سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۲:۵۵Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسلمانان جهان»

تقریب   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام معظمی با بیان اینکه پیام های وحدت بخش امام خمینی (ره) توانست تحول عمیقی را بر افکار عمومی مسلمانان جهان بگذارد؛ عنوان کرد: امام راحل چنان وحدتی در قلوب شیعه و سنی ایجاد کرد که دوشادوش هم انقلاب را به پیروزی رساندند و در کنار هم در مقابل معاندین و استکبار جهانی ایستادگی و مقاومت کردند و ...
تقریب   ۵ ساعت پیش    
ماموستا مختار فرجی عنوان کرد: امروز خوشبختانه همان مکتب حضرت امام و انقلاب به وسیله ی سکاندار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با شتاب بیشتری ادامه دارد و این آرمان مقدس از مرزهای ایران فراتر رفته است ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۴    
نماینده مردم تهران در مجلس نوشت: دشمن در تلاش برای القای ناامیدی در کشور است و مردم با هوشیاری باعث ناامید شدن بیگانگان شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۲:۳۱    
امام خامنه ای در کسوت زعامت مسلمانان جهان بعد از حضرت امام خمینی (ره) به نظام اسلامی ایران اعتبار بخشیده اند همچنان که حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) فرموده اند این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۱۳    
ماموستا محمدامین راستی با اشاره به این مهم که نهضت و مکتب امام خمینی (ره) انشاءالله تا قیامت ادامه دارد؛ بیان نمود: اصل و محور کار امام (ره) در استکبارستیزی و دشمن شناسی وحدت مسلمانان جهان بود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا گفت: امام خمینی(ره) با تشکیل نظام جمهوری اسلامی راه انبیا و اولیای الهی را تداوم بخشید و عزت، اقتدار، هویت، استقلال و آزادی را به مسلمانان جهان و مردم ایران ارمغان آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۱    
مسلمانان زیادی در جهان علاقمند به امام خمینی(ره) هستند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۵۱    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی3 حمزه(ع) گفت: اندیشه امام خمینی(ره)، بدون شک تأثیر به سزایی در بیداری و وحدت مسلمانان جهان داشته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری-نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امام خمینی (ره) نظام جمهوری اسلامی را بر مبنای ولایت فقیه طرح ریزی کرد و آن را به منصه ظهور رساند، بیان کرد: امام خمینی (ره) با انقلاب خود برای مسلمانان جهان هویت ایجاد کرده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد مدرسه علمیه فاطمه بنت اسد(س) بسطام گفت: تفکر و اندیشه امام خمینی(ره) بدون شک تأثیر بسزایی در بیداری و وحدت مسلمانان جهان داشته است؛ ایشان فریادگر پیوند محکم دین و سیاست و فراخواننده مردم مسلمان به وحدت و انسجام بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز گفت: امام خمینی (ره) احیاگر معنویت در قرن حاضر و منادی فضیلت و ارمغان آور بازگشت به خویشتن و ظلم ستیزی برای بشریت و مسلمانان جهان بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اسبق شهر پیشاور پاکستان گفت: انقلاب اسلامی در ایران بر کل مسلمانان جهان تاثیر گذاشت. مسلمانان که قبلا فکر نمی کردند هیچ وقت بتوانند یک نظام اسلامی و قرآنی داشته باشند دیدند که این امر شدنی است و امیدوار شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایشان همه مسلمانان جهان وحتی فراتر از آن، همه مستضعفین عالم را مورد خطاب قرار داده و موجب شدند انقلاب اسلامی با توجه به اهداف فرهنگی و فراملی، به یک پدیده بین المللی تبدیل گردد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۹    
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ گفت:امام خمینی (ره) مظهر وحدت و یگانگی تمام مسلمانان جهان و پدر مظلومان عالم است. حجت الاسلام نقی باقری در گفتگو با عصر همدان با اشاره به شخصیت الهی امام خمینی (ره) اظهار کرد ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۶    
حوزه/ به دنبال انتشار کتاب موهن آیات شیطانی توسط سلمان رشدی، امام حکم ارتداد و اعدام وی و ناشران مطلع از محتوای کفرآمیز این کتاب را صادر کردند. تدوین و انتشار وسیع کتاب مبتذل آیات شیطانی و حمایت رسمی دولتهای غربی از آن ...
سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و یکی از دستاوردهای بزرگ ایشان که اتحاد و همدلی مسلمانان جهان است، موضوع برنامه امشب قضیه ساخنه از شبکه الکوثر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام خمینی(رحمت الله علیه) عمر گران بهای خود را وقف اسلام ناب محمدی(ص) و مسلمانان جهان به ویژه محرومان و مستضعفان و نظامی نوین مبتنی بر احکام مترقی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی کرد.
معاون فرهنگی مرکز اسلامی گلستان: امام راحل احیاگر عصر تازه ای در تاریخ اسلام است علیرضا شابدین گفت: امام راحل احیاگر عصر تازه ای در تاریخ اسلام و زندگی مسلمانان جهان است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: مراسم گرامیداشت ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت یاد شهدای حماسه 15 خردادماه 1342، با حضور مهدی کوهی مدیر عامل شرکت، دکتر حشمت ا. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۴    
به گزارش خبرگزاری بسیج ،حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه های امروز نماز جمعه خلخال با گرامیداشت ایام سالگرد ارتحال جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) افزود :همانطور که نجات مسلمانان از دنیای حقارت در 22 بهمن سال 57 از روزهای بسیار میمون و مبارک برای مردم ایران است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه موقت یزد گفت: امام خمینی(ره) به واسطه ایستادگی در برابر استکبار حق بزرگی بر گردن مسلمانان جهان دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۷    
تامین امنیت در تمام سطوح و ابعاد، مردم ایران اسلامی و مسلمانان جهان را به آرامش و سلامت اجتماعی می رساند که عزم راسخ جهادگران خدمت در تأمین نظم و امنیتِ در راستای حضور میلیونی زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در تمام مناسبت ها و روزهای سال جهت زیارت در مشهدالرضا، گواه این ادعاست.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نایروبی- ایران پرس: رئیس مرکز اسلامی جعفری در نایروبی، پایتخت کنیا، گفت: اندیشه های امام خمینی (ره) امیدبخش و پشتوانه ای توانمند برای مسلمانان جهان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با صدور پیامی، میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به همه مسلمانان جهان به ویژه به جامعه کار و تلاش و تعاون تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۵۱    
امام رضا (ع)، امام مهربانی ها و خورشید توس است که در دل شیعیان و مسلمانان جهان جای دارد.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دیده بگشای که امشب شب دیدار رضاست وسعت ملک خدا غرق در انوار رضاست صحنه در صحنه جهان گشته خیابان بهشت صفحه در صفحه زمین یکسره بازار رضاست سالروز ولادت شمس الشموش، خسرو اقلیم طوس، آقا امام رضا علیه السلام بر همه مسلمانان جهان و ایران به ویژه خانواده بزرگ والیبال مبارک باد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی گفت: امام خمینی (ره) با تشکیل نظام جمهوری اسلامی علاوه بر تداوم راه انبیاء و اولیای الهی، عزت و اقتدار، استقلال و آزادی را به تمام مسلمانان جهان هدیه کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۱    
مولوی حسن زهی گفت: انقلاب اسلامی درس مسئولیت پذیری نسبت به دیگر مسلمانان جهان را به همگان آموخته است و در همین راستا در حرکت است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نیجریه- ایران پرس: رئیس شورای علمای نیجریه گفت، پیش از امام خمینی (ره)، مسلمانان جهان ناامید بودند اما با تعالیم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مسلمانان آگاه شدند که اسلام تنها مسیر و امید آنان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
کامرانی گفت: پیاده روی عظیم اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع مسلمانان جهان دارای آثار معنوی و تمدنی بسیاری است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه دشمن به دنبال اسلام هراسی در دنیا و ایران هراسی در میان مسلمانان است، گفت: امروز مسلمانان جهان می دانند که بهترین دوست آن ها که به عزت و استقلال و حفظ افتخارات آن ها فکر کرده و ناامنی آن ها را ناامنی برای خود تلقی می کند، ایران اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان این که دشمن به دنبال اسلام هراسی در دنیا و ایران هراسی در میان مسلمانان است ، خاطرنشان کرد: اما امروز مسلمانان جهان می دانند که بهترین دوست آن ها که به عزت و استقلال و حفظ افتخارات آنها فکر می کند و ناامنی آنها را