شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۸:۳۸Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان متجاهر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۹    
فرمانده انتظامی شوشتر از جمع آوری 22 معتاد متجاهر در این شهرستان با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه برخورد با معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر در اطراف مراکز آموزشی و تحصیلی در سراسر کشور اجرا می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه برخورد با معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر در اطراف مراکز آموزشی و تحصیلی در سراسر کشور اجرا می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: بیش از 60 نفر از معتادان متجاهر شهر اهواز جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد منتقل شدند. صادق جعفری چگنی در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر در اهواز بیان کرد: با اجرای دومین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کمتر از یک ماه پس از تعطیلی همیشگی مرکز جامع کاهش آسیب بانوان در منطقه 12 تهران، کانکس های ارایه خدمات به آسیب دیدگان در خلازیر نیز به همت شهرداری منطقه 19 پایتخت تعطیل شد. در دوسال گذشته، 700 آسیب دیده بی سرپناه شده و دست کم 7 زن جان خود را به دلیل بی سرپناهی از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر از جمع آوری 16 معتاد متجاهر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: بیش از 60 نفر از معتادان متجاهر شهر اهواز جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد منتقل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون سلامت اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه یکی از چالش های بزرگ سازمان بهزیستی بحث معتادان متجاهر است که در این بازه زمانی شاید به دلیل نبود متولی، به سازمان بهزیستی کشور سپرده شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰    
با هدف بهبود وضع سلامت اجتماعی و کاهش انواع بزهکاری، عملیات ساماندهی معتادان بی پناه در منطقه 18 تهران انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 تهران گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر وکارتن خواب ها در محدوده بزرگراه شهید تندگویان تا ورودی بلوار شقایق و مجاورت پمپ بنزین خلازیر انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان شهرستان قرچک گفت: با توجه به اینکه بیشتر سرقت های سطح شهرستان توسط معتادان متجاهر است، شهرستان قرچک نیازمند ساخت کمپ ماده 16 است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱    
تردد شبانه و مخفیانه خودروهای حمل نخاله های ساختمانی در بزرگراه آزادگان و بلوار الغدیرشمالی در نزدیکی مرکز معاینه فنی الغدیر و باغ بزرگ غیاثی فاجعه زیست محیطی به بار آورده بود؛ چراکه رانندگان متخلف نخاله ها و ضایعات ساختمانی را در آنجا تخلیه می کردند و پاتوقی هم برای معتادان متجاهر درست شده بود.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۳    
متاسفانه به دلیل عدم نظارت و رسیدگی مراجع مربوطه شهرک ایرانیت شهرری به محل تجمع و پاتوق معتادان متجاهر تبدیل شده و جمعیت این افراد هرروز روبه افزایش است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۵    
شهردار زرین شهر گفت: در ادامه اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر از سطح شهر در سال جاری، عوامل اجرایی شهرداری در عملیاتی مشترک 18 متکدی را از سطح شهر جمع آوری و ساماندهی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۴    
شهرداری تهران معتقد است که عزم خود را برای ساماندهی معتادان متجاهر جزم کرده تا تغییراتی ایجاد کند، اما در ظاهر این دغدغه مندی مشاهده نمی شود!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج مرحله طرح جمع آوری متکدیان اجرا و 97 نفر از متکدیان و معتادان متجاهر در گنبدکاووس جمع آوری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۷    
در طرح پاک سازی اماکن عمومی و تفرجگاه هاهای شهرستان محلات 125 معتاد متجاهرجمع آوری شدند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس مشهد بیان کرد: در این طرح یک روزه پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران انتظامی ضمن دستگیری 15 خرده فروش مواد افیونی، 508 معتاد متجاهر و کارتن خواب را در سطح شهر مشهد جمع آوری و به مراکز بازپروری تحویل دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از تداوم برنامه های امنیت محور پلیس خبر داد و گفت: برنامه هایی همچون برخورد با سارقان، قاچاقچیان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر که از مدتی پیش آغاز شده است، با جدیت دنبال خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۹    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی طی دستوری به بازپرس ویژه و اعضای قرارگاه جمع آوری معتادان متجاهر، خواستار ناامن سازی محیط شهر ارومیه برای سوداگران مرگ شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: مردم برای ایجاد آسایش هرچه بهتر در محلات، در صورت مشاهده پاتوق معتادان متجاهر به پلیس و کلانتری محله گزارش کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آسیب هایی که وقتی سراغ شان می رویم، می بینیم اوضاع چندان مناسب نیست. ساعات پایانی یکی از شب های تابستانی بود که برای روایت یک آسیب اجتماعی به مناطق جنوبی شهر تهران رفتیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار سنندج گفت: غربالگری معتادان متجاهر با حضور تیم پزشکی و نماینده دادستانی در کمپ ماده 16 با دقت بیشتری انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رودبار- فرمانده انتظامی رودبار از کشف 18 کیلو و 753 گرم انواع مواد مخدر از معتادان متجاهر و فروشندگان مواد افیونی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از پلمب یک باب واحد مسکونی که پاتوق معتادان متجاهر و خرده فروشان در سمنان شده بود، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رباط کریم- فرمانده انتظامی رباط کریم از جمع آوری 20 پاتوق معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد و گفت: تعداد 30 نفر از این معتادین هم به کمپ های مجاز معرفی شدند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با اشاره به عملکرد قرارگاه اجتماعی در شهر تهران از افزایش ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر تا 30 هزار نفر خبرداد.
