یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۱:۱۷Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریافت تسهیلات»

سامانه تسهیلات ساخت مسکن در بافتهای فرسوده خراسان رضوی که برای مدتی غیر فعال بود اکنون بازگشایی شده است و متقاضیان می توانند برای دریافت تسهیلات به سامانه مراجعه کنند.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری لرستان گفت: بانوان سرپرست خانواری که جزو دهک های اول تا پنجم هستند، می توانندبدون ضامن از بانک ها تسهیلات دریافت کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
اعضای انجمن قطعه سازی ایران برخی چالش های پیش روی صنعت قطعه سازی ایران را موانع دست و پاگیر برای دریافت تسهیلات بانکی و تامین مواد اولیه برشمردند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از مالکان بافتهای فرسوده خواست با آگاهی کامل نسبت به نوسازی خانه های خود در بافت تصمیم جدی بگیرند و نسبت به آشنایی با شرایط دریافت تسهیلات اقدام کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۱    
در طرح نهال بانک ملی افراد دارای حساب قرض الحسنه در نزد بانک ملی می توانند نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 300 میلیون تومان اقدام کنند. این تسهیلات بدون سود و دارای 4 درصد کارمزد است و شخص وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۳    
مدیر عامل شرکت آبفا فارس از دریافت تسهیلات ماده 56 از بانک های صادرات و رفاه کارگران به منظور اجرای 4 طرح بزرگ آب و فاضلاب در استان فارس خبر داد
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از مدیریت روابط عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت، نایب رئیس هیات مدیره بانک تجارت در مراسم رونمایی از محصول زعفران کارت با اشاره به تاثیر این خدمت نوین بانک تجارت بر رفاه اقتصادی کشاورزان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری لرستان گفت: 2 هزار و 500 نفر از بانوان این استان برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل استان معرفی شده اما هنوز تعدادی از این افراد موفق به دریافت تسهیلات تبصره 16 نشده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عملکرد بانک ها در حذف شرط ضامن از وام های خرد مطابق انتظار نبوده و بررسی ها نشان می دهد به جز 2 بانک که برای بخشی از مشتریان معتبر خود این امکان را تا حدود فراهم کرده اند، مابقی بانک ها طبق روال قبلی خواستار معرفی ضامن هستند یا اصلا وام نمی دهند.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
این موسسه در راستای حمایت از مستاجران در تامین واحد مسکونی در 5ماه سال جاری مبلغ 236/900 میلیون به 517 نفر از متقاضیان پرداخت نمود. این گزارش می افزاید این موسسه در مرداد ماه تعداد 167 فقره تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران به مبلغ 900/ 76 میلیون ریال پرداخت نمود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد در راستای هم افزایی خدمات در حوزه های سلامت و جمعیت 10 هزار زوج را برای دریافت تسهیلات درمان ناباروری معرفی کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مرکزی، از کل تسهیلات پرداختی، مبلغ 14702.6 هزار میلیارد ریال معادل 82.3 درصد به صاحبان کسب و کار (حقوقی و غیرحقوقی) و 2/3،167 هزار میلیارد ریال معادل 17.7 درصد به مصرف کنندگان نهایی (خانوار) تعلق گرفته است. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، از کل تسهیلات پرداختی، مبلغ 14702.6 هزار میلیارد ریال معادل 82.3 درصد به صاحبان کسب و کار (حقوقی و غیرحقوقی) و 2/3،167 هزار میلیارد ریال معادل 17.7 درصد به مصرف کنندگان نهایی (خانوار) تعلق گرفته است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی مطابق روال ماهانه خود، در پایان مرداد ماه نیز آمار و ارقام پرداخت وام توسط بانک های کشور به تفکیک بخش های اقتصادی و هدف از دریافت تسهیلات بانکی را از طریق وبسایت رسمی خود منتشر کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: 11 نفر از مدیران و فعالان قرآنی شهر همدان موفق به دریافت تسهیلات شده ا ند که مبلغی بالغ بر 11 میلیارد ریال است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- وجود مشکلات فراوان برای اقشار بازنشسته از خدمات دولتی در استان بوشهر، آنها را به سوی بانک ها به امید دریافت تسهیلات بانک می کشاند اما در عمل جز سرگردانی چیزی عایدشان نمی شود.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
از کل تسهیلات پرداختی، مبلغ 14702٫6 هزار میلیارد ریال معادل 82٫3 درصد به صاحبان کسب و کار (حقوقی و غیرحقوقی) و 2/3،167 هزار میلیارد ریال معادل 17٫7 درصد به مصرف کنندگان نهایی (خانوار) تعلق گرفته است. ...
