پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۴۲Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های تعاونی»

شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۸    
مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن پیام قم بر لزوم حمایت شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان از شرکت های تعاونی مسکن تأکید کرد و گفت: بزرگ ترین حُسن شرکت تعاونی ها عرضه مسکن به قیمت تمام شده است، مردم می توانند از طریق شرکت های تعاونی با 30 درصد پرداخت مالی کمتر، صاحب مسکن شوند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مهندس حمید باقریان صرمی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم ضمن بیان توضیحات پیرو تشکیل شرکت تعاونی مسکن پیام قم، اظهار کرد: ما با تاسیس این شرکت از سال 1390 به دنبال خانه دار کردن مردم تحت شرایط خاصی بوده ایم. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، ارسلان قاسمی اظهار داشت: در کمیته تخصصی هیات مقررات زدایی و بهبود فضای کسب و کار در خصوص مجوز تاسیس و ثبت تغییرات تعاونی ها و اتحادیه های تعاونی روستایی در سطح کشور تصمیم گیری به عمل آمد که با توجه به بررسی های صورت گرفته و اجماع نظر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
10 هزار و 897 تن جو ویژه خشکسالی به شرکت های تعاونی مازندران برای توزیع بین دامداران استان اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: سه هزار تن خوراک دام به صورت بسته بندی جهت عرضه به عشایر در اختیار شرکت های تعاونی شمال استان قرار می گیرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از فعالیت 12 کارگزاری توزیع نهاده های کشاورزی در قالب شرکت های تعاونی تولید کشاورزی در سطح استان سمنان خبر داد: ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایلنا: رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری گفت: با توجه به تعطیلی یک هفته ای تهران و البرز تقاضا برای خرید بلیت اتوبوس بسیار افزایش یافت و در برخی از مسیرها بلیتی برای فروش نیست. ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۴    
سخنرانی علمی با عنوان ارزیابی وضعیت صید و صید به ازای واحد تلاش (CPUE) شرکت های تعاونی پره ماهیان مستقر در سواحل جنوب شرقی دریای خزر در سال های 1391-1378 با استفاده از GIS توسط دکتر محمد جواد وثاقی در پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی برگزار شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شرکت های تعاونی که در عرصه های مختلف فعال هستند می توانند با تعامل و ارایه خدمات متقابل به یکدیگر ضمن کاهش هزینه های خود به توسعه تعاونی ها و گردش سرمایه در داخل استان نیز کمک کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافری کشور اظهار داشت: یکی از مشکلات ما واردات قطعات ناوگان اتوبوسی در شرایط تحریم است. اگر بتوانیم تحریم ها را دور بزنیم و با شرکت استاندارد در بحث قطعات این ناوگان هم مذاکره و توافق داشته باشیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نایب رئیس هیات مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی صنعتی استان کرمان با بیان اینکه صنعت و معدن از بخش های اصلی حرکت اقتصاد است و باید با نگاهی عملی و عمیق بدان توجه شود گفت: توسعه صنعت و معدن با تکیه بر توان داخلی ممکن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۳    
سنندج - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان با مشارکت اتحادیه ها و شرکت های تعاونی فعال با حداقل سه سال سابقه فعالیت، شهریورماه سال جاری همزمان با هفته تعاون برگزار می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا ناطقی با اشاره به نقش مؤثر تعاونی های دهیاری در ایجاد اشتغال پایدار در روستا گفت: تشکیل و توسعه شرکت های تعاونی دهیاری ها می تواند موجب کاهش فقر و مهاجرت معکوس روستاییان از شهرها به روستاها شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت – ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: طی سه ماه نخست امسال شرکت های تعاونی استان سه میلیون و 96 هزار و 508 دلار محصول به خارج از کشور صادر کردند که افزایش 157 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: جرایم مالیاتی یکی از عوامل اصلی رکود برخی از شرکت های تعاونی استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی کشاورزی دامداری ایران اظهارکرد: از بس که مدیران دروغ گفتند و آمارسازی کردند صدای دامداران هم درآمده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: شرکت های تعاونی که قصد شرکت در جشنواره تعاونی های برتر در سال 1400 را دارند تا 18 تیرماه جاری (جمعه) فرصت دارند برای بروز رسانی اطلاعات خود از طریق سامانه جامع هوشمند بخش تعاون اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مسلمی راد، مدیر تعاون روستایی استان همدان از خرید تضمینی بیش از پنج هزار و 700 تن گندم از کشاورزان همدانی توسط شرکت های تعاونی همدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه مشترک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همکاری مشترک برای الکترونیکی نمودن فرایند های مورد نیاز فعالان بخش تعاونی کشور با هدف کاهش زمان، افزایش شفافیت و حذف اسناد کاغذی در دستور کار دو سازمان قرار گرفت .
