یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۰۵Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرویس های بهداشتی»

ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، باتوجه به مصوبه در شورای اقامه نماز قرارگاه سوخت رسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مبنی بر پایش و بررسی وضعیت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی مجاری عرضه سوخت ، کارشناسان این شرکت طی 14 روز علاوه بر اقدامات و بازدیدهای نواحی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه با اعلام اینکه بازدید از محوطه های گردشگری استان در ایام اربعین رشد 16 درصدی داشته است، گفت: تعداد غرفه های صنایع دستی وسوغات و میزان فروش این غرفه ها نسبت به سال گذشته رشد 300 درصدی داشته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۸    
روزنامه پیام ما نوشت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دوشنبه (27 شهریور) از تشکیل ستاد ساماندهی توالت های عمومی خبر داد. عزت الله ضرغامی پیش از این هم تأکید کرده بود: قبل از اینکه برای مردم کنسرت، حجاب و محدودیت های این چنینی مطرح شود، سرویس بهداشتی اولویت است ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۳    
جلسه ستاد سامان دهی سرویس های بهداشتی کشور صبح امروز سه شنبه 28 شهریور 1402 برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱    
کانکس سرویس بهداشتی یک سازه از پیش ساخته برای تأمین نیاز های بهداشتی و بهداشت عمومی در محیط های موقت یا بیرونی است. این نوع کانکس ها به منظور فراهم کردن تسهیلات بهداشتی از جمله توالت ها، دستشویی ها، سرویس های بهداشتی و دوش ها در مکان هایی که به صورت موقت یا خارج از ساختمان های دائمی فعالیت می کنند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از شناسایی 36 منطقه برای احداث سرویس های بهداشتی در مازندران خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امروزه سرویس های بهداشتی در هر مکانی کاملاً متنوع ساخته می شود و بسته به محل مورد نظر طراحی می گردد. برای ساخت سرویس بهداشتی باید نکات مختلف و اصولی همچون ابعاد، اندازه، رنگ و بسیاری از موارد دیگر، کاملاً رعایت شود. در ادامه مطالب به چند نکته کاربردی برای طراحی سرویس بهداشتی می پردازیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تشکیل ستاد ساماندهی سرویس های بهداشتی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۴۳    
سخنی بی پرده با مسئولان اتاق اصناف و اتحادیه های شهرستان ری؛ متاسفانه یکی از اصناف فلکه اول دولت آباد بطری های نوشابه را به سرویس های بهداشتی تبدیل کرده و آن را داخل محوطه مجتمع آپارتمانی پرتاب می کند.
����در سفر محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور به مشهد، با همراه استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم رضویه در مجلس شورای اسلامی بازدیدهای میدانی از برخی مبادی ورودی زائران به مشهد صورت گرفت و از نزدیک بر جریان خدمت رسانی به زائرین پیاده نظارت کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: سرویس های بهداشتی اطراف حرم فعال و کانکس ها فعال هستند. 78 چشمه سرویس بهداشتی و 44 دوش سیار فراهم شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه گفت: در یک ماه گذشته بیش از 5 هزار مورد بازدید از تاسیسات گردشگری و سرویس های بهداشتی استان کرمانشاه انجام شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: با همکاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای، نظارت بر مراکز خدمات و سرویس های بهداشتی در مسیر تردد مسافران و گردشگرانی که هرمزگان را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند، انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان اگرچه عبور مترو درست در نزدیکی مسجد جامع اصفهان حدیث پر دردی است که تمامی ندارد، اما سرویس های بهداشتیِ موجود در شمال غربیِ این پایگاه جهانی نیز چالش و تهدیدی جدی برای این بنای تاریخی به شمار می رود و به نظر می رسد نهادهای متولی هنوز به راهکاری در این خصوص نرسیده اند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بهترین مدل های درب برای سرویس های بهداشتی بستگی به نوع ساختمان، محیط و نیازهای خاص شما دارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر ایلام بیان داشت : شهرداری ایلام بیش از یکهزار و 200 میلیارد ریال از منابع ملی برای زیرساخت های اربعین از جمله سامانه های پایش تصویری، نمازخانه، حمام و سرویس های بهداشتی و بخشی هم از منابع داخلی برای خدمات رسانی به زائران و فعالیت های فرهنگی هزینه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آنچه در ویدیوی زیر می بینید گزارشی میدانی از ایجاد زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز زائران اربعین است. افزایش گیت ها، بهسازی جاده های منتهی به مرزها، شبانه روزی شدن تردد زوار از مرزها ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از برگزاری سومین نشست اضطراری مناسب سازی سرویس های بهداشتی استان برای زائران اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۷    
