یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۷:۲۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایبنا»

سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
خدیجه زمانیان، روزنامه نگار و پژوهشگر ادبی یادداشتی را درباره کتاب تو خداداد عزیزی هستی به قلم جواد رستم زاده، نوشته و در اختیار ما قرار داده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بنیانگذاران فلسفه غرب: تالس تا هیوم عنوان کتاب جدیدی به قلم لئونارد پیکوف است که به ارتباط زنجیره وار نظریات و آرا فیلسوفان غرب و تاثیر اشتباهات آنها بر یکدیگر می پردازد ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حال وهوای نمایشگاه کتاب آن قدر پر از سوژه است که فقط لازم است یک دوربین برداری و به سراغ مخاطبان بروی. ما هم در ایبنا کودک چنین کاری کردیم و در شرح وضعیتی که به دست آوردیم فهمیدیم کودکان ایران دوست دارند کتاب بخوانند؛ مستقل، زیاد و زودزود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ایبنا نوشت: خبر در گذشت باقر پرهام را پسرش رامین پرهام امروز در توییتر اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ایبنا نوشت: خبر در گذشت باقر پرهام را پسرش رامین پرهام امروز در توییتر اعلام کرد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
قیطاسی گفت: سیاست بانک دی پرداخت ماهانه یک دوازدهم از سهمیه تسهیلات خود است تا در پایان سال تقاضای صد در صد متقاضیان عملیاتی شود. علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی در گفتگو با ایبنا درباره تسهیلات تکلیفی از ابتدای سال تا امروز گفت: 682 فقره به ارزش حدود 1500 میلیارد ریال تسهیلات وام ازدواج پرداخت
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۶    
چهره هایی نام آشنا در نمایشگاه کتاب تهران حضور داشتند که به گفت و گو با ایبنا نشستند و نقطه نظرات خود را درباره این رویداد بزرگ فرهنگی بیان کردند. در این گزارش نظر چندین تن از این صاحب نظران را مرور می کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایبنا : بیش از 100 برنده جایزه نوبل از جمله کازوئو ایشی گورو، اولگا توکارچوک و جی. ام. کوئتزی، در نامه ای سرگشاده، خواستار آزادی آلس بیالیاتسکی، برنده جایزه صلح نوبل 2022 شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
ایبنا : علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب و با اشاره به اهمیت صنعت کاغذ و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص ارزان کردن کاغذ و تولید کاغذ داخلی مرغوب در گفت وگو با خبرنگار ایبِنا اظهار کرد ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۷    
شعار نمایشگاه کتاب دستمایه سوژه ای شد تا ایبنا در سلسله گفت وگوهایی با کارشناسان تاریخ به آینده تاریخ نگاری از نگاه کارشناسان تاریخ بپردازد. در این گزارش سخنان 20 تن از کارشناسان تاریخ و نسخه پژوهان آمده است.
محمدمهدی زرافشان طی یادداشتی در ایبنا نوشت: نهاد در این دوره برای دیدار چهره به چهره با کاربران و مخاطبان و معرفی خدمات نسل جدید کتابخانه های عمومی ایران در نمایشگاه کتاب حاضر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایبنا : مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: حدود 51 درصد پرتفوی ارزی بانک صنعت و معدن مربوط به منابع صندوق توسعه ملی است. مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سومین همایش صندوق توسعه ملی با عنوان حکمرانی نوین با اشاره به همکاری های گسترده توسعه ای این بانک با صندوق توسعه ملی اظهار کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۸۹ سایت دیگر  
ایبنا : نخستین بانک ایرانی با دارایی بالای 1000 همت به عنوان یکی از بانک های قدرتمند حمایت کننده از شرکت های بزرگ و راهبردی در کشور است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، مدیرعامل بانک سپه در دیدار با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روز نمایشگاه کتاب 1402 وضعیت فروش غرفه هایی که کتاب های حوزه هنر را چاپ می کنند توسط خبرنگار ایبنا رصد شد و آمار پرفروش ها به شرح زیر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۷    
ایبنا کودک در اولین قسمت به سراغ کودکانی از گروه های سنی صفر تا 12 سال رفته و و با آن ها درباره کتاب هایی که دوست دارند و از نمایشگاه سی وچهارم خریده اند گفت وگو کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۵    
