چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۳:۰۱May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن ملی»

معاون عمرانی استاندارگفت:دو شهرک مسکونی ویلایی درقالب نهضت مسکن ملی در مهران و دهلران احداث می شود
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ساخت مسکن برای 26 هزار نفر متقاضی نهضت ملی مسکن که اقدام به واریز مبالغ اولیه کردند، در اولویت اصلی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
3 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سال گذشته در استان پرداخت شده است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در گردهم آیی های روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی، اطلاع رسانی را به منزله ترویج، تشویق و ترغیب مردم برای حرکت جدی در حوزه نهضت ملی مسکن توصیف کرد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بررسی بازپرداخت وام 300 میلیون تومانی نهضت ملی مسکن اقشار خاص نشان می دهد متقاضیان در دوره 15 ساله ماهانه 1.9 میلیون تومان پرداخت می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با تشریح آخرین وضعیت پروژه های مسکن ملی در استان قم گفت: 50 درصد از واحدهای مسکن ملی آپارتمانی و 50 درصد ویلایی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۶۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از افزایش وام مسکن ملی برای 4 دهک درآمدی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: فرایند پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن باید تسهیل و در ارائه وام توسط بانک ها یک روش واحد و مشخص تعریف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – قراردادهای مبادله احداث چهار هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در بهارستان بین شرکت عمران شهر جدید بهارستان و انبوه سازان داخلی امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک اراک گفت: پروژه هشت هزار و 100 واحدی مسکن ملی اراک به هیچ عنوان معطل صدور پروانه از سوی شهرداری نبوده و این امر واقعیت ندارد.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۶    
تشکیل جلسه شورای مسکن به ریاست فرماندار و با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری نطنز بعدازظهر روز شنبه 6 خردادماه جلسه شورای مسکن شهرستان نطنز به ریاست فرماندار و با حضور اعضا . در محل سالن جلسات فرمانداری با موضوع بررسی مسائل مربوط به طرح مسکن ملی برگزار گردید. بنا به گزارش اداره راه [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از ساخت 18 هزار واحد مسکن ملی در همدان خبر داد و گفت: تمام تلاش ما بر این است هر چه زودتر مراحل اجرا در پیش گرفته شود تا در کمترین زمان ممکن پروژه به دست مردم برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۴    
علیرغم تعهد ساخت 180 هزار واحد مسکن ملی در آذربایجان غربی، اما مردم همچنان چشم انتظار تحقق آن و خانه دار شدن هستند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: بیش از 122 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان نام نویسی کرده اند. به گزارش صبح ساحل، عباس کمالی مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان : از این شمار 25 هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن ملی هستند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران، عزم دولت سیزدهم برای محرومیت زدایی بسیار جدی است، گفت: با تلاش دولت سیزدهم ساخت هشت هزار مسکن ملی در مازندران کلید خورده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی بخشنامه افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن در همه شهرهای کشور را که به 550 میلیون تومان رسیده است به 27 بانک عامل ابلاغ کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: طرح اقدام ملی مسکن در 3 هزار هکتار در این استان کرمانشاه اجرایی خواهد شد که در حال حاضر حدود 13 هزار واحد در دست ساخت داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه امسال پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان به صورت پلکانی به متقاضیان در بازه های زمانی چهار ماهه تا پایان سال در سه دوره واگذار می شود، گفت: سعی ما براین است که واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در کمترین زمان تحویل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: طرح اقدام ملی مسکن در 3 هزار هکتار در این استان کرمانشاه اجرایی خواهد شد که در حال حاضر حدود 13 هزار واحد در دست ساخت داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در واکنش به صحبت برخی متقاضیان درباره تاخیر در تکمیل واحدهای مسکن مهر و اقدام ملی گفت که از متقاضیان درخواست می شود در تماس با این شرکت مشکلات خود را مطرح کنند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمد طیب صحرایی در دویست و دهمین جلسه شورای مسکن استان، اظهار داشت: همه دستگاه ها باید با هم افزایی و همکاری مناسب نقش مثبت و فعالی در اجرای پروژه های مسکن ملی داشته باشند و شرایط بهتری را برای اجرای این طرح ملی در استان ایجاد کنند . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: به منظور تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سیستان و بلوچستان وزارت راه و شهرسازی تا پایان خردادماه جاری 50 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای شبکه آب و برق در پروژه های این طرح مهم ملی در این استان اختصاص خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۱۲    
شهروند خبرنگار ما فیلمی از جلسه متقاضیان مسکن ملی با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کرمان را به اشتراک گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکن طرح ملی در شهرستان اردبیل با نام شهید سلیمانی آغاز شده است تا در زمان مقرر به متقاضیان تحویل داده شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت:: با عنایت دولت سیزدهم احداث هشت هزار مسکن ملی در مازندران کلید خورده است و قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) احداث 15 هزار باب مسکن برای افراد تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و خانواده های معظم شهدا را متعهد شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دور جدید ثبت نام در طرح سامانه مسکن ملی در حال اجراست. یکی از مدارک ضروری برای برای این ثبت نام به فرم ج معروف شده است. اما این فرم چیست و چگونه می توان آن را استعلام کرد؟
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حسینی پور از احداث هشت هزار مسکن ملی در مازندران خبرداد و گفت: قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) احداث 15 هزار باب مسکن برای افراد تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و خانواده های معظم شهدا را متعهد شد که باید زمین فراهم کنیم .
