جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۷:۱۳Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگروهی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کرج با تأکید بر تسریع در روند اجرای طرح ایستگاه های شارژ اتوبوس های برقی در کرج گفت: به این منظور کارگروهی متخصص در این زمینه تشکیل شود تا سریعاً نسبت به مطالعه و اجرایی کردن این طرح اقدام شود.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان تهران عنوان کرد: رئیس جمهور قول داد ورزشگاهی در حد نظام جمهوری اسلامی باید ساخته شود تا بتواند به عنوان یک دهکده المپیک یا بازی های آسیایی و مجتمع از آن استفاده کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان دستور تشکیل کارگروهی برای حل مسائل اجتماعی، انسانی، اقتصادی و زیرساختی در منطقه قره باغ را صادر کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، بهرام عین اللهی در دیدار سیف محمد عبید الزعابی بر گسترش مناسبات دو کشور در حوزه سلامت تاکید و با برشمردن امتیازات و ویژگی های همسایگی دو کشور ایران و امارات و توانمندی های ایران در حوزه سلامت از جمله آموزش پزشکی، دارو و تجهیزات پزشکی ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 50 در جلسه ای مشترک، تشکیل کارگروهی برای افزایش زمینه های همکاری های شیلاتی ایران و یمن پیشنهاد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، در راستای توسعه همکاری های آبزی پروری و بررسی موقعیت های مناسب برای توسعه روابط فی مابین معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین(MIIT) تصمیم دارد کارگروهی برای تعیین استانداردهای فناوری متاورس تشکیل دهد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۶    
وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین اعلام کرد که کارگروهی برای ایجاد استاندارد های صنعت متاورس تشکیل خواهد داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس ماده 4 لایحه ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی و با تصویب نمایندگان به منظور نظارت بر حسن اجرای قانون کارگروهی به مسئولیت وزارت صمت و با عضویت تعداد دیگری از وزارتخانه ها تشکیل می شود.
وانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اقدامات اخیر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در مواجهه با باشگاه هایی که سقف بودجه و قوانین مربوط به آن را رعایت نکرده اند، نگرانی بزرگی که در ابندا وجود داشت را برطرف کرده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان زنجان، محمد حسین عباسی با بیان اینکه برای پیگیری جابجایی این مجموعه باید کارگروهی در این خصوص تشکیل شود افزود: اگرچه موضوع جابجایی در دستور کار است اما شاید در کوتاه مدت، امکان پذیر نباشد. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: بهترین و بالاترین سرمایه مورد نیاز برای شکل گیری یک کارگروهی و جمعی و ایجاد تعاونی و حرکت موفق به سمت اهداف، اعتماد و اطمینان اعضا به یکدیگر است.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام، حسین امیرعبداللهیان در کارگروه کنسولی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور اظهار داشت: یکی از کارگروه های مهم و اساسی در مجموعه کارگروه های هشت گانه، کارگروه کنسولی است ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ورزش کاران اعزامی به بازی های پاراسیایی در مراسم تجلیل مدال آوران وافتخار آفرینان ازرییس جمهوری درخواست کرد تا با تشکیل کارگروهی تخصصی ، نسبت به تامین تجهیزات و وسایل استاندارد رشته های مختلف بررسی های لازم صورت بگیرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱    
جام جم آنلاین-پریاامیری پریان؛چند سال است که مدیران کرمانشاه فریاد می زنند که باید با کشاورزان مهاجر برخورد شود، اما مشخص نیست منتظر هستند چه کسی این برخورد را آغاز کند! ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت:در حال بررسی باز طراحی رشته های دوره متوسطه دوم بخصوص مساله تلفیق رشته های شاخه نظری هستیم که در این راستا کارگروهی تشکیل شده است و انتظار داریم در نیمه دوم امسال پیش نویس اولیه طرح، فراهم شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حمایت از تعاونی ها روند توسعه اقتصادی در منطقه را سرعت می بخشد و گسترش فرهنگ تعاون در بین مردم لازمه تشکیل تعاون و کارگروهی است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پس از دستور رییس جمهور برای بررسی و بهبود وضعیت اینترنت، کارگروهی تشکیل شد و اکنون رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته است نرخ تاخیر در شبکه داخل (IR-RTT) و بین الملل (RTT) و در مجموع، کیفیت شبکه بهبود پیدا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
