چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۵۵Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد کیش»

جهانی پرس   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در پی برگزاری 3دوره پیاپی جشنواره تئاتر کوتاه کیش و استقبال هنرمندان تئاتر کشور از این رویداد، دبیرخانه جشنواره با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارد چهارمین دوره جشنواره را در آذرماه 1400 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در 4 بخش( نمایش های کافه ای، نمایش های ساحلی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تا اکنون اطلاعات و قرارداد کاری کاری 14 هزار و 500 کارگر این جزیره در سامانه سامانه کار و اشتغال ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۸    
کیش - ایرنا - مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: 45 تک و مجموعه عکس به مرحله نهایی دومین عکسواره محرم کیش راه یافت.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش بهره گیری از زبان هنر در ترویج فرهنگ دینی و عاشورایی را از شاخص های مهم دومین عکسواره محرم کیش عنوان کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جزیره کیش با 380 واحد صنعتی و خدمات صنعتی فعال به عنوان منطقه پیشرو در حوزه صنعت و خدمات صنعتی در سطح کشور است
برترین ها / ایستنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ماهنامه پیوست: خرداد ماه سال جاری اولین پهپاد های ایرانی برای پرواز در منطقه آزاد کیش مجوز پرواز گرفتند. حالا یک منبع آگاه به پیوست اعلام می کند که این پهپادهای پستی با ابلاغ فرماندهی نیروی انتظامی دیگر اجازه پرواز ندارند. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اداره اجرائیات شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در خرداد و تیر امسال بیش از 400 مورد بازدید از مجموعه های ساختمانی بر کنترل ساخت و سازهای شهری نظارت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش در نامه ای به وزیر بهداشت درخواست واردات واکسن کرونا فایزر تولید آلمان و اسپوتنیک روسی را داده است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
علی عرب از توسعه گردشگری ساحلی کیش با جاذبه های طبیعی و صیانت از محیط زیست، که می تواند این منطقه را به بزرگترین کانون گردشگری ساحلی تبدیل کند خبر داد
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،دومین عکسواره محرم کیش که در دو بخش عکس و ادبی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش – مدیریت امور هنری برگزار می شود، بعد از داوری بخش عکس به بخش ادبی رسید. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد و نظارت غذا و دارو سازمان منطقه آزاد کیش از معدوم سازی 360 کیلوگرم محصولات پروتئینی“سوسیس و کالباس” تاریخ مصرف گذشته در کیش خبر داد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش گفت: نوار ساحلی این جزیره با رویکرد علمی و تخصصی به منظور تحقق درآمد پایدار ساماندهی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۳    
کیش - ایرنا - کتاب داستان دستان کیش روایتی از معرفی صنایع دستی این جزیره توسط اداره امور زنان و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تهیه و به همت انتشارات مناطق آزاد تجاری و صنعتی منتشر شده است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۴    
اداره کنسولی دانشجویان بین المللی واقع در پردیس بین المللی کیش دانشگاه در این منطقه، نخستین روادید دانشجویی با فرایند مستقل را صادر کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد کیش با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی "مراسم نور افشانی، مانور خودرویی و آذین بندی معابر و میادین" عید بزرگ سعید غدیر را گرامی می دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۳    
مدیرعامل منطقه آزاد کیش می گوید: باید شرایط استفاده از امکانات و امتیازات جزیره کیش برای همگان بصورت مساوی فراهم باشد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فرا رسیدن پنجم مرداد ماه سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - رییس اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش گفت: طی مهلت حدود 2 ماهه بیش از 2 هزار قطعه اثر از عکاسان مختلف کشور به مسابقه ملی عکس بانوی ایران ارسال شده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نامه ای به وزیر بهداشت برای واردات 5 میلیون دوز واکسن کرونای فایزر تولید آلمان، استرازنکا تولید کره جنوبی و اسپوتنیک تک دوز و دو دوز روسی و انجام واکسیناسیون در جزیره کیش اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - چهار طرح تولیدی از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با 29 طرح دیگر در قالب هفتمین مرحله افتتاحات مناطق آزاد تجاری در کشور با دستور رییس جمهوری در منطقه آزاد کیش به بهره برداری رسید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۳    
علی شریعتی، فعال اقتصادی از آمادگی سازمان منطقه آزاد کیش برای واردات 5میلیون واکسن به ایران خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: علی شریعتی، فعال اقتصادی از آمادگی سازمان منطقه آزاد کیش برای واردات 5میلیون واکسن به ایران خبر داد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۲۳    
به گزارش صدای ایران متن نامه دکتر جعفر آهنگران به سعید نمکی برای درخواست واردات واکسن کرونا به شرح زیر است:
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا : مشاور رئیس جمهور طبق بازدیدهای دوره ای هر ماه از طرح های عمرانی جزیره از سالن جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - چهار طرح تولیدی از طریق ویدئو کنفرانس روز دوشنبه چهارم مردادماه جاری با دستور رییس جمهوری در منطقه آزاد کیش به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۷    
کیش - ایرنا - رییس اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش گفت: بانوان ساکن در این جزیره بر حسب فعالیت خود در 27 قشر شبکه سازی شدند.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش یکی از بخش هایی است که در دو سال گذشته مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و لازم است دستگاه های نظارتی با دقت بیشتری نحوه هزینه کرد این بخش را مورد بررسی قرار دهند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حواشی روزهای آخر سازمان منطقه آزاد کیش که در دوره ی اخیر، درگیر سیاست های نادرست، روابط فامیلی دولتی ها، عزل و نصب ها و رویکرد مخرب ژن های خوب قرار دارد، تمامی ندارد. این حواشی و ناهماهنگی ها، در مصاحبه های اخیر برخی از مسئولین این سازمان نیز بیش از پیش مشهود است. در [...]
