یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۳:۵۱Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «براندازی»

نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
فارس: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر یک جنگ ترکیبی را علیه کشور ما به راه انداخته که دارای جنبه های مختلف اقتصادی و رسانه ای است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
دشمنان نظام به خیال خام و باطل خود به نوچه های بی سواد خود گفته بودند یک هفته اگر در خیابان باشید کار نظام تمام است؛ 200 راه براندازی برنامه ریزی کرده بودند، اما همگی آنها شکست خورد و در قصه اغتشاشات آنچه مسئله است، مسئله جنگ است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رسول منتجب نیا فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلب ها مسیرشان، مسیر اصلاح نظام، قانون اساسی، سیاست ها و برطرف کردن ضعف هاست و اگر غیر از این بود، عنوان اصلاح طلبی را برای خودشان انتخاب نمی کردند و می گفتند ما می خواهیم انقلاب کنیم ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مردم ایران در عین حال که از عملکرد دولت و مسئولین به ویژه در سیاست اقتصادی ناراضی هستند، به براندازی نظام جمهوری اسلامی فکر نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران به جایی رسیده که خود آمریکایی ها هم به این نتیجه رسیده اند تحریم ها نمی تواند منجر به براندازی جمهوری اسلامی شود و ایرانی ها می توانند از تحریم ها برای تقویت چانه زنی استفاده کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حسینی با بیان اینکه آمریکایی ها همواره در منطقه به دنبال جنگ افروزی، ایجاد ناامنی و ایران هراسی بوده اند که خوشبختانه نتیجه نگرفته اند، گفت: امیدواریم افول آمریکا که مدتی است آغاز شده، شتاب بگیرد تا مردم جهان و به ویژه مسلمانان از شر ظلم و ستم این قدرت شیطانی رهایی یابند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
عبدالله مهتدی از بنیان گذاران کومله در ایران است. او هماکنون با رضا پهلوی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران ائتلاف کرده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۰    
امام جمعه مشهد:دشمنان خدا بدنبال براندازی نظام هستند سیداحمدعلم الهدی در خطبه های نماز جمعه گفت:امروز کشورمان هدف تمام تهاجمات، گردنکشی ها و جنایات دشمنان خدا قرار گرفته است و دشمنان به دلیل پیشرفت های ایران اسلامی بدنبال براندازی نظام هستند ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برادر اینک نوبت من و توست که به خون شهدا لبیک بگوییم. ما در شرایطی قرار داریم که جبهه متحد براندازی تمام ابرجنایتکاران دست در دست هم داده اند که اسلام را از بین ببرند. اینک همه ما باید چه در جبهه آگاهی دادن به مردم و چه از جنبه ایدئولوژی و تزکیه مغزها کوشا و هوشیار باشیم.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: امروز کشورمان هدف تمام تهاجمات، گردنکشی ها و جنایات دشمنان خدا قرار گرفته است و دشمنان به دلیل پیشرفت های ایران اسلامی بدنبال براندازی نظام هستند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: باید مراقب بود تا در ماه مبارک رمضان تجاهر به فسق مقابل گنبد امام رضا صورت نگیرد و مسافران هم حفظ حرمت کنند
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۴    
سپیده قلیان، روز گذشته از زندان آزاد شده بود، در مسیر بازگشت به خانه و در جاده قم به اراک دوباره بازداشت شد. واکنش های اقشار مختلف مردم در توییتر از جمله خود اپوزیسیون خواندنی است.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس از رباط کریم ، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: دراین سال دشمنان هر چه در توان داشتند را به میدان آوردند و هدف آنها تنها براندازی نظام و تغییر حکومت نبود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بلوای 1401 و مظاهر مدنی سیاسی آن فاقد هر گونه جایگزینی در ساحت های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است و بزرگ ترین ضربه این اتفاقات نوعی آشوب روانی بین مردم بود که امنیت فکری خیلی ها را از آنان ربود و به وادی پوچی کشاند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان در واکنش به آگهی ختنه سوران در صفحه اول نشریه خرما، مسئله براندازی را پیش کشیده و آن را با گزارش های بی بی سی مقایسه می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بنا به نوشته نشریه روزانه معاونت سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه، میرحسین موسوی از عبور از قانون اساسی و به نوعی براندازی جمهوری اسلامی سخن می گوید .. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۳:۴۶    