یاسر احمدوند، رئیس سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) بازدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۹    
در نهمین روز نمایشگاه کتاب 1402 وضعیت فروش غرفه هایی که کتاب های حوزه هنر را چاپ می کنند توسط خبرنگار ایبنا رصد شد و آمار پرفروش ها به شرح زیر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۳۹    
یاسر احمدوند، رئیس سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) بازدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سالن یاس سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فرصت خوبی برای آشنایی مخاطبان با تازه های چاپ و نشر و تورق آن هاست، سالنی که با جانمایی مناسب امکان خرید هدفمند و آگاهانه را برای مخاطبان فراهم می کند ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۰    
حسین زحمتکش زنجانی؛ نویسنده کتاب نیستان دی به بهانه حضور زینب سلیمانی، یادداشتی که در اختیار ایبنا قرار داد، که در ادامه می خوانید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایبنا : در اینفوگرافیک زیر نحوه افتتاح حساب وکالتی برای ثبت نام خودرو آورده شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گفت وگوی صمیمی خبرنگار ایبنا با کودکان و نوجوانانی که در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۱    
خبرنگار ایبنا امروز به گشت وگذاری در بخش ناشران عمومی نمایشگاه کتاب پرداخت تا به این پرسش مهم پاسخ بدهد که طراحی جلد کتاب ها و غرفه آرایی چقدر به چشم مردم می آید؟
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۱    
مهندس کاظم کیال، مدیرعامل پیام رسان بله در گفتگو با خبرنگار ایبنا از میزان امنیت این پیام رسان گفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۵    
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایبنا از برنامه های آینده این مرکز گفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۷    
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در گفتگو با خبرنگار ایبنا از تخصیص بن کتاب به دانش آموزان و افزایش بن کتاب دانشجویی در سال آینده خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۷    
احمد توانایی، استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه امام صادق(ع) یادداشتی را درباره دلایل عدم تحقق شایسته اصل 15 قانون اساسی و جایگاه سازمان اداری و استخدامی کشور در صیانت از آن با موضوع پاسداشت زبان و خط فارسی در نظام اداری کشور نوشته و در اختیار ایبنا قرار داده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷    
حسن افشار، روزنامه نگار پیشکسوت ایلامی، مدیر ماهنامه کوشک و فعال فرهنگی به مناسب 25 اردیبهشت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، یادداشتی کوتاه در اختیار ایبنا قرار داده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فتح اله فروغی، رئیس هیئت مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان به ایبنا گفت: به عنوان کسی که سال ها در حوزه کتاب فعالیت می کند، از همکاران و سیاست گذاران حوزه فرهنگی خواهش می کنم اطلاعات و آمار و ارقامی را که در اختیار دارند در جامعه نشر به اشتراک بگذارند تا ما بتوانیم برای آینده بهتر برنامه ریزی کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
محمدجعفر محمدزاده، پژوهشگر زبان و ادبیات فارسی، یادداشتی را به مناسبت فرارسیدن روز پاسداشت زبان فارسی نوشته و در اختیار ایبنا قرار داده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱    
محمدرضا سرسالاری، شاعر، روزنامه نگار و مدرس زبان و ادبیات فارسی به مناسبت روز بزرگداشت فردوسی در یادداشتی که در اختیار ایبنا قرار داده از راز جاودانگی حکیم توس گفته است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۲    
در پنجمین روز نمایشگاه کتاب 1402 وضعیت فروش غرفه هایی که کتاب های حوزه هنر را چاپ می کنند توسط خبرنگار ایبنا رصد شد و آمار انتشارات ها به شرح زیر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۲    
