سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۰:۴۲Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مستضعفان»

ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد 300 واحد مسکونی برای محرومان، مددجویان کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی در تکاب می سازد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: بنیاد مستضعفان طی 2 سال گذشته 10 هزار میلیارد ریال در زمینه محرومیت زدایی در بخش های عمرانی و اقتصادی این استان سرمایه گذاری کرده است.
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به آذربایجان غربی و شهرستان های شاهین دژ و تکاب، از اختصاص 100 میلیارد تومان برای محرومیت زدایی از این 2 شهرستان خبر داد.
بسیج   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
300 دستگاه کولر و یکصد دستگاه یخچال و 78 ویلچر از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و منطقه آزاد اروند به مدد جویان آبادانی اهدا شد.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به عملکرد خوب این نهاد در راستای اجرای تفاهم نامه با بنیاد مستضعفان در راستای خانه دار کردن خانواده های 2 معلولی در استان گفت: 37 واحد مسکن به این خانواده ها تحویل داده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با همراهی استاندار آذربایجان غربی از 2 واحد تولیدی و درمانی در ارومیه بازدید کرد و در جریان فعالیت های آنها و مسایل و مشکلات شان قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۶:۴۰    
رئیس بنیاد مستضعفان کشور از مساعد 10 میلیارد تومانی این بنیاد به مرکز دیالیز خیران سلماس خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۹    
رئیس بنیاد مستضعفان کشور در خوی گفت: زلزله شهرستان خوی کارنامه درخشانی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به برخی اقدامات این بنیاد در حوزه محرومیت زدایی از آذربایجان غربی گفت: بنیاد مستضعفان علاوه بر 150 میلیارد تومان سیمان و میلگرد رایگان برای بازسازی منازل آسیب دیده در زلزله خوی، 350 میلیارد تومان خدمات محرومیت زدایی را به خانواده های محروم آذربایجان غربی ارائه داد.
رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده خوی، از توزیع 150 میلیارد تومان سیمان و میلگرد رایگان برای بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده از زلزله خوی طی یکسال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
برزگر گفت: در قالب تفاهم نامه با بنیاد مستضعفان ساخت یک هزار و 333 واحد مسکونی مقاوم برای محرومان این استان در اولویت و دستور کار قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد در یک سال گذشته 500 میلیارد تومان در آذربایجان غربی هزینه کرده که بخشی از آن مربوط به زلزله خوی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
موزه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی (گروه موزه های دفینه) فردا یکشنبه 14 خرداد تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تمام موزه ها، کاخ ها و محوطه های تاریخی زیر نظر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همچنین موزه های بنیاد مستضعفان چهاردهم خردادماه تعطیل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان هلیلان از هزینه کرد 15 میلیارد ریال برای تکمیل مسجد جامع هلیلان خبر داد و گفت: پنج مسجد این شهرستان با فرش های اهدایی بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی مفروش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، کمیته امداد و بنیاد مستضعفان برگزار می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در نشست با رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از احداث 160 هزار واحد مسکونی برای جامعه هدف سازمان بهزیستی طی سه سال، در برنامه جهش مسکن خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۵    
رکنا: در پرونده عجیب فقدان 75 قطعه از کاخ موزه سعدآباد تاکنون 9 نفر بازداشت شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر ضرورت احساس مسئولیت در برابر محرومان، از حمایت 1250 میلیارد تومانی بنیاد از مددجویان و معلولان بهزیستی طی 3 سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرماندار گرمی ضمن اشاره به اینکه لوله انتقال آب آشامیدنی شهر گرمی در اثر شدت سیل ترکیده است و طی 3 الی 7 روز آینده تعمیر و وصل خواهد شد، افزود: تانکرهای آبرسانی امور عشایری، آب و فاضلاب، بنیاد برکت، بنیاد مستضعفان و سپاه آب آشامیدنی مورد نیاز اهالی گرمی را تأمین می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر توافقات اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در استان خوزستان از تعیین تکلیف املاک تحت اختیار آموزش وپرورش خبرداد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: امسال 40 هزار واحد مسکن توسط بسیج سازندگی، 10 هزار واحد توسط بنیاد مستضعفان و 5 هزار واحد نیز توسط بنیاد مسکن در روستاهای کشور احداث می شود و تا پایان امسال در روستاها مددجوی بدون مسکن نخواهیم داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
بختیاری با بیان اینکه دو هزار مددجو زیر پوشش کمیته امداد خودکفا شدند، گفت: در تفاهم نامه ای که با بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن به امضا رسیده است 55 هزار واحد مسکونی در روستا ها ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
قم- مسئول نهاد آبادانی بنیاد علوی استان قم از تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار جدید در سفر رئیس بنیاد مستضعفان برای برنامه های محرومیت زدایی در قم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: فعالیت بنیاد مستضعفان برای کمک به اشتغالزایی کرمانشاه بیشتر می شود.