فراخوان های براندازان برای چهارشنبه آخر سال سرشار از خشم و خشونت و جنگ طلبی بود. آن ها در پست های مختلف به دنبال آن بودند که مردم ایران را به تخریب اموال عمومی، حمله به مکان های دولتی و آسیب رساندن به نیرو های امنیتی تحریک کنند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه، رضا پهلوی چندین سال است که سفر هایی در سکوت کامل خبری به عربستان سعودی داشته و دارد. با توجه به اسناد بدست آمده توسط گروه هکری عدل علی، تنها هدف این سفر ها جذب سرمایه مالی در راستای برنامه براندازی حکومت ایران است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۶    
قیس قریشی تحلیلگر سیاسی در واکنش به پاسخ ترکی الفیصل رئیس سابق اطلاعات عربستان سعودی به پرسش مجری شبکه فرانس24 عربی درباره براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، توئیتی را منتشر کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
با ادامه این ناراضی تراشی دیگر دشمنان خارجی نیازی به تلاش و هزینه کردن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نخواهند داشت. ما خودمان با هزینه بیت المال در حال براندازی هستیم، مثل آن کسی که بر سر شاخ بود و بُن می برید!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: با ادامه این ناراضی تراشی دیگر دشمنان خارجی نیازی به تلاش و هزینه کردن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نخواهند داشت. ما خودمان با هزینه بیت المال در حال براندازی هستیم، مثل آن کسی که بر سر شاخ بود و بُن می برید! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تعبیری که با عنوان جنگ ترکیبی به شرایط امروز کشور اطلاق می شود، از باب عظمت مسئله است و دلالت بر حقیقتی آشکار دارد که بر مبنای آن، جبهه باطل از تمام توان خود برای براندازی حق استفاده کرده است.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
بسیج جامعه روحانیت باید بتواند با استفاده از جسارت ذاتی طلاب در مقابل دگر اندیشی های انحرافی ایستادگی کند و هدایتگر بینش های انقلابی در مسیر دفاع از ارزش ها باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از چهره های سرشناس مخالف جمهوری اسلامی متنی را تحت عنوان منشور همبستگی و سازماندهی منتشر کرده اند و امیدوارند سایر گروه های مخالف حول محور این منشور دور یک میز جمع شوند و برای فردای براندازی به توافقی برسند. در این گزارش جنبه های مبهم و اختلاف برانگیز این منشور مورد بررسی قرار گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۱    
دیوید میلر استاد سابق دانشگاه بریستول انگلیس است که مواضع ضد صهیونیستی وی سبب شد تا سال 2021 به دنبال فشار لابی های صهیونیستی از کرسی خود اخراج شده است، وی امروز با حضور دانشگاه صدا و سیما درباره عملیات رسانه های غربی علیه ایران صحبت کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آقای نوچه مصی علینژاد وقتی سواد حرف زدن هم نداری چطوری به فکر براندازی افتادی؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان بسیج فرهنگیان گفت:در اغتشاشات مهرماه 54 کشور به دنبال براندازی نظام بودند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۵    
رضا پهلوی درباره نحوه برخورد با تمامیت ارضی ایران در فردای براندازی توضیح داد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یکی از تناقضات جالب توجه منشور اپوزیسیون درخواست علنی آنها از دولت های خارجی برای مشارکت در پروژه براندازی است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سعودی ایران اینترنشنال که تا چندماه پیش با تمسک به فیک نیوز و طرح گزاره های مضحکی همچون تفاهم نامه ایران با ونزوئلا برای فرار مقامات جمهوری اسلامی به کاراکاس، لحظه براندازی را برای مخاطبان خود در نزدیکترین زمان ممکن تصویر می کرد حالا برای زنده نگه داشتن این باور ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۵    
کسانی که یک گوشی را نمیتوانند کنترل کنند، می خواهند اقدام به براندازی کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
احیای روابط دیپلماتیک ایران و عربستان در منطقه، بسیاری از فعالیت های مخرب ایالات متحده و متحدش رژیم صهیونیستی را خنثی خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۸    
