سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۱:۴۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانواده های زندانیان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز سال تحصیلی ، 181 بسته نوشت افزار بین خانواده های زندانیان دارای فرزند محصل در شهرستان ها سمنان ، مهدیشهر و سرخه توزیع شد.
رییس جمهور ایران گفت که آزادی پنج جاسوس آمریکایی زندانی در ایران تنها به دلیل انگیزه های بشردوستانه بوده است.
در آستانه ی شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و به همت اداره کل زندان ها و مشارکت کانون پرورش فکری و همکاری انجمن حمایت از زندانیان استان گلستان و مجمع خیرین، تعدادی بسته های نوشت افزار ایرانی اسلامی، به فرزندان خانواده های زندانیان استان اهداء شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
علی عسگری در گفت وگو با میزان ضمن اشاره به آغاز ششمین مرحله از پویش مشق احسان و توزیع بسته های لوازم تحریر بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار کشور در خصوص همکاری با قوه قضاییه برای تامین بسته های لوازم تحریر بین دانش آموزانی که والدینشان در زندان هستند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۶    
خبرگزاری میزان - دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس در نشست ویژه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز که با حضور جمعی از کار آفرینان و نمایندگانی از آستان قدس رضوی همراه بود گفت: برای تحقق در آمد های پایدار، از ظرفیت و همکاری بخش خصوصی و کار آفرینان استفاده و استقبال می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۴    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی از اجرای طرح مهر عاطفه ها در این استان و پنج هزار فقره کمک به خانواده های زندانیان در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 100 نفر از خانواده های زندانیان گیلان برای زیارت حرم حضرت معصومه سلام الله علی ها راهی شهر مقدس قم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های خراسان جنوبی به همراه معاونان ستادیش امروز با تعدادی از خانواده های زندانیان با پابند الکترونیک مرکز استان دیدار کرد که این دیدارها برای همه این خانواده ها کارگشا بود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین گفت: امیدواریم با پالایش صورت گرفته و شناسایی ظرفیت اشتغال استان تا پایان سال تمام خانواده های زندانیان قزوین در شرکت های تولیدی مشغول به کار شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حمایت از خانواده های زندانیان استان بوشهر با جدیت دنبال شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۱    
شفقنا- زندانیان سیاسی در بحرین مصالحه دولت این کشور را رد و بر ادامه اعتصاب غذا تاکید کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ گروه های حقوقی و خانواده های زندانیان می گویند حدود 800 زندانی در زندان جاو پایتخت به دلیل شرایط سخت این زندان دست به اعتصاب غذا زده اند و روز پنجشنبه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان شهریار گفت: توجه ویژه به حقوق زندانیان، خانواده آن ها و مراقبت بعد از خروج از برنامه های تحولی در قوه قضاییه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بلینکن اعلام کرد که روز دوشنبه با خانواده های زندانیان آمریکایی که در هفته گذشته از زندان به حبس خانگی منتقل شدند، دیدار کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۷    
خیران صومعه سرائی در جشن نسیم مهر، 500 میلیون تومان به خانواده های زندانیان این شهرستان کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۰    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اشتغال، آموزش های فنی و حرفه ای و حمایت از خانواده های زندانیان از برنامه های این سازمان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اشتغال، آموزش های فنی و حرفه ای و حمایت از خانواده های زندانیان از برنامه های این سازمان است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان - از آنجایی که هنجارشکنی و نقض قانون توسط بعضی از افراد جامعه منجر به حبس آن ها می شود، علاوه بر اجرای مجازات حبس و اقدامات تامینی، از جمله وظایف سازمان زندان ها فراهم آوردن و ایجاد امکانات و تسهیلات برای اصلاح، ارشاد، آموزش، ایجاد اشتغال و حرفه آموزی برای زندانیان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان بوشهر از کمک خیرین به خانواده های زندانیان در راستای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی آنان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی 70 بسته غذایی بین خانواده های زندانیان در مراغه توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۲    
ایسنا/گلستان رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از تصویب لایحه مساعدت 300 میلیون ریالی شهرداری گرگان به خانواده های زندانیان نیازمند خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های فارس با بیان اینکه توان و ظرفیت های موجود برای پرداخت عمیق و فراگیر و رفع مشکلات اصلاح مجرمان و و امدادرسانی به خانواده های آسیب پذیر آنان کافی نیست، گفت: جامعه خیرین می توانند خدمات متنوع همگون به خانواده های آسیب پذیر زندانیان، مجموعه خادمان اصلاح تربیت را یاری کنند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت زندانیان مرکز، صبح امروز با حضور رئیس سازمان زندان ها، اعضای مجمع و جمعی از خیرین برگزار شد. در این نشست محمدی با اشاره به فلسفه تشکیل انجمن های حمایت از زندانیان اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های ایلام گفت: 2 هزار بسته معیشتی به ارزش 23 میلیارد ریال در راستای حمایت از خانواده های زندانیان به انجمن حمایت از زندانیان استان اهدا شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مظفر الوندی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اقدامات در دست انجام انجمن حمایت از خانواده های زندانیان بیان کرد: این انجمن، یک نهاد بسیار قدیمی است که 80 سال سابقه خدمت در موضوع حمایت از خانواده های زندانیان و کمک به زندانیان را دارد؛ البته این انجمن ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رئیس کل دادگستری استان بوشهر بلافاصله پس از دیدار با خانواده های زندانیان و بررسی مسایل و مشکلات در خصوص رفع نیاز های آنان پیگیری های لازم را صورت داد و در نتیجه با کمک خیران استان، وسایل، ملزومات و بسته های معیشتی جهت اهدا به این خانواده تهیه شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۱    