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سربیشه از آغاز بهسازی سرویس های بهداشتی بین راهی در شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شازند از تشدید نظارت تاسیسات بین راهی برای زائران اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۹    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور گفت: نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی رستوران بین راهی نیشابور تخت طاووس تجهیز و بهسازی می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۲۲    
یکی از دختران دانشجوی رشته روانشناسی دانشگاه آزاد ملارد، امروز شنبه 7 مرداد در سرویس های بهداشتی دانشگاه اقدام به خودکشی کرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۱    
نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در جلسه سامان دهی سرویس های بهداشتی گفت: ساخت سرویس بهداشتی در محورهای مواصلاتی در ارائه خدمات به مسافران و زائران ورودی به استان حائز اهمیت است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه، گفت: در 12 روز گذشته بیش از 1100 مورد بازدید از تاسیسات گردشگری و سرویس های بهداشتی استان کرمانشاه انجام شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۴    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوئین و میاندشت، گفت: منطقه بوئین میاندشت به لحاظ شرایط جغرافیایی و محرومیت با چالش هایی مواجه است؛ امسال 15 مدرسه را برای بهسازی درنظر داریم و در 3 مدرسه، تخریب سرویس های بهداشتی و بازسازی آن را در دستور کار قرار داده ایم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل امور استان ها و تشکل های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سامان دهی منظم سرویس های بهداشتی آذربایجان شرقی را نهضت بزرگ خدمت رسانی به مردم عنوان کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ علی صارمی معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی با اشاره به افزایش 100 درصدی احداث سرویس بهداشتی عمومی در سطح شهرتهران، گفت: با توجه به چشم انداز 5 ساله شهرداری تهران مصوب سال 1398 ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، از اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر فعالیت تأسیسات گردشگری استان، نمازخانه های بین راهی، سرویس های بهداشتی و موکب های مستقر در مسیر تردد زائران اربعین حسینی و مرز باشماق مریوان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج گفت: در راستای ارائه خدمات شایسته به زوار حسینی، از نمازخانه های بین راهی و سرویس های بهداشتی در مسیر تردد زائران اربعین بازدید شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه و به نقل از وزارت میراث فرهنگی، در دیدار مهندس سید عزت الله ضرغامی با محمدطیب صحرایی، درباره ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی مسیرهای مرزی زائران اربعین، ضرورت راه اندازی راه آهن اسلام آباد غرب، برپایی جشنواره های فرهنگی و آئینی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا فیروزفر گفت : هزینه ساخت و اجرای سرویس های بهداشتی و حمام در مرز تمرچین لایحه برای استفاده زائران در اربعین حسینی به مبلغ 300 میلیون تومان پیشنهاد شده است که در صورت تصویب شورا هزینه خواهد شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه در بازدید از سرویس های بهداشتی بین راهی مسیر کنگاور تا کرمانشاه، گفت: بیش از 1800 چشمه سرویس بهداشتی در مسیرهای اصلی و شهرهای استان کرمانشاه در ایام اربعین برای خدمات دهی به مسافران فعال هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۲    
ربات تمیز کننده سرویس های بهداشتی مربوط به کمپانی SOMATIC است و می تواند به صورت خودکار سرویس های بهداشتی را تمیز کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، افراد بسیاری وجود دارند که شغل آنها تمیز کردن سرویس های بهداشتی است
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اختصاص 10 میلیاردریال اعتبار برای تعمیر و بهسازی سرویس های بهداشتی بین راهی لرستان خبر داد.
