یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۲۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هنجارشکنان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دادسرای عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری سه نفر به علت رفتارهای هنجارشکنانه در پارک ملت قزوین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
3 هنجارشکن که شب گذشته اقدام به ضرب و شتم آمر به معروف در پارک ملت قزوین کرده بودند، دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۱    
امام جمعه قم با اشاره به انتقاد دولت فرانسه از مواجهه دولت ایران با بی حجابی، اقدام این کشور در ممنوعیت حجاب اسلامی در مدارس را ضد حقوق بشر توصیف کرد و گفت ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: امام جمعه قم گفت: به کوری چشم بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران ملت ما برای تحقق چهار توصیه رهبر در رابطه انتخابات یعنی امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت تمام قد به صحنه خواهند آمد. ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه قم با اشاره به انتقاد دولت فرانسه از مواجهه دولت ایران با بی حجابی، تصریح کرد: دولت فرانسه یک سال قبل تمام قد از هنجارشکنان و اغتشاشگران در ایران حمایت کرد و ما می دانیم که مهمترین نقشه دشمن بی ثبات سازی ایران به ویژه در آستانه انتخابات پیش رو است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری 12 مجرم در طرح ارتقای امنیت محله محور و انهدام باند 3 نفره سارقان منازل در این شهرستان خبر داد. سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
پلیس از دستگیری راننده ای که با نصب دست نوشته ای از هنجارشکنان حمایت می کرد، خبرداد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۲۸    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور: چیزی به عنوان گشت ارشاد نداریم و گشت های انتظامی با هنجارشکنان و هر کسی که قانون را رعایت نکند برخورد خواهد کرد. 99 درصد کسانی که حجاب را رعایت نمی کردند با تذکر پلیس ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پلیس اماکن فراجا از پلمب دفتر محصولات آرایشی و بهداشتی سیلانه سبز (دافی) به دلیل انتشار تیزر تبلیغاتی هنجارشکنان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پلیس اماکن فراجا از پلمپ دفتر محصولات آرایشی و بهداشتی سیلانه سبز (دافی) به دلیل انتشار تیزر تبلیغاتی هنجارشکنان خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۶    
*یا شور یا بی نمک ! از قدیم می گفتند و کاملا هم درست گفته اند که " آشپز که دو تا شد ، آش یا شور می شود یا بی نمک"! این حالا حکایت و مصداق ورزش است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شیراز عنوان کرد: مجموعه اقداماتی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال انجام است، موجب تأمین امنیت اجتماعی و فردی می شود و لازم به ذکر است که در جمهوری اسلامی به هنجارشکنان اجازه فعالیت نخواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حمایت از حقوق عامه و ارتقای امنیت اجتماعی هرگونه حیوان گردانی در سطح شهر ممنوع است و با هنجارشکنان و متخلفان به طور قاطع برخورد می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز به موضوعات مختلفی از جمله انتقاد از مراکز خدماتی شهرداری تهران در بحث ارائه خدمات به بی حجاب ها، آلودگی ناشی از ساخت وسازهای مسکونی و ... پرداختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سروری درخصوص عدم رعایت قانون حجاب از سوی برخی از شهروندان و ارائه خدمات برخی واحد های شهرداری به هنجارشکنان تذکر داد و تأکید کرد قانون اصل است و همه باید از قانون تمکین کنند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صدا و سیما گفت: درحال آسیب شناسی وضعیت انتشارات هستیم که چرا در چند سال اخیر این اتفاقات افتاده است. در حال بررسی مشکلات مالی، مشکلات سیاست گذاری و نیروی انسانی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۸    
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: کسی که خشونت و شرارت می کند باید هیمنه اش در جامعه شکسته شود و به همه اطمینان می دهم، که در مقابله با هنجارشکنان کوتاه نخواهیم آمد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را در دستور کار جدی پلیس عنوان کرد و گفت: به همه اطمینان می دهم که در مقابله با هنجارشکنان کوتاه نخواهیم آمد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۶    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام بدرقه کنندگان شهدا به مسوولان از قانون گذاران تا مجریان این است که اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان ندهند و نیروی انتظامی به عنوان مجری قانون به دنبال برقراری آرامش و تحقق خواسته به حق مردم است. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۲:۰۴    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام بدرقه کنندگان شهدا به مسوولان از قانون گذاران تا مجریان این است که اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان ندهند و نیروی انتظامی به عنوان مجری قانون به دنبال برقراری آرامش و تحقق خواسته به حق مردم است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام بدرقه کنندگان شهدا به مسوولان از قانون گذاران تا مجریان این است که اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان ندهند و نیروی انتظامی به عنوان مجری قانون به دنبال برقراری آرامش و تحقق خواسته به حق مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه هنجارشکنان دیگر آرامش نخواهند داشت، گفت: مردم ایران مطمئن باشند دیگر اجازه توسعه