چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۲۹Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته ایمنی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اجرای مصوبات شورای شهر می تواند مشکلات پایتخت را در حوزه ایمنی رفع می کند، گفت: برای نوسازی و به سازی بافت فرسوده باید به طور ویژه سرمایه گذاری کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: در راستای افزایش ایمنی تردد و کاهش ریسک تصادفات برای نخستین بار در شهر شیراز، مدارسی که نیاز به آرام سازی معابر بلافصل در زمان شروع و تعطیلی دارند با صلاحدید کمیته ایمنی شورای ترافیک می توانند از سرعت گیر و چراغ چشمک زن پرتابل استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اربعین یک ظرفیت بزرگ برای فعالیت های فرهنگی گروه هدف کارکنان شهرداری تهران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴    
کمیته ایمنی مادر و نوزاد و زایمان ایمن در بیمارستان فجر ماکو برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ظرف یک یا دو هفته آینده، نتایج ارزیابی مناطق 22 گانه و نواحی 123گانه شهرداری تهران در رابطه با پیگیری وضعیت ساختمان های ناایمن از سوی سازمان آتش نشانی اعلام خواهد شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از وزارت بهداشت و درمان خواست نسبت به ایمن سازی بیمارستان ها اقدامات لازم و عملی را برنامه ریزی و اجرا کند و بر لزوم ورود دادستانی به موضوع ایمنی بیمارستان های تهران تأکید کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از ضرورت ارایه آموزش های ایمنی در مدارس و مساجد خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از ناایمن بودن بیمارستان بوعلی خبر داد و گفت که وزارت بهداشت باید برای ایمن سازی بیمارستان ها برنامه ریزی و اقدام کند.
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: 2 ساختمان بحرانی و 65 ساختمان پرخطر در منطقه 13 وجود دارد؛ از جمله بیمارستان فجر و بیمارستان بوعلی 2 ساختمان بحرانی منطقه هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۳    
در چهارمین جلسه کمیته ایمنی ناحیه یک، به مالکین 5 ساختمان ناایمن ابلاغ اخطار شد و تاکنون از 10 ساختمان ناایمن در این ناحیه رفع خطر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۰    
ششمین جلسه کمیته ایمنی شهرداری منطقه یک با حضور اعضاء و به ریاست سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از شهرداران مناطق خواست درخصوص تشکیل پرونده قضایی ساختمان های ناایمن اقدام کنند. مهدی بابایی پس از ارایه گزارش مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اشاره به برگزاری جلسات شهر ایمن در مناطق شهر تهران گفت ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علی زندیه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اربعین حسینی طرح علمداران خدمت شهرداری قم اظهار داشت: در این کمیته دو ماه قبل از دهه اول محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی برنامه ریزی های انجام و بازدیدها از مساجد و موکب ها انجام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به اعتقاد بنده قطع درختان در منطقه یک خلاف ضوابط قانونی است و قوه قضاییه باید درخصوص رأی قاضی به قطع درختان پاسخگو باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: علاوه بر تعیین تکلیف وضعیت 129 ساختمان ناایمن، ایمن سازی هزار ساختمان پرخطر را نیز پیگیری می کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- رئیس کمیته ایمنی و بحران شورای شهر تهران گفت گودهای پرخطر درسطح مناطق 22 گانه تعیین تکلیف شده اند . مهدی بابایی در گفت و گو با پانا با اشاره به گودهای پرخطر سطح شهر تهران گفت ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مافیای ساخت و ساز غیر مجاز از قمه و قداره استفاده می کنند، گفت: کارکنان شهرداری تهران مظلوم هستند؛ در شهرداری تهران برای مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز، رنجر و کماندو استخدام نکرده ایم .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مهدی بابایی با اشاره به اینکه حوادث رخ داده در ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه 19 نیازمند ریشه یابی است، گفت: در ریشه یابی این اتفاق مشخص است که در قانون ساخت و ساز غیر مجاز جرم انگاری نشده و اراذل و اوباش به این نتیجه رسیدند که چرا از دیوار مردم بالا بروند و کیف قاپی کنند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده به عنوان شهردار ناحیه بارها مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و نامه تهدیدآمیز قتل دریافت کردم.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای رسیدگی به اماکن پرخطر سطح نواحی 6گانه، جلسه کمیته ایمنی به ریاست محمد امین سالاری پور شهردار منطقه و با حضور معاونین و مدیران منطقه، دبیر ستاد مدیریت بحران، شهرداران نواحی، نمایندگان آتش نشانی و دادستانی و نهادهای نظارتی و... برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 در جلسه کمیته ایمنی بازار با تأکید بر اینکه در بازار آتش سوزی ناشی از قدمت ساختمان نداشته ایم، گفت: اولویت ایمنی در بازار تهران، ابلاغ قانونی دستورالعمل های آتش نشانی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وضعیت ساختمان های ناایمن پایتخت، گفت: تشکیل نشدن پرونده قضایی برای ساختمان هایی که موارد ایمنی را پیگیری نمی کنند، ترک فعل مجریان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: تحلیل ساخت وساز در سال 1401 نشان می دهد بیشتر مجوزهای تخریب و نوسازی، برای پایین محور خیابان انقلاب و بافت ناکارآمد و فرسوده تهران صادر شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه تعداد ساختمان های ناایمن در تهران از 129 به 93 مورد رسیده است، گفت: پیشنهاد قوه قضاییه تخلیه و پلمب یک سوم این ساختمان هاست که به لحاظ سازه ای نیز ناایمن تشخیص داده شده اند. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه تعداد ساختمان های ناایمن از 129 به 93 مورد رسیده است، گفت: پیشنهاد قوه قضاییه تخلیه و پلمب یک سوم از این ساختمان هاست که به لحاظ سازه ای نیز ناایمن تشخیص داده شده اند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران درخصوص دلایل قرار داشتن انبار نفت شهران در لیست پُرخطرهای پایتخت توضیحاتی ارائه داد. مهدی بابایی در گفت وگو با پانا درخصوص دلیل قرار گرفتن انبار نفت شهران در لیست مکان های پرخطر پایتخت گفت ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه تغییر کاربری بدون دریافت تأییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی غیرمجاز خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۵    