ناامنی برای خود تلقی می کند، ایران اسلامی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن به دنبال اسلام هراسی در دنیا و ایران هراسی در میان مسلمانان است، خاطرنشان کرد: اما امروز مسلمانان جهان می دانند که بهترین دوست آنها که به عزت و استقلال و حفظ افتخارات آنها فکر می کند و ناامنی آنها را ناامنی برای خود تلقی می کند، ایران اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرد متهم به سوزاندن نسخه ای از قرآن کریم در ولگوگراد روسیه از همه مسلمانان جهان عذرخواهی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه زوار ایرانی سفر حج درواقع سفیران کشور محسوب می شوند، گفت: درواقع حج یک فرصت با ارزش برای مسلمانان جهان و ایران است اما برخی افراد سعی دارند این فرصت را به تهدید تبدیل کنند بنابراین لازم است تمامی زوار به خوبی توجیح شوند چراکه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۷    
نیکیتا ژوراول(Nikita Zhuravel)، عامل سوزاندن قرآن در شهر ولگوگراد روسیه از همه مسلمانان جهان به خاطر این اقدام ضد دینی عذرخواهی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فردی که در ولگوگراد روسیه اقدام به آتش زدن قرآن کریم کرده بود، اعلام کرد بابت گناه بزرگی که مرتکب شده، از مسلمانان جهان عذر خواهی می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
حسینی پور از حج ابراهیمی بعنوان عظیم ترین تجمع امت اسلامی با محوریت جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: اکنون تمام مسلمانان جهان با محوریت ایران عزیز، مسیر حج ابراهیمی را دنبال می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۳    
تبلیغات اصولی یک روش مطمئن برای کسب و کارهایی است که قصد رشد و پیشرفت دارند. اعیاد و مناسبت های تقویم هم زمان خوبی است که می توانید در آن ها مشتریان دائمی و وفادار جذب کنید؛ مثلاً عید فطر که یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان جهان است. در این مقاله قصد داریم انواع متن تبریک عید فطر را به شما معرفی کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی با انتشار تصاویری از حضور بانوان فلسطینی در مسجدالاقصی برای دفاع از قبله اول مسلمانان جهان در برابر تعرض شهرک نشینان خبر می دهند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۴    
شهید محمود کاوه (ره): اگر امروز به انقلاب ما خدشه ای وارد شود، به مسلمانان جهان خدشه وارد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
قم- مرجع تقلید شیعیان با اشاره به پیشینه هلال احمر ایران در خدمت رسانی به مسلمانان جهان اسلام گفت: اسلام در زمینه بشردوستی و کمک به هم نوع اشتراکات زیادی با اهداف صلیب سرخ و هلال احمر دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 13 شهریور امسال نزدیک به ایام اربعین است و به دنبال این هستیم که همایش بین المللی جهاد مقدس را در مسیر نجف به کربلا در پیاده روی اربعین برگزار کنیم فعالیت های گروه های جهادی را به عموم مسلمانان جهان شناسانده شود و اصول ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته را در این گزارش می خوانید: تاکید محسنی اژه ای بر رسیدگی سریع به پرونده های ناظر بر شرارت حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه با تاکید بر رسیدگی سریع و خارج از نوبت به برخی پرونده های ناظر بر شرارت، سرقت، مزاحمت برای نوامیس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: تفکر ضد آمریکایی باید برای مردم و مسلمانان جهان یک فرهنگ عمومی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در دادنامه دو مجرم هتاک به مقدسات مسلمانان عنوان شد: به جهت قبح شدید مطالب از درج آن ها در دادنامه خودداری می گردد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۸    
نماینده مجلس با بیان اینکه پیروزی ملت فلسطین نزدیک است، خاطر نشان کرد: برای سرعت گرفتن پیروزی مسلمانان فلسطین، جامعه مسلمانان جهان باید وحدت خود را بیش از پیش تقویت کند.
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۲۵ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: دو مجرم اسلام ستیز و هتاک به مقدساتِ مسلمانان جهان و ارزش های فرهنگی و اعتقادی مردم ایران، که از طریق فعالیت گسترده در فضای مجازی اقدام به توهین به دین مبین اسلام، شخصیت پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار علیهم السلام و نشر عمومی این توهینها می کردند ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی قوه قضائیه: محکومین، اهانت های خود به مقدسات دینی را در فضای مجازی منتشر می کردند.