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۸    
با امضای تفاهم نامه مشترک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همکاری مشترک برای الکترونیکی نمودن فرایند های مورد نیاز فعالان بخش تعاونی کشور با هدف کاهش زمان، افزایش شفافیت و حذف اسناد کاغذی در دستور کار قرار گرفت .
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
توسط جهاددانشگاهی آذربایجان غربی طرح مطالعاتی بررسی دلایل عدم رغبت مردم به تشکیل شرکت های تعاونی سبز توسط گروه پژوهشی مدیریت کسب و کار بر اساس تفاهمنامه های منعقده فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جهاد دانشگاهی اجرا می شود.
با امضای تفاهم نامه مشترک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همکاری مشترک برای الکترونیکی نمودن فرایند های مورد نیاز فعالان بخش تعاونی کشور با هدف کاهش زمان ،افزایش شفافیت و حذف اسناد کاغذی در دستور کار قرار گرفت .
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : باید در سال جاری با آموزش و ترویج بیشتر و حمایت از تشکیل شرکت های تعاونی بزرگ نظیر تعاونی توسعه و عمران سهم استان را در صادرات افزایش دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه بین حوزه ثبت شرکت ها و معاونت تعاون از این پس مجامع شرکت های تعاونی و همچنین کارهای ثبت و تغییرات شرکت های تعاونی به صورت الکترونیکی برگزار و کاغذ از تعاونی ها حذف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا –مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی دامداران استان البرز اظهار داشت که دامداران دام سنگین و تولیدکنندگان شیر خام این استان در چند روز گذشته به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار گلایه و نقد دارند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۳    
به گزارش خبرخودرو، رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور درباره علل واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و سربازان توضیحاتی را مطرح کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
احمدرضا عامری در گفت وگو با میزان، در خصوص ارتباط شیوع بیماری کرونا با وضعیت نامطلوب ناوگان حمل ونقل کشوری گفت: تأثیر بیماری کرونا بر روی بخش خدمات بیشتر از مشاغل دیگر بوده است خصوصاً در حوزه صنعت توریسم و حمل و نقل بیشتر خود را نشان داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی کرمانشاه از توزیع بیش از 10 هزار تُن نهاده های دامی توسط شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران این شهرستان تا پایان خرداد ماه سال 1400 خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران با بیان اینکه دامداران مخالف افزایش قیمت شیر خام هستند، گفت: سوء مدیریت و تصمیم گیری های لحظه ای و سلیقه ای دولت باعث افزایش هزینه های دامداری ها و قیمت تمام شده شیر شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران با انتقاد از گرانی محصولات لبنی، گفت: دامداران با افزایش قیمت شیر خام موافق نیستند و ارائه نهاده ها را به افزایش قیمت ترجیح می دهند اما دولت به دنبال گرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: فرایند تکمیل پرسشنامه شانزدهمین جشنواره ملی تعاونیهای برترسال 1400 از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور امکان پذیر بوده و شرکت های تعاونی می توانند به سایت مذکور به نشانی taavoni.mcls.gov.ir مراجعه کنند.
