پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۰۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه و تره بار تهران»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۱    
روز یکشنبه 14 خرداد ماه مصادف با ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) میادین و بازار های میوه و تره بار شهرداری تهران تعطیل است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
فصل برداشت میوه یعنی اینکه عرضه آن در بازار بیشتر می شود و علاوه بر اینکه قیمت همان محصول باید کاهش یابد روی قیمت سایر میوه ها هم از نظر روانی باید تاثیر گذار بگذارد اما همچنان مقاومت بازار در برابر کاهش قیمت ها وجود دارد به طوری که همان میوه های تابستانه رکورددار گرانی هستند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، بر اساس آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران قیمت انواع پنیر در میادین میوه و تره بار تهران، اعلام شد. قیمت انواع پنیر در میادین میوه و تره بار به شرح ذیل است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی از 8 تا 21 خرداد از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران ممکن است قیمت خرید 4 صبح و 7 شب متفاوت باشد و مغازه داران نیز بر اساس همین تفاوت در ساعت خرید، بر اجناس خود اتیکت می گذارند.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران قیمت هر کیلو مرغ در میادین پایتخت را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران قیمت هر کیلو مرغ در میادین پایتخت را اعلام کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (اول تا هفتم خرداد) از سوی بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گشت های ویژه سازمان تعزیرات حکومتی گفت: گشت های مشترک تعزیرات حکومتی در میادین میوه و تره بار تهران از هفته گذشته آغاز شده و تاکنون سه غرفه به علت تخلف پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: انواع میوه های نوبرانه مانند هلوی پیش رس، توت سفید، توت سیاه، زردآلوی پیش رس و ازگیل ژاپنی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران عرضه می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هندوانه در کف نرخ عمده فروشی با افزایش 66.67 درصدی همراه بوده به طوریکه از هر کیلو 3 هزار تومان به 5 هزار تومان تغییر قیمت داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس سازمان میوه و تره بار تهران درباره قیمت میوه های نوبرانه گفت: سازمان میوه و تره بار تهران فقط توزیع کننده است و قیمت این میوه ها به شرایط تولید آنها مربوط است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: بنا به دستور دادستانی استان تهران، فروش آب انگور در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۷۱ سایت دیگر  
طبق اعلام اتحادیه حق العملکاران میوه و تره بار تهران، به دستور دادستانی واحدهای صنعتی مستقر در میدان بزرگ میوه و تره بار تهران که تولید آب انگور دارند باید به سرعت نسبت به جمع آوری دستگاه های آبگیری و بازگشت به حق العمل کاری میوه و تره بار اقدام کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، پیگیری ها حاکی از آن است که پس از افزایش بی رویه قیمت میوه، در حال حاضر نظارت ها بر فروشندگان میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران تشدید و به آنها اعلام شده است که با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت، این اقدام در پی آن صورت گرفت که در روزهای اخیر ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: فردا سه شنبه 26 اردیبهشت ماه مصادف با شهادت امام جعفر صادق (ع) میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت میوه های نوبرانه فصل بهار از جمله گوجه سبز، انواع طالبی، زردآلو پیش رس، انواع توت و غیره در میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
میوه های پرآب بر با حجم تولید بالا نسبت به محصولاتی، چون سیب، کیوی و... قیمت بسیار پایینی داشته و چه بسیار از آن ها که سر از سطل های مکانیزه شهرداری در سطح شهر یا میادین بزرگ تره بار در می آورد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
پس از حدود یکسال در هفته گذشته قیمت های جدید برای تخم مرغ اعلام شد. طبق نرخنامه سازمان میادین میوه و تره بار تهران از امروز قیمت های جدید با اندکی تخفیف در میادین اعلام می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، طبق آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، 10 محصول نسبت به هفته گذشته از 500 تومان تا 8900 تومان کاهش قیمت داشته است. قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره بار هر کیلوگرم ازگیل ژاپنی 45 هزار تومان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اتحادیه صنف فروشندگان میوه و سبزی تهران قیمت جدید محصولات کشاورزی در میدان بزرگ میوه و تره بار تهران را اعلام کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه میوه وتره بار منتشر شد. بر اساس این نرخنامه ارزان ترین میوه هندوانه با کف قیمت هر کیلوگرم 4 هزار تومان و گران ترین میوه گوجه سبز با سقف قیمت 90 هزار تومان است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مرغ منجمد تنظیم بازاری با قیمت 45 هزار تومان که 18 هزار تومان زیر نرخ مصوب مرغ است بدون محدودیت در میادین میوه و تره بار توزیع می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
