یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۴:۱۳Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرصه بین الملل»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۵    
مشهد-ایرنا- سفیر ایران در سوریه گفت: امروز جبهه مقاومت به عنوان یک منطق و بازیگر در سطح بین المللی ایفای نقش می کند و مقاومت در ابعاد مختلف به یک قدرت و توان بی بدیل تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۴    
قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه شهر مرزی قصرشیرین در استان کرمانشاه گفت: آمریکا در فضای رسانه و تبلیغات می کوشد با ظاهر سازی آبروی خود را حفظ کند اما چاره ای جز پذیرش قدرت جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۰    
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه رییس جمهور در سخنان خود مقتدرانه مواضع جمهوری اسلامی را در عرصه بین الملل مطرح کرد، گفت: اشاره آیت الله رئیسی به پایان دوره یکجانبه گرایی و زورگویی در جهان و ضعف در سیاست های آمریکا، دقیق و شفاف بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷    
حوزه/مُبلّغ و فعال عرصه بین الملل گفت: غرب در خصوص خانواده شکست خورده به طوری که عمر ازدواج در کشوری مثل فرانسه به سه سال تقلیل یافته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: بعضی با نگاه به پاره ای مشکلات که همه کشورها کم و بیش با آن دست به گریبان هستند، می گویند تغییر نظام جهانی کمک هایی به ایران می کند ولی آن را به یک کشور تعیین کننده در عرصه بین الملل تبدیل نمی نماید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
غرب گرایان وطنی، برجامیون و کسانی که تصور می کنند ادغام در نظام جهانی و پذیرش مناسبات آن چاره کار مشکلات ایران است، چندین سال از درک تحولات عرصه بین الملل عقب ترند این طیف در حالی امید به برجام و احیای آن دارد که به اذعان خود آمریکایی ها و اروپا ...
عطنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عطنا - در سال 1991 آمریکا خود را در عرصه بین الملل بدون رقیب جدی یافت و تلاش کرد به ایجاد و استقرار نظم مطلوب آمریکایی در جهان اقدام کند. منطقه با حملات یازدهم سپتامبر آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم جنگ علیه افغانستان را آغاز کرد اما در ادامه سیاست های تهاجمی خود به عراق در سال 2003 نیز حمله ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در نشست سران گروه 77 گفت: ایران از ظرفیت ها و فرصت های همکاری با دانش بنیان های در عرصه بین الملل برخوردار است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع نفت و گاز از مهم ترین منابع تامین انرژی در دنیا هستند اما در سالهای اخیر مشاهده شده که به دلایل مختلف توجه به خرید نفت خاورمیانه کمتر و به گاز بیشتر شده است. با تبدیل شدن ایران به مرکز مبادله(هاب)انرژی منطقه با محوریت تجارت گاز میتوان افق های روشنی را پیش رو دید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فضای جدیدی در عرصه بین الملل شکل گرفته که نمی توان آن را براساس نظریه ها، رویکردها و سطوح گذشته مورد تحلیل قرار دارد. در واقع محتوا و فلسفه فضای جدید که از آن با عنوان فضای سایبری یاد می شود، بسیار متفاوت از گذشته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
هلال احمر لیبی اعلام کرده که در پی طوفان و سیل در این کشور دست کم 200 نفر کشته شده اند. این در حالی است که رهبر دولت شرق لیبی، که در عرصه بین الملل به رسمیت شناخته نشده، می گوید تعداد کشته ها بیش از 2000 نفر خواهد بود ...