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر از آغاز فعالیت سامانه غوام به صورت سراسری در کشور خبر داد و گفت: تا این لحظه اطلاعات 24 هزار و 636 معتاد متجاهر از طریق تشخیص چهره با این سامانه به ثبت رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حضور معتادان متجاهر در محدوده میدان راه آهن به بلای جان اهالی منطقه تبدیل شده بود اما توسعه پایانه اتوبوسرانی معین توانست این مشکل را کمرنگ کند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در آیین افتتاحیه مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب اعتیاد موضوع ماده 16 با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از تخریب یکی از بزرگ ترین پاتوق های معتادان متجاهر و خرده فروشان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری با بیان اینکه برای حل معضل اعتباد باید احساس مسئولیت پذیری اجتماعی خالصانه داشته باشیم، گفت: اصحاب رسانه شهروندان را از عواقب مصرف موادمخدر آگاه کنند چراکه رها شدن از این آسیب به راحتی امکان پذیر نیست.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ملارد در دیدار با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از بهبود وضعیت اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر در ملارد خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
25 آذر سال 1400 بود. شهردار تهران در نشست نخبگان منطقه 17 اعلام کرد ظرف دو ماه آینده دیگر معتادان متجاهر را در تهران نخواهیم دید. نزدیک به دو سال از این وعده گذشته است و حالا اعضای شورای شهر تهران در صحن علنی ازتجربه های هرروزه خود از برخورد با معتادان متجاهر در سطح شهر سخن می گویند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان زرند گفت: معتادان متجاهر در زرند ساماندهی می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جمع آوری معتادان متجاهر و نگهداری از آنان در مشهد دغدغه عمومی مهمی است؛ بااین حال، دستگاه های متولی امر، در پرداخت یارانه های این مراکز نگهداری، بدعهدی می کنند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح ساماندهی و پاکسازی کلونی های آسیب زای مناطق 22 گانه کلانشهر تهران از دوشنبه ششم شهریورماه در منطقه 12 آغاز شد و مقرر است به صورت مستمر تا پاکسازی تمامی مناطق پایتخت از حضور معتادان متجاهر به ویژه در فضای میانی بزرگراه ها، ادامه یابد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سردار حاجیان گفت: در رویکرد ایجابی تلاش ما بر بازاجتماعی شدن معتادان متجاهر است، اما در رویکرد سلبی برخورد قاطع با خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر را در دستور کار داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۸    
رئیس پلیس مشهدمقدس گفت: جمع آوری معتادان متجاهر در مشهد ظرف مدت یک هفته امکان پذیر است اما زیرساخت برای نگهداری وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بروجرد از جمع آوری 43 معتاد متجاهر و معرفی آنان به مراکز ترک اعتیاد این شهرستان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مشهدمقدس گفت: جمع آوری معتادان متجاهر در مشهد ظرف مدت یک هفته امکان پذیر است اما زیرساخت برای نگهداری وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 گفت:به منظور کاهش ناهنجاری های اجتماعی طرح جمع آوری معتادان متجاهر در حاشیه معابر بزرگراهی به اجرا درآمد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بحث معتادان متجاهر همچنان معضلی است که ساکنان گوشه و کنار شهرها ،از آن گلایه دارند. زیرگذر پل شاهد مشهد نیز از آن دسته مکان هایی است که تجمع معتادان در آنجا برای شهروندان و ساکنین مشکل ساز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از وضعیت حضور معتادان متجاهر در سطح شهر انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ستایی مختاری با اشاره به اینکه کمپ ماده 16 به زودی در جنوب کرمان راه اندازی می شود، گفت: طرح توانمندسازی و ساماندهی معتادان متجاهر در جنوب کرمان کلید خورد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، سرهنگ “عبدالرضا ضربت” اظهار داشت: در راستای اجرای طرح های پاکسازی و دستگیری معتادان متجاهر با هدف مقابله با سرقت های خرد، رفع مزاحمت و از بین بردن پاتوق معتادان، تعداد 535 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر جمع آوری و به مراکز مجاز ترک اعتیاد معرفی شدند . ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، احمد احمدی صدر با اعلام خبر اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر، تصریح کرد: بزرگراه آزادگان به شکل کمربندی پایتخت، در مسیر شرق به سمت جنوب و در ادامه در مسیر غرب و شمال غربی تهران امتداد دارد که علاوه بر محل تلاقی چندین بزرگراه، در امتداد آزاد راه های تهران_ مشهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز از آغاز اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در سطح این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: برای راه اندازی کمپ معتادان متجاهر کبوترخان قول هایی داده شد که هنوز به نتیجه نرسیده است و در تلاش هستیم تا ظرفیت یک هزار نفری در ماه های آینده برای ساماندهی معتادان متجاهر ایجاد کنیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۱    
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران با ارائه توضیحاتی درباره دستور رییس جمهور مبنی بر اینکه شهردار تهران نماینده ویژه رییس جمهور در حوزه آسیب های در شهر تهران است، گفت: با اضافه شدن ظرفیت یاورشهرها برای نگهداری معتادان متجاهر گرمخانه ها به کارکرد اصلی شان باز می گردند.