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش یکی از بخش هایی است که در دو سال گذشته مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و با وجود ضعف کاری و رسانه ای، بودجه کلانی صرف فعالیت های خود کرده است. روابط عمومی سازمان درحالیکه دارای بیش از 15 نفر نیروی مستقیم و بیش از 10 نفر در روابط [...]
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نخستین ویزای دانشجویی با فرایند مستقل توسط اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در منطقه آزاد کیش صادر شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: 30 واحد صنعتی در این جزیره پس از بازنگری و اصلاح مجدد قراردادها به صورت استیجاری به سرمایه گذاران واگذار شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از بازنگری و اصلاح مجدد قراردادها و واگذاری بیش از 30 واحد استیجاری صنایع در این منطقه خبر داد
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۲    
نقش سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نماینده دولت در این وضعیت نابسامان چیست و چرا تا کنون اقدام موثری جهت تأمین مسکن مورد نیاز و کنترل بازار مسکن صورت نداده است؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با شناسایی ظرفیت های کارآفرینی و توانمندسازی بانوان هنرمند جزیره، مشارکت اجتماعی بانوان این جزیره تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۱    
رئیس اداره دامپزشکی منطقه آزاد کیش گفت: ناظران بهداشتی در محل عرضه دام و قربانگاه برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی حضور خواهند داشت.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فضاهای آموزشی،سیستم های سرمایشی،تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و امکانات کلاس های درس تعدادی از مدارس کیش مورد بازدید رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین از کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت عفاف و حجاب در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر صنایع و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد کیش گفت: هم اکنون پنج هزار و 610 نفر در 541 واحد صنعتی و خدماتی مرتبط این بخش جزیره مشغول بکار هستند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، دومین نشست کارگروه گردشگری جام جهانی 2022 قطر، امروز برگزار شد. عزیزالله فرضی پور، مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش، در این نشست گفت: منطقه آزاد کیش از نظر گردشگری ...
مدیر سرمایه گذاری معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در سال های اخیر شیوه های جدید تامین مالی در منطقه آزاد کیش از طرق مختلفی از جمله صندوق زمین مسکن و انتشار اوراق صکوک صورت گرفته است. این شیوه جدید از تامین مالی از سال 98 آغاز شده است که بازدهی و راندمان خیلی بالایی دارد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از هتل پانوراما؛ بررسی و ایجاد فضای سبز و پیورس کاری پیاده رو ضلع جنوبی آمفی تئاتر این هتل در دستور کار قرار گرفت
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دومین عکسواره سراسری محرم کیش توسط مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور مالیاتی منطقه آزاد کیش از تمدید یک ماهه تسلیم اظهارنامه های مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک در جزیره کیش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت عفاف و حجاب از جزیره کیش به عنوان منطقه ای برای پایلوت اقدامات فرهنگی و اجتماعی در سطح کشور نام برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش حفظ و ارتقاء سلامت عموم مردم جزیره با ایجاد اتحاد، انسجام و همبستگی میان تمام ارکان جزیره کیش را مثبت ارزیابی کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش از واگذاری زمین و ساخت خانه های سازمانی در قالب طرح BOT و استفاده از ابزار های مدیریتی برای کنترل نرخ اجاره مسکن در جزیره کیش خبر داد.