خبرگزاری میزان - رئیس کل دادگستری استان بوشهر همراه با دادستان مرکز و رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری و مدیر کل زندان های و مدیر انجمن حمایت از زندانیان استان با دیدار از خانواده های زندانیان، از نزدیک مسایل و مشکلات و کمبود های آن ها را مورد بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: هم زمان با ایام دهه ولایت و امامت، بیش از 459 میلیون تومان کمک هزینه معیشتی به صورت نقدی و غیر نقدی به خانواده های زندانیان نیازمند به ویژه خانواده های سادات زندانی اهدا شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آسیابی از آزادی 8 محکوم مالی و اهدای یک هزار بسته معیشتی به خانواده های زندانیان نیازمند گلستان با کمک مرکز نیکوکاری مسجد جامع گلشن گرگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۳    
با کمک خیران شهرستان آران و بیدگل 80 بسته غذایی برای خانواده های زندانیان تهیه و توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود بر لزوم حمایت از خانواده های زندانیان تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دادستان زرند از توزیع هزار و 487 بسته حمایتی و کمک معیشتی به ارزش 8 میلیارد و 924 میلیون ریال بین خانواده های زندانیان این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل زندان های استان قم ضمن تشکر از کار آفرینان و شرکت هایی که در حوزه اشتغال زندانیان فعالیت می کنند، گفت: صاحبین صنایع به حوزه اشتغال زندانیان ورود پیدا کنند تا این افراد کار کنند و برخی از مشکلات خانواده هایشان حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قم از راه اندازی مرکز مشاوره رایگان برای حمایت از زندانیان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به انتقال زندان رجایی شهر در آینده نزدیک، اضافه کرد: در خصوص زندان قزلحصار به دلیل مشکلات اجتماعی ناشی از استقرار خانواده های زندانیان در حواشی آن، چاره اندیشی خواهد شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با حضور در صدا و سیما برشکستن پروتکل های تشریفاتی در برنامه های کاری خود از جمله در سفرهای استانی تأکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۵    
دادستان شهرستان بناب بر لزوم حمایت از خانواده های زندانیان تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سلامت و اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور گفت: توانمندسازی زندانیان و خانواده های آنان در دستور کار است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۰    
بسته های حمایتی میان خانواده های زندانیان تحت پوشش بهزیستی شهرستان فیروزکوه توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ما یک شرکت تعاونی درست کرده بودیم. این شرکت تعاونی کارش این بود که از خانواده های زندانیان سیاسی که مشکلی مالی داشتند حمایت کند. خاطرم هست با یکی از بازاریان پارچه فروش قرارداد بسته بودیم که هر وقت شخصی آمد و حواله تعاونی ما را داشت به او رایگان پارچه بدهد و بعد با شرکت تعاونی حساب کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
الیگودرز- همایش نسیم مهر برای حمایت از خانواده های زندانیان در شهرستان الیگودرز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۹    
جشن نسیم مهر انجمن حمایت از زندانیان در راستای فرهنگ حمایت از خانواده های زندانیان در سالن رسالت منطقه آزاد چابهار برگزار شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- با حضور مسئولین دادگستری قم و به همت خیرین و با همکاری انجمن حمایت از زندانیان استان خانواده های زندانیان ساعی در امور فرهنگی و اشتغال در قم تجلیل شدند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جشن روز ملی نسیم مهر ،روز حمایت از خانواده های زندانیان استان قم در ایام مبارک دهه کرامت به میزبانی گروه صنعتی تندگویان در تالار شهر افتاب استان قم برگزار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری انجمن حمایت از زندانیان جاسک، 150 میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش این انجمن کمک شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دورود- جشن نسیم مهر برای حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان دورود برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی گفت: ظرفیت شهرستان های جنوبی استان بوشهر در حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان دشتی استفاده شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶    
مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان سمنان از برگزاری مراسم جشنی با عنوان نسیم مهر به مناسبت روز حمایت از خانواده های زندانیان همزمان با ایام دهه کرامت در سمنان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵    
همزمان با 5 خرداد روز نسیم مهر(حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند) رییس دادگستری و رئیس بهزیستی شهرستان خواف با دو خانواده دارای کودک امداد تحت حمایت بهزیستی دیدار کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در جشن "نسیم مهر" شهرستان تفرش، خیرین مبلغ یک میلیارد ریال به خانواده های زندانیان این شهرستان کمک کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج- معاون فرهنگی کمیته امداد البرز گفت: مراسم فرهنگی جشن ولادت امام رضا (ع) به همراه ارائه خدمات کارگاهی، آموزشی، تفریحی و ایستگاه سلامت برای ایتام و خانواده های زندانیان برگزار می شود.