دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۷:۰۳Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای ایران»

عضو هیئت رئیسه اتاق ایران گفت:در واقع سهم ما در بازار عراق حدود 14 درصد است به طوری که این سهم تا 20 درصد قابل افزایش است.
تالار های مختلف بورس کالای ایران امروز دوشنبه میزبان عرضه یک میلیون و 598 هزار تن انواع کالا و محصول است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
216 هزار تن انواع کالا و محصول به ارزش 3.1 هزار میلیارد تومان در تالار صادراتی بورس کالای ایران در هفته پایانی شهریور معامله شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بورس کالای ایران از پذیرش 12 محصول متعلق به 11 شرکت در بازار اصلی و فرعی خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته پایانی شهریور میزبان معامله 5 میلیون و 751 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد و 248 میلیون تومان بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
انتشار اوراق سلف موازی استاندارد میلگرد فولاد آتیه خاورمیانه که روز چهارشنبه 29 شهریور انجام شد به ارزش 250 میلیارد تومان در بورس کالای ایران با موفقیت به پایان رسید.
بررسی معاملات هفتگی بازار قراردادهای آتی در بورس کالای ایران نشان می دهد 34 هزار و 950 قرارداد به ارزش 329 میلیارد تومان در هفته پایانی شهریور منعقد شد که نسبت به دو هفته قبل افزایش 32.5 درصدی در حجم و 19 درصدی در ارزش معاملات داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت بورس کالای ایران از پذیرش 12 کالا و محصول از 12 شرکت در بازار اصلی و فرعی خبر داد.
به لحاظ تاریخی سابقه بورس کالای ایران به دو سازمان مجزا برمی گردد، سازمان کارگزاران بورس فلزات تهران که در شهریورماه سال 1382، فعالیت خود را آغاز کرد و سازمان کارگزاران بورس کالای کشاورزی ایران، که در شهریورماه سال 1383 شروع به فعالیت کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه اول مهر) میزبان عرضه 2 میلیون و 317 هزار و 487 تن انواع کالا و محصول است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 31 شهریور امسال، 3 میلیون و 232 هزار و 681 تن انواع کالا و محصول به ارزش 36 هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد که نسبت به دو هفته قبل با افزایش 7.6 درصدی در حجم و 40.7 درصدی در ارزش همراه بود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بورس کالای ایران از راه اندازی قرارداد آتی نقره برای تحویل مهر 1402 از دوشنبه 3 مهر خبر داد.
در هفته منتهی به 31 شهریور امسال، 3 میلیون و 232 هزار و 681 تن انواع کالا و محصول به ارزش 36 هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد که نسبت به دو هفته قبل با افزایش 7.6 درصدی در حجم و 40.7 درصدی در ارزش همراه بود ...
انتشار اوراق سلف موازی استاندارد میلگرد فولاد آتیه خاورمیانه که روز چهارشنبه 29 شهریور انجام شد به ارزش 250 میلیارد تومان در بورس کالای ایران با موفقیت به پایان رسید. بدین ترتیب روند تامین مالی تولید زنجیره ارزش فولاد از مسیر بورس کالا ادامه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 31 شهریور امسال، 3 میلیون و 232 هزار و 681 تن انواع کالا و محصول به ارزش 36 هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۹    
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته پایانی شهریور میزبان معامله 5 میلیون و 751 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد تومان بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تالار های بورس کالای ایران امروز (شنبه) میزبان عرضه 2 میلیون و 317 هزار و 487 تن انواع کالا و محصول است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
انتشار اوراق سلف موازی استاندارد میلگرد فولاد آتیه خاورمیانه به ارزش 250 میلیارد تومان در بورس کالای ایران با موفقیت به پایان رسید.
بورس کالای ایران از راه اندازی قرارداد آتی نقره برای تحویل مهر 1402 از دوشنبه 3 مهر خبر داد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بورس کالای ایران در جدیدترین گزارش خود، برترین های بورس کالا در هفته منتهی به 31 شهریور را براساس ارزش فروش شرکت ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.
آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته ای که گذشت 392 شرکتی که کالا و محصول خود را در تالارهای مختلف و بازار فرعی عرضه کرد، 3 میلیون و 232 هزار تن محصول به ارزش 36 هزار و 67 میلیارد تومان عرضه داشتند. ارزش معاملات 10 شرکت برتر 21 هزار و 419 میلیارد تومان برآورد شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار روابط عمومی فولاد خوزستان، اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد 27 شهریورماه 1402 با حضور مدیران شرکت های فولادی، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، نمایندگان مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت بورس کالای ایران اعلام کرد قرارداد آتی نقره تحویل مهر ماه راه اندازی می شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
امروز در بازار فیزیکی بورس کالای ایران 944 هزار تن انواع کالا و محصول عرضه می شود. در این روز 594 هزار تن محصول فولادی در تالار صنعتی روی تابلو می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از راه اندازی قرارداد آتی نقره تحویل مهر امسال از سوم مهر 1402 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز گذشته (سه شنبه 28 شهریور) میزبان معامله 454 هزار و 990 تن انواع کالا و محصول بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد میلگرد شرکت فولاد آتیه خاورمیانه خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حجم فروش شمش فولاد از رینگ فیزیکی بورس کالای ایران در آخرین هفته از شهریور ماه افت محسوسی داشت؛ لزوم برخورداری از کد بهین یاب برای شرکت در عرضه ها و خداحافظی متقاضیان سرمایه ای با این بازار عامل فروکش تقاضا و افت حجم معاملات شمش بود.