رئیس کمیته ایمنی کمیسیون سلامت مجلس خبر داد: کمیته ایمنی کمیسیون سلامت مجلس طرح تصویب آیین نامه ای را تحت عنوان HSE با محوریت سلامت (بهداشت)، ایمنی و محیط زیست در دانشگاه ها ارائه داده است که کلیات آن در کمیته فنی ما مورد تصویب قرار گرفته و امیدواریم که این آیین نامه به زودی از سوی مجلس به دانشگاه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۰    
جلسه کمیته ایمنی ناحیه2 منطقه 11 تهران با حضور شهردار ناحیه، نماینده آتش نشانی و سایر اعضای تخصصی و هیئت مدیره 3 ساختمان ناایمن این منطقه برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه جابجایی کیوسک های مطبوعاتی ممنوع است و از شهروندان می خواهیم هرگونه جابجایی را با شورا و شهرداری تهران در میان بگذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از کاهش حدود 30 درصدی ساختمان های نا ایمن شناسایی شده شهر تهران در دو سال گذشته خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با هدف بررسی موضوعات مربوط به ایمنی و مدیریت بحران و نیز پیگیری وضعیت ساختمان های ناایمن در منطقه 3 شهرداری تهران برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در این جلسه که با حضور مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران، علی نصیری رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران و حمیدجوانی شهردار منطقه3 برگزار شد، موضوعات مربوط به ایمنی و مدیریت بحران ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود بعضی موازی کاری ها میان آتش نشانان داوطلب و گروه های دوام گفت: برای داشتن شهری ایمن و آماده، باید شاهد هم افزایی گروه های دوام و آتش نشانان داوطلب به عنوان دو بال افزایش ایمنی در شهر باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از روند تخریب ساختمان غیرمجاز در محدوده گلابدره بر شکست پذیر بودن مافیای ساخت وساز غیرمجاز در تهران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران از ایجاد ادارات HSE (واحد ایمنی محیط کار) در مناطق 22 گانه شهر تهران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۵    
مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در اظهارنظر تازه ای به مردم توصیه کرد که تا اطلاع ثانوی از ورود و هرگونه تردد به این ساختمان ها امتناع کنند. این اظهارات درحالی مطرح می شوند که در بین لیست منتشر شده از ساختمان های ناایمن نام مراکزی به چشم می خورد که محل تردد مردم هستند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهروندان تقاضا داریم تا اطلاع ثانوی و تا زمانی که تأییدیه ایمنی ساختمان های ناایمن صادر نشده، از ورود به این ساختمان ها امتناع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت اجرای مصوبات شورا به ویژه درباره ایمن سازی ساختمان ها تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شوای شهر تهران از پیشرفت 80 درصدی ایمن سازی گود های پرخطر پایتخت خبر داد و گفت: ایمن سازی گودها در اولویت کمیته های ایمنی مناطق 22 گانه قرار دارد و شهرداران مناطق در مواردی که مالکین نسبت به رفع خطر گودها اقدام نکنند، ایمن سازی و حتی پر کردن گود را در دستور کار قرار می دهند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در بازدید تخصصی و میدانی اعضاء کمیته ایمنی اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری تهران از معابر بزرگراهی منطقه 22 بر تداوم اجرای برنامه های عملیاتی پروژه های ارتقاء سطح ایمنی تاکید شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۸    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: فعال سازی مجدد خط شش پس از 5 سال توقف نشان می دهد که مدیریت شهری در حال رفع معضلات شهری و خدمت رسانی به شهروندان پایتخت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۵    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران گفت: شهرداری موظف است طی چهارسال برنامه الزام مالکین نسبت به ایمن سازی 11 هزار ساختمان های پرخطر موجود را در دستور کار قرار دهد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و بحران شورای شهر تهران با بیان اینکه حدود 11 هزار ساختمان پرخطر در تهران داریم، گفت: شهرداری بعد از اینکه اخطار را صادر می کند باید از دادستانی درخواست کند تا نسبت به قطع انشعابات ساختمان و پلمب ساختمان اقدام کند و معتقدم که شهرداری تهران باید نسبت به این موضوع توجه ویژه کرده و ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از حمایت شورا از مشارکت داوطلبانه شهروندان در حوزه ایمنی و مدیریت بحران خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۸    
جلسه کمیته ایمنی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور مدیرعامل با موضوع آغاز عملیات اجرایی استریپ باند پروازی برگزار شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: همکاری دستگاه های مختلف با شهرداری تهران و سازمان مدیریت بحران شهر تهران برای کاهش ساختمان های ناایمن ضرورت دارد.