سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۷:۰۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

رسانه کلیک   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی برای اینکه بتواند نظم بیشتری در جامعه برقرار کند و تردد خودرو ها را نظم دهد، قوانین مختلفی را در نظر گرفته است. حال اگر به هر دلیل این قوانین نقض شوند، جریمه برای راننده متخلف و خودرو صادر خواهد شد. همچنین در صورت عدم پرداخت جریمه ها با خلافی خودرو روبه رو خواهید شد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان این که 18 استان کشور درگیر برف و باران هستند، گفت: در حال حاضر در محور هزار برف نشسته است و رانندگان در ورودی به محدوده امامزاده هاشم (ع) دچار مشکل هستند و حتما باید از یخ شکن استفاده کنند تا از این محل عبور کنند.
پانا   ۱۰ ساعت پیش    
بیرجند (پانا) - رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت برخورد سواری پژو پارس با کامیون کشنده در کیلومتر 185 محور دیهوک به کرمان،3 کشته و3 مجروح برجای گذاشت. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: سامانه تلفنی پلیس راهنمایی و رانندگی 120 برای اطلاع رسانی در خصوص وضعیت راه ها، تصادفات و مسایل مربوط به گزارش تخلفات رانندگی و حوزه راهور راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: تصمیم درباره تداوم اجرای طرح زوج و فرد و چگونگی اجرای آن پس از نیمه فروردین در نشست اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک اتخاذ می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه 18 استان کشور درگیر برف و باران هستند، تاکید کرد: در حال حاضر در محور هزار برف نشسته است و رانندگان در ورودی به محدوده امامزاده هاشم دچار مشکل هستند و حتما باید از یخ شکن استفاده کنند تا از این محل عبور کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ گفت: دوربین های راهنمایی و رانندگی تا امروز حدود 123425 هزار فقره تخلف ثبت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه طی نوروز سال جاری 470 نفر از هموطنان در تصادفات جاده ای جان باخته اند، گفت: 65 درصد سوانح ناشی از عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از توقیف 610 دستگاه خودرو متخلف طی 6 روز سپری شده از سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی کشور: 97 درصد مردم مقررات راهنمایی و رانندگی را در سفر های نوروزی امسال رعایت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در ایام ماه مبارک رمضان مشهود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۴    
پلیس در موج دوم سفرهای نوروزی، رانندگان را به رعایت نکات ایمنی و سرعت مطمئنه برای جلوگیری از حوادث ناگوار دعوت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از 400 خودرو حادثه ساز در شهرهای اصفهان توقیف ساعتی و از رانندگان این خودروها تعهد کتبی عدم تخلف در ادامه سفر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از رانندگان خواست بیش از پیش به رعایت قوانین و مقررات پلیس راهنمایی و رانندگی اهتمام ورزند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جان باختن یک کودک شش ساله بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با درخت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا به رانندگان توصیه کرد با توجه به شرایط جوی کشور از رانندگی در شب پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: رانندگان عزیز اطلاع رسانی پلیس در خصوص وضعیت جاده ها را مد نظر قرار دهند و با توجه به وضعیت جوی در محورهای شمالی و غربی از سفر به این مناطق خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۷    
یک راننده با بی احتیاطی تصادف وحشتناکی را رقم زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه ایلام با اشاره به جریمه بیش از 13 هزار و 903 خودرو در طرح نوروزی پلیس راه ایلام گفت: این اعمال قانون به دلیل تخطی رانندگان از قوانین راهنمایی و رانندگی بوده که از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز گذشته رخ داده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: خط قرمز پلیس در نوروز 1402 تخلفات حادثه ساز است که برای ما مساوی با توقیف وسائل نقلیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گرگان از اجرای طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف که اقدام به دور دور کردن شبانه خودروها در برخی معابر شهری می کنند، خبرداد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال که از سوم فروردین به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال که از سوم فروردین به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال که از سوم فروردین به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان یکی از موارد تخلفات شایع رانندگان وسایل نقلیه که منجر به تصادف یا تشدید آن می شود را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
سیدکمال هادیانفر رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، از افزایش جانباختگان حوادث رانندگی نوروز خبر داد و گفت: روزانه 40 نفر در تصادفات جان خود را از دست داده اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۵    
