شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۸:۲۴Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات سفر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
استخر آفتاب چادگان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهوری در سال 1401، پس از گذشت 15 سال به صورت رسمی افتتاح شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور در توئیتی نوشت: ماحصل دور اول سفر دولت سیزدهم به آذربایجان شرقی، تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله تکمیل راه آهن میانه-تبریز و تصفیه خانه میانه بود. میزان اعتبار مصوبات دور دوم سفر نیز به رقم بیش از 12 هزار میلیارد تومان رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استخر آفتاب با پیگیری های به عمل آمده توسط اداره کل ورزش و جوانان استان، از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری در سال 1401، پس از گذشت 15 سال مراحل پایانی ساخت و تکمیل را پشت سر گذاشته و امروز به صورت رسمی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه از مجموع 2800 میلیارد تومان مصوب در نظر گرفته شده در دور اول سفر ریاست جمهوری به این استان، 500 میلیارد تومان از آن پرداخت شده است، گفت: مابقی مبلغ مصوبات نیز کارسازی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه مهاباد گفت: هزار و 250 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به این شهرستان اختصاص یافته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرخنده از اختصاص اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون تومان به منظور تکمیل نمای سنتی مجتمع فرهنگی هنری سرایان از محل اعتبارات سفر اول رئیس جمهور و استان خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل راه و رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرساری آذربایجان شرقی از تخصیص دو میلیارد و 128 میلیون تومان از اعتبارات سفر دوره اول رئیس جمهور به راه و شهرسازی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: پروژه احداث سد بالاخانلو بر روی رودخانه حاجی عرب با تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور سرعت گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: روند تکمیل و بهره برداری از 6 پروژه ورزشی شامل 16 طرح نیمه تمام در آذربایجان شرقی با تزریق اعتبارات مصوب سفر نخست رئیس جمهور به استان شتاب بیشتری گرفت و این طرح ها در مرحله افتتاح یا تکمیل و رفع نواقص قرار دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۴۳    
دنیای اقتصاد- شهرکرد : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری از اختصاص 4270 میلیارد تومان معادل 74 درصد از اعتبارات سفر سال گذشته هیات دولت به این استان خبرداد. علی شهریارپور گفت : در این سفر 294 توافق نامه با اعتبار 13 هزار و376 میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ساخت مجتمع فرهنگی و هنری ایوانکی با بهره مندی از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان سمنان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به استان گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به این استان، گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به این استان، گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به این استان گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۲    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان فارسان از محل اعتبارات سفر رییس جمهور تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر عادلانه تقسیم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری از موضوعات مهمی است که سرپرست جدید ورزش و جوانان کردستان باید مد نظر قرار دهد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی عصر امروز درهمایش یاران خراسانی فرزندان شاهد و پیشکسوتان دفاع مقدس خراسان شمالی گفت : رییس مجلس شورای اسلامی قول مساعد تحقق راه اندازی بازارچه مرزی ، اخذ ماده 23 انتقال آب ، تسریع در تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور را داده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه وضعیت جاده های استان گلستان مناسب نیست به وجود بیش از 95 نقطه حادثه خیر در این استان اشاره کرد و افزود: امیدواریم با استفاده از اعتبارات سفر رئیس جمهور، منابع پیش بینی شده در لایحه بودجه 1402 و منابع داخلی سازمان راهداری نقاط حادثه خیز را رفع خطر کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گلپایگان اظهار کرد: برای تصفیه خانه فاضلاب شهر گلپایگان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان 100 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است که تلاش می کنیم زودتر جذب شود، اما برآورد آبفا استان این است که برای احداث خط انتقال ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
