چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۸:۲۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتراضاتی»

رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۱:۲۹    
از 15 آوریل تا 4 ژوئن 1989 مجموعه اعتراضاتی در میدان تیان آن من واقع در شهر پکن جمهوری خلق چین به وقوع پیوست. این تظاهرات توسط دانشجویان رهبری شد و بیش از صدهزار نفر در این تجمعات شرکت کردند.
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۵    
حملات علیه خبرنگاران و کارکنان رسانه ای در شمال کوزوو به دنبال اعتراضاتی که در منطقه در 29 مه به راه افتاد، شدت گرفت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
با شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان کارگری، به نحوه ی اجرای باقیمانده متناسب سازی اعتراضاتی شد؛ بازنشستگان می گویند: اجرای 25 درصد باقیمانده متناسب سازی 1400 بعد از وقفه ای طولانی، عادلانه و درست نیست؛ درواقع توقع ما این بود که افزایش بیشتری نصیب مان شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مردم عراق در محکومیت اعدام 2 جوان بحرینی توسط مقامات سعودی دست به اعتراضاتی زدند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم برق پایدار را به بخش های مختلف تحویل دهیم. در خصوص مشترکان خانگی بدون خاموشی ناشی از کمبود برق از تابستان گذر خواهیم کرد و برق تمام مشترکان تامین می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
برخی اعضای غیردولتی شورای قیمت گذاری نسبت به روند اداره جلسات شورا به ویژه رعایت ترتیبات قانونی وابلاغ مصوبات آن اعتراضاتی را مطرح کرده اندکه این امر باعث بروز نگرانی جامعه کشاورزی شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
با شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان کارگری، به نحوه ی اجرای باقیمانده متناسب سازی اعتراضاتی شد؛ بازنشستگان می گویند: اجرای 25 درصد باقیمانده متناسب سازی 1400 بعد از وقفه ای طولانی، عادلانه و درست نیست؛ درواقع توقع ما این بود که افزایش بیشتری نصیب مان شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته خبری به نقل از عباسعلی نوبخت، رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در برخی رسانه ها منتشر شد، مبنی بر این که این مقام مسئول مدعی شده است که می توان آب شرب 2 میلیارد نفر را در ایران تامین کرد ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مساله تغییر محل زندگی به دلیل بحران های اقتصادی برای بخش بزرگی از شهروندان شاید روشن ترین جلوه از تغییر طبقه اجتماعی است، تغییر طبقه ای که شهروند تمایلی به آن ندارد و در این تغییر، سقوط جایگاه خود را نظاره می کند ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: این روز ها همه از زنان می گویند. به خصوص بعد از اتفاقاتی که سال گذشته ایران را تحت تاثیر قرار داد. اعتراضاتی که از جان باختن مهسا امینی آغاز شد و موج جدیدی از گفتگو و بحث در رابطه با حقوق زنان در ایران را داغ کرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت روحانی نوشت: متاسفانه پس از وقایع خیابان ی پاییز پارسال، هیچ علائمی مبنی بر تبیین علمی از علت ها، مشاهده نمی شود. نه تنها شاهد انجام اقدامات اصلاح گرایانه و آرام بخش نیستیم، بلکه به طور عجیبی انگار نه انگار که حادثه ای رخ داده است ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۷    
ایلنا: با شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان کارگری، به نحوه ی اجرای باقیمانده متناسب سازی اعتراضاتی شد؛ بازنشستگان می گویند: اجرای 25 درصد باقیمانده متناسب سازی 1400 بعد از وقفه ای طولانی، عادلانه و درست نیست؛ درواقع توقع ما این بود که افزایش بیشتری نصیب مان شود. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
با شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان کارگری، به نحوه ی اجرای باقیمانده متناسب سازی اعتراضاتی شد؛ بازنشستگان می گویند: اجرای 25 درصد باقیمانده متناسب سازی 1400 بعد از وقفه ای طولانی، عادلانه و درست نیست؛ درواقع توقع ما این بود که افزایش بیشتری نصیب مان شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان کامیون در دانمارک در اعتراض به وضع عوارض برای کامیون ها گذرگاه های مرزی آلمان را مسدود کرده و اعتراضاتی را در سراسر کشور برگزار کردند.
