یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۶:۴۳Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگی دائم»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگی دائم ایران نزد سازمان های بین المللی به مناسبت روز جهانی اسلام هراسی نوشت: ایران بر همبستگی کامل خود با قربانیان حملات ناشی از اسلام هراسی در سراسر جهان تاکید می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون نمایندگی دائم آمریکا در سازمان ملل اظهار امیدواری کرد توافق اخیر بین عربستان و ایران به تلاش ها برای راه حلی برای درگیری در یمن کمک کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در رشته توییتی بر لزوم مقابله با اسلام هراسی توسط جامعه بین المللی تاکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد که از سرگیری روابط سیاسی میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، دستیابی به آتش بس در یمن را سرعت می بخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد که از سرگیری روابط سیاسی میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، دستیابی به آتش بس در یمن را سرعت می بخشد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۲:۰۸   + ۷۶ سایت دیگر  
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد که از سرگیری روابط سیاسی میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، دستیابی به آتش بس در یمن را سرعت می بخشد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد ایران قرارداد خرید جنگنده های سوخو-35 را نهایی کرده است. به همین مناسبت نگاهی به این جنگنده می اندازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد : ایران قرارداد خرید جنگنده های سوخو-35 را نهایی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد که ایران قرارداد خرید جنگنده های سوخو-35 را نهایی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۰:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد که ایران قرارداد خرید جنگنده های سوخو-35 را نهایی کرده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد از نهایی شدن خرید جنگنده سوخو-35 از روسیه خبر داد. این نمایندگی گفت: ایران پس از پایان جنگ ایران و عراق در سال 1988 ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل اعلام کرد، ایران قرارداد خرید هواپیمای سوخو-35 از روسیه را بطور نهایی هماهنگ کرده، اما اطلاعات مربوط به تعداد این هواپیما ها و زمان تحویل محرمانه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: اسلام از ابتدا برای حقوق و عزت زنان ارزش قائل بوده است و ادعا های رسانه های غربی مبنی بر تبعیض علیه زنان در اسلام دور از حقیقت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: توانمندسازی زنان و دختران ایرانی و اطمینان از رعایت حقوق آنها، از اولویت های اصلی ماست.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۶    
سفارت خانه ها بخشی از خاک یک کشور در کشوری دیگر محسوب می شوند که نمایندگی دائم یا موقت یک کشور در کشور میزبان را برعهده دارند. تهران، پایتخت ایران نیز همانند دیگر پایتخت های جهان، حدود 82 سفارت خانه را در خود جای داده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه درگذشت معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی را تسلیت گفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون نمایندگی دائم آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد از نظر واشنگتن توافقنامه میسنک باطل شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۰    
کتاب تاریخ روابط ایران و آمریکا: چالش بعدی پس از انعقاد معاهده، ترجمان آن به تبادل دیپلمات بین دو کشور بود. در ابتدا، مسئله بسیار ساده می نمود. جیمز بوچانان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۱    
به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی در محل نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در نیویورک برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی نیوزویک اعلام کرد دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل درباره هرگونه اقدام نظامی آمریکا و احتمال وقوع یک جنگ تمام عیار هشدار داده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که گمانه زنی های رسانه های غربی درباره عوامل حمله ناموفق اخیر به تاسیسات وزارت دفاع ایران در اصفهان ادامه دارد، یک رسانه آمریکایی از هشدار دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل درباره هرگونه اقدام نظامی آمریکا علیه ایران خبر داده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
بعد از حمله اخیر به تاسیسات وزارت دفاع ایران در اصفهان یک رسانه آمریکایی از هشدار دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل درباره هرگونه اقدام نظامی آمریکا علیه ایران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به دنبال تلاش نماینده رژیم صهیونیستی در جلسه دیروز شورای امنیت برای انحراف موضوع جلسه از رسیدگی به بحرانی که این رژیم در هتک حرمت مسجد الاقصی ایجاد کرده است و درخواست از شورای امنیت برای بررسی اتهاماتی که او متوجه ایران می داند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۲:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
