دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۸:۱۳Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل زندان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۳    
مدیرکل زندان های لرستان گفت: با توجه به اینکه زندانیان از اوقات فراغت بیشتری نسبت به دیگر افراد برخوردار هستند، باید آن ها را به تحرک بدنی و ورزشی وادار کرد تا از فقر حرکتی آن ها پیشگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: حاکمیت اسلامی و فرهنگ ناب محمدی بر اساس عدالت و دستگیری از نیازمندان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای شورای راهبردی مهارت آموزی با حضور مدیرکل زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی لرستان وحشمت اله معتمدی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان ،معاونین ،مسئول اداره اشتغال زندان ها ومدیر بنیاد تعاون زندانیان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار لرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل زندان های البرز همزمان با اوج گرفتن موج چهارم کرونا در کشور با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز، زندانیان این استان دُز چهارم واکسن کرونا را همزمان با دیگر هم وطنان در کشور دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مشهد مدیرکل زندان های خراسان رضوی گفت: همزمان با آغاز محرم 40 زندانی نیازمند از زندان های خراسان رضوی آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل زندان و اقدامات تامینی لرستان گفت: امسال با اشتغال هزار و 969 نفر زندانی، بیش از 64 درصد زندانیان مشغول به کار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل زندان های فارس گفت: فقدان مهارت و به تبع آن نداشتن شغل مناسب و مشکلات اقتصادی و فقر از عواملی هستند که در ورود افراد به زندان نقش دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان سمنان از تزریق دز چهارم واکسن کرونا در زندان های این استان خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر گفت: 45 نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب این استان در عیدهای قربان و غدیر مشمول عفو رهبر معظم انقلاب و تخفیف مجازات قرار گرفتند. ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، دو سال پیش، همزمان با سفر رییس قوه قضائیه در 14 اسفند ماه به ارومیه، محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، علی باقری کنی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر و مدیرکل زندان های آذربایجان غربی به مهاباد سفر کردند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های چهارمحال وبختیاری با اشاره به موافقت رهبر معظم انقلاب به عفو یا تخفیف مجازات محکومان به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، گفت: تعداد 44 نفر از محکومین محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیرو های مسلح و تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری مشمول عفو شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های خراسان رضوی گفت: 515 نفر از زندانیان استان خراسان رضوی تحت مراقبت مرکز کنترل و نظارت الکترونیکی قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان سمنان، فعالیت های این استان در ایجاد اشتغال برای زندانیان را شاخص دانست و گفت: پرداخت دستمزد زندانیان 11 برابر افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد از آزادی 22 زندانی جرائم غیرعمد این استان در دهه امامت و ولایت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۰    
ایسنا/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: پوشش، معرف عفت زن و شخصیت مرد مؤمن است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - 16 زندانی جرایم غیرعمد زندان های خراسان جنوبی با مشارکت ستاد دیه کشور و ستاد دیه استان آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده برگشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی - تربیتی آذربایجان غربی گفت: این استان در بحث اشتغال و اعزام به کار زندانیان در حبس، رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده است.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۸:۰۴    
به گزارش هاژه، مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی - تربیتی استان آذربایجان غربی، مشوق های بکارگیری زندانیان برای اشتغال را تشریح کرد. مجتبی محمدی در حاشیه جلسه بررسی و ایجاد اشتغال و حرفه ای آموزی زندانیان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی - تربیتی آذربایجان غربی گفت: محدودیت در اعطای تسهیلات به کارآفرین حوزه اشتغال زندانیان وجود ندارد و مشوق بسیار خوبی از طرف دولت برای آنها در نظر گرفته شده است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۶    
مدیرکل زندان های استان البرز خبر داد: تفاهم نامه ای میان مرکز نیکوکاری شهدای زندان های استان و کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز مبنی بر اعطای 80 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به خانواده زندانیان به امضای طرفین رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های فارس از آزادسازی 23 زندانی جرائم غیرعمد این استان همزمان با سالروز ولادت امام موسی کاظم(ع) خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۳    
