پنجشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۶:۴۵Oct 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد اجرایی خدمات سفر»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: مشهد پایین ترین نرخ و ارزان ترین مراکز اقامتی کشور را دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به منظور ایجاد زیرساخت و حفاظت از کاروانسرای جهانی چمشک، جلسه ستاد خدمات سفر لرستان در این مکان تاریخی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر لرستان با رویکرد مرمت و رفع مشکلات زیرساختی کاروانسرای چمشک پلدختر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۹    
خرم آباد - ایرنا - "فرهاد زیویار" استاندار لرستان روز پنجشنبه ضمن بازدید از کاروانسرای چمشک پلدختر که بتازگی ثبت جهانی شد، در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان شرکت کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، فرهاد زیویار عصر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر که در کاروانسرای چِمِشک برگزار شد، اظهار کرد: این کاروانسرا در دوره صفوی ساخته شده و از آن جهت خاص بوده که دارای خصوصیات منحصربه فرد همچون داشتن 3 حیاط مجزا است. وی [...]
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: 7 میلیون و 633 هزار و 146 زائر و مسافر در نیمه دوم شهریور و همزمان با دهه پایانی ماه صفر و پایان تابستان وارد مشهدالرضا شدند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱    
سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ترکمن در روز چهارشنبه 29 شهریور 1402 به ریاست فرماندار جعفری و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری بندر ترکمن برگزار شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از افزایش مجموعه های ستاد اجرایی خدمات سفر استان به 14 کمیته ویژه فعالیت های این ستاد در نیمه دوم سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از تلاش برای افزایش ماندگاری گردشگران در پهنه استان اصفهان در ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: آمار ورود زائران به مشهد از 14 شهریور تا ظهر امروز از 5 میلیون نفر عبور کرد اما همچنان ورودی های مشهد مملو از زائران است و این دوره زیارتی تا 31 شهریور نیز ادامه دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سبزوار گفت: همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع)، چهار موکب خدمت رسانی در مسیر بازگشت زائران رضوی در شهرستان "داورزن" برپا شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه پایانی ماه صفر و تا پایان 24 شهریور، بیش از چهار و نیم میلیون زائر وارد مشهد مقدس شدند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: پیش فروش بلیت برگشت زائران از مبدا مشهد به سایر استانها از روز گذشته در سامانه های اینترنتی safar724. ir و payaneh.ir و سایر درگاههای مجاز آغاز شده و در حال انجام است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: هدف ما در ستاد اجرایی خدمات سفر به مسافران و زائران امام هشتم(ع) پس از ارائه خدمات و پذیرایی مطلوب، پیشگیری از وقوع تصادفات و کاهش میزان مصدومان در بین مسافران و زائران حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سبزوار گفت: برای رفاه حال مسافران و زائران در 13 موکب روزانه بین 18 تا 20 هزار غذا توزیع می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی از آمادگی خراسان جنوبی برای استقبال از مسافران و گردشگران در سه پیک سفر پیش رو خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۴    
جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه تابستان 1402 شهرستان گنبدکاووس با حضور فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان و روسای کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان برای خدمت رسانی شایسته به زائران بارگاه امام رضا (ع) و مسافران تعطیلات پایانی ماه صفر و تمرکز جدی بر نظارت تأسیسات گردشگری و اقامتی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: طی روزهای 15 تا 20 شهریور ماه جاری 2 میلیون و 258 هزار و 209 نفر - شب اقامت زائران رضوی در استان ثبت شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از ورود بیش از 900هزار زائر دهه آخر صفر به مشهد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: تمامی اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر به مسافران و زائران در ایام پایانی ماه صفر به صورت آماده باش و کشیک باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: مجموعه ورودی زائران ما از اول دهه پایانی صفر تا امروز 546 هزار و 798 نفر بوده و بیش از یک میلیون نفر شب اسکان رسمی، موقت و اضطراری داشته ایم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات سفر به زائران مشهدالرضا در دهه پایانی ماه صفر مشهد تاکید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: در دو روز گذشته 352 هزار و 911 نفر زائر به مشهد وارد شدند که بیشترین ورودی زائر به مشهد مربوط به تردد وسایل نقلیه شخصی با 136 هزار و 430 نفر است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: عملیات خدمتگزاری به زائران حضرت رضا(ع) در دهه پایانی صفر از 15 شهریور ماه جاری آغاز شده و در 24 ساعت گذشته 164 هزار و 931 نفر، زائر وارد مشهد شده اند که در مقایسه با این روز در سال گذشته که 143 هزار و 490 نفر زائر بوده ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی از آمادگی 68 دستگاه اجرایی عضو این ستاد برای خدمت رسانی به زائران دهه آخر صفر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: ظرفیت اسکان در مراکز اقامتی امسال به نسبت پارسال 11 درصد افزایش یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۹    