هر کیلوگرم شکر فله در میادین میوه و تره بار تهران با قیمت 21 هزار تومان به فروش می رسد اما فروش این محصول در میادین نیز با کم و کاست هایی همراه است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
هر کیلوگرم شکر فله در میادین میوه و تره بار تهران با قیمت 21 هزار تومان به فروش می رسد اما فروش این محصول در میادین نیز با کم و کاست هایی همراه است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
هر کیلوگرم شکر فله در میادین میوه و تره بار تهران با قیمت 21 هزار تومان به فروش می رسد اما فروش این محصول در میادین نیز با کم و کاست هایی همراه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان میادین میوه و تره بار تهران قیمت جدید تخم مرغ در انواع فله و بسته بندی را اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
آخرین نرخنامه میادین میوه و تره بار تهران نشان می دهد قیمت چغاله طی2 هفته گذشته 20هزار تومان کاهش داشته و گوجه سبز نیز از هفته گذشته تاکنون 3هزار تومان ارزان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تمامی میادین میوه و تره بار پایتخت، روز شنبه (2 اردیبهشت) هم زمان با عید سعید فطر تعطیل هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری سازمان میادین میوه و تره بار تهران از عرضه روزانه به میزان کافی مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار خبر داد.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
همه میادین میوه و تره بار پایتخت، روز شنبه دوم اردیبهشت ماه همزمان با عید سعید فطر تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
میادین و بازار های میوه و تره بار شهرداری تهران، فردا جمعه 25 فروردین همزمان با روز قدس، تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران، چهارشنبه بیست و سوم فروردین، برابر با 21 رمضان، مصادف با شهادت حضرت علی (ع) و جمعه بیست و پنجم فروردین به مناسبت روز قدس، تعطیل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان میادین میوه و تره بار تهران گفت:قیمت میوه های نوبرانه مثل گوجه سبز و چاقاله بادام در ابتدای فصل برداشت بسیار بالا بوده از این رو در راهبرد سازمان میادین میوه و تره بار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان میادین میوه و تره بار تهران می گوید این سازمان متولی میوه های چون سیب و پرتغال است و مسولیتی درباره قیمت های فضایی میوه های نوبرانه ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
میوه هایی که در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران عرضه می شود با قیمت عمده فروشی است و مغازه داران طبق فاکتور مجازند 30 درصد به قیمت ها اضافه و خرده فروشی کنند اما در نبود نظارت، گاهی تا 100 درصد افزایش قیمت اعمال می شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰    
یکی از وعده های مسئولان شهرداری در سال گذشته، ساخت 14 میدان جدید میوه و تره بار، با معماری ایرانی بود.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
آخرین نرخ نامه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران نشان می دهد که قیمت 25 قلم از محصولات فرنگی بین 200 تا 3900 تومان کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۵    
یکی از وعده های مسئولان شهرداری در سال گذشته، ساخت 14 میدان جدید میوه و تره بار، با معماری ایرانی بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار در این دوره مدیریت شهری پیگیری شد و در آینده نزدیک فاز نخست آن افتتاح می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
پیرهادی، عضو شورای شهر تهران: وضعیت کیفیت میوه و محصولات غذایی در میادین میوه و تره بار تهران افتضاح است، ما اعضای شورای شهر دیگر از میادین خرید نمی کنیم. هر روز نارضایتی از میادین بیشتر می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلو مرغ در اولین روز ماه مبارک رمضان در محدوده 63 تا 65 هزار تومان و در میادین میوه و تره بار تهران 61 هزار تومان به فروش رسید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
منصورعلی زارعی با اظهار این که سیاست جهاد کشاورزی براین باشد تا امور به دست مردم و بخش خصوصی واگذار شود، افزود: ماندران رتبه اول تولید مرغ را در کشور دارا است و 25 تا 30 درصد مرغ و ماهی کشور را استان تولید می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۵۸ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرن مرغ در اولین روز ماه مبارک رمضان در محدود 63 تا 65 هزار تومان و در میادین میوه و تره بار تهران 61 هزار تومان به فروش می رسد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مرغ گرم از فردا در میادین میوه و تره بار تهران 61 هزار تومان عرضه می شود. به نقل از: خبرگزاری صداوسیما
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
آقای فصاحت مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره بار تهران اعلام کرد: مرغ گرم از امروز در میادین میوه و تره بار تهران با قیمت 61 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عرضه خرمای تنظیم بازاری در میادین میوه و تره بار تهران آغاز شد.