جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۲:۲۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعال فرهنگی»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۳    
فعالان فرهنگی شهر بهارستان گرد هم آمدند و تدارکاتی را در خصوص برنامه ای جهادی برای فرهنگی نوین و انقلابی با مبنای جهاد تبیین در این شهر برنامه ریزی کردند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست توانمندسازی بانوان فعال فرهنگی با موضوع ضرورت حرکت های مردمی در رشت برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۹    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از تجلیل از اعضای 5 کانون فعال فرهنگی هنری مساجد این شهرستان با حضور شهردار این شهر خبر داد.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: فعال فرهنگی و فیلمساز سوری، سینمای ایران را بویژه در موضوع مقاومت پیشتاز خواند و گفت: سینما بهترین روش و شاید تنها راه انتقال منطق مقاومت به جهان است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/پژوهشگر حوزوی و فعال فرهنگی تصریح کرد: نهضت خمینی کبیر حقیقتاً به زنان جامعه ما عزت و هویت بخشید و زمینه ساز ارتقای کرامت انسانی آن ها شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۰    
تبریز- یک فعال فرهنگی توجه به مستضعفان را از تاکیدهای امام خمینی(ره) دانست و گفت: صف آرایی مستکبران در مقابل مستضعفان، تقابل عدل و ظلم و رویارویی محرومان و چپاولگران، همواره در کلام و پیام امام موج می زد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدرس و پژوهشگر رسانه و فعال فرهنگی گفت: پیوند معنویت و سیاست از مهم ترین شاخصه ها و مؤلفه های مکتب سیاسی حضرت امام (ره) به شمار می رود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۴    
دختران فعال فرهنگی و آموزشی روستای قرطاول شهرستان مراغه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت با حضور مسئول کانون فرهنگی هنری مسجد تجلیل شدند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۹    
یک فعال فرهنگی بیان کرد: نیازمند مجموعه ای منسجم برای تولید کالاهای فرهنگی هستیم که بنیاد بین المللی امام رضا(ع) این ظرفیت را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۳:۵۷    
نویسنده و فعال فرهنگی و اجتماعی مازندران با اشاره به نامه عاشقانه امام خمینی (ره) به همسرش، گفت: امام راحل نقش زن در تاریخ اسلام را نیز بسیار پررنگ می دانند، از دیدگاه امام خمینی (ره) زن مسیر اصلی جامعه و تکامل انسانی را تعیین می کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال فرهنگی بیان کرد: روی برندسازی ملی سوغات فرهنگی باید به صورت جدی کار و تولیدات متفاوتی ایجاد شود.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۲    
روح الله رشیدی از فعالین فرهنگی تبریز، گفت: ما منظومه فکری و نظری رهبر انقلاب را در طول منظومه نظری حضرت امام (ره) می دانیم و ایشان افتخارشان این است که خودشان را شاگرد مکتب امام و تداوم بخش منظومه نظری حضرت امام می دانند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه شناسایی دانشجویان فعال فرهنگی و توانمندسازی آنان در مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را ازجمله اهداف طرح حامیم برشمرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - آقای شتین آکلوز فعال فرهنگی اهل ترکیه با بیان اینکه این انتشارات نخستین مؤسسه علمی فرهنگی و انتشارات پیروان اهل بیت(ع) در ترکیه بعد از انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آشنایی با فرهنگ رضوی در ترکیه افزایش چشمگیری داشته است.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خادمان حرم رضوی در ادامه سلسله برنامه های خود در قالب جشنواره زیر سایه خورشید، از 18 بانوی فعال فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف تجلیل کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه تنزل مقام مادری از دسیسه های مهم دشمن است، گفت: تضعیف جایگاه مادر و خانواده، خط فکری دشمن برای رسیدن به اهداف شوم ضد اسلامی است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سعید مهدوی ظهر سه شنبه در نشست توجیهی محله همدل با حضور بانوان فعال فرهنگی در [...] ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
خدام حرم حضرت معصومه(س) به همراه پرچم متبرک این آستان مقدس، از ابتدای دهه کرامت با حضور در مراسم مختلف استان تهران از جمله مدرسه مسجد محور بهجت از دختران و زنان فعال فرهنگی تجلیل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۰    
یک فعال فرهنگی درباره نقش برخی از سفارتخانه ها در تحریک سلبریتی ها به انجام اقدامات ضدصحبت کرد.
