پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۰۲Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر لایحه واردات خودروهای کارکرده تصویب شود، بازار خودرو از التهاب خارج می شود و قیمت خودرو هم سیر نزولی پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موفقیت در عرصه و آزمون سخت انتخابات علت و شرط دارد، گفت: برای مشارکت بالا باید همه اقشار و سلیقه ها اجازه ورود به عرصه انتخابات را داشته باشند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت باید با تغییر ریل، دست به اقدامات اصلاحی درخصوص ریشه های واقعی تورم بزند، ریشه هایی همچون دلارزدایی، مهار بانک های خصوصی، شکستن احتکار زمین و مردمی سازی واقعی اقتصاد، که با نسخه های همیشگی و کلیشه ای نئولیبرال ها متفاوت است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از دولت خواست تا وضعیت سخت بازنشستگان را درک کند و در اسرع وقت متناسب سازی و همسان سازی انجام دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت باید با تامین ارز، بستر واردات به موقع مواد اولیه موردنیاز تولید لاستیک را فراهم کند، گفت: بخشی از نابسامانی بازار لاستیک نیز ناشی از ایرادات موجود در نظام توزیع است به این معناکه یا توزیع به میزان کافی نیست یا توزیع به موقع انجام نمی شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر اصلاح شیوه قیمت گذاری خودرو به منظور حمایت از صنعت خودروسازی کشور تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۹    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره این که انتخاب صحرایی به عنوان کسی که از دل فرهنگیان بیرون آمده نقطه عطف این انتصاب است، عنوان کرد که حضور صحرایی در وزارت آموزش و پرورش شرایط بهتری را برای فرهنگیان و مناطق محروم رقم خواهد زد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت باید اقدامات لازم برای کنترل و ساماندهی بازار لوازم یدکی را انجام دهد، گفت: هرچند ممکن است به دلیل تورم، قیمت لوازم یدکی افزایش یافته باشد اما این گرانی نباید به گونه ای باشد که از میزان متعارف بیشتر شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر اظهارات کارشناسانه، دانش بنیان و مبتنی بر اطلاعات فنی صحیح در رابطه با صنعت خودرو از سوی نمایندگان مجلس تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در توئیتی به استقبال مردم از سرچشمه های فرهنگی انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید قطع برق واحدهای تولیدکننده سیمان و فولاد موجب کاهش عرضه و در نتیجه گرانی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: جلوگیری از خام فروشی و تکمیل زنجیره ارزش محصولات معدنی بهترین مسیر عبور از تحریم است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره تاثیر راهکار تعیین سقف اجاره بها از سوی دولت برای کنترل بازار اجاره گفت: دولت نمی تواند سیاستی را در حوزه اقتصاد تحمیل کند چون حوزه اقتصاد، حوزه ای نیست که دولت فرمان بدهد و اقتصاد تبعیت کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۳    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر لزوم بازنگری قوانین موجود در حوزه به روز رسانی خطوط تولید ، تجهیزات و ماشین آلات در صنعت قطعه سازی و خودروسازی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد بانک ها در پرداخت وام گفت: بانک ها به تکالیف خود در اعطای وام های تکلیفی عمل نمی کنند و مردم برای دریافت وام های خرد آواره و سرگردان بانک ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بیش از 10 هزار میلیارد تومان (همت) مالیاتی بوده که در حوزه مسکن، زمین و ساختمان برای سال 1401 محقق شده، اما توسط سازمان برنامه و بودجه به این صندوق تخصیص داده نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب معماری و مدیریت امنیت شبکه ملی سایبری با رویکرد راهبردی نوشته رضا تقی پور انوری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه دست احزاب بعضا در انتخاب گزینه های کارآمد و توانمند باز است، گفت: با توجه به این موارد اگر احزاب با قاعده و نظم پاسخ مطالبات مردم را بدهند، می توانند در ایجاد انگیزه برای مشارکت بالا نقش بسزایی ایفا کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با توجه به اینکه تقاضا در بازار خودرو از عرضه بیشتر است و تولید داخل نمی تواند پاسخگوی نیاز بازار باشد باید شرایط واردات خودرو تسهیل شود و مردم بتوانند خودرو وارد کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از کوتاهی بانک ها در پرداخت تسهیلات خُرد، گفت: عملکرد سلیقه ای بانک ها در تعیین ضامن برای پرداخت وام های خُرد مشکلات بسیاری برای متقاضیان دریافت تسهیلات ایجاد کرده است درحالیکه باید شرایط سهلی برای اعطای وام ها تعیین شود.