ایسنا/مرکزی فرماندار شهرستان دلیجان گفت: اعتبارات سفر اول ریاست جمهوری توسط دستگاه ها پیگیری شود تا به سرعت تخصیص پیدا کند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از تخصیص 618 میلیاردریال اعتبار برای سال اول از تعهدات سه ساله جهت تکمیل طرح احداث و بهسازی کانال های آبیاری عمومی و لوله گذاری در این استان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اجرایی رییس جمهور گفت: از مجموع مصوبات سفر رییس جمهوری استان البرز، 2 هزار میلیارد تومان تامین اعتبارشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تاکنون سه هزار و 230 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور، هزار و 900 میلیارد تومان برای روکش راه ها، رفع نقاط پر تصادف و راه های روستایی هزینه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به استان زنجان 13 مصوبه برای ادارات زیر مجموعه راه وشهرسازی در استان زنجان ابلاغ شد، گفت: در این میان 9 مصوبه مختص اداره کل راه وشهرسازی در حوزه های راه، مسکن و شهرسازی بود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سمانه حسن پور در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اعتبارات سفر رئیس جمهور به لرستان، اظهار داشت: شروع تخصیص های نقدی در سال های 1400 و 1401، بعد از سفر رئیس جمهور بود. 180 مصوبه سفر اول رئیس جمهور به لرستان وی با بیان اینکه قبل از این سفر سازماندهی چهار ماهه صورت [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: اعتبارات سفر استانی دولت به قزوین 10 هزار میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آذرشهر در بازدید از عملیات عمرانی طرح احداث تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهید سلیمی گفت: برای اجرای این پروژه از محل اعتبارات سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان مبلغ 1250 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: 6 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمور برای تکمیل مرکز سنجش مهارت قزوین تخصیص یافت.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۲    
بعد از یکسال از سفر ریاست جمهوری به کرمان میزان تحقق وعده ها 10 درصد هم نبوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: با اختصاص بخشی از اعتبارات سفر در استان اردبیل تکمیل بخشی از پروژه های نیمه تمام در دستور کار قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: بیشترین میزان تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور به قزوین با توجه به نیاز ها و مطالبات مردمی با 29.35 درصد به حوزه حمل و نقل اختصاص دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: برای تکمیل هتل ورزشکاران شهرکرد از اعتبارات سفر سال گذشته ریاست جمهوری به استان، 22 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که 9 میلیارد تومان تخصیص اعتبار و به زودی عملیات اجرایی این پروژه استانی آغاز خواهد شد.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از تخصیص 49.66 درصدی اعتبارت مصوب سفر رییس جمهور در حوزه آب استان خبر داد و گفت: از مجموع سه هزار و 660 میلیارد تومان مصوب برای این حوزه، تا پایان اردیبهشت امسال یکهزار و 817 میلیارد و 900 میلیون تومان تخصیص یافته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان کرمانشاه گفت: 170 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر ریاست جمهوری به کرمانشاه برای بخش شیلات مصوب شده که تاکنون یک ریال آن ابلاغ نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: الگوی اصلی توزیع اعتبارات سفر ریاست جمهوری بر مبنای توسعه نیافتگی و اولویت با مناطق توسعه نیافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور عشایر استان قزوین گفت: آبرسانی پایدار به هفت منطقه ییلاقی عشایری استان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: یک هزار و 400 میلیارد تومان به اعتبارات سفر رئیس جمهور به ایلام افزوده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: اعتبار سفر رئیس جمهور به استان برای سال گذشته حدود 4270 میلیارد تومان بوده که تا پایان سال مبلغ 3163 میلیارد تومان معادل 74 درصد اعتبار ابلاغی تخصیص داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: تا پایان سال قبل حدود پنج هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر هیئت دولت معادل 27 درصد اعتبارات منابع داخلی و بودجه عمومی تخصیص یافت.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه بررسی وضعیت حوزه بهداشت و درمان بخش بشاریات با اشاره به این موضوع که از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری 7 پروژه در حوزه بهداشت و درمان تامین اعتبار و عملیات اجرایی آنها در حال انجام است که جابجایی مرکز بهداشت شهر خاکعلی از خارج بافت به داخل بافت یکی از این پروژه هاست ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد سالاری گفت: با اعتبارات سفر ریاست جمهوری در تیرماه یا مردادماه سال جاری ساماندهی محوطه باستانی کنارصندل آغاز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اعتبار مصوبات سفر ریاست جمهوری کل اعتبار بیش از 17هزار و 700 میلیارد تومان بود که از این میزان حدود 88هزار و 865 میلیون ریال معادل 50درصد از محل منابع بودجه عمومی دولت تامین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۷    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: سال گذشته از محل اعتبارات سفر رییس جمهور به استان، 230 زوج نابارور خدمات حمایتی دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اشنویه گفت: 123 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی برای پایان احداث سد چپرآباد این شهرستان تخصیص یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: با اختصاص اعتبارات سفر ریاست جمهوری محوطه تاریخی دولتخانه شامل دبیرستان پاسداران و مجموعه ورزشی تختی آزادسازی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با بیان اینکه یخدان میرفتاح ملایر طی 2 هفته آینده مرمت می شود گفت: 5.1 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان در سال گذشته برای مرمت این بنای تاریخی اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: تاکنون 50 درصد از اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری در حوزه میراث فرهنگی استان تخصیص یافته است.