جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۲:۵۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کودکان بی سرپرست»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹    
اداره کل بهزیستی استان بوشهر در نظر دارد تاسیس خانه شبانه روزی مراقبت کودکان بی سرپرست و بد سرپرست پسران 13 تا 18 سال به موسسات خیریه علافه مند با شرایط ذیل دعوت به همکاری نماید.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یک کاربر فضای مجازی عکسی از کار قشنگ و پاک یک ساندویچ فروشی را منتشر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان بوشهر در نظر دارد به استناد بند 2 ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت کیفیت خدمات رسانی به کودکان بی سرپرست را در بخش غیر دولتی ارتقاء بخشد
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
از جمله اقدمات مؤثر بانک ایران زمین در حیطه مسئولیت اجتماعی می توان به سه حوزه محیط زیست، مدرسه سازی و حمایت از کودکان بی سرپرست اشاره کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سحر جعفریان-روزنامه نگار اسفند1353 بود که قانون فرزندخواندگی یا فرزندپذیری در ایران به تصویب رسید؛ قانونی که در حمایت از کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست تدوین و ابلاغ شده بود و سعی داشت با 17ماده و 6تبصره، زوج های نابارور را در رسیدن به آرزوی فرزند داشتن یاری رساند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۵۹    
هنگامه شورجه رئیس اداره بهزیستی شهرستان نظرآباد طی مصاحبه با خبرنگار بامداد البرز از تنوع خدمات بهزیستی درحوزه های مختلف خبر داد و گفت:سازمان بهزیستی در حوزه های مختلف از جمله افراد دارای معلولیت، بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست، معتادین و رهایی یافته گان از اعتیاد، کودکان بی سرپرست وبدسرپرست ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۰    
فارس_ فرزندان بی سرپرست عطر یاس نبوی به همراه فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی در شهرداری منطقه 10 حضور بهم رسانند و هفته و روز کارمند را تبریک گفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان وبلوچستان نسبت به عدم رعایت موارد بهداشتی و تغذیه ای کودکان بی سرپرست به بهزیستی استان و مراکز نگهداری کودکان هشدار داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۷    
معاون دادستان استان،مدیرکل بهزیستی ،معاون امور اجتماعی،رئیس اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد، کارشناس مسئول خانه های نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست بهزیستی استان و سایر کارشناسان ستادی و شهرستانی معاونت اجتماعی با حضور در مرکز شیرخوارگاه و مرکز نهال امید دنا با مسئولین مراکز و کودکان مرکز دیدار ...
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پویش مهر عطر یاس پویشی برای تامین لوازم التحریر کودکان بی سرپرست و نیازمند به همت مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس برگزار می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی حقوق کودک از ابلاغ شیوه نامه آیین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست خبر داد و گفت: به موجب این شیوه نامه، موسسات و مراکز نگهداری از کودکان به جای اقامتگاه دائمی به معبری برای واگذاری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست به خانواده های متقاضی تبدیل خواهند شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۰    
سازمان بهزیستی کشور به عنوان یکی از دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که جامعه هدفی از اقشار مختلف مردم از افراد دارای معلولیت گرفته تا سالمندان، زنان سرپرست خانوار، کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، افراد آسیب دیده یا در معرض آسیب های اجتماعی و .. ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی گفت:بیست و پنجمین مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست استان در اهر افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اهر-به مناسب هفته دولت در مراسمی و با حضور مسئولان بیست و پنجمین مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست آذربایجان شرقی در شهرستان اهر افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان اهر بیست و پنجمین مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست استان در شهرستان اهر افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۸    
