موجب خروج اتوبوس ها از شبکه حمل و نقل مسافری و جذب آنها در بخش های دیگر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رحیم زاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: بیش از 50 درصد شرکت های تعاونی در استان اردبیل در بخش کشاورزی فعال هستند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: در حوزه اشتغال پایدار روستایی در استان 510 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که سهم شرکت های تعاونی 100 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در دولت سیزدهم شرکت های تعاونی به عنوان بازوهای نظام اقتصادی کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مؤثر و اولویت داری را ایفا می کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی تکثیر و پرورش ماهیان گرمابی از صادرات سالانه 100 هزار تن ماهی گرمابی شامل کپور و فیتوفاگ به کشورهای عربی خبر داد و گفت: هر ساله این میزان صادرات ارزآوری خوبی برای کشور به همراه دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بیان کرد: در خراسان رضوی 224 شرکت تعاون روستایی با 440 هزار و 122 عضو وجود داشته و این میزان 8.13 درصد کل شرکت های تعاونی کشور را شامل می شود.