رییس پلیس راهور ایلام بیان داشت : رانندگان از هرگونه عجله و شتاب هنگام رانندگی در ایام تعطیلات خودداری کنند و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک تهران بزرگ از تمهیدات ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی در ایام نوروز گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش تصادفات درون شهری دراستان ایلام خبر داد و گفت: تصادفات درون شهری کنترل و جانباختگان تصادفات درون شهری از کاهش 100درصدی برخوردار است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در ایرن جریمه ها نه تنها نوع تخلف معلوم نشده بلکه شماره گواهینامه با دریافت کنندگان پیامک نیز تطابق ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:تعداد جانباختگان حوادث رانندگی درون شهری از ابتدای طرح نوروز تا کنون در استان ایلام 100 درصدی کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رودبار - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از وقوع یک فقره تصادف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: در این حادثه عابر پیاده 50 ساله به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: رعایت سرعت مجاز یکی از مهم ترین اصول رانندگی ایمن بوده و پلیس راهور در این خصوص نظارت ویژه ای بر تردد وسایل نقلیه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یکطرفه شدن چالوس به سمت شمال خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سردار سید تیمور حسینی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به افزایش آمار 13 درصدی ترددها در روزهای ابتدایی تعطیلات نوروزی که از 24 اسفند ماه آغاز شده بود، گفت: آمارهای به دست رسیده نشان می دهد افزایش ترددهایی که امسال با ان مواجه هستیم بیشتر مربوط به محورهای استان مازندران، بوشهر ...
سراج24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به اینکه واژگونی ها، خستگی ها، خواب آلودگی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به ویژه در معابر با سطح لغزندگی بالا مهمترین عامل تصادفات است، گفت: در 6 روز گذشته 320 نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند و بیش از 6 هزار نفر مجروح شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش 100 درصدی جانباختگان حوادث رانندگی درون شهری از ابتدای طرح نوروز تاکنون خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا جزئیات عیدانه پلیس به رانندگان قانونمند را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان زنجان گفت: بازآموزی قوانین راهنمایی و رانندگی برای عموم مردم مهم و ضروری است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۰    
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با توجه به آغاز عید باستانی نوروز و افزایش سفر ها، توصیه هایی به مسافران نوروزی پایتخت داشت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مسدود شدن جاده چالوس به دلیل بارش شدید برف و ریزش سنگ خبر داد. به گزارش شفقنا از ایسنا سرهنگ احمد شیرانی گفت: دقایقی پیش جاده چالوس در هر دومسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب به دلیل بارش شدید برف و ریزش سنگ بسته شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۲۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دوربین مخفی برنامه نسیما در جاده مسافران را متعجب و حسابی خنداند. نسیما به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی در 60 قسمت 10 دقیقه ای تولید شده است که هر قسمت آن متناسب با موضوع های روز و یا مناسبت های خاص و با رویکرد و دغدغه های فرهنگی در ساعات مختلف از شبکه نسیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۵    
مأمور قلابی با پوشش پلیس راهنمایی و رانندگی، در اردبیل دستگیر شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که طی هفت روز منتهی به روز اول فروردین، 325 نفر در کشور، طی تصادفات رانندگی جان باختند. آن طور که کمال هادیانفر اعلام کرده، از 24 اسفند تا روز اول فروردین در مجموع 267 فقره تصادف منجر به فوتی رخ داده است ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که طی هفت روز گذشته 325 نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات از دست دادند. به گزارش روند بازار ، سردار کمال هادیانفر در گفت وگو با ایسنا ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های ترددشمار، تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 15.6 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: از 25 اسفند رزمایش ترافیکی نوروز 1402 در استان شروع شده که در 5 روز ابتدایی طرح تصافات منجر به فوت و جرح نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهشی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که طی هفت روز گذشته 325 نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات از دست دادند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از برقراری تردد دو طرفه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۶    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. افزایش جانباختگان حوادث رانندگی نوروز به 271 نفر ...