جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۹:۲۱Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشورهای دوست و برادر»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی در افتتاحیه سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد: بنای دولت، افزایش مراودات فرهنگی با کشورهای دوست و برادر است. تاجیکستان حافظه تاریخی ایران است و این پیوند مهر و مودت هر روز بین ما بیشتر می شود.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در آیین افتتاحیه سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: نمایشگاه کتاب تهران محفل و جشن بزرگی برای دوست داران ایران سربلند به شمار می رود و این رویداد بهانه ای برای ترویج مهرورزی ایرانیان است که با هر سلیقه و نگاه این محفل را خانه خود می دانند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از وزیر فرهنگ تاجیکستان به خاطر قبول دعوت و حضور در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تقدیر ویژه دارم. بنای دولت سیزدهم افزایش مراودات فرهنگی با کشورهای دوست و برادر است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۸    
پس از 13 سال، هواپیمای رئیس جمهور ایران در قلب تپنده عربی گرایی و جبهه مقابله با دشمن صهیونیسم فرود آمد. این دو تعبیر خاص در قانون اساسی جمهوری سوریه، گنجانده شد تا برای همیشه سوریه یک کشور عربی و جبهه مقابله با رژیم صهیونیستی باقی بماند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با همتای سوری:همواره در کنار مردم سوریه و عراق بودیم. جمهوری اسلامی، دوست روزهای سخت کشورهای دوست و برادر است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- محمد شیاع السودانی ، نخست وزیر عراق در تماس تلفنی جداگانه با ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری ایران و محمد بن سلمان ، ولیعهد عربستان حلول عید سعید فطر را تبریک گفت. ...
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
"رجب طیب اردوغان"، رییس جمهوری ترکیه اعلام کرد که شمار قربانیان زلزله در این کشور از 49 هزار تن فراتر رفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ورزش روسیه گفت:ورزش روسیه تحت تحریم های ظالمانه بین المللی قرار دارد با کمک و یاری کشورهای دوست و برادر مثل ایران می توانیم اثر این فشارها را خنثی کنیم.
محمدمهدی اسماعیلی، توسعه روابط فرهنگی با کشورهای دوست و نزدیک را رویکرد اصلی دولت مردمی دانست و گفت: دولت جمهوری اسلامی همواره به دنبال گسترش تعاملات با کشورهای دوست و برادر است و بر همین اساس از آمادگی لازم برای توسعه روابط و تبادلات فرهنگی و هنری با کشور گینه برخوردار هستیم.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ در دیدار با وزرای ارتباطات و صنایع زیمباوه گفت: با برپایی هفته های فرهنگی می توان به تقویت بینش هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر کشورهای مختلف کمک کرد و بر همین اساس وزارت فرهنگ دولت مردمی از آمادگی لازم جهت برپایی هفته های فرهنگی و دوره های آموزشی مشترک میان ...
محمدمهدی اسماعیلی ، وزیر فرهنگ در دیدار با وزرای ارتباطات و صنایع زیمباوه گفت: با برپایی هفته های فرهنگی می توان به تقویت بینش هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر کشورهای مختلف کمک کرد و بر همین اساس وزارت فرهنگ دولت مردمی از آمادگی لازم جهت برپایی هفته های فرهنگی و دوره های آموزشی مشترک میان کشورهای دوست ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۸۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فرمانده نیروی دریایی سپاه ، پیام این رزمایش را به کشورهای دوست و برادر منطقه ، حفظ و تقویت برادری و همکاری هم افزا و مؤثر بیان کرد و گفت: ما با توان هم افزای همدیگر می توانیم امنیت خلیح فارس و تنگه هرمز را برقرار کنیم و اصلأ حضور نیروی بیگانه فتنه انگیز در این منطقه توجیه پذیر نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس صنایع دفاعی ترکیه گفت که درهای کشورش برای مشارکت کشورهای دوست و برادر در پروژه های دفاعی- صنعتی در سطوح مختلف به عنوان شریک باز است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۴۱    
شفقنا- اسماعیل دمیر رئیس صنایع نظامی ترکیه روز یکشنبه از کشورهای جمهوری آذربایجان، مالزی، اندونزی و پاکستان خواست تا در ساخت جنگنده ملی ترکیه مشارکت کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه عراق پیام این کشور به کشورهای دوست و برادر را پیام همکاری و تفاهم توصیف کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی مامور تشکیل کابینه عراق، اولین پیام را به کشورهای دوست و برادر صادر کرد و عنوان کرد: پیام ما به کشورهای دوست و برادر پیام همکاری و تفاهم است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۱۰۴ سایت دیگر  
شفقنا- رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام هایی جداگانه به وزرای دفاع و روسای ستاد نیروهای مسلح کشورهای منطقه از اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای انتقال تجارب در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح ما به سطح خودکفایی رسیده اند، گفت: ما می توانیم این توانمندی های دفاعی را در اختیار کشورهای دوست و برادرمان قرار دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح ما به سطح خودکفایی رسیده اند، گفت: ما می توانیم این توانمندی های دفاعی را در اختیار کشورهای دوست و برادرمان قرار دهیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی حوزه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای عید سعید فطر سال 1438 هجری قمری را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسلمان تبریک گفت. ...