جرم را نخواهیم داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان سمنان با اشاره به چندفقره رفتار هنجارشکنانه در شرق استان، درباره نتایج امنیت آفرین در رسیدگی به پرونده آنها با ورود دستگاه قضایی، با گذشت 2 هفته توضیحاتی ارایه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز چهارمحال و بختیاری از توقیف پنج خودرو که باعث سلب آرامش ساکنان خیابان کاشانی شده بودند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پلیس بر اساس قانون برخورد قاطعانه ای با هنجارشکنان حجاب خواهد کرد و تسلیم فشارها و جوسازی ها نخواهد شد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس صدا و سیما درباره استفاده از عبارت مدیر باج بده و باج بگیر و گمانه زنی های تغییرات در معاونت های رسانه ملّی توضیحاتی را ارائه کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۲:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
تهیه کننده خندوانه به رئیس صداوسیما گفت: هنجارشکنان واقعی همکاران تازه وارد شما هستند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان مشگین شهر گفت: برخورد جدی و قاطع با مخلان امنیت و آرامش مردم و هنجارشکنان در سطح شهرستان در دستور کار قرار داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از اجرای طرح های امنیت محله محور، دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر و معتادین متجاهر محلات شهر تهران طی 10 روز گذشته خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فراجا: امروز جامعه ما به نظم و آرامش نیاز دارد و هر کسی به هر نحوی بخواهد این مسیر را برای مردم به هم بزند با آن برخورد خواهد شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از اجرای طرح های امنیت محله محور و دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر و معتادین متجاهر محلات شهر تهران طی 10 روز گذشته خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- دادستان اسلام آبادغرب از برخورد قانونی با هنجارشکنان فضای مجازی در اسلام آبادغرب و حمایت از مطالبه گری امام جمعه این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به موضوع عفاف و حجاب در جامعه گفت: پلیس با هنجارشکنان بر اساس قانون برخورد می کند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: حکم 9 نفر از هنجارشکنان روز تاسوعا در آرامستان اراک امروز صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رکنا : فرمانده انتظامی استان لرستان از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی منجربه مجروحیت 4 نفر در یکی از محله های قدیمی شهر خرم آباد توسط ماموران سازمان اطلاعات انتظامی استان خبر داد .
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۱    
فرمانده انتظامی استان لرستان از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی منجربه مجروحیت 4 نفر در یکی از محله های قدیمی شهر خرم آباد توسط ماموران سازمان اطلاعات انتظامی استان خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دادستان مرکز استان از پایان فعالیت هنجارشکنان در سعدالسطنه قزوین خبر داد و گفت: پاتوق های هنجارشکنی سرای سعدالسلطنه تحت حمایت افراد خاص در یکی از مراکز دولتی قرار داشته است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۵    
بررسی رسانه های بیگانه نشان می دهد که تلاش سازماندهی شده گروه های ضدانقلاب فعال در ایران برای درگیری با عوامل نیرو انتظامی با حمله به پوشش عرفی جامعه افزایش چشمگیری داشته است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
دشمن و دنباله های داخلی آن و و برخی سلبریتی های بی سواد تصور می کردند که زنان و دختران ایران تحت تاثیر تبلیغات گسترده، حجاب را کنار می گذارند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری- همسر و فرزند شهید جانعلی موسی زاده در بابلسر به دلیل امر به معروف نسبت به دو زن بی حجاب و نیمه برهنه مورد هتک حرمت قرار گرفتند که در این حادثه همسر شهید از سوی این دو زن مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه از همسر و فرزند شهید جانعلی موسی زاده که از سوی هتاکان و هنجارشکنان در شهرستان بابلسر مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند، تفقد و دلجویی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه با اشاره به هتک حرمت خانواده شهید مدافع حرم در پی امر به معروف و نهی از منکر، گفت: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با هنجارشکنان برخورد قاطع کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه در حوزه سواحل و تفرجگاه ها باید طوری برنامه ریزی کنیم که برای اقلیت هنجارشکنان محدودیت ایجاد شود و اکثریت مسافران و مهمانان استان از این اقدام احساس رضایت کنند، خاطرنشان کرد: باید با دقت و ظرافت خاصی این موارد پیگیری شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم اراک امروز با تجمع در مزار شهدای مدافع حرم، خواستار دفاع مسئولین از حریم دین و اهل بیت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۴    
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان: همگی هتاکان عصر تاسوعا شناسایی و با هماهنگی به مراجع قضایی معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۴    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برخورد قانونی و قاطع با هنجارشکنان در روز تاسوعای حسینی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۳    
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در منزل شهید حسین علیخانی، با تفقد و دلجویی بخاطر توهین و تعرض معدودی هنجارشکن به خانه این شهید، بر برخورد قاطع در حداقل زمان ممکن با هنجارشکنان تاکید کرد.