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از آمادگی تاسیسات گردشگری استان برای میزبانی از از زائران در دهه پایانی صفر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج، از برگزاری سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه تابستان 1402 در این شهرستان خبر داد و گفت: باید تدابیر لازم برای خدمات دهی به گردشگران و زائران در راه برگشت کربلای معلی توسط دستگاه های خدمات رسان و بخش های خصوصی اتخاذ شود.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اربعین حسینی را یک فرصت برای رونق گردشگری مذهبی در لرستان دانست. به گزارش تمدن لر، عطا حسن پور دوشنبه سیزدهم شهریورماه 1402 در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر لرستان با اعلام این خبر گفت ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، معاون عمرانی استانداری استان با موضوع بررسی موکب ها و نمازخانه های بین راهی در ایام اربعین حسینی در تاریخ سیزدهم شهریور ماه برگزار شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خوزستان گفت: ایجاد قرارگاه مشترک با کشور عراق در ایام اربعین نتایج بسیار خوبی داشته و باعث رفع مشکلات شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: دستگاه های مرتبط با ستاد اجرایی خدمات سفر در دهه سوم ماه صفر در این استان برای پذیرایی و ارائه خدمات مطلوب به زائران باید در آماده باش کامل باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی طی حکمی مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی را منصوب کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی از رونمایی پوستر دهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و دومین نمایشگاه بین المللی گردشگری تبریز خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - تبریز - بهروز فروغی : مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی اعلام کرد: طبق آخرین آمارهای ثبت شده از ابتدای تابستان تاکنون بیش از 90 درصد از ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی این استان پر شده است ...
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - همزمان با شروع سفرهای تابستانی به آذربایجان شرقی گزارش شده برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران ، ستاد اجرایی خدمات سفر استان فعالیت خود را آغاز کرده است .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خوزستان در نشست ستاد اربعین استان بر رفع مشکل پل های در مسیر الی طریق الحسین (ع)، شناسایی نقاط حادثه خیز و تأمین روشنایی جاده ها، بهداشت، افزایش تعداد پروازها و اسکان نیروهای امدادی تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۳    
مسئول کمیته نظارت و ارزیابی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان، این شهرستان را یکی از مهمترین مقاصد گردشگری کشاورزی در فصل تابستان عنوان کرد و گفت: تمامی مراکز اقامتی کاشان با 50 درصد تخفیف در هفته عفاف و حجاب میزبان گردشگران هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۸    
فرماندار علی آبادکتول با اشاره به نقش گردشگری و سهم اشتغال زایی در توسعه شهرستان؛ از همه ی دستگاه ها خواست نسبت به برنامه ریزی، ارائه خدمات و اجرای برنامه های مختلف بر اساس شرح وظایف اقدام کنند . ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۱    
استاندار مازندران با ارسال لوح تقدیری از عملکرد مطلوب و تاثیرگذار و مدیریت ثمربخش و شبانه روزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان واهتمام مجدانه دیگر کارکنان این مجموعه در اجرایی نمودن موثر برنامه های ستاد اجرایی خدمات سفر استان ویژه نوروز 1402 تقدیر و قدردانی کرد.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تقدیر از فرماندار شهرستان برخوار به عنوان خادمین ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان صبح روز چهارشنبه هفتم تیرماه، با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان، علیرضا ایزدی مدیرکل میراث فرهنگی ...
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۹    
تقدیر از فرماندار و شهردار اردستان به عنوان خادمین ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان در مراسمی که با حضور دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در سرای عطار اصفهان برگزار شد از آقایان سید محمدهادی احمدی طبا فرماندار شهرستان اردستان و معین مهدانیان شهردار اردستان به عنوان ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان ضمن تاکید بر بهبود و افزایش خدمات رفاهی بین راهی در استان تصریح کرد: با توجه به آغاز فصل سفرهای تابستانی و افزایش حضور گردشگران همه جایگاه های سوخت استان باید به خدمات رفاهی مجهز شوند. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان از آمادگی کامل ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سقز برای خدمات دهی و پذیرایی از گردشگران در ایام تعطیلات تابستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان شامگاه یکشنبه به همراه فرماندار سنندج و رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج، با بازدید از مراکز اقامتی دائم و موقت این شهرستان در جریان چگونگی پذیرش و اسکان مهمانان و گردشگران تعطیلات نیمه خرداد قرار گرفت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج، از آمادگی کامل ستاد اجرایی خدمات سفر برای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران ورودی به این شهرستان در ایام تعطیلات نیمه خرداد و تابستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بانه گفت: تکریم مهمانان و گردشگران ورودی به شهرستان اولویت کاری مدیران و مسئولان ستاد اجرایی خدمات سفر در بانه است.