واقعیت این است در طی 40 سال گذشتت هم در جمهوری اسلامی و هم حکومت آل سعود جریاناتی وجود داشتند که به براندازی حکومت مقابل فکر می کردند. جریاناتی که در سال های گذشته هم تشدید هم شدند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه سیاسی نماز جمعه این هفته مشهد، در واکنش به مسمومیت دانش آموزان گفت: دشمن به جان دختران معصوم ما افتاده است و این یعنی دشمن در لبه سقوط و ذلالت ایستاده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن کمر پروژه اغتشاشات شکست و شاهدیم غربی ها پشت نیروهای اپوزیسیون را خالی کردند و از ضرورت توافق با ایران سخن گفته اند ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز خیلی ها فکر می کنند که برای براندازی یک نظام سیاسی یا باید قهر آمیز اقدام کرد و یا اینکه در گذر زمان و با رفتارهای مبتنی بر دمکراسی صندوق رای و ورود به چرخه قدرت به این مهم دست یافت. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۲:۱۶    
ذکریا تحت تأثیر اندیشه های شهیدان بهشتی و مطهری، در ایّام انقلاب به صفوف تظاهرات کنندگان پیوست و خواستار براندازی حکومت طاغوت شد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رسانه تروریستی سعودی اینترنشنال، بعد از ماه ها تلاش و مصاحبه با گروهک های تروریستی برای دعوت به آشوب خیابانی و براندازی در ایران حال با مصاحبه با بنیامین نتانیاهو آخرین تیر ترکش خود را پرتاب کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۲    
براندازی نرم و جنگ ترکیبی علیه ایران دستور کار جدی سازمان های اطلاعاتی آمریکا بوده و از آنجا که این کار نیازمند شرکا و شبکه ای در داخل کشور است، دوره های آموزشی جنگ های ترکیبی و براندازی در خارج از کشور برای عوامل میدانی داخل کشور توسط کارگزاران سرویس جاسوسی CIA برگزار می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فردی که خیال براندازی در ایران را داشت جمشید شارمهد ، شهروند ایرانی–آلمانی که از آمریکا هدایت گروهک تروریستی تندر را برعهده داشت در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله رمضانی با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی میلیاردها دلار برای براندازی هزینه کرد گفت: انتظار مثبت، آماده باش اخلاقی، فکری، عملی و احیای احکام دینی است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد مهاجری نوشت: اپوزیسیون، ناکارآمدی نظام سیاسی و اقتصادی کشور است. این ناکارآمدی هزاران برابر بزرگ تر از ضدانقلاب خارجی است و کنار گوش مان هم هست. به جای حرف و تبلیغ، عمل می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فیروز اصلانی استاد حقوق در برنامه شیوه شبکه 4 در مورد اینکه آیا براندازی از راه قانون امکان دارد؟ پاسخ می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پسر پناهیان درباره ابتلا میرحسین موسوی به آنفلونزا توئیت غیر اخلاقی زد افزایش محدودیت های حصر موسوی و رهنورد؟ تماس محمد خاتمی با دختر موسوی و رهنورد حمله تند جوان به موسوی و خاتمی / آلزایمر سیاسی گرفته اند / قدرت شنوایی و بینایی شان را هم از دست داده اند ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان کرمان در مجلس با اشاره به زحمات دولت سیزدهم، گفت: رئیس جمهور محترم در یک و نیم سال اخیر، دو مرتبه در جنوب استان کرمان حضور پیدا کردند و حتی طوفان شن هم مانع حضور او نشد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
دشمنان خارج نشین ایران در این مدت 6 ماه خرج های هنگفتی برای براندازی ایران انجام دادن که با تمام وقت و سرمایه ای که گذاشتند با شکست مواجهه شد حالا باز هم در راستای برهم زدن امنیت ایران پروژه مسمومیت دختران را اجرایی کرده اند.
بدر پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بدر پرس:محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز معتقد است آینده تحولات فعلی، جامعه را به سمتی می برد که تغییراتی آرام ، درگیری ها را به هم زیستی مسالمت آمیز دو دیدگاه فرهنگی - اجتماعی متفاوت از هم، بدل می کند و حاکمیت نیز با این تغییرات همراه خواهد شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از دیدار گلشیفته فراهانی که از پله های طبقه پایین هالیوود ناگاه به پشت بام و لیدری براندازی علیه جمهوری اسلامی رسید، با برنارد لوی، شخصیت به ظاهر رسانه ای صهیونیست منتشر شده است. از اعتقادات لوی، صهیونیستی که مصی علی نژاد و گلشیفته فراهانی دست دوستی و کمک به او داده اند
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد درباره حجاب گفت: توسعه ارتباطات اقتضا می کند که جهان یک مدیر واحد داشته باشد و اندیشه انقلاب اسلامی آن است که این مدیر واحد، خدا و نماینده برحق او روی زمین است. اینجاست که پس تا می تواند تلاش می کند تا انقلاب را براندازی کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: امروزه جنگ ارزی و ترویج بدحجابی دو راهبرد ویژه دشمن است و باید با آن مقابله کرد.