در آستانه دور دوم سفر آیت الله رئیسی به آذربایجان شرقی، نشست مشترک استاندار با رئیس بنیاد مستضعفان برگزار و اجرای طرح های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان مورد تاکید قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۰    
امام جمعه باشت گفت: مسئولان شفاف سازی کنند که زمین های بنیاد مستضعفان کجا هستند و دست چه کسانی است؟.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۸    
محمدرضا سهیلی مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان تهران با همراهی محسن حمیدی شهردار اسلامشهر از پروژه های کلان شهرداری بازدید نمود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کرباسیان/ معاون اسبق وزارت صمت وقتی قائم مقام بنیاد مستضعفان بودم، برای 50 هزار دلار خرید قطعات یکی از کارخانه ها نیاز ارزی داشتیم و چون برای بنیاد سهمیه ارزی تعیین نشده بود، به بانک مرکزی نامه نوشتیم و تقاضای تامین کردیم که جواب منفی داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: بنیاد مستضعفان همکاری خوبی با دولت انقلابی و مردمی سیزدهم در راستای محرومیت زدایی و اشتغال زایی دارد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: هر مجموعه ای که در کشور فعالیت می کند اگر موفق شود، این موفقیت مربوط به مردم است و به اعتلای کلمه الله کمک می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۲    
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: برای رفع محرومیت از دو شهرستان قهاوند و فامنین، ساخت مسکن، فعالیت های عمرانی و اقتصادی در استان همدان 110میلیارد تومان حمایت مالی در سال جدید خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت زیرمجموعه بنیاد مستضعفان گفت : با توجه به آنکه واردات خوراک دام تأمین ارزی زیادی می طلبد از این رو باید با ارتقای تولید، کاهش واردات در دستور کار باشد.
رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه سفر به همدان و بازدید از مجموعه های تولیدی و صنعتی بنیاد در این استان، در جلسه با مسولان استان همدان، مصوبات بنیاد برای اقدامات محرومیت زدایی این استان در سال جاری را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه دانش بنیان سینا گفت: سرمایه گذاری خطرپذیر روی موضوعات مربوط به حل مسائل مناطق محروم در بنیاد مستضعفان نخستین راهبرد مد نظر ما در این شرکت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: تفاهم نامه مشترک بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان جهت ساخت 507 واحد در استان زنجان که 238 در منطقه هدف شهرستان ماهنشان و مابقی در همه مناطق روستایی استان بود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد از سرمایه گذاری 7600 میلیارد تومانی بنیاد برای احداث این واحد بخار خبر داد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ضمن بازدید از کارخانه سیمان نهاوند، با کارکنان و مدیران این واحد صنعتی دیدار و گفتگو کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۶    
رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد از سرمایه گذاری 7600 میلیارد تومانی بنیاد برای احداث این واحد بخار خبر داد و گفت: شاید بدقولی مسوولان بیش از هرچیزی به این کشور ضربه زده است ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان کشور تاکید کرد: اولویت بنیاد مستضعفان استفاده از نیروهای بومی هر منطقه در طرح های اقتصادی و اشتغالزا است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس بنیاد مستضعفان گفت: آماده ایم سیکل ترکیبی 500 مگاواتی خرم آباد را تکرار کنیم که 500 مگاوات به ظرفیت این نیروگاه اضافه می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد از سرمایه گذاری 7600 میلیارد تومانی بنیاد برای احداث این واحد بخار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان کشور از آمادگی این نهاد برای احداث نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی در لرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اینکه شهر خرم آباد سرسبز بوده، نیروگاه برق نیز باید سبز باشد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شادگان گفت: 230 دستگاه یخچال با مشارکت بنیاد مستضفعان انقلاب اسلامی بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان توزیع شد. عبدالرضا هنرمند اظهارکرد: این تعداد یخچال از طریق بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی(ره) تامین شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به آمادگی ایجاد سه واحد بخار برای نیروگاه خرمشهر گفت: این بنیاد آمادگی احداث نیروگاه جدید 500 مگاواتی سیکل ترکیبی لرستان را در صورت تأمین منابع آبی مورد نیاز دارد.
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس بنیاد مستضعفان از تکمیل و واگذاری ساخت 200 واحد مسکونی برای محرومان قم تا 6 ماه آینده خبرداد و گفت: بنیاد مستضعفان سال گذشته نیز بیش از 50 میلیارد تومان تسهیلات به محرومان استان قم اختصاص داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ نیروگاهی بنیاد مستضعفان از صرفه جویی 270 میلیون متر مکعبی مصرف گاز در کشور با بهره برداری از واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد خبر داد.