چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۹:۱۱Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت امور خارجه آلمان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان با انتشار بیانیه ای ضمن ابراز نگرانی از وضعیت امنیتی افغانستان، از شهروندانش خواست افغانستان را ترک کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۲۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت: هیچ شواهد و اطلاعی مبنی بر اینکه نیرو های روسی در کودتای نیجر نقش داشته اند نداریم.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امورخارجه آلمان دومین دیدار غیر رسمی هیات خود را با باقری کنی در ابوظبی را تایید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آلمان اعلام کرد در واکنش به اقدام مشابه روسیه حضور دیپلماتیک مسکو در خاک خود را کاهش خواهد داد و چهار کنسولگری این کشور در خاک خود را تعطیل می کند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت امور خارجه آلمان از بستن 4 کنسولگری روسیه در این کشور در اقدامی تلافی جویانه خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان در پیامی توئیتری در این خصوص نوشت: امروز در جریان احضار سفیر ترکیه به وی گفته شد که دولت آلمان قاطعانه اتهامات دولت ترکیه در مورد آزادی بیان و مطبوعات و همچنین انتقاد آنکارا از قوه قضاییه آلمان را رد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از آنکه مسکو محدودیت هایی را برای تعداد افرادی که در این کشور اجازه کار دارند صادر کرد، وزارت امور خارجه آلمان اعلام کرد، صدها کارمندی که در موسسات و نهادهای آلمانی در روسیه کار می کردند باید طی چند روز آتی این کشور را ترک کنند یا کار خود را از دست خواهند داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت امور خارجه آلمان روز شنبه اعلام کرد که روسیه اخراج دیپلمات ها، معلمان و کارمندان مؤسسات فرهنگی آلمان را از ماه آینده آغاز می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آسوشیتدپرس؛ وزارت خارجه آلمان با انتقاد شدید از اقدام روسیه، اخراج های آتی را تصمیمی یکجانبه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۸    
وزارت امور خارجه آلمان در واکنش به اخراج سفیر این کشور از چاد، اقدامی تلافی جویانه انجام داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان امروز اعلام کرد که در اقدامی متقابل، سفیر چاد را از این کشور اخراج کرده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵    
نواندیش: در حالی که ضیافت ناهار وزیر امور خارجه چین به وزرای امور خارجه ایران و عربستان در ماه رمضان و در فضای مجازی پرحاشیه شده: برخی کاربران به بازنشر این توییت وزارت امور خارجه آلمان درباره ضیافت افطار اشتاین مایر به ظریف، وزیر امور خارجه دولت روحانی اقدام کرده اند؛
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
منابعی در وزارت امور خارجه آلمان در گفتگو با الشرق الاوسط تایید کردند که که گفتگو های دیپلمات های اروپایی از آلمان، فرانسه و انگلیس در اسلو با علی باقری کنی بر روی درخواست از تهران برای توضیح منشأ ذرات اورانیوم بسیار غنی شده که توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی در تاسیسات غنی شده فردو یافت شده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان در بیانیه ای با انتقاد شدید از طرح صهیونیست ها برای بازگشت شهرک نشینان به کرانه باختری تاکید کرد این طرح گامی خطرناک محسوب می شود.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان ساعاتی پس از انتشار خبر درباره دیدار معاون وزیر امور خارجه کشورمان با نمایندگان تروئیکا، ملاقات بین دیپلمات های سه کشور اروپایی با ایران را تائید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان ساعاتی پس از انتشار خبر درباره دیدار معاون وزیر امور خارجه کشورمان با نمایندگان تروئیکا، ملاقات بین دیپلمات های سه کشور اروپایی با ایران را تائید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان اعلام کرد که موضوع وضعیت حقوق بشر در ایران در دستور کار وزرای جلسه امروز وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان با صدور بیانیه ای به اخراج دو دیپلمات آلمانی از ایران واکنش نشان داد و آن را غیرموجه خواند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان با صدور بیانیه ای، اخراج دیپلمات های ایرانی را واکنشی مناسب برای اعتراض به حکم اعدام جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر نامید اما اقدام متقابل ایران به رفتارهای مداخله جویانه و غیرمسئولانه برلین را غیرموجه خواند.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۱۱۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایران از اخراج دو دیپلمات آلمانی به دلیل اقدامات مداخله جویانه دولت آلمان در امور داخلی و قضایی ایران خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان به اخراج دو کارمندش در سفارت این کشور در تهران واکنش نشان داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان در واکنش به اخراج دو دیپلمات خود از ایران، این اقدام را خودسرانه و غیر موجه دانست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در ادامه رویکرد های خصمانه مقامات کشورش علیه ایران، اتهامات ادعا های واهی دیگری علیه برنامه صلح آمیز هسته ای و جایگاه منطقه ای جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان به سوالی درباره اقدامات تروریستی جمشید شارمهد پاسخ روشنی نداد و از آن طفره رفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان ضمن احضار کاردار ایران در این کشور، اعلام کرد که دو نفر از کارمندان سفارت ایران را غیرقابل قبول خوانده و از آن ها خواسته آلمان را ترک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۸    
معاون اول رئیس سنای ازبکستان و نماینده وزارت امور خارجه آلمان در امور اروپای شرقی، قفقاز و آسیای مرکزی در چارچوب دیداری در شهر تاشکند موضوعات منطقه ای و بین المللی مورد علاقه طرفین را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۶    
نماینده ویژه رئیس جمهور ازبکستان در افغانستان با نماینده وزارت امور خارجه آلمان در امور اروپای شرقی، قفقاز و آسیای مرکزی دیدار و طرفین در مورد اوضاع افغانستان و همچنین همکاری متقابل برای حل و فصل اوضاع این کشور تبادل نظر کردند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه آلمان در پاسخ به پرسش خبرنگاران تصریح کرد: هدف ما جلوگیری از تسلیح هسته ای ایران است و این هدف باقی می ماند. ما خواهان مسابقه تسلیحات هسته ای در خاورمیانه و خاور نزدیک نیستیم .
