چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۲۷May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیزش»

سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان در بعضی ساعات بارش پراکنده، تندبادهای لحظه ای و توفان گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 10 استان، افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در جنوب کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 22 استان هشدار داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی از فعالیت سامانه بارشی در منطقه البرز مرکزی است که با توجه به ماهیت تندری و محلی آن و نیز چینش فشار سطح زمین، برای روز چهارشنبه در استان البرز وزش باد لحظه ای و شدید، خیزش گردوخاک، رگبار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه تا پایان هفته خیزش گرد و خاک و نفوذ گرد و غبار فرامنطقه ای از پدیده های مورد انتظار است گفت: خلیج فارس در برخی ساعات متلاطم می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۱    
بارش باران امروز (سه شنبه) در چند استان کشور پیش بینی شده است. همچنین احتمال وزش باد و احتمال خیزش گردوخاک در 14 استان وجود دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ایران با صدور چند اطلاعیه، نسبت به ورود سامانه بارشی جدید، سیل، طغیان رودخانه ها، وزش بادهای شدید، طوفان و خیزش گردوغبار در کشور به شهروندان هشدار داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز در ارتفاعات تهران، قم، قزوین، البرز و 9 استان دیگر همزمان از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در 14 استان تا روز پنجشنبه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان ها، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران و البرز خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بارش باران امروز (سه شنبه) در استان های شمال هرمزگان، جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی استان کرمان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، مرکزی، لرستان، همدان، شمال غرب و جنوب استان اصفهان، قم، قزوین، البرز و ارتفاعات تهران پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر رگبار باران، بارش تگرگ و خیزش گردو خاک در روز های 9 و 10 خرداد خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۱    
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان وزش باد و خیزش گرد و خاک به ویژه در مناطق جنوبی استان و افزایش نسبی دما طی امروز و فردا پیش بینی می شود ...
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴    
گرد و خاک تاپایان هفته مهمان آبادان است. آبادان خبر _ محمد سبزه زاری، مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در بررسی نقشه های پیش یابی تا پایان هفته پدیده غالب وزش باد های متوسط تا نسبتاً شدید همراه با تندباد لحظه ای به ویژه در مناطق جنوب، غرب و مرکز خوزستان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وقوع تندباد و خیزش گردوخاک در مناطق مختلف استان طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه خبرداد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان وزش باد و خیزش گرد و خاک به ویژه در مناطق جنوبی استان و افزایش نسبی دما طی امروز و فردا پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۸    
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان وزش باد و خیزش گرد و خاک به ویژه در مناطق جنوبی استان و افزایش نسبی دما طی امروز و فردا پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۲    
هواشناسی بوشهر از افزایش سرعت باد، تلاطم دریا و احتمال خیزش گردوخاک در روز های آینده خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۶۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و خیزش گرد و خاک و همچنین افزایش دمای هوا در استان های مختلف خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۶    
بیرجند_ کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: تا پایان هفته به تناوب در برخی ساعات شاهد افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و خاک و در مرز شرقی استان وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا قابل پیش بینی است.
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در برخی استان ها هشدار سطح زرد صادر کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۶    
اصغری، کارشناس هواشناسی: در خراسان شمالی هر لحظه امکان وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها وجود دارد. هشدار داده می شود که در مناطق شرقی کشور از صعود به ارتفاعات خودداری شود. در زنجان نیز شرایط برای وقوع باران های سیل آسا توام با بادهای نسبتا شدید مهیا است. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور 2 هشدار از رگبار باران، وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک، تگرگ و صاعقه خبر داد که در استان های مختلف سیل و دیگر مخاطرات جوی را به دنبال خواهد داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و وزش باد شدید در بیشتر استان ها و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک همچنین کاهش کیفیت هوا در 14 استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی امروز و فردا (7 و 8 خرداد) افزایش ابرناکی و سرعت وزش باد در برخی نقاط استان موجب خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد. از روز سه شنبه (9 خرداد) با ورود سامانه بارشی، بارش های رگباری همراه با رعدوبرق دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: برای امروز و فردا، هفتم و هشتم خرداد ماه، در ساعات