چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۵:۲۲Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت غرامت»

ایسنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور غنا در سخنرانی خود در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل از اروپا و آمریکا درخواست پرداخت غرامت کرد. این غرامت برای سال ها برده داری این کشورها و اجبار نیروهای کار مفید آن ها به انجام کار بدون حقوق، درخواست شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان دیده بان حقوق بشر با انتشار گزارشی اعلام کرد که دولت آمریکا در پرداخت غرامت به عراقی هایی که در معرض شکنجه نیروهای آمریکایی قرار گرفته اند، خودداری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با وجود اینکه واشنگتن بعد از فاجعه ضدبشری شکنجه گری نیروهایش در زندان ابوغریب عراق در سال 2004، قول داده بود به زندانیان تحت کنترل دولت آمریکا در آن کشور غرامت می پردازد، همچنان از پرداخت آن خودداری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دیده بان حقوق بشر اعلام کرد دولت آمریکا با پرداخت غرامت به عراقی هایی که پس از اشغال عراق در سال 2003, مورد شکنجه نیرو های آمریکایی قرار گرفتند، مخالف است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۷    
لندن– ایرنا– مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، طی سخنانی از عوامل شکل دهنده جنگ اوکراین و نگرانی های امنیتی روسیه درباره تحرکات ناتو در نزدیکی مرزهای این کشور چشم پوشی و ادعا کرد که پایان جنگ اوکراین در گروی خروج نیروها و پرداخت ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰    
سرویس خارجی- دبیرکل سازمان ملل متحد در گزارشی به قدرت های جهانی توصیه کرد، مجموعه ای از تدابیر از جمله پرداخت غرامت های مالی را بابت استعمارگری و به بردگی گرفتن مردم آفریقایی تبار در نظر بگیرند و تأکید کرد بدهکار بودن استعمارگران و برده داران با وجود گذشت زمان و دشواری شناسایی عاملان و قربانیان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴    
سازمان ملل متحد در گزارشی به قدرتهای جهانی توصیه کرد، مجموعه ای از تدابیر از جمله پرداخت غرامت های مالی را بابت استعمارگری و به بردگی گرفتن مردم آفریقایی تبار در نظر بگیرند و تاکید کرد بدهکار بودن استعمارگران و برده داران با وجود گذشت زمان و دشواری شناسایی عاملان و قربانیان اقدامات، پابرجاست.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵    
وقایع استان در گفت و گو با رئیس کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان مرکزی بررسی می کند؛ عدم آموزش ایمنی عامل حوادث ناگوار ساختمانی فاطمه چاپاری: صنعت ساخت وساز یکی از خطرناکترین صنایع از نظر تلفات مربوط به کار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت استرالیا به دلیل نقض حریم خصوصی و افشای اطلاعات 10 هزار پناهجو که در این کشور در بازداشت به سر می بردند، باید غرامت پرداخت کند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه استیناف فرجام خواهی بارسلونا در مورد پرداخت غرامت 7.7 میلیون یورویی به متئوس فرناندز را قبول کرد و باشگاه کاتالان تقریبا هفت میلیون یورو تخفیف گرفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
القاصی با بیان اینکه با شکایت 105 نفر از شکات پرونده به دادسرای جرایم اقتصادی تهران ارجاع داده شد، گفت: بعد از صدور کیفرخواست، پرونده در دادگاه کیفری دو تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و طبق رای صادره متهمان این پرونده محکوم به رد اموال و پرداخت غرامت و ضرر و زیان شاکیان و تحمل حبس محکوم شده بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: لئوناردو بونوچی در ساعات پایانی نقل و انتقالات تابستانی از یوونتوس جدا شد و به اونیون برلین پیوست. با این حال رفتار باشگاه در مورد خروج او طی ماه های آخر چیزی نبود که او بخواهد ببخشد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
یک دادگاه فدرال در آمریکا، ایران را به پرداخت 19 و نیم میلیون دلار غرامت به فرزندان عباس امیرانتظام محکوم کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۳    
خبرگزاری صداوسیما در گزارشی معنادار به حکم دادگاه فدرال در آمریکا درباره پرداخت غرامت به فرزندان عباس امیرانتظام، معاون نخست وزیر و نیز سخنگوی دولت مهدی بازرگان از سوی دولت ایران واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۰۷    
پناهجوی زندانی اهل افغانستان در یونان حدود 16هزار یورو غرامت دریافت می کند.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۱    
