یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۰:۲۷Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تردد وسایل»

تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی همچنین گفت: متوسط روزانه دو هزار و 600 تردد وسایل نقلیه شخصی ثبت شده است که 10 درصد رشد را نسبت به سال قبل نشان می دهد. در این مدت بیش از 19 میلیون و 460 هزار تردد بین استانی ثبت شده که بیشترین تردد در 26 اسفند 1401 رخ داد که بالغ بر 5 میلیون تردد به ثبت رسیده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران: عبور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز فوق سنگین و با پس زدگی چندین کیلومتری ترافیک روبرو است به همین دلیل این محور از جنوب به شمال تا ساعت 12 بامداد مسدود شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از افزایش 46 درصدی تردد وسایل نقلیه در استان از زمان شروع تعطیلات نوروزی خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
در زمان حاضر محور هراز مسیر(جنوب به شمال) محدوده های گالری امامزاده هاشم و لاسم دارای ترافیک سنگین بوده و در محورهای فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر(رفت و برگشت) تردد وسایل نقلیه روان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ادارە راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان از رشد 17 درصدی تردد وسایل نقلیە سنگین در اسفندماە سال 1401 نسبت بە مدت مشابە سال گذشتە خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۷    
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان از افزایش 19 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های استان گلستان از آغاز طرح نوروزی تا چهارم فروردین ماه خبر داد.
استاندار آذربایجان شرقی از کاهش 50 درصدی تصادفات و تلفات جاده ای استان در جریان سفرهای نوروزی امسال خبر داد و گفت: از زمان آغاز فعالیت ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان در 24 اسفند 1401، بیش از 8 میلیون و 720 هزار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ادارە راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان از رشد 17 درصدی تردد وسایل نقلیە سنگین در اسفندماە سال 1401 نسبت بە مدت مشابە سال گذشتە خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، تردد وسایل نقلیه از محور هراز مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: میزان تردد وسایل نقلیه حمل و نقل جاده ای از 24 اسفندماه سال 1401 تا دومین روز از تعطیلات نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان گفت: از ابتدای طرح نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 44 درصد تردد وسایل نقلیه غیر بومی در استان افزایش داشته است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران تردد وسایل نقلیه را در جاده چالوس به علت ریزش سنگ و نداشتن ایمنی تا اطلاع بعدی ممنوع کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: بیشترین تردد وسایل نقلیه در محورهای این استان در سه راهی چالان چولان - دورود با 328 هزار و 412 خودرو تا یکم فروردین ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: رعایت سرعت مجاز یکی از مهم ترین اصول رانندگی ایمن بوده و پلیس راهور در این خصوص نظارت ویژه ای بر تردد وسایل نقلیه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران تردد وسایل نقلیه را در جاده چالوس به علت ریزش سنگ و نداشتن ایمنی تا اطلاع بعدی ممنوع کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۳    
پلیس راه مازندران تردد وسایل نقلیه را در جاده چالوس به علت ریزش سنگ و نداشتن ایمنی تا اطلاع بعدی ممنوع کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۰    
رییس سازمان حمل و نقل جاده ای کشور با بیان اینکه امسال با رشد 11 درصدی سفرهای نوروزی همراه بوده ایم، گفت: تا به امروز 17 میلیون و 266 هزار تردد وسایل نقلیه در راه های کشور به ثبت رسیده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع و ترافیک در مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک سنگین است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: به دلیل ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس (حدفاصل شهرستانک تا نساء )، تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر ( شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران بمنظور روان سازی بار ترافیکی تردد وسایل نقلیه از جاده چالوس و کیاسر را تا اطلاع بعدی ممنوع کرده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با اعلام جزییات تردد در تمام بخش های حمل و نقل از 24 تا 29 اسفند 1401 اعلام کرد، نزدیک به دو میلیون و 200 هزار وسیله نقلیه در جاده ها در این مدت تردد داشته اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد رشد را نشان می دهد. ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۱    
️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی 24 ساعت گذشته آمار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه نسبت به سال قبل 46 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
271 نفر از هموطنان در تصادفات جاده ای طی 5 روز اخیر جان خود را از دست داده اند! تردد تمام تردد تمام وسایل نقلیه در محور کرج چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف و باران در جاده های 16 استان، گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس، هراز، آزادراه تهران شمال و بارش باران و برف در جاده های 16 استان از جمله تهران خبر داد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود که دقایقی پیش 2 طرفه شد. ترافیک در جاده کرج – چالوس در محدوده این استان نیز به صورت 2 طرفه انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: میزان تردد وسایل نقلیه 28 اسفند نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 13 درصدی داشته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رییس پلیس راه استان گفت: دقایقی پیش به دلیل ترافیک فوق سنگین و تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران - شمال جاده چالوس یک طرفه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی، تردد وسایل نقلیه در جاده های استان بوشهر 21 درصد افزایش یافته است.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر فنی استانداری یزد با اشاره به افزایش تصادفات جرحی در معابر شهری استان یزد بر اتخاذ تمهیدات لازم برای کاهش تصادفات تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: از 25 اسفند 1401 لغایت 15 فروردین 1402 تردد وسایل نقلیه سنگین شامل تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی در محورهای استان ممنوع اعلام شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت: در آستانه سفرهای نوروزی، تردد وسایل نقلیه سنگین به استثنای حامل مواد سوختی در محورهای استان تا 14 فروردین سال آینده ممنوع شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان بوشهر خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آبفا اهواز گفت: سرقت درب ورینگ های فاضلاب اهواز یکی از چالش های اصلی و هزینه آور این شرکت است. افشین حاتمی مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز، یکی از چالش های اصلی حوزه فاضلاب این شرکت را سرقت دربِ منهول های شبکه فاضلاب دانست و گفت: با سرقت هر درب منهول، در درجه اول سلامت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ️معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ️افزایش 20 درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۵    
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در آستانه سفرهای نوروزی تردد وسایل نقلیه حامل مواد خطرناک شیمایی و آتش زا در محورهای استان به مدت یک ماه ممنوع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امورشهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز با بیان اینکه یک هزار و 500تن زباله روزانه در این استان تولید می شود، گفت: تردد کامیون ها و سایر خودروهای حمل زباله بدون استفاده از روپوش در این استان ممنوع است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت:تردد تمامی وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و بین الملل شورای اسلامی شهر یزد با تأکید بر این که در ایام نوروز از تردد خودرو و موتورهای افراد غیربومی به بافت تاریخی جلوگیری خواهد شد، اعلام کرد: ظرفیت حیاط برخی مدارس در بافت تاریخی برای پارکینگ و استقرار خودروها در ایام نوروز استفاده خواهد شد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
علی رغم وجود ترافیک سنگین جاده چالوس در ساعات آغازین امروز، تردد در این جاده اکنون به صورت دوطرفه انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تردد کامیون های حامل مواد خطرناک شیمایی و آتش زا در جاده های استان خوزستان یک ماه ممنوع شد.