رضا اسماعیلی، شاعر و استاد زبان و ادبیات فارسی نوشتاری را به مناسبت فرارسیدن روز بزرگداشت حکیم فردوسی نوشته و در اختیار ایبنا قرار داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایبنا : وزیر اقتصاد اجلاس بانک توسعه اسلامی را فرصت مهمی برای گسترش دیپلماسی اقتصادی دولت با کشور های همسایه و منطقه برشمرد. سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در توییتی نوشت: اجلاس جده (بانک توسعه اسلامی) فرصت مهمی برای گسترش دیپلماسی اقتصادی دولت با کشورهای همسایه و منطقه بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایبنا : با نظام کارمزدی جدید، بانک ها به جای پرداخت هزینه های اضافی، منابع خود را صرف اصلاح، بازسازی و به روزرسانی شبکه پرداخت می کنند. کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان، اظهار کرد: ارائه خدمات محور اصلی کار بانک هاست و تعداد زیادی خدمات از سوی بانک ها به مردم ارائه می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۶    
از نخستین روز سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اهالی کتاب و شخصیت های مختلف فرهنگی، هنری و سیاسی ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند./ عکاس: معصومه احمدی
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۷    
از نخستین روز سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اهالی کتاب و شخصیت های مختلف فرهنگی، هنری و سیاسی ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند./ عکاس: معصومه احمدی
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ایبنا نوشت: تعدادی از دیپلمات های افغانستان در ایران در چهارمین روز برگزاری سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) حاضر شدند و از نمایشگاه بازدید کردند ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲    
علیرضا حیدری، عضو هیئت علمی بنیاد فردوسی و پژوهشگر به مناسبت 25 اردیبهشت سالروز بزرگداشت حکیم ابولقاسم فردوسی در یادداشتی برای ایبنا نوشت: در غیبت رستم و سهراب و سیاوش، فرزندان ما با جومونگ ها آشنا می شوند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۴    
فریاد ناصری، مدیر نشر حکمت کلمه در گفت وگو با ایبنا عنوان کرد: امروزه خیلی افراد می گویند مشکل ما گرانی است. من تکذیب می کنم. می گویند مشکل تأمین کاغذ است. تکذیب می کنم. از نظر آماری اصلاً نمی پذیرم در 80میلیون جمعیت ایران، کتابی با تیراژ 500 نفروشد. دلیل این اتفاق بی خبری مردم از این کتاب است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۹    
بدری مشهدی، نویسنده ادبیات نوجوان به ایبنا گفت: هر چقدر جهان داستانی ای که نویسنده خلق می کند فضایی متفاوت و خلاقانه تر داشته و از کلیشه های رایج دورتر باشد، برای مخاطب نوجوان جذاب تر خواهد بود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما با حضور در نمایشگاه کتاب ایران، از غرفه خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) بازدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی دقایقی پیش با حضور در مصلا، از سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا وحیدزاده، استاد پژوهش هنر و مؤلف کتاب در گفت وگو با ایبنا گفت: ما در دانشگاه هنر که نیازمند پیداکردن منابع برای دانشجویان هستیم، به شدت با این موضوع درگیریم. با کمبود منابع روبروییم و منابعی هم که موجود است، نیازهای دانشجوی هدف دار و علاقه مند ما را تأمین نمی کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
ایبنا : بانک سپه در راستای ارائه و ارتقای انواع خدمات رفاهی، مالی و بانکی با سازمان منطقه آزاد کیش قرارداد همکاری امضا کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۲   + ۷۸ سایت دیگر  
ایبنا : با شروع مرحله دوم عرضه خودرو های داخلی بر مبنای فرآیند نوبت دهی، امکان وکالتی کردن حساب های بانک سپه در طرح مذکور فراهم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، با شروع مرحله دوم عرضه خودرو های داخلی بر مبنای فرآیند نوبت دهی وزارت صمت (تحت نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایبنا : کارشناس بانک گفت: با افزایش درآمدهای بانک ها از ناحیه کارمزد، بانک ها به سمت خلق نوآوری خواهند رفت. یوسف کاووسی، کارشناس امور بانکی درباره ضرورت اصلاح نظام کارمزدی گفت: برخی از بانک ها تراکنش بالایی دارند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایبنا : مراسم چهاردهمین پاسداشت ادبیات و مقاومت عصر امروز در مشهد برگزار شد. طی این مراسم از متن تقریظ رهبر معظم انقلاب برای کتاب خاتون و قوماندان نیز رونمایی شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۹    
در سومین روز نمایشگاه کتاب 1402 وضعیت فروش غرفه هایی که کتاب های حوزه هنر را چاپ می کنند توسط خبرنگار ایبنا رصد شد و آمار انتشارات ها به شرح زیر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار ایبنا نظرش را درباره آینده صنعت چاپ و نشر ایران بیان کرد.