سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۱:۳۲Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغداران»

اقتصاد 24   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار کشور با اشاره به صادرات تخم مرغ گفت: با برنامه ریزی های وزارت جهاد کشاورزی سال گذشته 55 هزار تن تخم مرغ صادر شد که نیمه نخست امسال به 90 هزار تن افزایش یافته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، حمیدرضا کاشانی در گفتگویی افزایش قیمت تخم مرغ را حاصل افزایش قیمت جهانی ذرت و سویا دانست و اظهار کرد: به دلیل افزایش قیمت جهانی مواد اولیه خوراک دام و طیور دچار نوسان قیمت شدیم البته ما درصدد گران کردن قیمت ها نیستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار میهن از عرضه تخم مرغ درب واحدهای تولیدی با قیمت مصوب سال گذشته خبر داد و گفت: اکنون تخم مرغ در بازار مصرف با قیمت شانه ای 110 هزار تومان به فروش می رسد و تولیدکنندگان برای ادامه تولید همچنان در انتظار اعلام نرخ جدید مصوب تخم مرغ هستند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، با توجه به شروع فصل سرما به مرغداران در خصوص مقابله با حوادث و بلایای احتمالی طبیعی هشدار داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین نوشت:بازار مرغ و تخم مرغ در ماه مبارک رمضان سال 1352 آشفته بود و مردم سرگردان شده بودند... با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مصرف مرغ و تخم مرغ افزایش می یابد. اما در نیم قرن پی کاهش عرضه این دو محصول باعث گرانی آن ها دربازار شده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی، نیاز ماهانه جوجه ریزی در کشور را 110 تا 115 هزار تن اعلام کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: نرخ مصوب تخم مرغ با موافقت مسئولان مربوطه افزایش یافته و این نرخ از امروز اجرایی می شود.به گزارش همشهری، شنیده ها حاکی از آن است که درخواست مرغداران برای افزایش نرخ مصوب تخم مرغ مورد موافقت قرار گرفته و نرخ دولتی تخم مرغ از امروز در مراکز عرضه از شانه ای 110 هزار تومان به شانه ای 120 ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان چناران، در این جلسه ابعاد مختلف و اهمیت پیشگیری از بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان و اهمیت آن در بهداشت عمومی و خسارات اقتصادی این بیماری به مرغداران و امنیت غذایی جامعه توسط حاضرین در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گفت: قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 52 تا 56 هزار تومان است که با نرخ تمام شده 4 تا 8 هزار تومان اختلاف دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: بنابر توافق صورت گرفته با معاونت امور دام قرار بود نرخ تخم مرغ تا پایان هفته اصلاح شود که مجدد به زمان دیگری موکول شد.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: براساس جوجه ریزی 136 میلیون قطعه، 250 تا 260 هزار تن گوشت مرغ تولید می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، با توجه به شروع فصل سرما دامداران و مرغداران بایستی در خصوص الزامات پیشگیرانه از بیماری های این فصل اقدام نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به افزایش هزینه های تولید و درخواست اصلاح قیمت این کالا از اعلام نرخ جدید تا پایان هفته خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری- حسن زاده، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران قیمت خرید مرغ زنده از مرغداران را 52 تا 53 هزار تومان ذکر کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از همشهری؛ رصد بازار نشان می دهد قیمت مرغ در روز های اخیر با کاهش همراه بوده است. بازار مرغ که در ماه های ابتدای امسال شاهد افزایش قیمت بود از اواخر مردادماه با کاهش قیمت همراه شد به طوری که در حال حاضر قیمت ها به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار نزدیک شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: بنابر جوجه ریزی ماه های اخیر، عرضه مرغ مازاد بر نیاز کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به بارش و وزش باد به کشاورزان و مرغداران توصیه می شود که هشدار های هواشناسی را جدی بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن، تولید تخم مرغ احتمالا تا پایان سال با رشد 5 درصدی نسبت به سال قبل به یک میلیون و 200 هزار تن برسد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: درحالی که مرغداران مرغ تخم گذار روزانه 7 میلیارد و 200 میلیون تومان زیان می کنند؛ وزارت جهادکشاورزی هنوز به درخواست افزایش قیمت از سوی تولیدکنندگان پاسخی نداده است. باتوجه به سیاست تشدید کنترل قیمت ها هم بعید به نظر می رسد، به این درخواست پاسخی مثبت داده شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سابق اتحادیه سراسری صنعت مرغداران کشور از افزایش میزان جوجه ریزی و کاهش قیمت گوشت مرغ در بازار به نرخ مصوب و حتی کمتر از آن خبر داد و گفت: با توجه به اقدامات وزارت جهاد کشاورزی جوجه ریزی در شهریور ماه تا سقف 140 میلیون قطعه انجام شده و کمبودی در این زمینه نداریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۹    
رئیس اتحادیه مرغداران مرغ تخم گذار خراسان رضوی گفت: ارز لازم برای واردات سویا طی ماه های قبل تامین نشده و امروز مرغداران کنجاله سویا را از بازار سیاه با قیمت های گزاف تهیه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به روند جوجه ریزی و افزایش تولید، کمبودی در عرضه مرغ نداریم .