صبح الوند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۶    
به نظر می رسد شهردار ، رئیس سازمان فرهنگی و برخی از اعضای شورای شهر فرهنگ را فقط برای کسب رای و قدرت مطرح کرده و پس از به قدرت رسیدن فراموش کردند با چه شعاری روی کار آمده اند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۱    
معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان خوزستان گفت: طرح نسل سلیمانی ها برای 200 نفر از دانشجویان فعال فرهنگی این در واحد شوشتر در حال برگزاری است.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۶    
همایش گوهرشاد ویژه بانوان در جشنواره ملی آه و آهو با بخش های پزشک سلامت ، مشاور خانواده و تقدیر از خانم معصومه عسگرزاده همسر شهید محسن شاهرودیان، خواهر شهید تقی عسگرزاده، فعال فرهنگی و حافظ قرآن به منظور تبیین جایگاه بانوان در کاشان برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
علی آقاغفار؛ نویسنده و فعال فرهنگی و مطبوعاتی معتقد است؛ بعضی ها اصرار دارند که سرانه مطالعه ایران را کم نشان دهند. این تبلیغات، نشأت گرفته از خارج است. این نگاه مغرضانه تلاش می کند مردمان ایرانی را ناآگاه و بی خرد نشان دهد. ما مردمان دانایی داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۲    
سومین همایش حجاب و عفاف فاطمی همزمان با دهه کرامت، با حضور جمعی از بانوان نخبه و فعال فرهنگی و بانوان اهل تسنن از استان های کشور در سالن همایش بیداری اسلامی جامعه الزهرا (س) قم برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از بانوان فعال فرهنگی و موکب داران اربعین حسینی کشور عراق از جامعه الزهرا دیدار و با مدیر و برخی مسئولان این موسسه علمی گفتگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال فرهنگی گفت: میان فعالان شبکه های اجتماعی در هر دو کشور ایران و افغانستان برداشت های اشتباهی از ماجرای حقابه هیرمند وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کرد زابلی با بیان اینکه امروز حجاب به موضوع استراتژی سیاسی تبدیل شده است، گفت: امروز موضوع حجاب مسئله ای تمدن ساز است و با توجه به شرایط امروز کشور و اغتشاشات سال گذشته، وظیفه مردم انقلابی و مسئولان بیشتر و پررنگ تر شده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کسی که با این تاریخ پیوند دارد، دوست ندارد، آنچه بر سر شهر سوخته آمد، بر سر شهر های کنونی بیاید و تاکید می کنم کسانی در افغانستان این تصور را دارند، تصورشان غلط است.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۷    
شوشان - محمدرضا چمن نژادیان - فعال فرهنگی و مدنی : در جوامع پویاو مدرن برای تحقق حقوق شهروندی و مطالبگری ابزارها و امکانات کمی و کیفی مدنی نهادینه شده هستند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۱    
مراسم تقدیر از دانش آموزان فعال فرهنگی در مسابقه پویش ایام فاطمیه و دانش آموزانی که برای جشن تکلیف به دیدار مقام معظم رهبری رفتند هم زمان با آغاز دهه کرامت برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۵    
فعال فرهنگی از لرستان گفت: دشمنان و بدخواهان اسلام به جایگاه خانواده و جایگاه مادری زنان ایرانی چشم دوخته اند و زنان ما باید جایگاه و رسالت واقعی خود را بیابند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۲    
فعال فرهنگی از اجرای پویش اهدای اسباب بازی در دهه کرامت بین بیماران و نیازمندان شهرستان اشتهارد خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حسین قدیانی فعال رسانه ای اصولگرا خطاب به مدیر مسئول کیهان نوشت: آقای شریعتمداری! شما حتی قانون دولت رئیسی داماد علم الهدی را هم قبول ندارید؟
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۱    
دبیر و فعال فرهنگی زاهدان گفت: برپایی گردهمایی ها، نشست ها و همایش های مختلف در عرصه تقریب مذاهب، موجب شبکه سازی بین بانوان اهل سنت و تشیع می شود و دوستی ها و تعاملات آنان را تقویت و جامعه سنت و شیعه را به یکدیگر نزدیک تر می کند و لازمه شکست دادن دشمنان و خنثی کردن نقشه های شوم آنان ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۴    