ایرنا : نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک با ارسال نامه ای به سفیر ژاپن که ریاست دوره ای شورای امنیت را در ماه جاری میلادی (ژانویه) برعهده دارد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، دیمیتری پولیانسکی ، معاون اول نمایندگی دائم روسیه در سازمان ملل به رد آتش بس از سوی مقامات اوکراین واکنش نشان داد و در توییتی نوشت: مقامات اوکراین آماده هستند تا با رد آتش بس کریسمس ارتدوکس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل در ژنو در توییتی نوشت: ترور سردار شهید سلیمانی نقض حقوق بین الملل، منشور ملل متحد و قوانین جهانی حقوق بشر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگی دائم روسیه در بروکسل، اتحادیه اروپا را به نقض حقوق شهروندان خود برای دسترسی آزاد به اطلاعات به دلیل تحریم شبکه های روسی متهم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک تاکید کرد، تحریم ها اگرچه توان کشور ها را در مقابله با بلایای طبیعی کاهش می دهد، با اینحال ایران با همکاری آژانس های سازمان ملل متحد، کنفرانس بین المللی مبارزه با طوفان های شن و گرد و غبار را در سال 2023 برگزار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک در رشته توییت هایی پیروزی تیم ملی فوتبال مقابل تیم ولز را به ایرانیان مقیم آمریکا و همه ایرانیان در سراسر جهان تبریک گفت.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
دفتر نمایندگی دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک با ارسال نامه ای مواضع جمهوری اسلامی ایران در مورد عملیات نظامی در شمال عراق را برای اعضای شورای امنیت تشریح و تاکید کرد که این عملیات ها در راستای حق ذاتی ایران جهت دفاع از خود در چارچوب حقوق بین الملل است. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۶۳ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک اعلام کرد: پس از رایزنی های متعدد جمهوری اسلامی ایران با مقامات دولت عراق و اقلیم شمال این کشور ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک تاکید کرد: پس از رایزنی های متعدد جمهوری اسلامی ایران با مقامات دولت عراق و اقلیم شمال این کشور ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۶۴ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران با تداوم تعامل مشترک با اوکراین در موضوع پهپادهای ادعائی، سوء تفاهمات به وجود آمده در این رابطه را قابل برطرف شدن می داند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون رئیس نمایندگی دائم چین در سازمان ملل عنوان کرد که تحت فشار گذاشتن ایران هیچ کمکی به حل وفصل مسئله هسته ای نخواهد کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک با ارسال یادداشتی به خبرگزاری آسوشیتدپرس، ادعای سخنگوی ناوگان پنجم آمریکا در منطقه، مبنی بر ارسال محموله هفتاد تنی سوخت موشک از سوی ایران به مقصد یمن را تکذیب کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک با ارسال یادداشتی به خبرگزاری آسوشیتدپرس، ادعای سخنگوی ناوگان پنجم آمریکا در منطقه، مبنی بر ارسال محموله هفتاد تنی سوخت موشک از سوی ایران به مقصد یمن را تکذیب کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۲:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک با ارسال یادداشتی به خبرگزاری آسوشیتدپرس، ادعای سخنگوی ناوگان پنجم آمریکا در منطقه، مبنی بر ارسال محموله هفتاد تنی سوخت موشک از سوی ایران به مقصد یمن را تکذیب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۱:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگی دائم کشورمان در این یادداشت تاکید کرد، ایران خود را پایبند به رعایت قطعنامه 2216 شورای امنیت سازمان ملل متحد در موضوع ممنوعیت ارسال سلاح به یمن می داند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در یادداشتی به آسوشیتدپرس، ادعای سخنگوی ناوگان پنجم آمریکا در منطقه مبنی بر ارسال سوخت موشک از سوی ایران به مقصد یمن را تکذیب کرد.
سلام نو / افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگی دائم روسیه در سازمان ملل، به اصابت موشک به خاک لهستان واکنش نشان داد و گفت: حادثه لهستان تحریک به درگیری مستقیم روسیه و ناتو است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایروانی به تلاش آمریکا برای برگزاری نشست غیر رسمی شورای امنیت سازمان ملل واکنش نشان داد: به دنبال اهداف سیاسی حتی به قیمت نقض قوانین بین المللی است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک تاکید کرد، اقدامات غیرانسانی و یکجانبه قهری ایالات متحده پیامدهای ناخواسته و فاجعه باری بر حقوق زنان ایرانی داشته و تحریم های ظالمانه و غیرانسانی حقوق اولیه زنان را نقض کرده است. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در واکنش به مطلب منتشر شده در نیوزویک اعلام کرد: اگر دولت آمریکا در مبارزه با تروریسم جدی است، نبایدهیچ تسهیلاتی در اختیار گروهک تروریستی کومله قرار دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در دیداری که نماینده دائم ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین با دبیرکل اوپک داشت، بر ضرورت همکاری کشورهای اوپک پلاس تاکید شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ارشادی گفت: جنبش عدم تعهد بر انعقاد کنوانسیون جامع برای مبارزه با تروریسم بین المللی تأکید کرده و مسئولیت اصلی کشور های عضو در اجرای استراتژی مبارزه با تروریسم را یادآور شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، زهرا ارشادی، سفیر و معاون نمایندگی کشورمان که در نشست کمیته ششم مجمع عمومی سازمان ملل تحت عنوان امحاء همه اشکال تروریسم بین المللی از طرف جنبش عدم تعهد سخنرانی می کرد ،خاطر نشان کرد: این جنبش همواره اقدامات تروریستی را نقض آشکار قوانین بین المللی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: ایالات متحده در حال بزرگنمایی تهدید چین و حتی بزرگنمایی قدرت این کشور است تا بتواند بر اساس راهبردهای کلان خود اوضاع را علیه پکن رقم بزند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد رضا غائبی، سرپرست نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمانهای بین المللی در وین روز سه شنبه ضمن دیدار با گرهارد مولر مدیرکل جدید سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در خصوص تقویت همکاری های فی مابین در زمینه توسعه صنعتی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست نمایندگی دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: تداوم نقش فعال ایران در مقابله با قاچاق موادمخدر مستلزم رفع تحریم های یکجانبه و فراسرزمینی ظالمانه، تقسیم بار مسئولیت، و ارائه کافی پشتیبانی در زمینه مسئولیت مشترک جهانی است