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۹    
رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار میهن با اعلام اینکه قیمت مصوب تخم مرغ الان کیلویی 47300 تومان است، گفت: از وزارت جهاد کشاورزی درخواست اصلاح قیمت تخم مرغ درب واحدهای تولیدی به نرخ 57 هزار و 800 تومان را ارایه داده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سابق اتحادیه سراسری صنعت مرغداران کشور از افزایش میزان جوجه ریزی و کاهش قیمت گوشت مرغ در بازار به نرخ مصوب و حتی کمتر از آن خبر داد و گفت: با توجه به اقدامات وزارت جهاد کشاورزی جوجه ریزی در شهریور ماه تا سقف 140 میلیون قطعه انجام شده و کمبودی در این زمینه نداریم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار گفت: قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب واحدهای تولیدی زیر قیمت مصوب به فروش می رسد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۹۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار میهن از صادرات 85 هزار تن تخم مرغ به ارزش 100 میلیون دلار از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: کماکان قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب واحدهای تولیدی زیر قیمت مصوب به فروش می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: برآورد ها حاکی از آن است که جوجه ریزی شهریور به 130 میلیون قطعه برسد که این میزان مازاد بر نیاز کشور است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- حسن زاده، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران گفت: مرغدار 50 روز پیش سویا خریداری کرد و هنوز نهاده به دستش نرسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در مواقع بحران، به دلیل اینکه شترمرغ هم دان و هم علوفه مصرف می کند، مرغداران در اولویت تأمین نهاده قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار کرد: در مواقع بحران، به دلیل اینکه شترمرغ هم دان و هم علوفه مصرف می کند، مرغداران در اولویت تأمین نهاده قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱    
برگزاری دوره آموزشی پرورش مرغ گوشتی ویژه مرغداران استان فارس در شهرستان پاسارگاد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: هم اکنون عرضه تخم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای و میادین 10 درصد کمتر از نرخ مصوب در حال انجام است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۶    
خبرگزاری میزان _ رسوب کالاهای اساسی در بنادر گمرکات یکی از چالش های اقتصاد کشور در چند سال اخیر بوده است. به گفته کارشناسان اقتصادی رسوب کالاهای اساسی در گمرکات هم زمینه فساد کالا را ایجاد می کند و هم باعث ارزبری از کشور خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: بنابر آمار از ابتدای سال، 85 هزارتن تخم مرغ به ارزش 100 میلیون دلار صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور با تاکید بر اینکه تامین سویا در بازارگاه و تسریع در خرید و بارگیری این محصول ضروری است، گفت: بیش از 40 روز است مرغداران معطل هستند تا سویا به آنان تحویل داده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی در شهریور به 130 میلیون قطعه برسد که این میزان کماکان مازاد بر نیاز کشور است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶    
اصفهان- از یک طرف کمبود و گرانی نهاده ها و از سویی دیگر بازار سیاهی که برای فروش این نهاده ها ایجاد شده مرغداران را به شکل عجیبی در قفس مشکلات به دام انداخته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ مشکلی در تامین کنجاله سویا نداریم و منابع خوبی برای آن تخصیص داده شده است، گفت:تا اواسط مهرماه روزانه بیش از 14 هزار تن کنجاله بارگیری خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۲    
رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار گفت: به رغم اینکه کشورمان تا سال 1400 وارد کننده تخم مرغ بود , اما افزایش تولید تخم مرغ در دوسال گذشته به حدی بوده که مقداری از آن را نیز صادر می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به افزایش میزان توزیع گوشت مرغ در بازار سمنان و سه استان تهران، البرز و قم به منظور حفظ آرامش بازار، گفت: مرغداران استان سمنان روزانه 250 تن گوشت مرغ مورد نیاز کشور را تامین می کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس ادامه داد: ما این همه با کمبود نهاده مواجه هستیم ضمن اینکه دامداران و مرغداران از چند ماه قبل پول می سپارند تا برای آنها نهاده آورده شود در چنین شرایطی انباری در کشور کشف می شود که 6 هزار تن نهاده در آن فاسد شده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
حمیدرضا کاشانی در گفت وگو با ایران اکونومیست درباره وضعیت تولید و بازار تخم مرغ و شرایط تولیدکنندگان، افزود: پیش از این قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب واحدهای تولیدی بین 53 تا 56 هزار تومان بود که از ابتدای شهریور به منظور تنظیم بازار داخلی این محصول ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: گرچه آمار دقیقی از سرانه مصرف نداریم، اما طبق بررسی ها ماهانه 200 تا 220 هزار تن گوشت مرغ مورد نیاز کشور است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی درمیان : بیش از ده میلیون دز ، واکسن در مرغداری های شهرستان مصرف گردید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: درحال حاضر زیان روزانه مرغدران مرغ تخم گذار 7 میلیارد و 200 میلیون تومان است. وضعیتی که دبیرکل کانون سراسری مرغداران مرغ تخم گذار تایید کرد و آن را ناشی از قیمت بالای کنجاله سویا خواند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی جلسه شرح وظایف مسئولین فنی بهداشتی واحدهای مرغداری گوشتی و تخمگذاردر شهرستان خوی تشکیل گردید . ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/ سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان ایلام گفت: خرید گوشت مرغ منجمد مازاد بر تولید و نیاز بازار درهمه سویه ها از مرغداران در استان خریداری می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ عدم دسترسی به موقع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به مواد اولیه و کالا های اساسی یکی از معضلاتی است که بخش تولید کشور با آن روبه رو است. رسوب، عدم ترخیص فوری کالا ها و در مواردی فساد آن ها به علت شرایط نامناسب نگهداری از دلایلی است که باعث ایجاد مشکل برای تولیدکننده می شود. ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۲    
کلام تازه | کنترل جوجه ریزی و تداوم تولید توسط مرغداران و حمایت از سرمایه گذاران حوزه تولید گوشت در جلسه تنظیم بازار فرمانداری شهرستان گلبهار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
نرخ مصوب اعلام شده از سوی ستاد تنظیم بازار، به ازای هر کیلو تخم مرغ 47 هزار و 300 تومان است.