پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۸:۲۷Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رابرت مالی»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی می گوید: ایران می داند که اگر می خواهد این مسیر [بازگشت به میز مذاکره] را طی کند، ما آماده انجام آن هستیم. البته ما از دیگر مسائلی که در قبال ایران با آن روبه رو هستیم، چه بازداشت چند شهروند آمریکایی و چه تهدیدهای دیگری که ایران برای پرسنل ما در منطقه مطرح می کند، غافل نخواهیم شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، نماینده ویژه دولت جو بایدن در امور ایران تصریح کرد که واشینگتن اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته ای را نخواهد داد حتی اگر این امر به معنای توسل به گزینه نظامی باشد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۵    
گروه بین الملل: نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران تاکید کرد که کشورش اجازه نمی دهد تا ایران به سلاح هسته ای دست یابد و در این مسیر حتی از گزینه نظامی نیز استفاده خواهد کرد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران تاکید کرد که این کشور همچنان پیگیر دیپلماسی با ایران خواهد بود. رابرت مالی همچنین با توجه به اظهارات وزیر امور خارجه ایران مبنی بر این که ایران هیچ گاه به دنبال دست یابی به یک سلاح اتمی نبوده است و برنامه اتمی آن اهداف نظامی را دنبال نمی کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا : رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران گفت که کشورش به دنبال راه حل دیپلماتیک برای حل مسأله هسته ای ایران است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا : رابرت مالی (راب مالی) نماینده ویژه آمریکا در امور ایران اعلام کرد: ترجیح ما در قبال برنامه هسته ای ایران گزینه دیپلماتیک است.
برترین ها / طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: همان طور که می دانید رئیس جمهور بایدن کاملا متعهد است که ایران هرگز به سلاح هسته ای دست پیدا نکند و همان طور که بار ها گفته ایم ما معتقدیم دیپلماسی بهترین راه برای رسیدن به این هدف است. اما در حال حاضر چیزی برای اعلام یا به اشتراک گذاشتن در این زمینه نداریم.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت : اولین جلسه محرمانه دولت جو بایدن برای تمامی سناتورها با محوریت ایران روز سه شنبه ساعت چهار عصر به وقت واشنگتن برگزار شد؛ اما این جلسه یک غایب مهم داشت و آن رابرت مالی ، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اولین جلسه محرمانه دولت جو بایدن برای تمامی سناتورها با محوریت ایران روز سه شنبه ساعت چهار عصر به وقت واشنگتن برگزار شد؛ اما این جلسه یک غایب مهم داشت و آن رابرت مالی ، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اولین جلسه محرمانه دولت جو بایدن برای تمامی سناتورها با محوریت ایران روز سه شنبه ساعت چهار عصر به وقت واشنگتن برگزار شد؛ اما این جلسه یک غایب مهم داشت و آن رابرت مالی ، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران بود ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در این نشست محرمانه وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا، کالین کال معاون سیاسی وزیر دفاع آمریکا، مورگان میور معاون رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا، برایان نلسون معاون وزیر خزانه داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی و استفن کوهلر رئیس امور راهبردی و سیاسی ستاد مشترک ارتش حضور داشتند ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
یک منبع ارشد در تهران که خواست نامش فاش نشود گفت: علی باقری کنی، مذاکره کننده ی ارشد هسته ای ایران –در مقام معاون وزیر امور خارجه- با مدیران سیاسی وزارت های خارجه ی سه کشور اروپایی امضاکننده ی برجام (بریتانیا، فرانسه و آلمان) دیدار کرده است ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت. به گزارش فکرشهر به نقل از ایلنا، وی در این پیام توئیتری نوشت: برای همگان نوروزی شاد را آرزو می کنم. امیدوارم امسال، سالی روشن تر و مملو از شادی باشد .
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با تبریک فرارسیدن نوروز، گفت که کشورش به حمایت از اعتراضات در ایران ادامه می دهد.
سلام نو / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پیامی که به مناسبت نوروز 1402 منتشر کرد به اظهارت مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادامه داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی این تصویر از سفره هفت سین که در کاخ سفید چیده شده را منتشر کرد.