یکی از مشکلات چند سال گذشته سهام عدالت، موارد مرتبط با شرکت های سرمایه گذاری و تعاونی شهرستانی سهام عدالت است که همزمان با آغاز طرح توزیع سهام عدالت تاسیس شدند؛ که البته با پایان یافتن ثبت نام سهام عدالت، سال ها است که شرکت های تعاونی سهام عدالت در بلاتکلیفی به سر می برند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با امضاء تفاهم نامه، پرداخت تسهیلات به شرکت های تعاونی در استان با مشارکت بانک های عامل بزودی انجام می شود.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دادستان زنجان با اشاره به اینکه تخلفات شرکت تعاونی گلشهر کاظمیه و شرکت تعاونی مسکن علوم پزشکی ورود کردیم گفت: پرونده تخلفات آنها به ثبت رسیده و افرادی هم در این زمینه دستگیر شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: در جهت سیاست های دفتر مرکزی شرکت و کمک به امر تولید، سامانه بوجاری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان از فعالیت 12 کارگزاری تعاونی تولید نهاده های کشاورزی در قالب شرکت های تعاونی تولید کشاورزی در سطح استان سمنان خبر داد، مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی از تدارک و توزیع 25 تن کود اوره از انبارهای سازمانی استان به کارگزار تحت پوشش در شهرستان آستا نه خبر داد . ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
لرستان- آشتاب، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دو هزار و 924 تعاونی فعال در استان وجود دارد که اشتغال این تعاونی ها 37 هزار و 370 نفر و میزان صادرات آن ها 68 هزار دلار بوده است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۴    
اتحادیه شرکت های تعاونی سواری کرایه بین شهری کشور تعداد ناوگان فرسوده در این بخش از حمل و نقل عمومی را 14 هزار دستگاه با عمر متوسط بالغ بر 12 سال اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه بیش از 90 درصد قوانین بخش تعاون بر زمین مانده و اجرا نشده از رئیس جمهور آینده درخواست کرد قوانین و آیین نامه های بخش تعاون را اجرا کند و همچنین الگوی بی نظیر شرکت های تعاونی سهامی عام را برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری اجرا کند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ مهندس شاهرخ شهنی از نیروهای وزارت جهادکشاورزی میباشد که پیش تر نیز رئیس اداره جهاد کشاورزی شهر ستان اندیکا ، مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی استان خوزستان ، عضو هیات مدیره صندوق توسعه بخش عشایری کشور، تعاونی عشایری استان خوزستان فعالیت داشتتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حل معضلات امروز شرکت های تعاونی مسکن مستلزم همزمانی دغدغه مندی هیأت مدیره ها و تلاش بازرسان و حسابرسان در کنار مشارکت جدی اعضا در پرداخت مقرری ها بویژه با توجه به وضعیت تورم موجود در کشور است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، هیات وزیران در جلسه دوازدهم خرداد 1400، به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و با هدف ایجاد و حمایت از شرکت های تعاونی تولید روستایی، آیین نامه اجرایی قانون تعاونی نمودن تولید و یکپارچه شدن اراضی را تصویب کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علی اکبر نژادرضا ، در تشریح فرایند کشاورزی قراردادی در جهت حمایت از کشاورزان و خرید توافقی محصولات تولیدی اظهار داشت: بر اساس قراردادی که فی مابین اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان تبریز با کشاورزان کلزاکار استان تحت عنوان کشاورزی قراردادی منعقد شده ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۵    
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی صنایع دستی خوزستان، صنایع دستی را یک صنعت آمیخته با فرهنگ، میراث و سنت دانست و گفت: تسهیل در امر فروش و حذف قوانین دست و پا گیر کسب و کار، توسعه و تقویت صادرات و تشکل های صنفی به ویژه تعاونی ها باعث تقویت این صنعت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۸    
رمضانی از افزایش 36 درصدی تمدید بیمه روستاییان و عشایر توسط شبکه شرکت های تعاونی تولید و روستایی خراسان شمالی خبرداد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
متأسفانه طی سال های گذشته شرکت های تعاونی مسکن ادارات دولتی و خصوصی ، بر عطش ویلا سازی در مشهد دامن زده و صاحبان این ادارات با خرید قطعات بزرگ اراضی کشاورزی و تقسیم آن به متراژ کوچک تر و در نهایت فروش آن به کارمندان و یا شهروندان عادی ، این کلانشهر را با مشکلات جدی از جمله تأمین آب روبرو کرده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی در این رابطه گفت : شبکه شرکت های تعاونی روستایی روستایی استان در سال جاری آمادگی خرید کلزا، بصورت تضمینی و مباشرتی شرکت غله و خرید توافقی با همکاری شرکت کشاورزی آستان قدس را دارند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۱    
لطفا متن کوتاه را وارد کنید عباس رسولی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین اعلام کرد؛ در اردیبهشت ماه سالجاری 2185 تن کود اوره از طریق اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان قزوین توزیع شده است ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین از توزیع 1320 تن کود شیمیایی پرمصرف در شهرستان بوئین زهرا در اردیبهشت ماه سال از طریق اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان بوئین زهرا خبر داد. ...