با گشایش دومین خزانه شمش طلا در بازار مالی بورس کالای ایران از دیروز 27 شهریور ماه در مرحله نخست 64 شمش طلای یک کیلوگرمی در این خزانه سپرده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بازار مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران پسته را یکی از محصولات مورد توجه بورس کالا برشمرد و گفت: بورس کالا در نظر دارد که در مرحله نخست بازار گواهی سپرده کالایی و قرارداد های آتی با مشخصات جدید و پس از آن قرارداد های اختیار معامله پسته را راه اندازی کند.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ارزش معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران از ابتدای امسال تاکنون حدود 110 هزار میلیارد تومان بوده که از این میزان بیش از 22 همت با امکان تسویه اعتباری برای خریداران انجام شده است. رئیس اداره ناظران و امور تالارهای بورس کالای ایران شب گذشته در گفتگوی ویژه خبری گفت: در سال گذشته حدود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از گشایش انبار پسته بادامی شرکت زرین زعفران مشرق زمین از امروز (سه شنبه 28 شهریور 1402) خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار روابط عمومی فولاد خوزستان، اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد 27 شهریورماه 1402 با حضور مدیران شرکت های فولادی، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، نمایندگان مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدجواد جهرمی، مدیرعامل بورس کالای ایران در همایش تاب آوری در صنعت فولاد گفت: از سال 94 تاکنون تعداد عرضه کنندگان فولاد در بورس کالا از 15 به 200 شرکت رسیده است. صنایع فولادی سهم 34 درصدی از بورس کالا را به خود اختصاص داده اند ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ارزش معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران از ابتدای امسال تاکنون حدود 110 هزار میلیارد تومان بوده که از این میزان بیش از 22 همت با امکان تسویه اعتباری برای خریداران انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: سال گذشته در بورس بیش از 4 هزار و 500 میلیارد تومان محصولات پتروشیمی به صورت اعتباری فروخته شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته بیش از 129میلیون واحد صندوق سرمایه گذاری کالایی به ارزش 376میلیارد تومان در بازار مالی بورس کالا معامله شد. در عین حال در همین زمان 6میلیون و 803ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 341میلیارد تومان در همین بازار دادوستد شد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد 27 شهریورماه 1402 با حضور مدیران شرکت های فولادی، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، نمایندگان مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل بورس کالای ایران و جمعی از فعالان حوزه صنعت فولاد در سالن همایش های هتل هما برگزار شد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۰    
شرکت بورس کالای ایران اسامی اعضای هیئت مدیره جدید شرکت را اعلام کرد که بر این اساس، حامد سلطانی نژاد رئیس هیئت مدیره بورس کالا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: رونق قرارداد های بلندمدت برای تسهیل تامین مواد اولیه تولید، راه اندازی اوراق سلف ارزی با همکاری صندوق توسعه ملی برای تامین مالی صنایع و راه اندازی قرارداد های آتی فولاد همچون بورس های کالایی دنیا از جمله اقدامات توسعه ای بورس کالا به شمار می رود.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -تالارهای مختلف بورس کالای ایران روز دوشنبه 27 شهریور ماه میزبان عرضه یک میلیون و 27 هزار و 277 تن انواع کالا و محصول است. بیشترین عرضه به تالار محصولات صنعتی و معدنی اختصاص دارد که در این تالار 295 هزار تن ورق گرم و 240 هزار تن شمش بلوم روی تابلو می رود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالای ایران روز دوشنبه 27 شهریور ماه میزبان عرضه یک میلیون و 27 هزار و 277 تن انواع کالا و محصول است. بیشترین عرضه به تالار محصولات صنعتی و معدنی اختصاص دارد که در این تالار 295 هزار تن ورق گرم و 240 هزار تن شمش بلوم روی تابلو می رود.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالای ایران امروز دوشنبه میزبان عرضه یک میلیون و 27 هزار و 277 تن انواع کالا و محصول است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تالار های مختلف بورس کالای ایران امروز (دوشنبه) میزبان عرضه یک میلیون و 27 هزار و 277 تن انواع کالا و محصول است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بیش از 255 هزار تن انواع کالا و محصول در تالار صادراتی بورس کالای ایران در هفته منتهی به 24 شهریور 1402 معامله شد.
بررسی معاملات بازار مالی بورس کالای ایران نشان می دهد هفته گذشته (منتهی به 24 شهریور)، بیش از 129 میلیون واحد صندوق سرمایه گذاری کالایی به ارزش 376 میلیارد تومان معامله شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 24 شهریور امسال، 3 میلیون و 4 هزار و 222 تن انواع کالا و محصول به ارزش 25.6 هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته ای که گذشت 386 شرکتی که کالا و محصول خود را در تالارهای مختلف و بازار فرعی عرضه کردند، 3 میلیون و 979 تن محصول به ارزش 25 هزار و 529 میلیارد تومان به فروش رساندند. ارزش معاملات 10 شرکت برتر 8 هزار و 274 میلیارد تومان برآورد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی معاملات بازار مالی بورس کالای ایران نشان می دهد هفته گذشته (منتهی به 24 شهریور)، بیش از 129 میلیون واحد صندوق سرمایه گذاری کالایی به ارزش 396 میلیارد تومان معامله شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در هفته منتهی به 24 شهریور امسال، 3 میلیون و 4 هزار و 222 تن انواع کالا و محصول به ارزش 25.6 هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد ...