چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۳۷Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع مجلس»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع پرداختن لایحه برنامه هفتم به موضوع اکتشاف معدن ،اشاره کرد.
اقتصاد آنلاین / خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی از موافقت معاون اول رییس جمهور برای اختصاص ارز با منشأ خارجی برای واردات خودروهای کارکرده خبر داد و گفت که آیین نامه طی یک تا دو هفته آینده نهایی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که سامانه جامع تجارت و سامانه مودیان اجرایی شوند مباحث مربوط به قاچاق کالا در کشور حل می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۶    
رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در رشته توئیتی از سخنرانی رئیس جمهوری در سازمان ملل با بالاگرفتن کلام خدا،قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: صنعت فضایی که در 2 دولت گذشته مورد غفلت واقع شده بود و رهبر انقلاب نیز بارها در این باره توصیه داشتند در برنامه هفتم ضعیف دیده شده بود که با پیشنهاد کمیته صنعت تقویت شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در بازدید رییس کمیسیون صنایع مجلس اعلام شد که خودروی آریا در تیرماه 1403 به تولید انبوه و عرضه خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۳    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: سخنرانی رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل از روی حکمت و بسیار عزتمندانه و مقتدرانه بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اخبار شرکت ها ؛ به گزارش سایپانیوز (http://saipanews.ir/)، عزت الله اکبری تالارپشتی در این نشست ضمن بازدید و آشنایی با خودروهای جدید سایپا، در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای تولید و توسعه خودروهای اتوماتیک قرار گرفت. ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۳    
صنعت ماشین: رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: برای ارتقاء و رشد صنعت و قطعات خودرو باید در مسیر تولید صادرات محور گام برداریم.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا از ورود 3 محصول جدید این شرکت در سال 1403 خبر داد. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: خودروی آریا با موتور M20 با مصرف سوخت کمتر از 7 لیتر در 100 کیلومتر ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، نشست هم اندیشی رییس کمیسیون صنایع مجلس با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیرعامل سایپایدک و دبیران انجمن قطعه سازی ایران، در سازمان خدمات پس از فروش سایپا برگزار شد.
سایپا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع مجلس در نشستی که با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد، ضمن بازدید از خودروهای جدید، در جریان روند توسعه محصولات گروه سایپا قرار گرفت.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
پس از لایو یکی از نماینده های مجلس مبنی بر معطلی لایحه واردات خودروهای کارکرده به خاطر مافیای واردات خودرو، یکی از اعضای کمیسیون صنایع مجلس گفت: هنوز یک دستگاه خودروی وارداتی با پلاک ملی در خیابان های کشور رویت نشده است. ...
سایپا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی رییس کمیسیون صنایع مجلس با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیرعامل سایپایدک و دبیران انجمن قطعه سازی ایران، در سازمان خدمات پس از فروش سایپا برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع مجلس می گوید تامین مواد اولیه، نوسازی تجهیزات و ماشین آلات و سرمایه گذاری برای ایجاد خطوط جدید از موانع پیش روی صنعت نساجی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع مجلس به تشریح تاثیر ثبات نرخ ارز بر مهار تورم و جلوگیری از گرانی کالاهای اساسی پرداخت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تاکید کرد باید جهت گیری تحصیلی برای ارتقای مهارت آموزی در نظام آموزشی به سمت فنی و حرفه ای برود که این کار وظیفه وزارتخانه های کار و آموزش و پرورش است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اکبری، رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: معادن، با تفکر دولتی فعال نمی شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره نحوه ارائه خدمات پس از فروش خودروسازان، گفت: خودروسازان در این زمینه نیز تافته ی جدا بافته هستند و خدمات پس از فروش خوبی ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: علل حادثه معدن زغال دامغان در کمیسیون صنایع مورد بررسی قرار گرفت که یکی از علل حادثه ضعف در سیستم ایمنی معدن عنوان شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴    
نشست کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی امروز 27 شهریور ماه 1402 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بومی سازی قطعات و محصولات صنعت فولاد، گفت: باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در این مسیر بهره برداری شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس در خصوص آیین نامه واردات خودرو گفت: در تدوین آیین نامه و دستورالعمل واردات، وزارت صمت باید تعرفه معقول و منطقی برای واردات خودروهای کارکرده مشخص کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در هفته جاری حادثه دلخراش انفجار معدن طرزه دامغان را بررسی می کنند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت به زودی آئین نامه واردات خودورهای کارکرده را نهایی و به شکل واقعی آن را اجرا کند، روند کاهش قیمت ها ادامه می یابد اما اگر به صورت مقطعی باشد اینگونه نخواهد شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عزت الله اکبری تالارپشتی،نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در رشته توئیتی نوشت: در اجرای دستور دکتر قالیباف در مورد حادثه دلخراش معدن طزره، از وزرای صمت و رفاه خواستم علل وقوع و تمهیدات اتخاذ شده جهت جلوگیری از حوادث مشابه ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 20 شهریورماه با حضور عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت تامین کالای مورد نیاز در داخل کشور گفت: از 60 درصد واردات مواد غذایی به 20 درصد رسیده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به حضور باشکوه ملت مسلمان ایران در راهپیمایی اربعین و افزایش جمعیت زائرین ایرانی گفت: از مسئولان اجرایی کشور که با مدیریت شایسته بسیاری از مشکلات زائران را نسبت به سال گذشته کاهش دادند و باعث رضایت مشهود مردم شدند تشکر می کنیم.