بعدازظهر افزایش ابر را خواهیم داشت، در پاره ای از مناطق نیز گرد و خاک محلی اتفاق می افتد، از بعدازظهر سه شنبه، 9 خرداد ماه، تا چهارشنبه، گاهی افزایش ابر را داریم و برای پاره ای مناطق رگبار ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فارس : وضعیت جوی استان تهران از امروز تا روز سه شنبه، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات افزایش ابر پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: افزایش سرعت وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک تا اوایل هفته جاری در استان پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، از امروز تا روز سه شنبه (6 تا 9 خرداد) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات افزایش ابر پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گردوخاک در برخی نقاط استان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، آسمان ابری و در برخی نقاط رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک بویژه در نیمه جنوبی استان پیش بینی می شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز در سطح استان وزش باد شدید و در نیمه جنوبی استان گاهی گردوخاک و در ارتفاعات استان به ویژه فیروزکوه در ساعات بعدازظهر رگبار و رعدوبرق مورد انتظار است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به احتمال خیزش گرد و خاک در شرق کشور برای امروز، از وقوع تندبادهای لحظه ای برای استان های تهران، البرز و قم در روز جاری خبر داد و اعلام کرد که امروز شاهد تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان اردبیل خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح وضعیت جوی کشور طی پنج روز آینده، از وقوع باران در نقاط مختلف کشور و پدیده گردوغبار در استان های غربی خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد و افزایش ابر در تهران خبر داد و گفت: احتمال خیزش گرد و خاک به دنبال وزش باد وجود دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۷    
اصغری، کارشناس هواشناسی: نسبت به بارندگی های سنگین در استان کرمان هشدار می دهیم. در ساعات بعدازظهر احتمال طغیان رودخانه وجود دارد. در جنوب شرقی استان فارس چنین شرایطی وجود دارد. ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۵    
رئیس پلیس راه استان قم گفت: در ایامی که هوا طوفانی و خیزش گردوخاک در جاده ها وجود دارد رعایت نکردن فاصله طولی عامل اصلی تصادفات است؛ چون گردوخاک به شدت دید را کاهش می دهد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، برای وضعیت جوی این استان با نفوذ سامانه بارشی، وزش باد و گاهی خیزش گردوخاک همچنین افزایش تدریجی دما از امروز پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- تند باد شدید با سرعتی بالغ بر 80 کیلومتر بر ساعت همراه با خیزش گردوغبار عصر روز جمعه آسمان قم را فرا گرفت.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
وقوع پدیده تندباد لحظه ای در بازه زمانی بعدازظهر تا شب برای روزهای پنج شنبه تا شنبه به ویژه روز جمعه در نواحی جنوبی و مرکزی استان تهران دور از انتظار نیست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد اعلام کرد که امروز و فردا در برخی استان های غربی کشور شاهد خیزش گرد و خاک خواهیم بود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اسماعیلی بر لزوم ایجاد خیزش های جدید قرآنی تاکید کرد و گفت: هر جا پرچم قرآن بالا برود مردم عاشقانه کنار آن جمع می شوند.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، در روزهای آینده بارانی خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه حوزه فرهنگ می خواهد سیره مؤمنانه را در کشور گسترش دهد، گفت: در حوزه نرم افزاری خیزش های قرآنی باید ایجاد شود، هر جا در کشور پرچم قرآن بالا برود، مردم دور آن جمع می شوند و این برای ما مسئولیت آور است.
سلام نو / سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
صادق ضیائیان رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح وضعیت جوی کشور طی پنج روز آینده، از وقوع تندباد لحظه ای در تهران، البرز و قم طی امروز، بارش باران در نقاط مختلف و خیرش گردوخاک در شرق کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به احتمال خیزش گرد و خاک در شرق کشور برای امروز، از وقوع تندبادهای لحظه ای برای استان های تهران، البرز و قم در روز جاری خبر داد و اعلام کرد که امروز شاهد تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان اردبیل خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: وزش باد شدید و لحظه ای، گرد و خاک، غبار محلی و کاهش موقت کیفیت هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج- وزش باد شدید و طوفان منجر به خیزش گرد و خاک در کرج شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: طی دو روز آینده برای استان های واقع در غرب و شرق کشور، وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: دو روز آینده برای استان های غرب و استان های شرق کشور باد و گرد و خاک پیش بینی می شود و تا روز جمعه شرق دریای عمان و تنگه هرمز و دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی آسمان استان تا روز شنبه (6 خردادماه)، نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد در بعضی ساعات وزش باد شدید، در نواحی مرکز و جنوب گاهی همراه با خیزش موقت گردوخاک و در پاره ای نقاط به ویژه نیمه شمالی استان گاهی رگبار و رعد و برق خواهد بود
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۳    
کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد و خیزش گرد و خاک در استان های شرقی و استان های غربی کشور خبر داد.