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۱    
با گذشت حدود دو سال از آغاز فعالیت دولت سیزدهم، میزان رشد و پیشرفت نهضت ملی مسکن در خوزستان طبق آمار مسئولین قابل دفاع نیست و مردم با وجود بروز تورم و افزایش نرخ هر روزه مسکن، همچنان چشم انتظار اجرای جدی تر این طرح هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی از تفاهم با وزارت راه و شهرسازی برای ثبت نام اعضای صندوق هنر در سامانه مسکن ملی خبر داد و گفت: تلاش ویژه ای داریم برای اینکه حدود 100 هزار عضو صندوق هنر، امکانات خوبی در حوزه خانه دار شدن دریافت کنند.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۲    
محمد مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار صدای با اشاره به اینکه فرد توانمندی در این حوزه مسئول شده اند و برای بررسی پتانسیل ها و نیازمندی ها به شهرستان سفر می کنند، گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری همه جانبه بتوانیم اهداف تدوین شده را اجرایی کنیم. ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه بررسی مشکلات مسکن ملی در فرمانداری رامسر، با بیان اینکه طرح آزادراه ساحلی شمال کشور در دستور کار است، اظهار کرد: این طرح در برنامه های کلان از ساری به سمت گیلان کل محدوده را پوشش می دهد ...
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۷    
شهردار فردوس گفت:باهدف حمایت هرچه بیشتر ازجوانان صدور پروانه های ساختمانی مسکن ملی فردوس با نرخ سال 1401 تا پایان خردادماه سال جاری با تخفیف 30 درصدی صادر می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مسئولان وزارت راه و شهرسازی از اجرایی شدن یک میلیون و 235 هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها، روستاها و بافت های فرسوده خبر داده اند. از طرف دیگر وام 400 میلیون تومانی ساخت مسکن برای دهک های 1 و 2 و همچنین وام 300 میلیون تومانی برای دهک های 3 و 4 به تصویب رسیده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در مازندران بحث مسکن ملی و تامین زمین مهم است، گفت: با توجه به اینکه زمین در این استان با سختی تهیه می شود لازم است اراضی مازاد دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی به راه و شهرسازی واگذار شود تا عقب ماندگی در این بخش را جبران کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: بازنگری طرح های هادی در دستور کار قرار دارد. به گزارش شفقنا، آقای مهرداد بذرپاش عصر پنجشنبه در جلسه بررسی پروژه های راه و شهرسازی مازندران با اشاره به پروژه های مسکن ملی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح گفت: اقدامات لازم برای واگذاری 60 هکتار از اراضی که برای احداث مسکن ملی شهرستان سنندج در نظر گرفته شده بود انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در راستای بررسی وضعیت نهضت ملی مسکن در استان قزوین و بازدید از پروژه ها تعدادی از مدیران کشوری فعال در این حوزه در استان قزویت حضور پیدا کردند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: هزینه ساخت واحدهای یک طبقه نهضت ملی مسکن در بعضی روستاها متری 6 میلیون تومان است و امسال به طور مرتب در هر ماه خانه هایی را تکمیل و افتتاح می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۶    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی از انتظار 4 ساله متقاضیان مسکن ملی در شهرک بلدالامین شهر کرمان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد از این پس وام 400 میلیون تومانی نهضت مسکن ملی با سود 2 درصد برای دهک های یک تا 4 پرداخت می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۶۷ سایت دیگر  
در قانون جوانی جمعیت وزارت راه و شهرسازی مکلف شده به خانوارهای دارای سه فرزند یا بیشتر که متولد 24 آبان 1400 به بعد هستند، 200 متر مربع زمین به صورت رایگان واگذار کند. البته این خانوارها باید هزینه آماده سازی زمین را پرداخت کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۴    
سرمقاله موضوع مهم در این فرآیند این است که انبوه سازان به منظور برداشت مالی با تهاتر زمین و واحد مسکونی به پروژه مسکن ملی ورود می کنند. به این گونه که 30 تا 35 درصد و در برخی پروژه ها تا 50 درصد منابع مالی ساخت را انبوه سازان تقبل خواهند کرد و در مقابل این مشارکت از دولت زمین با واحد مسکنی گرفته ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، هادی عباسی، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خبرهای خوبی برای متقاضیان نهضت ملی مسکن داریم ، گفت: اولین خبر خوب است که سقف تسهیلات را به 550 میلیون تومان افزایش داد و به بانک ها ابلاغ شده است ...
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۸    
متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن بلدالامین برای دومین بار متوالی، مقابل اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان اعتراض کردند. بعد از 4 سال پیشرفت فیزیکی پروژه ای که طرف قراردادش ستاد اجرایی حضرت امام(ره) است به 10 درصد هم نرسیده.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- استاندار کردستان ضمن اعلام تامین زمین در شهرستان قروه برای همه متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن، خواستار رعایت عدالت در تخصیص کیفی زمین به متقاضیان شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه برخی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه موفق به ثبت نام در طرح مسکن ملی نشده بودند، از همین رو پیرو توافق نامه با وزارت راه و شهرسازی این امکان مجددا فراهم شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب پرداخت وام 400 میلیون تومانی نهضت مسکن ملی با سود 2 درصد برای دهک های یک تا 4 خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان از مسئولان خواست که عملیات اجرایی ساخت مسکن ملی در استان سرعت گیرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰    
کسب و کار نیوز- انبوه سازان باردیگر شیوه ساخت مسکن مشارکتی را این بار با تهاتر زمین و آپارتمان با پروژه های ساختمانی مطرح کرده اند. در برابر تقبل 30 تا 35 درصد از هزینه ساخت مسکن ملی، دولت م بایست زمین یا آپارتمان در اختیار انبوه سازان قرار دهد ...