سهلال احمر لیبی اعلام کرده که در پی طوفان و سیل در این کشور دست کم 200 نفر کشته شده اند.این در حالی است که رهبر دولت شرق لیبی، که در عرصه بین الملل به رسمیت شناخته نشده، می گوید تعداد کشته ها بیش از 2000 نفر خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان جزئیات آیین نامه دانشجویان سرآمد را تشریح کردکه بر اساس آن فعالیت های دانشجویان در عرصه بین الملل یکی از زمینه های سرآمد شدن است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۸    
حوزه/ ایجاد شبهات متناظر و مشابه در میان جوانان کشورهای مسلمان از حربه های دشمن است، امروزه هجمه های سنگین و همه جانبه ای از سوی دشمنان اسلام به جمهوری اسلامی ایران وارد می شود که استفاده از حربه القای شبهات دینی و حاکمیتی میان مردم و جوانان در صدر این هجمه ها قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، گفت: صهیونیست ها با همراهی و اعمال فشار ایالات متحده به برخی از کشورها منطقه، می خواهند چهره شکست خورده خودشان در عرصه بین الملل را تطهیر کنند از این رو موضوع بازگشایی رسمی از سفارتخانه شان در منامه را مطرح کرده اند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: قدرت بازدارندگی و اِشراف اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران آنقدر بالاست که جاسوس های صهیونیستی دستگیر می شوند و چنین رخدادی برای صهیونیست ها گران تمام شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن عبدی پور، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در برنامه با کاروان فرهنگ گفت: جهان دانی، جهان داری و جهان آرایی سه وظیفۀ یک دانشگاهی و کنشگر حوزۀ فرهنگ و ادبیات است. جوامع شرقی و غربی به دنبال توصیف کامل و صحیح از باورها، تاریخ فرهنگ و ادبیات ایران هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران، گفت: مقابله با فتنه یکی از سنگر های حفاظت از امت اسلامی است و در مقابل فتنه همواره در سنگر پیشگیری و دفع فتنه باشید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با اشاره به دستاورد های ایران در عرصه بین المللی، گفت: عضویت در شانگهای نشانه کارآمدی دولت در عرصه مدیریت بین المللی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با اشاره به دستاوردهای ایران در عرصه بین المللی، گفت: عضویت در شانگهای و بریکس نشانه کارآمدی دولت در عرصه مدیریت بین المللی است.
حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار فرمودند: تحرک دولت تحرک بسیار خوبی است. این سیاستی که شما اتخاذ کردید که عبارت است از ارتباط با همسایگان، این بسیار سیاست خوبی است. این را باید دنبال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: ابراز محبت و تقدیر رهبر انقلاب از تحرکات در عرصه سیاست خارجی، عزم و پویایی دستگاه دیپلماسی برای اعتلای جایگاه ایران در عرصه بین الملل را مضاعف خواهد کرد،
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در نظرخواهی از 12 تن از تحلیلگران این پرسش را به بحث گذاشته ایم که مهمترین موفقیت و دست آورد و مهمترین چالش های پیش روی دولت سیزدهم را در عرصه سیاست خارجی و بین الملل چه چیزی می دانند؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
در ماه های اخیر به واسطه اقدامات سیاسی، امنیتی و دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل و با همکاری دولت آلبانی وضعیت سازمان تزلزل بیشتری یافت ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۳    
سپهرغرب-گروه گردشگری:دانش آموخته مدیریت گردشگری با بیان اینکه گردشگرپذیری متأسفانه یکی از موضوعات گمنامی است که به خاطر ادعاهای کاذب و بینش غیرحرفه ای در عرصه این صنعت در برخی مناطق رقم می خورد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی جلال زاده کارشناس مسائل بین الملل در خصوص عضویت ایران در بریکس در برنامه مثبت مردم شبکه سوم سیما گفت: زمانی که سیاست آمریکایی ها مبنی بر تحریم اقتصادی، انزوا و ایزوله کردن جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل چه در بعد اقتصادی و چه در بعد سیاسی و امنیتی است ...
سبا724   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۵    
به گزارش سبا724 ، سید محمد حسینی در سومین روز از نمایشگاه روایت خدمت ضمن بازدید از غرفه معاونت علمی با بخشی از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان آشنا شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران، محصول دیپلماسی علمی را تولید قدرت نرم اثرگذار برای کشور در عرصه بین الملل دانست و تاکید کرد: دیپلماسی علمی جمهوری اسلامی ایران باید در قالب مدلی یکپارچه و منسجم شکل بگیرد
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی اقدامات دولت سیزدهم را غیرقابل مقایسه با دولت های قبل عنوان کرد و گفت: در این دولت، نهایت عزت و احترام را برای مسئولان ایرانی در عرصه بین الملل قائل هستند.