وزارت خارجه آلمان در راستای اجرای پروژه ایران هراسی به شهروندان خود درباره سفر به ایران هشدار داد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان ادعا کرده است که خطر جدی دستگیری های خودسرانه، بازجویی و حبس های طولانی مدت برای اتباع آلمانی در ایران وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۴    
معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان با رایزن وزارت امور خارجه آلمان در امور کشورهای اروپای شرقی، قفقاز و آسیای مرکزی دیدار و در مورد توسعه روابط در تمامی ابعاد گفت وگو کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
یک سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان در یک نشست خبری به سوالی درباره تاثیر اعمال تحریم های بیشتر بر برنامه هسته ای ایران پاسخ داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان روز دوشنبه سفیر ایران در این کشور را به این وزارت خانه فراخواند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آلمان روز دوشنبه سفیر ایران در این کشور را به این وزارت خانه فراخواند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در برلین احضار شد. سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان درباره ایم احضار توضیح داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۱    
شفقنا- آلمان از بازدید وزیر صهیونیست از محوطه مسجدالاقصی انتقاد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت: برلین گام های یکجانبه ای را که وضعیت موجود در محوطه مسجد الاقصی در قدس را به خطر می اندازد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان ورود وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی را به حرم شریف در بیت المقدس غیر قابل قبول دانست.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۲:۵۸    
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: آلمان اهمیت عدم اشاعه هسته ای و همچنین خطر تشدید جدی و حتی کنترل نشده شرایط در صورت بی نتیجه ماندن گفت وگوها پیرامون برجام را دست کم می گیرد. ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کریستوفر برگر سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان روز چهارشنبه در گفتگو با رسانه ها در برلین ادعا کرد: از دیدگاه ما، در حال حاضر هیچ نشانه یا دلیلی برای از سرگیری مذاکرات هسته ای ایران وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت :برنامه ریزی برای برگزاری مذاکرات احیای برجام انجام نگرفته و ایران باید همکاری لازم برای توافق را انجام دهد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرانسیسکا اوبرمایر سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان، خبر بدی درباره مذاکرات برجام عنوان کرد و گفت: ایران باید اراده سیاسی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت که در حال حاضر هیچ برنامه ریزی برای برگزاری مذاکرات احیای برجام انجام نگرفته است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
فرانسیسکا اوبرمایر از سخنگویان وزارت امور خارجه آلمان روز دوشنبه در شهر برلین به خبرنگاران گفت: ایران اکنون باید به پاسخ های فنی قابل قبولی بدهد که اکنون به اراده سیاسی نیاز دارد .
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آلمان توضیح داد که چرا دست رد به پیشنهاد ورشو زده و نخواسته تا سامانه های موشکی ضد هوایی پاتریوت ام.آی.ام-104 را به جای ارسال آنها به لهستان به صورت مستقیم به اوکراین بدهد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک منبع دیپلماتیک اعلام کرد که وزارت امور خارجه آلمان در پی اجرای حکم اعدام محسن شکاری، یکی از بازداشت شدگان اخیر در جریان ناآرامی ها، سفیر ایران در آلمان را فراخوانده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۳:۵۸   + ۷۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اظهارات مداخله جویانه برخی از کشورها و مقامات اروپایی به دنبال اجرای حکم اعدام محسن شکاری واکنش نشان داد .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت امریکا همچنان می گوید که مذاکره هسته ای با ایران در اولویت نیست؛ موضعی که دیروز سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان هم از آن حمایت کرد و گفت که برلین با واشنگتن درباره تغییر تمرکز خود از احیای توافق هسته ای ایران موافق است ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۱    
شفقنا- دولت آلمان می گوید: با رویکرد آمریکا در انحراف تمرکز از احیای برجام موافق است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت: آلمان با ایالات متحده در تغییر تمرکز خود از احیای توافق هسته ای ایران موافق است. ...