به گزارش روابط عمومی، همزمان با هجدهمین سالگرد تاسیس مؤسسه خیریه امام رضا (ع) (مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست)، مراسمی جهت تجلیل از خیرین مؤسسه و جلب مساعدتهای مردمی برای احداث ساختمان جدید موسسه با حضور نماینده معظم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور می گوید: اگر آمار کودکان بی سرپرست در کشور زیاد شده بود که این همه شرمنده خانواده هایی نمی شدیم که شایستگی سرپرستی کودک را دارند. کودکان بی سرپرستِ زیر 6 سال هم بیش از 3 ماه در مراکز بهزیستی نمی مانند و سریع به سرپرستی گرفته می شوند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی بخشی دادستان مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه با هدف بررسی وضعیت کودکان بی سرپرست و پیگیری جهت حل مشکلات آنان در خیریه کرمان پارسا و اسرا حضور پیدا کرده ایم ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری استان ادامه داد: امسال همچنین در بودجه سال 1402 یک درصد اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی به حوزه زنان و خانواده باید خرج شود. انتهای پیام /
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابناک به نقل از ایندیپندنت، عبدالمتین قانع ، سخنگوی وزارت داخله طالبان از وضع محدودیت های تازه برای صدور گذرنامه برای شهروندان افغانستانی خبر داده است. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۴    
مدیر اداره بهزیستی شیروان گفت: 60 نفر از فرزندان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در مراکز بهزیستی این شهرستان نگهداری می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۸    
مراسم عزاداری محرم با حضور شهردار مشهد در آسایشگاه شهید بهشتی و در جمع کودکان بی سرپرست این مجموعه برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
فارس_ رئیس هیئت مدیره موسسه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی گفت: تعزیه به معنای متعارف ، نمایشی است که در آن واقعه کربلا بدست افرادی که هر یک نقشی از شخصیت های اصلی را بر دوش دارند نشان داده می شود. نوعی نمایش مذهبی و سنتی ایرانی – شیعی ، بیشتر درباره شهادت امام حسین و مصائب اهل بیت است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-خانه های محل نگهداری کودکان بی سرپرست و یا بدسرپرستی که از نعمت خانواده محروم هستند، اگرچه امن است اما آرامش و راحتی که باید برای این گروه فراهم باشد، وجود ندارد،چون مشکلات بسیار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۳    
طی مراسمی با حضور مسئولان بهزیستی فارس سومین مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست مجموعه آشیانه مهر افتتاح شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: با تسهیل واگذاری کودکان بی سرپرست به متقاضیان، زمان ماندگاری یک کودک به طور میانگین از 200 روز به 60 روز کاهش یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی کاشان در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان کاشان گفت: بهزیستی کاشان به پنج هزار فرد دارای معلولیت و یک هزار نفر در واحد امور اجتماعی که شامل زنان بدسرپرست، کودکان آسیب دیده، کودکان بی سرپرست و کودکان بی سرپرست می شود، خدمات می دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۲    
ظهر امروز مدیر کل بهزیستی خوزستان به همراه معاون اموراجتماعی و مسئول دفتر زنان و خانواده بهزیستی استان در سفری که به مناسبت هفته بهزیستی داشتند ،از مرکز شبانه روزی نگهداری از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست شهرستان دزفول بازدید کردند.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رضا فیاضی به حکم زندان لیلا بلوکات در اینستاگرام واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مجموعه فرشتگان آشیانه مهر از افتتاح مرکز سوم نگهداری از کودکان بی سرپرست خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۶    