اتحاد خبر: سی و یکم اردیبهشت ماه 1401 با حضور استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان، احمد بنافی به عنوان فرماندار شهرستان دشتستان معارفه و رسماً آغاز به کار کرد. اکنون در یکمین سالروز این انتصاب، اتحاد خبر نظر برخی فعالان عرصه های مختلف دشتستان را جویا شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کسی که با این تاریخ پیوند دارد، دوست ندارد، آنچه بر سر شهر سوخته آمد، بر سر شهر های کنونی بیاید و تاکید می کنم کسانی در افغانستان این تصور را دارند، تصورشان غلط است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با اشاره به برپایی محفل شعر بین المللی به مناسبت دهه کرامت گفت: بانوانی از کشورهای تاجیکستان، هندوستان، لبنان و ایران در محفل حضور داشتند و حضور بانوان فعال فرهنگی اهل سنت جلوه متفاوتی به این محفل بخشید.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر: سی و یکم اردیبهشت ماه 1401 با حضور استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان، احمد بنافی به عنوان فرماندار شهرستان دشتستان معارفه و رسماً آغاز به کار کرد. اکنون در یکمین سالروز این انتصاب، اتحاد خبر نظر برخی فعالان عرصه های مختلف دشتستان را جویا شده است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
صدرا بهشتی پسر علیرضا بهشتی در صفحه شخصی خود از آزادی پدر خود به قید وثیقه خبر داده است. گفتنی است که سید علیرضا بهشتی شیرازی فعال فرهنگی و سیاسی، 5 اردیبهشت در منزل خویش بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان-فعالیتهای فرهنگی می تواند در کنار رشد دانش آموزان، آنها را در فضایی دوستانه در مسیر کسب تجربه و ارتقای مشارکت های اجتماعی قرار دهد. روندی که نیاز به حمایتهای همه جانبه والدین دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۹    
فعال فرهنگی مؤسسه محمدیون گفت: این نمایشگاه فضای بسیار خوبی برای بسیاری از جوانان علاقه مند به یادگیری زبان عربی یا مسائل دینی و فقهی فراهم کرد. با توجه به زمینه مذهبی کتاب های مؤسسه، بازدید کنندگان به این غرفه علاقه بسیاری نشان دادند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۹    
در سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و در دهه کرامت با حضور جمعی از ورزشکاران و مدیران ورزشی مراسم گل افشانی ضریح مطهر بانوی کرامت به همراه تقدیر از زندی فعال فرهنگی ورزشی استان قم به مناسب روز دخترانجام گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۶    
جلسه درس مبانی عدالتخواهی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان در جمع تعدادی از جوانان مطالبه گر و فعال فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: خلأ های موجود در حوزه نشر کودک و نوجوان ناشی از کم کاری و کوتاهی ناشران و متولیان این حوزه است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
فرهاد نظری، عضو کمیته میراث ناملموس آیسسکو: گروه فرهنگ و هنر: طی سال ها برخی اخبار مبنی بر مصادره نام شاعران و بزرگان فرهنگ و ادب ایران منتشر شده که حساسیت مخاطبان را برانگیخته است. بیداری قشر فعال فرهنگی همواره نقش مهمی در جلوگیری از این مصادره های فرهنگی داشته است ...
شیرین طنز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زری ابو متولد 1369 دانش آموخته الهیات، اهل مازندران. نویسنده و فعال فرهنگی و رسانه ای بوده که اکنون در حوزه محتوا و تبلیغات مشغول به فعالیت است. از سوابق رسانه ای و نویسندگی ایشان میتوان به همکاری با روزنامه ها و خبرگزاری ها و سازمان های برتر خصوصی و دولتی اشاره کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سعیدی نژاد گفت: مشکل اصلی جامعه ما نداشتن فکر در کار فرهنگی است و مساله پول نیست و لذا باید گلوگاه های اصلی شناسایی و در دستور فعال فرهنگی وارد عمل شود و صفر تا صد کار فرهنگی مشخص باشد و نگاه بلندمدت داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۶    
یک فعال فرهنگی گفت: وقتی اثری پرفروش می شود، برخی ناشران بدون پرداخت حق مولف آن را چاپ می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از مجریان و حامیان دوره نخست طرح توانمندسازی حلقه های میانی دانشجویان فعال فرهنگی اجتماعی سراسر کشور با تقدیر از اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان همراە بود.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، نشست هم اندیشی استانداران سراسر کشور به منظور تجلیل از شوراهای آموزش و پرورش برتر کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۰    
فعال فرهنگی و روزنامه نگار پیشکسوت قمی گفت: اهمیت دادن به قصه و قصه گویی از آسیب و خرده گیری به زبان فارسی پیشگیری می کند. چرا که قصه ها و مثل ها، آداب و باورهای یک ملت معرف روحیات وخلق و خوی آن ملت است، بنابراین گردآوری و تدوین و ترجمه قصه های ایرانی برای ترویج زبان فارسی اهمیت فراوانی دارد.