استانها / البرز برای جذب سرمایه گذار و ایجاد درآمد پایدار اهالی روستا در حوزه گردشگری نیازمند زیرساخت ها و امکاناتی از قبیل سرویس های بهداشتی و راه اندازی بوم گردی ها هستیم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۵    
عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر چند روز پیش خود به استان اصفهان گفت یکی از کاستی های موجود در بخش های خدمت رسان به گردشگران در حوزه سلامت به خصوص کمبود سرویس های بهداشتی است. اصفهان امروز - سید مهدی رضوی: ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی شهرداری منطقه 2 با حضور در مرز مهران، آخرین وضعیت این مرز را در حوزه خدمات شهری بررسی کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از جذب 10 میلیارد ریال اعتبار ملی برای سامان دهی سرویس های بهداشتی در محورهای مواصلاتی و اماکن گردشگری خراسان شمالی خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراد مالمیر نماینده بنیاد خیریه نصر در گفتگو با کرج رسا ضمن اشاره به فعالیت های مدرسه سازی بنیاد افزود: تابستان امسال بیش از سی مدرسه محروم و فوق محروم در چهار گوشه استان البرز با مشارکت “بنیاد خیریه نصر”در حال مرمت، تجهیز، رنگ امیزی و شاداب سازی است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی شلمچه از اقدامات جدید در این پایانه در آستانه اربعین حسینی خبر داد. سیدامید احمدپور امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: تاکنون در حوزه پایانه کارهای بزرگی انجام داده ایم که از جمله آن می توان به ساخت سایبان در ورودی و خروجی بخش مسافربری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی در مسیر حرکت به سمت نایین، ضمن زیارت امامزاده قاسم ( ع) و بررسی وضعیت بنای تاریخی این مجموعه تاریخی و مذهبی از سرویس های بهداشتی این مجموعه بازدید کرد. وی ضمن ابراز خرسندی از نظافت این مجموعه فرهنگی ومذهبی، خواهان تشویق تولیت این آستان مقدس شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مهندس عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در اولین مرحله از سفر خود به استان اصفهان و در سفر به محور تاریخی و گردشگری شرق استان، بر تلاش و همکاری این وزارتخانه به منظور بهینه سازی سرویس های بهداشتی این محور تاریخی و گردشگری تأکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از بازدید و بازرسی مستمر از 6 باب مجتمع های خدمات رفاهی و 4 باب راهدارخانه ی بین راهی خبر داد و گفت: مجتمع های خدمات رفاهی و راهدارخانه ها از نظر وضعیت بهداشتی ...
محمدی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از بازدید و بازرسی مستمر از 6 باب مجتمع های خدمات رفاهی و 4 باب راهدارخانه ی بین راهی خبر داد و گفت: مجتمع های خدمات رفاهی و راهدارخانه ها از نظر وضعیت بهداشتی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- لزوم توجه سازمان های زیرمجموعه شهرداری شهرکرد به افزایش درآمدها، آغاز ساخت سرویس های بهداشتی در چشمه دیمه کوهرنگ و توقف خودروهای مخاطره آفرین از مهم ترین خبرهای کوتاه چهارمحال و بختیاری در روز سه شنبه 24 مردادماه است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۰    
معاون گردشگری استان مرکزی گفت: مرحله دوم گشت مشترک بازدید نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی مجتمع های خدمات رفاهی و واحدهای بین راهی محورهای مواصلاتی استان با هدف خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۱    
اصفهان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویین و میاندشت گفت 15 مدرسه در منطقه بویین و میاندشت تعمیر و تجهیر شدند. مجتبی نجفی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویین و میاندشت اظهار کرد: منطقه بویین و میاندشت به لحاظ شرایط جغرافیایی و محرومیت، مشکلات زیادی دارد ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اقتصادی: مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: هنوز زیرساخت های راه آهن تهران-کربلا از جمله ایستگاه، نمازخانه و سرویس های بهداشتی در طول این مسیر ایجاد نشده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۰    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از اجرای طرح نظارتی از سرویس های بهداشتی از مراکز پذیرایی و اقامتی بین راهی در استان برای مسافران اربعین خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان شمالی گفت: نیاز مدارس استان به سرویس های بهداشتی برطرف می شود.