یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۰:۵۱Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به تلاش برای اجرایی شدن سامانه نوبت دهی آنلاین در تمامی پایانه های مرزی از فعالیت شبانه روزی بیش از 9 هزار ناوگان و 12 هزار نفر به شکل شبانه روزی در ایام نوروز و صدور بیش از 90 درصد بارنامه ها به شکل الکترونیکی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا , بار ترافیکی ایجاد شده در این پایانه مرزی را کاهش داده است، گفت: این سامانه ها در همه پایانه های مرزی راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا , بار ترافیکی ایجاد شده در این پایانه مرزی را کاهش داده است، گفت: این سامانه ها در همه پایانه های مرزی راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۸    
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری گفت: تقویت پایانه های مرزی و کاهش توقف کامیون ها در مرزها، توسعه مناسبات تجاری کشور را به همراه خواهد داشت.
رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از تردد بالغ بر 71 هزار مسافر نوروزی از پایانه های مرزی آذربایجان غربی خبر داد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد نزدیک به 12 هزار مسافر از طریق پایانه های مرزی آذربایجان غربی از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: پنج پایانه مرزی استان باز است و به مسافران نوروزی خدمات لازم را ارائه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافری سازمان راهداری گفت: از ابتدای شروع طرح نوروزی 1402 تاکنون، 109 هزار و 6 نفر مسافر از پایانه های مرزی عبور کردند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: از ابتدای سالجاری 8 میلیون و 500 تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان بوشهر به اقصی نقاط کشور و پایانه های مرزی جابجا شده که نشان از ظرفیت شرکت ها ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منطقه جنوب غرب رگولاتوری از پایداری ارتباطات در مسیر راهیان نور، مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی شلمچه، چذابه و مهران و یادمان های شهدا در استانهای خوزستان و ایلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : از ابتدای امسال هشت میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور و پایانه های مرزی جابجا شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
آن دسته از مسافران که زمان کافی برای مراجعه به صرافی پیش از سفر را ندارند برای دریافت ارز مسافرتی خود می توانند پس از عبور از گیت گذرنامه از باجه بانک ملی و یا خودپرداز های ویژه ای که در فرودگاه ها و پایانه های مرزی تعبیه شده، سهمیه ارز مسافرتی خود را دریافت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آمادگی کامل پایانه های مرزی استان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری 803 هزار و 325 تن ترانزیت ورودی و خروجی کالا در پایانه های مرزی جلفا و نوردوز انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تردد وسائط نقلیه سنگین باری ازپایانه های مرزی جلفا و نوردوز در استان آذربایجان شرقی طی 11 ماهه سال 1401 افزایش یافته است.
رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش چشمگیر تردد ناوگان باری و مسافری در حوزه استحفاظی پایانه های آذربایجان غربی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از غربالگری مستمر مسافران در پایانه های مرزی استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان با مهم شمردن تجیهز سیستم ایکس ری در پایانه های مرزی کردستان، گفت: تحقق این امر به امر صادرات و واردات کالا در گمرکات مرزی سرعت می بخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت:سامانه هوشمند سوخت جهت تسریع در سوختگیری ناوگان حمل و نقل خارجی در داخل مرز های ایران اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور: از 31 پایانه مرزی که مصوبه هیات دولت بوده 26 پایانه ساخته و طرح های جامع آن انجام شده و بخشی هم در حال احداث و رویکردی که در پایانه های مرزی داریم تسهیل چابک سازی مرز و سرعت در عبور و ظرفیت عبور دهی مرز است
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۷    
اردبیل- وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل گفت: طی سال جاری رشد 54 درصدی را در میزان صادرات محصولات از پایانه های مرزی استان شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: حجم مبادلات اقتصادی اعم از صادرات، واردات و مجموع ترانزیت ورودی و خروجی در پایانه های میلک و میرجاوه در شمال استان به 2 میلیون و 183 هزار و 307 تن کالا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۹    
عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان جلفا از پایانه های مرزی نوردوز و جلفا بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این دو نقطه مرزی قرار گرفت ...
معاون دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از روز سه شنبه فاز نخست استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه بار شهرستان آستارا راه اندازی شده است.
استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان جلفا از پایانه های مرزی نوردوز و جلفا بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این دو نقطه مرزی قرار گرفت.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: حجم مبادلات اقتصادی اعم از صادرات، واردات و مجموع ترانزیت ورودی و خروجی در پایانه های میلک و میرجاوه در شمال استان به 2 میلیون و 183 هزار و 307 تن کالا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: ترانزیت کالا از پایانه های مرزی اردبیل 54 درصد افزایش یافته است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش 15 درصدی تردد ناوگان صادراتی و وارداتی از پایانه های مرزی آذربایجان غربی طی سالجاری خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
درپی برگزاری بیست و سومین نشست کمیته ساماندهی امور پایانه های مرزی ، بر تسریع در انجام اقدامات زیرساختی و بهره گیری از سامانه های فناوری در راستای تسهیل و روان سازی تردد ناوگان جاده ای در پایانه مرزی آستارا ، تأکیدشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۶    
بیش از سه میلیون مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کرده اند.
مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد بیش از 3 میلیون مسافر از پایانه های مرزی استان در طول ده ماهه اخیر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در خصوص آغاز عملیات اجرایی محور سه راهی محمدیار- بناب، گفت نقده محل تلاقی کریدور بزرگراهی غرب کشور بوده و تقویت زیرساخت های آن برای پذیرش مسافران و فعالیت پایانه های مرزی استان از مسائل مهم است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابجایی 509 هزار و 516 نفر مسافر از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه در شمال استان خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مجموع بیش از 100 درصد افزایش را نشان می دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۲    
برخی کارشناسان معتقدند استفاده از مرز بیله سوار می تواند صف های طولانی در مرز آستارا را کوتاه کند؛ اما آیا این مرز چنین امکانی را دارد؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محمد رضوانی فر درباره کمبود دستگاه ایکس ری در گمرکات کشور و سوءاستفاده عده ای از این مشکل در پایانه های مرزی کشور و از سوی دیگر افزایش کشفیات مواد غیرمجاز در کامیون هایی که از مسیر ایران عبور کرده اند در گمرک کشورهای همسایه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه با اشاره به تداوم مشکلات پایانه های مرزی استان، گفت: وضعیت پایانه مرزی پرویزخان نیازمند ساماندهی است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در دی ماه سال جاری بیش از 190 هزار نفر از پایانه های مرزی استان تردد داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: رشد 50 درصدی ترانزیت خروجی از پایانه های مرزی استان طی 10 ماه امسال ، محصول دیپلماسی موفق دولت سیزدهم با همسایگان بوده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۶    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از افزایش 260 درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی خبر داد.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان راهداری از راه اندازی سامانه "نوبت دهی" در مرز آستارا تا 15 الی 20 روز آینده خبر داد و گفت: نبود مدیریت واحد مهم ترین مشکل پایانه های مرزی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تردد در پایانه های مرزی سرخس و لطف آباد در 10 ماهه سال جاری افزایش 39 درصدی را با ثبت 145 هزار دستگاه ناوگان نشان می دهد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از رشد نزدیک به 14 درصدی کامیونهای خروجی از پایانه های مرزی استان در 9 ماهه گذشته از سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری قصرشیرین از تخصیص 21 میلیارد تومان از اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور برای توسعه پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان در این شهرستان خبر داد.
حمیدرضا شهرکی معاون حمل و نقل سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای به همراه فرهاد مهریاری مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک این سازمان در سفر یک روزه به استان آذربایجان غربی به ضرورت تقویت و توسعه مولفه های استقرار مدیریت موثر در پایانه های مرزی تأکیدکرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تردد در جاده های ترانزیتی و سه پایانه مرزی فعال استان به رغم برودت بی سابقه دما بین 15 تا 20 درجه زیر صفر در این مناطق، اکنون به صورت روان و عادی در جریان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: 25 درصد از پایانه های مرزی کشور در آذربایجان غربی فعال بوده که این مسئله نقش این استان را در روند توسعه صادرات کشور پررنگ تر کرده است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:افزایش تبادلات اقتصادی در پایانه های مرزی این استان با کشور دوست و همسایه پاکستان در اولویت این اداره کل قرار دارد.