شادا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اصرار بر بی نتیجه بودن تلاش های دولت برای عبور از تحریم ها و شکستن انزوای ایران در عرصه بین الملل فقط با یک نگاه سیاسی و غیر ملی ممکن است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۳:۰۵    
اولین نتایج عضویت ایران در بریکس و شانگهای عبدالله گنجی: برخی با خودفریبی عامدانه و برای کوچک انگاری عضویت ایران در شانگهای یا بریکس می خواهند دستاوردهای آن را سریعا آن هم صرفا در اقتصاد رؤیت کنند، اولین دستاورد این عضویت ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار رفسنجان از رونمایی نشان جغرافیایی پسته به نام رفسنجان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این نشان در کشور سوئیس به ثبت رسیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام صباحی گفت: در آستانه هفته دولت از دولت خدمتگزار و مردمی که در عرصه بین المللی تلاش شبانه روزی در جهت رفع مشکلات خصوصا مشکلات عظیم اقتصادی داشته کمال تشکر داریم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آنچه که باعث توجه دقیق سایر بلوک های قدرت و صاحب نظران بین المللی به بریکس شد به ظرفیت های این غول نوظهور بازمی گشت که علاوه بر در برگرفتن بیش از 40 درصد جمعیت جهان، بین 25 تا 28 درصد اقتصاد جهان را نیز شامل می شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
می توان آفریقا را ظرفیتی کمتر شناخته شده و یکی از فرصت های گسترش روابط اقتصادی و سیاسی ایران در عرصه بین الملل قلمداد کرد. شناسایی ظرفیت های همکاری متقابل اقتصادی و همگرایی در موضوعات سیاسی و راهبردی، آفریقا را به یکی از شرکای مهم ایران در نظام بین الملل بدل خواهد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
هم اندیشی بین المللی راهبردهای سیاسی گفتمان اربعین در عرصه بین الملل توسط گروه سیاست پژوهشگاه با همکاری خبرگزاری ایکنا، انجمن مطالعات سیاسی حوزه، اندیشکده مطالعات انقلاب اسلامی طلوع مهر، شبکه اینترنتی عبرات و کمیته فرهنگی اربعین برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عباس شمس الدین در هم اندیشی بین المللی راهبردهای سیاسی گفتمان اربعین در عرصه بین الملل تصریح کرد: زیارت اربعین بذر واقعی تشکیل تمدن است نه اینکه تنها عرصه ای برای ابراز احساسات قوی دینی باشد بلکه این احساس باید به نقطه شروعی برای مهندسی آرمان تشکیل تمدن بزرگ نوین اسلامی تبدیل شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین محمودی حضور حوزه علمیه در عرصه بین الملل را ساحت مهم حوزه دانست و تاکید کرد: حوزه علمیه می تواند پاسخگوی نیازهای متغیر جامعه بین الملل باشد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سیاست شرق گرایی دولت رئیسی صرفا به از دست رفتن برخی فرصت ها در عرصه بین الملل منتهی نشده، بلکه به برند در منطقه و دنیا هم آسیب رسانده؛ آسیبی که جبران آن سال ها زمان می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هم اندیشی بین المللی راهبرد های سیاسی گفتمان اربعین در عرصه بین الملل برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همایش اقتصاد ایران؛ اصلاح ساختارها، رفع ناترازی ها و نقش آفرینی نوین در عرصه بین الملل 17 و 18 مهرماه سال جاری به همت وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر حوزه های علمیه با اشاره به اینکه در دانشگاه بین المللی همدان باید وارد عرصه بین المللی شویم و گفتمان انقلاب را توسعه دهیم، گفت: نیازمند تعیین پیوست بین المللی در این دانشگاه ها هستیم تا بتوانیم به درستی گفتمان اسلام و انقلاب را ترویج دهیم و به آن به عنوان یک پرونده ویژه نگاه کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا قدر قدرت نیست اما با وجود کاهش نفوذ و قدرت آن در سطح جهان در دو دهه اخیر به موازات پدیدار شدن ضعف ها و معضلات درونی و نشانه هایی از سالخوردگی نظام داخلی، همچنان قدرت اول و ابرقدرت جهان است و برنامه ریزی ها و سیاست های آمریکا در عرصه بین الملل معطوف به این واقعیت است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سابق آمریکا، توافق اخیر تهران و واشنگتن را شرم آور خوانده و آن را تسلیم دولت و تحقیر این کشور در عرصه بین الملل خوانده است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۵    
حجت الاسلام ملک زاده حرکت سیاست خارجی دولت سیزدهم را بر مبنای دیپلماسی انقلابی ارزیابی کرد و گفت: دیپلماسی انقلابی راهگشای کشور در عرصه های مختلف است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در جلسه با امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دلاوری های دریادلان ارتش در سال های اخیر به ویژه پیمودن دور دنیا توسط ناوگروه ارتش که باعث سرافرازی کشور در عرصه بین الملل شده است ...
دولت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اهمیت نهادها و مجامع حقوقی در عرصه بین الملل تأکید کرد: تجربه سالیان گذشته نشان می دهد که می توان با بکارگیری نیروهای زبده، کارشناس و متخصص در حوزه حقوق بین الملل و دعاوی بین المللی از حقوق کشور و مردم دفاع کرد.
رضا ملکی در مراسم افتتاحیه میز اندیشه ورزی خانواده در عرصه بین الملل در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: اندیشه ورزی لازمه نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خانواده در عرصه بین الملل است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان از آموزش جوانان برای حضور در عرصه بین الملل خبر داد