نماینده   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اسلامی درباره گرانی لوازم خانگی، گفت: ما دست تولیدکننده داخلی را می بوسیم و حامی آن ها هستیم اما اینکه به دلیل محدودیت واردات خیالمان راحت باشد و بازار و عرضه به گونه ای مدیریت شود که قیمت ها در سطح بالا تثبیت شود نه حق مردم است و نه انصاف.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۵    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره برخی انتقادها نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت در طرح فروش خودروسازان که موجب ایجاد رانت در بازار خودرو شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خام فروشی را یکی از مشکلات حوزه معدن برشمرد و گفت: مافیاهایی در این حوزه شکل گرفته است و این افراد مانع تکمیل زنجیره ارزش و تبدیل ماده نیمه خام به محصول نهایی در کشور می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره گرانی لوازم خانگی، گفت: با رصد بازار با تولیدکنندگانی که با عدم عرضه بازار را ملتهب می کنند یا قیمت ها را بدون مجوز مراجع ذی ربط افزایش می دهند، برخورد شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اراده جدی دولت برای واردات خودرو تصریح کرد: اگر دولت در تامین ارز برای واردات خودرو مشکل دارد چرا لایحه واردات خودروهای کارکرده را تقدیم مجلس کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر شفاف سازی نحوه محاسبه قیمت و حجم بسته های اینترنت تلفن همراه تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:برخی تولیدکننده ها، توزیع کننده ها و فروشنده های لوازم خانگی از شرایط انحصاری کنونی بازار سوءاستفاده می کنند، زیرا تناسب عرضه و تقاضا از بین رفته و رقابتی در بازار وجود ندارد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید سرعت اجرای طرح ساخت خانه های یک طبقه را بالا ببرد و بانک ها هم به تعهدات خود برای اجرای این طرح عمل کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: فاصله زیاد بین عرضه و تقاضای خودرو در کشور سبب بخشی از التهابات در بازار خودرو شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: واردات خودروهای کارکرده می تواند به تنظیم بازار و کاهشی شدن قیمت ها کمک کند از سوی دیگر با این موضوع دیگر مردم برای خرید خودرو، مدت ها در صف چشم انتظار نمی مانند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سلیمی گفت: واردات خودرو بازار را به شدت آرام می کند. بخش هایی از گفت و گوی علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس، نماینده محلات و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس را بخوانید: آغاز فروش متری مسکن از محله نواب ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معصومه پاشایی بهرام، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در آیین پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران گفت: باید برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی، فولاد سازان تلاش کنند تا نیازهای صنایع مختلف کشور تامین و مشکلات آنها به حداقل برسد ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
محسن دهنوی نماینده تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای جلوگیری از افزایش دوبرابری قیمت بلیت هواپیماها به مخبر⁩ به عنوان رئیس ستاد تنظیم بازار نامه نوشتم.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۵    
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال ناترازی عرضه و تقاضا در بازار خودرو، قیمت آن افزایش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سیاست ارزی نیازمند جراحی اساسی است، گفت: باید در سیاست ارزی به نفع تولیدکننده بازنگری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وابستگی به دلار به اقتصاد کشور صدمه می زند، گفت: انتظار می رود در سال مهار تورم و رشد تولید سیاست مدون و جامعی در موضوع ارز تدوین شود و به صورت قاطع و جدی پای آن ایستاد و چندگانگی را در دولت شاهد نباشیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بررسی مواد ارجاعی لایحه الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (3)، گفت: موضوع توسعه دولت الکترونیک در حوزه برگزاری مناقصه ها و مزایده ها به ویژه در موضوعات مرتبط با قوه قضائیه و سازمان ثبت اسناد و املاک در این نشست مورد رسیدگی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت باید با معرفی هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی صمت، جلوی آشفتگی بازار و نارضایتی مردم را بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است تشکیل وزارت بازرگانی به ایجاد بازارهای باثبات از طریق تعامل با دولت ها، تسهیل صادرات و عمق بخشی به بازارها، تنظیم بازار و تعادل بخشی به عرضه و تقاضا و متناسب سازی قیمت و تجمیع ابزارهای تنظیم بازرگانی داخلی و خارجی کمک می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد که دولت و به ویژه تیم اقتصادی باید به دنبال حل مشکل گرانی باشد و راهکار مناسبی برای رفع دغدغه مردم درباره افزایش قیمت کالاها ارائه دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید با واردات خودروهای کارکرده در کوتاه مدت از افزایش قیمت خودرو جلوگیری خواهد شد و زمینه کاهش قیمت ها در این بازار فراهم می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره معضلات صنایع کوچک و متوسط اذعان داشت که برخی بانک ها در زمینه پرداخت منابع لازم همکاری نکرده و یا منابع غیرواقعی در بودجه پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: سفر رئیس جمهور کشورمان به سوریه این پیام مشخص را داشت که در منطقه دست برتر را داریم و پویا و زنده بر دشمنان چیره گشته و این رویکرد همچنان ادامه خواهد داشت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سیدجواد حسینی کیا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: جزییات دریافت شاسی بلند توسط نمایندگان را نه به ما داده اند و نه خبر داریم . او در واکنش به این که بازرس ویژه رییس جمهوری نیز این خبر را تایید کرده، گفت: خب اگر راست می گویند اعلام کنند. اسم هرکسی را که خودرو گرفته اعلام کنند ...
صنایع   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه از دولت خواهش می کنیم افراد باتجربه و کاربلد را برای وزارت صمت معرفی کند، تاکید کرد مجلس به وزرای پیشنهادی که ضعیف باشند رای نخواهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کسی که به عنوان وزیر صمت انتخاب می شود لازم است راهبرد صنعتی تدوین شده را به اجرا بگذارد و یا در حوزه صنعت، معدن و تجارت استراتژی صنعت و راهبردهای حوزه وزارت صمت به ویژه صنایع و معادن را بنویسد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تنویر افکار عمومی درباره دریافت خودروهای شاسی بلند را از هرموضوعی مهمتر عنوان کرد و گفت: هیات رئیسه مجلس در این باره شفاف سازی کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حدود یک سال قبل هیئتی از طرف دولت به بلاروس سفر کرده که در آنجا با تولیدکنندگان ماشین آلات و تجهیزات معدنی مذاکره کردند و از تعدادی کارخانه های بلاروس بازدید صورت گرفت.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی، گفت: احیاء این وزارتخانه برای حل مشکلات موجود راه به جایی نمی برد. ...