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، با انتشار تصویری از سفره هفت سین وزارت خارجه آمریکا رونمایی کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف، دیپلمات ارشد روسیه به عدم اشاره رابرت مالی، نماینده آمریکا در امور ایران به موضوع برجام در دیدار با رافائل گروسی انتقاد وارد کرده است. اولیانوف در توییتر با مخاطب قرار دادن توییتی از رابرت مالی نوشت: حتی یک کلمه به برجام اشاره نشده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۴۲    
نماینده روسیه در مذاکرت برجامی خواستار مشارکت آمریکا برای نهایی کردن توافق هسته ای شد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین، از عدم اشاره به برجام در دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با نماینده آمریکا در امور ایران انتقاد کرد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی دیدار درخصوص مسائل هسته ای ایران و دیدارهای گروسی در تهران به گفت وگو پرداختند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در ا1مور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : رابرت مالی در توئیتی نوشت: ایران باید تعهداتش ذیل آژانس بین المللی انرژی اتمی پیروی کند و دسترسی ها به آنچه که آژانس لازم می داند را تسهیل کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۵:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با بیان اینکه درباره نشست های اخیر مدیرکل آژانس اتمی در ایران با او صحبت کرده، گفت که تهران باید تعهدات داده شده به آژانس را کاملا اجرا کند.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین تصویری که از فرآیند سفر کاری و فشرده مدیرکل آژانس به دست می آید، نتایجی است که دارای آثار و پیامد بر روابط ایران و غرب و به ویژه مساله بازگشت دوباره به میز مذاکره است ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران عنوان کرد که این کشور پیش از تصمیم گیری درباره گام های بعدی، منتظر دریافت نتایج سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه به سفر قریب الوقوع رافائل ماریانو گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران اشاره کرد و گفت که گروسی هنوز گزارش خودش را در خصوص پایبندی یا عدم پایبندی ایران به ان پی تی منتشر نکرده ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعا کرد ایالات متحده قبل از تصمیم گیری درباره اقدامات و گامهای بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رابرت مالی ادعا کرد که آمریکا قبل از تصمیم گیری درباره اقدامات و گامهای بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر رافائل گروسی به ایران خواهد ماند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
این در حالی است که رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که اخیرا سفری به عمان داشته، روز 26 بهمن گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی معاون وزیر خارجه عمان داشتم.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از ایسنا، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد ، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس گفته ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، رابرت مالی با مقامات عمانی مشورت می کند اما علت مطرح شده توسط عضو مجلس ایران برای سفر سلطان عمان را رد کرد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، به ادعای نماینده مجلس ایران درباره سفر سلطان عمان به تهران برای انتقال پیام آمریکا واکنش شنان داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
در حالی که مقامات آمریکایی مکرراً می گویند برجام در اولویت آنها نیست و از دستور کارشان خارج شده، اصرار برخی مقامات دولت سابق بر اهمیت مذاکره در این زمینه و احیای برجام، عجیب و تردیدبرانگیز است. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۵:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در گفت وگویی به آخرین تحولات پرونده هسته ای ایران و رایزنی هایش با مقامات ایرانی و آمریکایی و همچنین روابط بغداد با تهران و واشنگتن پرداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق اعلام کرد در دیدار با رابرت مالی درباره توافق رفع تحریم های ایران تبادل نظر شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان و بدر الوسعیدی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عمان امشب (پنجشنبه) 27 بهمن ماه تلفنی گفتگو کردند. گفتنی است که رابرت مالی نماینده آمریکا در امور ایران دیروز چهارشنبه در پیامی توییتری از دیدار با معاون وزیر خارجه عمان و رایزنی با وی در خصوص ایران خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: در خصوص طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با ایران با مقامات عمانی گفتگو کردیم.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا ضمن متهم کردن تهران به حمایت از اقدامات ثبات زدا در غرب آسیا، مدعی شد که سرکرده جدید سازمان تروریستی القاعده در ایران حضور دارد. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رابرت مالی در توئیتی، به گزارش روز چهارشنبه سرویس اطلاعات وزارت دفاع آمریکا اشاره کرده است که مدعی شد، روسیه پهپادهای ساخت ایران را در اوکراین به کار می گیرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد: شواهد درباره کاربرد پهپاد های ایران در منطقه و اوکراین رو به افزایش است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
"ند پرایس" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی انتشار گزارش یک رسانه آمریکایی درباره گفتگوهای غیرمستقیم برای تبادل زندانیان میان تهران - واشنگتن، بطور ضمنی کلیت آن را تایید کرد اما گفت که در موقعیتی نیست که تمام جزئیات این گزارش را تایید کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد که شواهد و مدارک حضور پهپادهای ساخت ایران در جنگ اوکراین هر روز بیشتر می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعای آژانس اطلاعات دفاعی درباره استفاده روسیه از پهپاد های ایران در جنگ اوکراین را بازنشر و مدعی شد: حکومت ایران همچنان انکار می کند، اما شواهد در حال افزایش است. پهپاد های ایران هم در منطقه و هم در جنگ بیرحمانه روسیه علیه اوکراین استفاده می شوند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رابرت مالی (راب مالی) نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز چهارشنبه به وقت محلی گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی (شیخ خلیفه علی عیسی الحارثی معاون وزیر خارجه عمان) در عمان داشتم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.