عباس امیر انتظام، از مقامات دولت موقت بعد از انقلاب سال 1357 و مشهورترین زندانی سیاسی جمهوری اسلامی، در سال 1397 و پس از تحمل چندین دهه زندان در 86 سالگی درگذشت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مالزی قوانینی را برای گوگل و متا در نظر دارد تا به رسانه های خبری برای محتوا غرامت پرداخت کنند.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
از زمان تسلط دوباره طالبان بر افغانستان، فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی بر شیعیان هزاره در این کشور رو به افزایش بوده است؛ فشارهای که باعث از بین رفتن حقوق شهروندی و آزادی مذهبی آنها شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۴۳    
چرا آمریکا همین اخیرا نفت ایران را به ارزش 56 میلیون دلار توقیف کرده تا به صندوق قربانیان تروریسم واریز کند؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دادگاهی در اراضی اشغالی یائیر نتانیاهو ، پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به پرداخت 130 هزار شِکل (34 هزار دلار) به جرم افترا علیه یکی از اعضای سابق حزب اپوزیسیون محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دادگاهی در اراضی اشغالی یائیر نتانیاهو ، پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به پرداخت 130 هزار شِکل (34 هزار دلار) به جرم افترا علیه یکی از اعضای سابق حزب اپوزیسیون محکوم کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تراکتور از پرداخت غرامت به بازیکن سابق خود تبرئه شد. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته تعیین وضعیت، آرای جدید صادره خود را منتشر کرد که به شرح زیر است: ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
قوه قضائیه ایران، آمریکا را به پرداخت 330 میلیون دلار محکوم کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، الکسیس سانچس روز گذشته (پنجشنبه) وارد شهر میلان شد تا با انجام تست پزشکی قرارداد بازگشت غیرمنتظره اش به اینتر را امضا کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس قانونی در ایالت ایلینویز آمریکا، والدین اینفلوئنسر های کودک ملزم به پرداخت غرامت به کودکانشان می شوند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شعبه سنندج بیمه دانا و مسئولان بلندپایه استان کردستان از دانش آموز حادثه انفجار در روستای قلقله چتان بخش مرکزی سنندج عیادت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت بن لادن در پرونده سقوط جرثقیل در مسجد الحرام در سال 2015 به پرداخت غرامت 5.3 میلیون دلاری جریمه شد و 8 نفر هم به حبس محکوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ریگان با اشاره به عارضه خشکیدگی محصول خرمای کشاورزان ریگانی گفت: از صندوق بیمه محصولات کشاورزی درخواست داریم نسبت به پرداخت غرامت محصول نخلداران اقدامات لازم را انجام دهد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۷    
شیخ الاسلامی، مدیرعامل شرکت بیمه میهن، نیز در مورد غرامت فوت افراد توضیح داد: بخشی از پرداختی داخل خاک ایران انجام می شود. همچنین طبق توافق نامه زمینی در کربلا و نجف پیش بینی شده است که اگر افراد فوت کردند، در صورت رضایت خانواده امکان دفن در زمین های مذکور وجود دارد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته اربعین با بیان اینکه پیش بینی شده تا چهار میلیون نفر از ایران برای مراسم اربعین به کربلا سفر کنند، توضیحاتی را در مورد بیمه زائران اربعین ارائه کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مهر : ولودین گفت: سازمان ملل باید در درجه نخست به موضوع پرداخت غرامت به مردم قاره آفریقا از سوی آمریکا، انگلیس و فرانسه و خساراتی که این کشورها به این قاره وارد کرده اند، رسیدگی کند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
دولت کانادا با فروش اموال دیپلماتیک سابق ایران برای پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی مخالفت کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کانادا همچنان اصرار دارد که دارایی های دیپلماتیک سابق ایران به رغم قطع روابط دیپلماتیک و اخراج دیپلمات های ایرانی از کانادا همچنان دیپلماتیک باقی بمانند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه فیلم: خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات هند گزارش داد روز سه شنبه، یکم اوت، سقوط یک دستگاه جرثقیل که مشغول ساخت پل در ایالت مهاراشترا هند بود، منجر به کشته شدن 20 کارگر شد ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل پایش و ارزیابی خسارت صندوق بیمه کشاورزی با اشاره به پرداخت غرامت 4 میلیون و 500 هزار تومانی به ازاء هر کیلو خاویار به پرورش دهندگان ماهیان خاویاری، تصریح کرد: پرورش ماهیان خاویاری از لحاظ اقتصادی جزء طرح های سود ده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمود لیایی مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در گفت وگو با خبرگزاری فارس ضمن تشریح اقدامات شرکت ملی پست در پرداخت غرامت به مرسولات پستی گفت: ما سرویس جدیدی راتعریف کردیم که گیرنده امکان تعیین بازه زمانی برای تحویل مرسوله پستی خود را دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۸    
تحقیقات در مورد تجاوز جنسی دنی آلوس، مدافع سابق سویا، بارسلونا و برزیل، در سال 2023 آغاز شد و پرونده این بازیکن قرار است روز چهارشنبه توسط سیستم حقوقی اسپانیا بررسی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دولت منطقه کردستان عراق در سالروز وقوع کشتار عشیره بارزانی ها به دست رژیم بعث، از بغداد درخواست غرامت کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رزا سعیدی، مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه تعاون در مصاحبه با ویژه نامه شرق درباره برنامه های آتی شرکت در راستای سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه صحبت کرد. سعیدی از پیشگام بودن بیمه تعاون در حوزه خدمات الکترونیک خبر داد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۲    
کرمان- آلودگی دشت خاتون آباد در سال های گذشته در حالی منجر به تلف شدن هزاران راس دام شده که دامداران از روند طولانی پرداخت خسارت ها گلایه دارند ضمن اینکه هنوز مقداری آلودگی گازی در منطقه وجود دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه فرانسوی مدعی شد که باشگاه پاری سن ژرمن در نظر دارد مهاجم فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا را با پرداخت غرامت فسخ قراردادش با تیم کاتالان بخرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
روزیاتو | هدف اعتصاب انجمن بازیگران سینما (SAG) و نویسندگان (WGA)، ناعادلانه بودن نسبت سود استودیوها و استریم های پخش با دستمزدهای پرداختی به بازیگران و نویسندگان است. آنها خواستار پرداخت غرامت و دستمزدهای عادلانه از جانب استودیوها و سرویس های پخش هستند ...
بر اساس رای هیئت منصفه دادگاهی در تگزاس، سرویس کروم کست گوگل باید 338 میلیون دلار غرامت پرداخت کند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – در حالی که یکی از جوامع ملل نخست در کانادا عملیات حفاری برنامه ریزی شده خود را برای کشف دستکم 14 گور از 71 گور بی نشان احتمالی در محوطه یک مدرسه شبانه روزی سابق کودکان بومی در استان مانیتوبا آغاز کرده است، گزارش ها از مانع تراشی های متعدد در این مسیر حکایت دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک دعوی حقوقی، پلیس نیویورک را ملزم به پرداخت غرامت به قربانیان خشونت در جریان اعتراضات سال 2020 کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری نیویورک با پرداخت 13 میلیون دلار به صدها نفری که در جریان تظاهرات اعتراض به کشته شدن جورج فلوید در سال 2020 بازداشت شدند موافقت کرده است. این بزرگترین غرامت جمعی است که تاکنون به معترضان در ایالات متحده پرداخت می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس در نهایت توانست قرارداد لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی فصل گذشته خود را بدون پرداخت غرامت و به صورت توافقی فسخ کند تا حداقل خیالش از بابت قرارداد سنگین فصل آینده این بازیکن راحت شود ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۶    
شنبه 17 تیرماه تعدادی از جانبازان با حضور در مقابل ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با طرح مساله پرداخت غرامت تجمع کردند. این تجمع با حضور نمایندگانی از بنیاد شهید و پاسخگویی به سوالات تجمع کنندگان در آرامش کامل به پایان رسید که مستندات این امر از چشم دوربین های مستقر در محدوده خیابان طالقانی و ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سران کشورهای گروه- 7 امروز در نشست ویلینوس در بیانیه ای خصمانه در قبال مسکو اعلام کردند: دارایی های روسیه تا زمان پرداخت غرامت به اوکراین مسدود خواهد ماند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
پرداخت غرامت جنگی از سوی کشور متجاوز که موضوعی غیر مرتبط با بنیاد شهید و امور ایثارگران است، خواسته تجمع کنندگان مقابل این نهاد بود که در آرامش به پایان رسید.