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
سامانه تسهیلات آنلاین بانک پارسیان (ستاپ) دوشنبه 27 شهریورماه، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران بانک پارسیان و در محل ساختمان ادارات مرکزی این بانک رونمایی شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: روستاییان می توانند از اسناد ملکی خود به عنوان وثیقه دریافت تسهیلات بانکی استفاده کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه گفت: حمایت از اشتغال به منظور افزایش ازدواج به تنهایی کافی نیست، بلکه باید حمایت های بیشتری از جوانان شاغلی که قصد ازدواج دارند، صورت گیرد.
سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: 363 طرح پشتیبان کسب و کارهای خانگی جهت دریافت تسهیلات از محل اعتبارات مشاغل خانگی در استان به تصویب رسید .
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سامانه ستاپ با هدف غیر حضوری کردن و کاهش مراجعه مشتریان به شعب جهت دریافت تسهیلات خود در بانک پارسیان راه اندازی شده است و در حال حاضر تمرکز آن بر صدور کارت اعتباری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان- رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازافرینی راه و شهرسازی زنجان گفت: یک هزار و 202 نفر در استان برای دریافت تسهیلات در محلات بافت فرسوده ثبت نام کردند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بانک مهر ایران به منظور خرید کالای راحت تر مشتریان خود، وام 150 میلیون تومانی تحت عنوان طرح کالا کارت تدارک دیده است. این تسهیلات قرض الحسنه است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ وام بانکی، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی با حضور عده ای از بازی سازان ایرانی گفت: به زودی فعالان این حوزه با دریافت تسهیلات دولتی عضو بیمه صندوق هنر می شوند.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، اپلیکیشن باران با خدماتی نظیر احراز هویت و افتتاح حساب غیرحضوری، دریافت تسهیلات غیرحضوری، انتقال وجه هوشمند(حسابی، کارتی، پایا ، ساتنا و پل)، موجودی و صورتحساب، مدیریت تسهیلات و ضمانت نامه ها، پرداخت اقساط تسهیلات، استعلام و پرداخت قبوض (قبوض موبایل، تلفن ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام چگونگی بهره مندی متقاضیان دریافت تسهیلات بافت های فرسوده را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت بویراحمد گفت: سال گذشته تاکنون، تعداد 2 هزار و 253 زوج نابارور در این شهرستان شناسایی شدند که 250 زوج از آنها برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مهدی صحابی در گفت و گوی تلویزیونی اظهار داشت: از تعداد 2 میلیون و 46 هزار نفر متقاضی که به بانک معرفی شدند، تعداد یک میلیون و 512 هزار نفر متقاضی موثر بوده اند، یعنی تکراری نبودند و متقاضیان واقعی هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم 44 روستای شهرستان خانمیرزا در انتظار دریافت تسهیلات بنیاد برکت هستند.