چرخان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۶۹ سایت دیگر  
چندی پیش شورای رقابت قیمت خودروهای مونتاژی را با احتساب 17 درصد سود اعلام کرد. این قیمت ها اما بسیار پایین تر از قیمت اعلامی خودروسازان خصوصی بود و به همین دلیل اعتراضاتی را به دنبال داشت. حتی وزارت صمت با ارسال نامه ای به شورای رقابت خواهان تجدیدنظر در این قیمت های اعلام شد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به این انتقاد که به هر حال برخی فرهنگیان از خدمات بیمه چندان راضی نیستند، گفت: اگر اعتراضاتی در حوزه بیمه وجود دارد درصدهای پایینی هستند که به دلیل عدم اشراف به جدول تعهدات است و بندهای ریزی دارد که افراد نسبت به آن مطالعه نداشته اند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مخاطب 24، یکی از مسائل بحث برانگیز در حوزه آموزش و پرورش مسئله رتبه بندی معلمان است و با وجود تصویب این قانون توسط مجلس شورای اسلامی نحوه اجرای آن در چند وقت اخیر با اعتراضاتی همراه بوده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کانون کارگران بازنشسته گرگان با بیان اینکه جامعه کارگری مسائل خود را با ابزار قانون پیگیری می کند، گفت: ما اعتقادی به کف خیابان و اعتراضاتی که موجب سوء استفاده رسانه های معاند می شود، نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: هر ماه 400 تا 500 میلیون تومان پرداخت بی مورد بود، که با اعتراضاتی که انجام دادیم این مبلغ به صورت ماهیانه به سود شهرداری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهادت دیار عمری جوان فلسطینی به ضرب گلوله یک شهرک نشین صهیونیست با اعتراضاتی همراه شده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۹    
ابوالقاسم رحمانی، دبیر گروه جامعه: سال 98، بعد از بلبشویی که به خاطر گران شدن قیمت بنزین در کشور ایجاد شد و اعتراضاتی که هزینه گزافی تحمیل کرده بود، هنوز در تب وتاب آن احوال بودیم و اتفاقات آبان ماه که در همین وانفسا از کشور چین اخبار و اطلاعاتی به جهان مخابره می شد که حداقل آن ایام و حتی چند ماه ...
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری همزمان هفته بیست وهشتم لیگ برتر جنجال زیادی را به وجود آورده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان مشهد درباره وضعیت معیشت و حقوق معلمان گفت: در زمینه طرح رتبه بندی معلمان اعتراضاتی بود که از طریق قوه قضاییه آن را پیگیری می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسپانیا حمایت خود را از اعتراضاتی که در اراضی اشغالی علیه طرح جنجالی کابینه بنیامین نتانیاهو برای آنچه اصلاح دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی خوانده می شود، اعلام کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۵    
جمعی از مخاطبان اعتراضاتی را نسبت به انتشار یک رپورتاژ آگهی در انصاف نیوز مطرح کرده اند که تعدادی از این کامنت ها را در ادامه می خوانید: امید: تیتر نوشتین فروش اقساطی ولی توضیحات مشخصات ماشین بود که هیچ ربطی به هم نداشتن. معلومه که الکی مردم رو سر کار گذاشتید ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۳    
پیش از شروع دیدار استقلال و پارس جنوبی جم هواداران تیم میزبان به برخی موارد اعتراضاتی داشتند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
داستان بنزین، به مساله ای پیچیده تبدیل شده که حفظ نرخ فعلی آن یک درد است و افزایش قیمت آن یک درد دیگر. در راستای پی گیری این موضوع، با طرح این پرسش که چرا به طور مداوم موضوع افزایش قیمت و نحوه عرضه بنزین در بازه های زمانی مختلف مساله ساز می شود ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی رحیمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: مرگ 2 موتورسواربررسی می شود. اعتراضاتی مقابل مقر نیروی انتظامی صورت گرفت اما وضعیت هم اکنون آرام است.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خویشان هستی حسین پناهی می گویند: اینکه هستی مورد ضرب و شتم قرار گرفته به تایید بعضی از پزشکان او صحت دارد. هستی به هوش آمده و از بیمارستان مرخص شده، اما به خاطر آسیبی که به مغزش وارد شده، روی ویلچر می نشیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۱    
تصاویر بی حجابی منتشر شده مربوط به نوروز امسال در فضای مجازی، اعتراضاتی به دنبال داشته است. در این شرایط تلاش برای امر به معروف به روش درست در دستور کار برخی از گروه های فرهنگی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اوکراینی ها در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهوری برزیل پیرامون جنگ اوکراین، با در دست داشتن پرچم ها و تصاویری از این جنگ، در مقابل سفارت برزیل در لیسبون پرتغال اعتراضاتی را برپا کردند.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: معلمان ورودی جدید مشمول طرح رتبه بندی می شوند.
تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلنا: در روزهای اخیر بار دیگر موضوع دخالت داماد شهردار تهران در برخی تصمیم سازی های مدیریت شهری پایتخت در محافل خبری داغ شده و بعضی اعضای شورای شهر نیز انتقادات صریحی را در این زمینه مطرح کرده اند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: حکم پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی بالاخره بعد از گذشت 3 سال و برگزاری 20 جلسه دادگاه اعلام شد. اما همان طور که روند دادگاه رضایت خانواده های داغدار را جلب نکرده بود و اعتراضاتی هم به این موضوع داشتند، اعلام حکم دادگاه هم با اعتراض آنها روبه رو شد ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رضا مراد صحرایی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، درباره آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان و امکان بارگذاری مدارک جدید در سامانه توضیحاتی داد و گفت: احتمال افزایش قیمت کتاب های درسی وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی با اشاره به اعتراضاتی که در فرانسه اتفاق می افتد، احتمال داد چنین اتفاقی برای آمریکا بیافتد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
التهابات مدارس در پی اعتراضات مهرماه، نوری را با حواشی زیادی مواجه کرد. انتشار برخی فیلم ها از درون مدارس، اعتراضاتی که در نزدیکی مدارس مشکل ساز می شد و تعطیلی های پی در پی مدارس پس از آن، آموزش و پرورش را گرفتار مسائلی کرد که تعلیم و تربیت دانش آموزان مختل کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جریمه های رانندگی همیشه از سوی رانندگان با اعتراضاتی همراه است اما برای ثبت اعتراض به این جرائم باید چه کرد؟
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۱    
فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه مردم حقیقی و قدرت واقعی آنها همین راهپیمایی ها و اعتراضاتی است که به اسرائیل می شود، افزود: امسال هم علی رغم تبلیغات دشمنان می بینیم که چه جمعیتی حضور پیدا کرده اند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی ذره پرور، جامعه شناس و استاد دانشگاه در گفت وگو با ستاره صبح تشریح کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: رییس قوه قضاییه در سخنان روز گذشته خود، عمل و رفتار مسئولان را در افزایش رضایتمندی و جلب اعتماد مردم موثر دانست. محسنی اژه ای گفت: "اصالت با عمل و رفتار ما است ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شرایط جامعه پرستاری خوب نیست. در همین هفته ای که گذشته پرستاران در اراک، آمل و مشهد به دلیل بحث تعرفه گذاری اعتراضاتی داشتند، چراکه برای پرستاران هیچ اقدام خاصی انجام نشده است در نتیجه شرایط پرستاران هر روز بدتر می شود
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۳    
کیهان نوشت : ماه هاست که رژیم صهیونیستی با بحران های عمیق سیاسی و اقتصادی رو به روست و روی کارآمدن کابینه نتانیاهو در سه ماه پیش این بحران را تعمیق بخشیده است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون گلف اظهار امیدواری کرد که بتواند بخشی از انتظارات را برآورده کند. به گزارش طرفداری، انتخابات ریاست فدراسیون گلف روز سوم بهمن 1401 برگزار و حمید عزیزی در پایان به عنوان رییس جدید این فدراسیون معرفی شد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدافعان و حامیان برخورد تند و گشت ارشادی با کم حجابی و بی حجابی سکوت نصفه و نیمه خود طی چند ماه اخیر را شکسته و به ادبیات تند و تیز گذشته بازگشته اند؛ آن هم درست در روزهایی که جامعه هنوز از جوّ اعتراضات بعد از فوت مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد خارج نشده و بنا به تحلیل کارشناسان و جامعه شناسان ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۶    
سرانجام رتبه قطعی معلمان در نیمه دوم اسفندماه 1401 برای 930 هزار فرهنگی و بازنشسته وزارت آموزش و پرورش صادر شد؛ اما اعتراضاتی را از سوی برخی معلمان به رتبه هایشان در پی داشت . این اعتراضات در ماه های گذشته نیز از نحوه اجرای قانون رتبه بندی وجود داشت ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
میرلوحی گفت: وقتی اعتراضاتی این حجم بازداشتی داشته است پس باید به اصل ماجرا توجه و رسیدگی کرد. طبق نظرسنجی های داخلی هم نارضایتی ها کم نیست.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سابقه چند دهه اخیر نشان می دهد که تلاش مسئولان دولت های مختلف به بهانه های متفاوت در نهایت محدود کردن ارتباطات بین مردم و ارتباط آن ها با دنیای بیرون بوده و هرچند کمیت و کیفیت این ارتباط در گذر زمان به روزتر شده ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
کسانی که به دلیل انتقاد از وضع موجود و سیاست های نظام بازادشت شدند، باید آزاد شوند و بازداشت این ها روش درستی نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
محسن هاشمی به خبرآنلاین گفت: البته آنچه که شما می گویید را نظام خیلی مهم تلقی نکرده و چون توانسته آن را کنترل کند بر فرض یک تلنگر برای صاحبان قدرت گذاشته است که باید رفتار های خود را نسبت به چنین اعتراضاتی اصلاح کنند