یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۰۴Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت»

پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۵    
جریان اصولگرا هم چندین ماه است که نشست و برخواست های انتخاباتی خود را آغاز کرده است، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به ریاست غلامعلی حدادعادل، شورای وحدت با محوریت جامعه روحانیت مبارز و جبهه پایداری سه تشکل فعال در جریان نیروهای انقلاب است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی می گوید: شورای وحدت بی حاشیه ترین و مصلح ترین گروهی هستند که از طرف جامعه روحانیت هدایت می شوند که هدف اصلی آنها تمامیت خواهی در انتخابات و پیروزی نیست بلکه مشارکت عمومی و افزایش رضایت و امیدواری دادن به مردم است که در نتیجه آن مشارکت افزایش پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت:امروز انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) و مقام معظم رهبری و با پشتیبانی این ملت به دنبال رسیدن به تمدن اسلامی است، رؤسای دانشگاه ها و اماکن دیگر نباید اجازه ندهند جوانان مؤمن و حزب اللهی از هیئت علمی دانشگاه ها با بهانه های مختلف بیرون بروند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: رسالت انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام (ره) و مقام معظم رهبری رسیدن به تمدن اسلامی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز و نماینده ادوار مجلس گفت: امروز این وظیفه رسانه های جمهوری اسلامی است که ابعاد گروه بحران ساز را با اطلاعات دقیق و اشراف کامل و مستند در یک برنامه مستمر برای جامعه ایران مطرح و معرفی کنند که نتیجه آن ارتقای بینش، بصیرت و اندیشه جامعه در برابر مستکبران خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: در هفته منتهی به انتخابات تصمیم می گیریم دنبال ائتلاف باشیم یا نباشیم؛ یا با فلان حزب و تشکیلات همراهی کنیم یا همراهی نکنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ادعای یک روحانی درباره مجاز بودن تهمت زدن به مخالفان نظام با تکیه بر نقل قولی از آیت الله خوشوقت همچنان با واکنش روبروست و سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت تاکید دارد که منبر جای هر حرفی نیست.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تصویری از الهام چرخنده بازیگر سابق سینما و تلویزیون و همسر دوم او که از جامعه روحانیت است، در شبکه های اجتماعی مورد بازنشر قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو خبرگان رهبری گفت: کدام رهبر در کدام کشور جهان، 10 درصد ظرفیت ها و توانایی های رهبر معظم انقلاب را دارد که ما در مقام مقایسه می گوییم چرا خبرگان ساکت هستند و چیزی نمی گویند؟
عضو جامعه روحانیت مبارز می گوید: همین الان ببینید در کشورهای مدعی پیشرفت مانند فرانسه، انگلیس، آمریکا و ... مشکلات زیادی دارند اما ما خداروشکر کشور آرامی داریم و یک مقدار مشکلات معیشتی و اقتصادی وجود دارد که مسئولین در حال تلاش هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۱    
حوزه/ دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: مقام معظم رهبری در خصوص بحث نخبه پروری تأکید فراوانی بر روی طرح شهاب دارند، اما متأسفانه در سالهای گذشته آموزش و پرورش آنچنان که انتظار است به آن توجه ای نداشته است، این طرح یکی از طرح های ارزشمند برای شناسایی و هدایت استعداد های برتر کشور است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره احتمال حضور و ارائه لیست انتخاباتی از سوی سیدحسن خمینی توضیح داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره احتمال حضور و ارائه لیست انتخاباتی از سوی سیدحسن خمینی توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به اینکه وقف یکی از موضوعات اصلی اسلام محسوب می شود، گفت: وقف برای عزاداری امام حسین (ع) از وقف های ماندگار است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جت الاسلام احمد سالک در واکنش به موضع رئیس دولت اصلاحات درباره حجاب گفته حجاب یک موضوع قرآنی و روایتی است. قرآن در سه جا به ترسیم حجاب پرداخته است. از آقای خاتمی نقل شده که حجاب نباید اجباری باشد، این جمله از حلقوم استعمار درآمده و در فضای مجازی نشر یافته است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت با ایشان گفت: امروز دولت های اروپا و آمریکا دنبال ما هستند، به دلیل اقتداری که دولت نشان داد و در مقابل مسائل ایستاد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۵۲    
عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر حفظ حساسیت مسلمانان نسبت به قرآن و مقدسات اسلامی، گفت: از این منظر، راهپیمایی اربعین امسال یک فرصت استثنایی برای توجه بیشتر به قرآن و بزرگداشت این کتاب آسمانی نه فقط در مقام شعار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شلمچه- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ائمه جمعه، روحانیت و حوزه های علمیه در راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی در بخش فرهنگی خدمت می کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۹:۱۲    
حجت الاسلام حسین ابراهیمی در گفتگو با جام جم آنلاین در خصوص اهمیت پیاده روی اربعین گفت: پیاده روی اربعین تاثیرات مهمی از جمله در زمینه وحدت بین مسلمانان دارد. وی تصریح کرد: در این پیاده روی محبت میان شیعه و سنی افزایش می یابد و همین موضوع محور وحدت می شود. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۴۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در ادامه با اشاره به اختلال در کسب و کار مردم در پی حوادث و اغتشاشات سال گذشته افزود: در پی این حوادث بخش مهمی از ذخایر کشور به خارج منتقل شد و جمع زیادی از نخبگان مهاجرت کردند و همچنین کسب و کار مردم در حوزه فضای مجازی ماه ها با مشکلات جدی مواجه بود ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: آنها به دنبال تجزیه ایران و براندازی حکومت اسلامی بودند که موفق نشدند اما به هر حال این آثار ناگوار اقتصادی و اجتماعی موجب رشد قیمت ارز، سکه، خودرو و بازار مسکن شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به طرح ها و فتنه های دشمنان برای اسلام هراسی و هتک حرمت مقدسات با هدف کاهش گرایش به اسلام و تضعیف قدرت امت اسلامی گفت: با این وجود راهپیمایی اربعین و معجزه خون پاک امام حسین(ع) چنان وحدت بی نظیر اسلامی و انسانی بین مسلمانان ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اختلال در کسب و کار مردم در پی حوادث و اغتشاشات سال گذشته افزود: در پی این حوادث بخش مهمی از ذخایر کشور به خارج منتقل شد و جمع زیادی از نخبگان مهاجرت کردند و همچنین کسب و کار مردم در حوزه فضای مجازی ماه ها با مشکلات جدی مواجه بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۵۱    
حوزه/ دبیر جامعه روحانیت شیراز طی پیامی درگذشت صبیه حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس را تسلیت گفت.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۵:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
[شورای مرکزی] جامعه روحانیت مبارز تهران، در دفترم جلسه داشت. برای نحوه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری [سال 1380]، بحث و تصمیم گیری شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
جماران نوشت: عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: نظر من این است که با جریمه نمی شود، جلو بدحجابی را گرفت. قبلاً این صحبت ها را کرده ام، اما، چون دیگر لایحه تصویب شده است، بعد از تصویبِ مجلس دیگر سخن من بی جا است. مشروح گفت و گو با حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی در پی می آید: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: جامعه روحانیت هیچ گاه منافع مردم و نظام اسلامی را مورد معامله قرار نمی دهد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۵    
پیشکسوت انقلاب اسلامی و عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: سپاه دارای یک وجهه مردمی است و همواره در زلزله، سیل، طوفان و مسائل مختلف همدرد و همراه مردم بوده است، بر همین اساس سپاه تبلور اراده ملت ایران به شمار می رود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی با بیان اینکه پیام یادواره شهدای روحانیت این است که این قشر بر سر پیمان های خود ایستاده و از مواضع و سنگرهای انقلاب عقب نخواهد نشست، گفت: شهدای روحانیت استان همدان جزو مفاخر این انقلاب هستند.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
لاریجانی بر دو گروه سرمایه گذاری خواهد کرد؛ اصولگرایان سنتی و مشخصا نیروهای نزدیک به جامعه روحانیت مبارز و اصلاح طلبان میانه رو.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس کل دادگستری فارس گفت: 20 مظنون در پی حادثه تروریستی شاه چراغ دستگیر شده اند، در واقع هرکس که کوچک ترین نقشی در این رابطه داشته، در استان و خارج استان دستگیر شده است. ...
رئیس کل دادگستری فارس از افزایش تعداد دستگیرشدگان در حادثه حمله تروریستی به حرم شاهچراغ در شیراز خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس در جلسه جامعه روحانیت شیراز که به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش فارس برگزار شد ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
شیراز- رئیس کل دادگستری فارس گفت: 20 مظنون در پی حادثه تروریستی شاه چراغ دستگیر شده اند، در واقع هرکس که کوچک ترین نقشی در این رابطه داشته، در استان و خارج استان دستگیر شده است. ...
رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اینکه تروریست حرم شاهچراغ 25 ساله و اهل تاجیکستان گفت: هرکسی که کوچکترین نقشی در رابطه با حادثه حرم داشته را دستگیر کرده ایم. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: انتظار ما از دادگستری فارس این است که یک پیوست امنیتی برای حرم تدوین شود؛ معنا ندارد یک ماه تروریست ها در بین الحرمین سکونت داشته و رفت آمد کنند و بتوانند دو حادثه را مانند هم رقم بزنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ در جلسه جامعه روحانیت شیراز عدم نظارت مدارس غیر دولتی و جذب معلمان بررسی شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه روحانیت شیراز با اشاره به هجمه های دشمنان در ایجاد شبهه در میان دانش آموزان گفت: باید در این رابطه کمیته پاسخ به شبهات در آموزش و پرورش راه اندازی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر دزفول گفت: دزفول شهر علما و روحانیون برجسته و نام آشنا است و باید میان جامعه روحانیت در دزفول انسجام ایجاد شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی دیشب حرم مطهر احمد ابن موسی الکاظم(ع) نماینده ولی فقیه در فارس و جامعه روحانیت شیراز پیامی مشترک صادر کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: کسی که قاری قرآن باشد ولی عامل آن نباشد در قیامت نابینا محشور می شود، چون نور را نمی بیند و با اینکه مطابق آیات قرآن هر انسانی باید در روز قیامت بتواند دفتر حسابش را خودش ببیند و بخواند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی شب گذشته حرم مطهر احمد ابن موسی الکاظم (ع) آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس در بیانیه ای مشترک با جامعه روحانیت شیراز این حرکت تروریستی را محکوم کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۸    
دبیر شورای عالی جامعه روحانیت مبارز:رقابت تعارفی و التماسی نیست چون اثری ندارد و ساختگی می شود، این نوع رقابت طبعا جذابیت خودش را از دست می دهد.ما مشارکت ملی در انتخابات می خواهیم بنابراین همه باید مشارکت و احساس مسئولیت کنند و بدانند راه نجات همین مسیر است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جامعه روحانیت امامیه هرات در خصوص حادثه تروریستی حرم شاهچراغ در بیانیه ای اعلام کرد داعش در اینگونه جنایات هدفی جز بر هم زدن اتحاد میان مسلمانان و ملت های منطقه را دنبال نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: استقبال ثبت نام کنندگان و نامزد های انتخابات، مرهون تلاش و اطلاع رسانی خوب رسانه ملی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی پور محمدی دبیر شورای عالی جامعه روحانیت مبارزدر برنامه صف اول درباره اهمیت گفت وگوهای انتخاباتی نکاتی را بیان کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: مشارکت پایین در انتخابات مجلس به ضرر همه است و کسی از پایین بودن مشارکت سود نخواهد برد. همه باید سعی کنند که مشارکت بالا رود و اگر مشارکت بالا رود همه برنده هستند.