با هدف سوادآموزی زندانیان بی سواد تفاهم نامه ای بین اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و اداره کل زندان های این استان منعقد شد. این تفاهم نامه بین آقای حسنعلی عزت خواه مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و آقای بیژنی مدیرکل زندان های این استان به امضا رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان آزاد شده از زندان های این استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل زندان های استان مرکزی گفت: 30 نفر زندانی جرائم غیر عمد این استان با کمک خیرین و ستاد دیه کشور از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی یزد گفت: پنجمین دوره مسابقات ورزش زورخانه ای و پهلوانی زندان های کشور از اول تا سوم مردادماه جاری در این استان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان از آزادی 75 زندانی زنجانی به مناسبت دهه ولایت خبر داد و گفت: بخشی از هزینه آزادی توسط خیرین تأمین شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های لرستان گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت 50 زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان لرستان آزاد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل زندان های استان یزد از آزادی هفت زندانی جرائم مالی غیرعمد از زندان های استان به مناسبت عید غدیر خم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های لرستان گفت: به مناسبت عید غدیر و دهه امامت و ولایت 50 نفر از زندانیان بدهکار مالی زن و مرد آزاد شدند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به عموم مردم اطمینان داد پابند الکترونیکی برای زندانیان جرایم سنگین ، خشن و کسانی که مخل امنیت و نظم هستند استفاده نشده و نخواهد شد. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۱    
بازتاب ایلام/ مدیرکل زندان های استان ایلام گفت: از ابتدای سال تا کنون 71 زندانی با همت ستاد دیه، خیرین و نهادهای حمایتی به آغوش خانواده خود بازگشتند که از این میان 53 زندانی جرائم غیر عمد و 18 زندانی محکوم مالی نیازمند آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان یزد: به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم، امروز 23 زندانی در یزد آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری از آزادی 52 زندانی به مناسبت دهه امامت و ولایت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی گفت: محکومان جرائم مواد مخدر و سرقت 68 درصد زندانیان استان را تشکیل می دهد و این 2 جرم رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: خود را متعلق به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و آن ها را ولی نعمت جامعه می دانم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان یزد با بیان این که ایجاد اشتغال از جمله رویکردهای جدی برای کاهش آمار زندان ها است، گفت: بالغ بر 70 درصد زندانیان استان یزد در کارگاه های داخل زندان و 455 نفر از مددجویان در کارگاه های صنعتی استان مشغول فعالیت هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی استان قزوین از هدفگذاری برای اشتغال 2 هزار زندانی تا پایان سال جاری با کمک سرمایه گذاری و طرح های تولیدی در استان خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۰۱:۲۸    
آسیانیوز / یزد ؛ رضا مقبلی قرائی در همایش تبیین ظرفیت ها، فرصت های اشتغال در زندان های استان افزود:: 455 نفر از مددجویان در کارگاههای اشتغال بنگاه های صنعتی و یکهزار و 406 در کارگاههای زندان به اشتغال" نشسته" مشغول به کار هستند . ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۳    
همایش تبیین ظرفیت ها و فرصت های اشتغال در زندان های استان یزد امروز پنج شنبه در محل کانون اصلاح و تربیت و با حضور حدادزاده دادستان، مقبلی مدیرکل زندان های استان، ،سیفی مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان استان و جمعی از خیرین و فعالان این عرصه برگزار شد.همچنین از خیران و فعالین برتر تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان با بیان اینکه 74 درصد مددجویان زندانی استان مشغول بکار هستند گفت: اکنون 230 نفر در کارگاه های داخل زندان فعالیت می کنند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های لرستان: در زندان ها تلاش می شود جدای از عمل ارتکابی کرامت زندانیان حفظ شود و فرد را به زندگی اجتماعی بر گردانیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان با اشاره به برنامه ریزی ها برای آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی مرکز شهر سمنان، گفت: با تأمین ساختمان برای این اداره کل، ساختمان مجاور کاروانسرای تاریخی که محل استقرار این اداره کل بود، آزاد می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تفاهم نامه فرهنگی، آموزشی و قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی و زندان های استان بوشهر منعقد شد. به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام محمدرضا طاهری ظهر سه شنبه در نشست با مدیرکل زندان های استان بوشهر و امضای تفاهم نامه فرهنگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان از برگزاری بیش از 121 دوره آموزشی مهارت و اشتغال برای مددجویان زندان های این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز از همکاری کارآفرینان و نخبگان این استان برای توسعه اشتغال مددجویان خبر داد و گفت: باید از این ظرفیت در راستای توانمندسازی زندانیان و خانواده های آن ها و اشتغال این قشر به نحو احسن استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های خراسان رضوی از تحصیل و سواد آموزی بیش از 600 نفر از زندانیان استان در سال تحصیلی گذشته خبر داد و گفت:امکان ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی برای زندانیان فراهم است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان کرمان گفت: 60 رشته فنی به زندانیان آموزش داده شده که مورد استقبال خوبی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: چشم انداز اصلی در زندانبانی اسلامی تغییر در نگرش زندانیان است که تجلی آن در رفتار گفتار و اندیشیدن جامعه هدف به منصه ظهور خواهد رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۴    
جمعی از خبرنگاران کرمان، امروز 18 تیرماه از بخش های مختلف مهارت آموزی زندان مرکزی کرمان بازدید و سپس در نشست خبری مدیرکل زندان های استان شرکت کردند. اشتغال و حرفه آموزی به زندانیان به عنوان یکی از مولفه های مهم تربیتی در زندان های استان مورد توجه است و زندانیان علاوه بر شرکت در کلاس های قرآن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان کرمان گفت: در مجازات جایگزین حبس و پابند الکترونیکی در استان طی یک سال گذشته جهش خوبی داشته ایم و 358 زندانی با پابند تحت مراقبت هستند و زندگی خود را در محدوده مشخص شده ادامه می دهند و برای استفاده از 220 پابند نیز در انتظار احکام هستیم.