اواسط هفته بود که خبری مبنی بر افزایش 80 درصدی واگذاری فرزندان به خانواده های متقاضی فرزندپذیری در استان تهران، مهر تأییدی بر نوید افزایش و تقویت این فرهنگ بین خانواده ها و والدین ایرانی بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه انگلیسی از تلاش عربستان سعودی و ترکیه برای میانجیگری با هدف بازگرداندن کودکان بی سرپرست اوکراینی از روسیه به کشورشان خبر داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خوزستان جزئیات اجرای طرح "سیمرغ" و نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در خانواده میزبان را تشریح کرد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: نخستین جشنواره بازی های فکری رومیزی ویژه خانه های نگهداری بهزیستی، با حضور کودکان بی سرپرست و بد سرپرست مراکز نگهداری، تعدادی از افراد دارای معلولیت مراکز روزانه توانبخشی و نیز تعدادی از سالمندان در استان البرز برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بیست و هفتمین جلسه شورای هماهنگی اعضای مرجع ملی حقوق کودک روز دوشنبه به میزبانی وزارت دادگستری برگزار شد. سیدعلی کاظمی ، معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی حقوق کودک در این نشست ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۸    
خداوند را هزاران بار شاکرم که این کودک را سر راه ما قرار داد... چه روح بلند و با عظمتی دارند کسانی که تمام عمر و زندگی خود را وقف نوزادی می کنند که او را به فرزند خواندگی گرفته اند وبی توجه به گذشته و چگونگی شکل گرفتن این نوزاد ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهور وظیفه دولت را حمایت از موسسات نگهداری از کودکان بی سرپرست دانست و گفت: کودک نیازمند عاطفه پدری و مادری است و با وجود همه زحماتی که در این موسسات کشیده می شود، جای نگهداری کودک، کانون پرمهر خانواده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهور وظیفه دولت را حمایت از موسسات نگهداری از کودکان بی سرپرست دانست و گفت: کودک نیازمند عاطفه پدری و مادری است و با وجود همه زحماتی که در این موسسات کشیده می شود، جای نگهداری کودک، کانون پرمهر خانواده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان شرقی به همراه معاون سیاسی فرماندار و رئیس اداره بهزیستی ملکان از اورژانس اجتماعی و مرکز کودکان بی سرپرست امام رضا (ع) این شهرستان بازدید کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در مراسم گرامیداشت هفته بهزیستی که در سالن اجلاس سران برگزار شد، با اشاره به فضایل دلدادگی و عشق به خدا و دگرخواهی مخصوصا درباره کسانی که نیاز به کمک دارند اظهار کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: کودک نیازمند عاطفه پدری و مادری است و با وجود همه زحماتی که در موسسات نگهداری از کودکان بی سرپرست کشیده می شود، جای نگهداری کودک، کانون پرمهر خانواده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی بیان کرد: سال گذشته حدود 1500 کودک کار و خیابان ساماندهی شدند که 65 تا 70 درصد آن تابعیت ایران نداشتند و غالبا از کشور افغانستان بودند و کمتر از نیم درصد آن ها کودکان بی سرپرست هستند که پدر و مادر ندارند، کمتر از 15 درصد تک والدی و 85 درصد دارای پدر و مادر هستند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران گفت: با قانون و آیین نامه جدید در رابطه با بحث امین موقت یا مراکز شبه خانواده و غیردولتی به نظر می رسد که بهزیستی و در راس آن دولت می خواهند از مسئولیت های خود شانه خالی و فرار کند تا کمی هزینه های این سازمان را کاهش دهد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۳    
نصر، بیش از سه هزار و 500 کودک بدسرپرست و بی سرپرست تبریز عصر روز سه شنبه با حضور در مجموعه تفریحی باغلارباغی تبریز به صورت رایگان از امکانات این مجموعه استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک ضمن تشریح آخرین وضعیت تدوین شیوه نامه اصلاح آئین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، اعلام کرد: به موجب اصلاح این آئین نامه، تعداد مراکز نگهداری از کودکان و ظرفیت آنها کاهش می یابد، البته این موضوع به معنای تعطیلی کامل مراکز نیست.
به مناسبت عید غدیر خم و به نیابت از شهید ابراهیم هادی سینما کانون همدان میزبان 110 کودک و نوجوان بی سرپرست و بدسرپرست بود.
598   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جشن ولایت به همت مؤسسه خیریه باران مهر و عاطفه برای جمعی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست قمی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۶    
قاری بین المللی کشورمان که این روزها در مناطق مرزی سیستان و بلوچستان حضور دارد تولد خود را در بین کودکان بی سرپرست شهرستان زابل جشن گرفت.