سرپرست مدیریت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت : با توجه به روند تسهیلگری ،تسریع و مانع زدایی در صدور مجوزهای مشاغل خانگی ،نظارت بر مشاغل خانگی با رویکرد تقویت نظارت های پسینی در دستور کار می باشد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس به روزترین آمار نهضت ملی مسکن از حدود یک میلیون و 500 هزار واحد ارسال شده به بانک ها، در حال حاضر بیش از یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن در صف انتظار دریافت تسهیلات بانکی قرار دارند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
برای شرکت در قرعه کشی بزرگ حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک کشاورزی، می توانید از طریق اپلیکیشن باران بانک کشاورزی به صورت غیر حضوری و از هرکجا که هستید، نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه در این بانک اقدام کنید. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک ها نباید بیشتر از یک ضامن اخذ کنند و اگر متقاضیان برای دریافت تسهیلات با مشکل مواجه شدند آن را به سامانه 2706 اعلام کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک ها نباید بیشتر از یک ضامن اخذ کنند و اگر متقاضیان برای دریافت تسهیلات با مشکل مواجه شدند آن را به سامانه 2706 اعلام کنند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در صورتی که سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی دوم کرونا اقدام کرده اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارت بانک مرکزی گفت: یک ضامن برای وام ازدواج کافی است و اگر متقاضیان برای دریافت تسهیلات به مشکل ضامن بیش از یک نفر برخورد کردند به سامانهٔ 2706 بانک مرکزی اعلام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال 385 هزار نفر موفق به دریافت تسهیلات ازدواج شده اند و با پیگیری های صورت گرفته صف دریافت وام را کاهش داده ایم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارت بانک مرکزی گفت: اگر متقاضیان برای دریافت تسهیلات به مشکل ضامن بیش از دو نفر برخورد کردند به سامانه 2706 بانک مرکزی اعلام کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها برای رشد و توسعه خود به حمایت های همه جانبه نیاز دارند و به منظور کمک به اشتغال و صنایع خلاق و افزایش فروش کالا های دانش بنیان به این شرکت ها اعطا می شود.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۹۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از واریز وام 20 میلیون تومانی از اول مهرماه به حساب 40 هزار بازنشسته و مستمری بگیری که در قرعه کشی برگزیده شده اند خبر داد و گفت: روز گذشته (20 شهریور) برای برگزیدگان این دوره از ثبت نام پیامک ارسال شد.
سلام نو / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از واریز وام 20 میلیون تومانی از اول مهرماه به حساب 40 هزار بازنشسته و مستمری بگیری که در قرعه کشی برگزیده شده اند خبر داد و گفت: روز گذشته (20 شهریور) برای برگزیدگان این دوره از ثبت نام پیامک ارسال شد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
ثبت نام غیرحضوری متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه 20 میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از 21 مردادماه به مدت یک هفته آغاز شد و روز جمعه 27 مرداد پایان یافت که در این میان 40 هزار فقره تسهیلات برای بازنشستگان و مستمری بگیران واجد شرایط این سازمان در نظر گرفته شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: چنانچه مشمولان غایب هرچه سریع تر نسبت به معرفی و تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکنند محرومیت های اجتماعی از جمله امکان ادامه تحصیل در دانشگاه ها، دریافت تسهیلات بانکی، خروج از کشور و ... در انتظارشان خواهد بود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۸    
بانک صادرات ایران در پنج ماه اول سال 1402 و از اول فروردین تا 31 مرداد ماه به 34095 متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه فرزند، بیش از 2122 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده و در بین سه بانک بزرگ کشور از نظر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزند قرار دارد ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از ثبت 800 درخواست نوسازی جدید از ابتدای سال جاری تا امروز خبر داد.
نماینده   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقرر بوده تا بانک مرکزی گزارشی را در زمینه ارائه تسهیلات بانکی به این کمیسیون ارائه دهد،گفت :متاسفانه تقاضای دریافت تسهیلات از عرضه آن بیشتر شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون مهم حمایت از جهش تولید بنیان که در مجلس یازدهم به تصویب رسید، گفت: دولت برای اجرای این قانون تلاش بسیاری کرد اما بانک مرکزی و سایر بانک ها بیشترین کم کاری را برای اجرای وظایف خود در این حوزه داشته اند و هنوز شرکت های دانش بنیان با مشکل دریافت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به فرسوده بودن بیش از 90 درصد ناوگان تاکسیرانی اهواز، گفت: در تلاش هستیم با دریافت تسهیلات برای رانندگان، 500 دستگاه تاکسی نوسازی شود.