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون صنایع مجلس اعلام کرده آیین نامه واردات خودرو های کارکرده امروز نهایی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس گفت: در صورتی که بازار لوازم خانگی انحصاری شود و همانند آنچه در صنعت خودروسازی رخ داد در این صنعت نیز ایجاد شود ما شاهد ایجاد بازار سیاه و اُفت کیفیت و کمّیت و قیمت های سرسام آور در این حوزه خواهیم بود که نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به این که واردات خودرو می تواند جلوی زیاده خواهی خودروسازان و درخواست های مکرر آن ها برای افزایش قیمت را بگیرد گفت: امیدواریم وزیر صمت که خود نیز مصمم به واردات خودرو است این موضوع را عملیاتی کند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به این که واردات خودرو می تواند جلوی زیاده خواهی خودروسازان و درخواست های مکرر آن ها برای افزایش قیمت را بگیرد گفت: امیدواریم وزیر صمت که خود نیز مصمم به واردات خودرو است این موضوع را عملیاتی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه مجلس با تصویب قانون واردات خودرو بستر افزایش عرضه خودرو را فراهم کرد، گفت: در صورتی که واردات خودرو به درستی انجام نشود خودروسازان همچنان به بازی افزایش قیمت خود ادامه می دهند.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۶۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بر اساس اطلاعات واصله یکشنبه آینده کمیسیون مربوطه در دولت آئین نامه واردات خودروهای کارکرده را بررسی می کند و انتظار می رود ظرف دو هفته آتی این آئین نامه نهایی و برای اجرا ابلاغ شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سیاهکلی گفت: آیین نامه واردات خودروی کارکرده در وزارت صمت تنظیم شده است و فقط منتظر تایید دولت برای واردات هستیم. به صراحت می توانم بگوییم این آیین نامه به قدری جامع بوده است که هر کارشناس و نماینده ای آن را دیده تحسینش کرده است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۲    
راضیه حسینی رئیس کمیسیون صنایع مجلس درباره افزایش قیمت خودروهای فرسوده گفت: خیلی از افراد جامعه نمی توانند پیکانشان را بفروشند و یک ماشین به روز بخرند؛ حالا اگر ماشین فرد کمی نرخش بالا برود و باعث تقویت مالی او شود، اشکال دارد؟ دولت دخالت نکند تا در یک فضای رقابتی، هر چیزی جای خودش را پیدا کند. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
عزت الله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی: خیلی از افراد جامعه نمی توانند پیکان شان را بفروشند و یک ماشین به روز بخرند؛ حالا اگر ماشین فرد کمی نرخش بالا برود و باعث تقویت مالی او شود، اشکال دارد؟
اقتصاد آنلاین / صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث افزایش قیمت خودرو های فرسوده در طرح تعویض با خودروهای وارداتی؛ دولت در این باره نباید دخالت کند تا در یک فضای مثبت اقتصادی و رقابتی هرچیزی جای خودش را پیدا کند .
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس و مدیر عاملان شرکت های خودروسازی سایپا و ایران خودرو به همراه دیگر مسئولان استانی از نمایشگاه بین المللی خودرو در محل نمایشگاه بین المللی مشهد بازدید کردند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۶:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. واکنش دو نماینده به افزایش ناگهانی قیمت خودرو های فرسوده ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در واردات خودرو که می تواند تولید را تنظیم کند و هم می تواند رقابت ایجاد کند کمی تاخیر دارد .
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: قیمت خودروهای اسقاطی نباید بیش از 10 درصد بهای خودروهای نو از همان نوع باشد این موضوع باید معیار باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: قیمت خودروهای اسقاطی نباید بیش از 10 درصد بهای خودروهای نو از همان نوع باشد این موضوع باید معیار باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به سفر هیئت پارلمانی کشورمان به افغانستان، گفت:با توجه به برقراری امنیت در افغانستان و فعال شدن بخش خصوصی این کشور، باید از فرصت های توسعه روابط اقتصادی با افغانستان استفاده کنیم.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای درباره رفع فیلتر برخی سایت ها گفت: این آمادگی در کارگروه وجود دارد که تمام نیازمندی هایی را که مردم دارند و مسائل مجرمانه ای در آن وجود ندارد برطرف کنیم.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۵۸ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای گفت: با توجه به ظرفیت موجود در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای، این آمادگی در کارگروه وجود دارد که تمام نیازمندی هایی را که مردم دارند و مسائل مجرمانه ای در آن وجود ندارد، برطرف کنیم. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کرمانشاه نیاز به سرمایه گذاری در حوزه فولاد، پتروشیمی و صنعت خودرو دارد، گفت: استان کرمانشاه در صدر بیکاری کشور قرار دارد، مردمی که سال ها سینه ستبر انقلاب بودند هنوز جویای کار برای جوانان خود هستند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ محمدطیب صحرایی در آیین بهره برداری از خط تولید آزمایشی آهن اسفنجی و رونمایی از محصول صادراتی جدید ذوب آهن بیستون که همزمان با هفته دولت و با حضور دکتر علی آبادی وزیر صمت، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دیروز هم زمان با اینکه گزارش کمیسیون صنایع مجلس درباره بررسی کیفیت اینترنت و شاخص های مرتبط با آن با رویکرد چالش های ایجاد شده برای شهروندان و کسب وکارهای مجازی منتشر شد و زارع پور نیز از پاستور خود را به بهارستان رساند تا در جلسه نظارتی مجلس، به دفاع از دولت و خود در این زمینه بپردازد.