هیئت دولت مصوبه ای را ابلاغ کرده که بر اساس آن تعیین تکلیف پروژه های مشمول اثرات محیط زیستی فاقد مجوز از سازمان محیط زیست به کارگروهی به مسئولیت سازمان محیط زیست سپرده می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
اجرای هر نوع طرح یا پروژه مشمول ارزیابی بدون مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست براساس مصوبه هیأت وزیران ممنوع شد. براساس این مصوبه، به منظور تعیین تکلیف طرح های تملک دارایی های سرمایه ای و طرح های صنعت نفت مشمول ارزیابی اثرات محیط زیستی و فاقد مجوز از سازمان محیط زیست و دارای پیشرفت فیزیکی منتهی به ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست، اجرای پروژه های مشمول ارزیابی اثرات محیط زیستی ، بدون دریافت مجوز محیط زیست ممنوع و تعیین تکلیف طرح های تملک داریی های سرمایه ای و طرح های صنعت نفت که مشمول ارزیابی اثرات محیط زیستی هستند به کارگروهی با مسئولیت سازمان حفاظت محیط زیست سپرده شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران گفت کارگروهی در سازمان محیط زیست برای بررسی وضعیت آلاینده ازن تشکیل شده است . حلیا سادات حسینی شکرابی در گفت وگو با پانا درخصوص آلودگی هوای تهران در اثر ازن گفت ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود بر تشکیل کارگروهی برای جذب دانشجو تأکید کرد و گفت: باید رشته های دانشگاهی را به مردم شناساند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۵۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : حمایت از تعاونی ها روند توسعه اقتصادی در منطقه را سرعت میبخشد و گسترش فرهنگ تعاون در بین مردم لازمه تشکیل تعاون و کارگروهی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: حسین سلاح ورزی از تشکیل کمیته رفع موانع تحریم و کمیته برند ایرانی در اتاق ایران خبر داد و گفت: اساسنامه اتاق های مشترک با هدف اثربخشی بیشتر به نقش این اتاق ها اصلاح خواهد شد ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در مذاکرات مشترک با همتای روس خود با اشاره به روند امضای قرارداد تجارت آزاد میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا ابراز امیدواری کرد که شکل گیری کارگروهی مستقل در زمینه استانداردهای منطقه آزاد مشترک، مبادلات تجاری میان طرفین را شتاب دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ری- سرپرست وزارت ورزش و جوانان از تشکیل کارگروهی برای افزایش سرانه های ورزشی استان تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: کارگروهی در زمینه توسعه ورزش تهران که استان فقیری در سرانه ورزشی است، باید ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: کارگروهی مأموریت های جدید مدارس را تبیین و نظام رتبه بندی آنها را در استان اردبیل انجام می دهند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر-مهسا متقی: باید کارگروهی فعال، کارآمد و دانش محور در طول سال بر روند رو به جلو همراهی مردم با دولت مطالبه گر و همچنین روابط عمومی ها به عنوان پل بین مردم و مسئولان نظارت کند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی اسماعیلی در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه یکی از دغدغه های بزرگ دانش آموزان و متقاضیان ادامه تحصیل در مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها بحث کنکور است گفت ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تصمیم گیری در موضوع فیلتر کردن یا نکردن برخی پلتفرم ها، در حوزه اختیارات وزارت ارتباطات نبوده و در کارگروهی تصمیم گرفته می شود که ما نیز یک عضو آن هستیم.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
قهرمان پارالمپیک توکیو در پرتاب وزنه گفت: در مسابقات قهرمانی کشور رکورد آسیا را در دیسک و وزنه زدم و هیات نابینایان و کم بینایان استان فارس بابت هر رکوردی که زدم 200 هزار تومان به من پاداش داد، واقعا نمی دانستم این مبلغ سنگین را چطور خرج کنم!
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سای- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که با تشکیل کارگروهی در شرکت شهرک های صنعتی استان 65 هکتار از زمین واگذار شده بدون تولید در مازندران بازپس گیری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سازمان محیط زیست کشور با بیان اینکه یوزپلنگ آسیایی در خطر انقراض قرار دارد، گفت: برای گونه در خطر انقراض یوزپلنگ آسیایی کارگروهی تشکیل شده است.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دو ماه از دستور رئیس جمهور برای رسیدگی به وضعیت کندی و اختلال اینترنت کشور گذشت، اما گزارش رسمی در این مورد به صورت عمومی منتشر نشده است. رئیس جمهور در تاریخ شش تیرماه سال جاری در جلسه شورای عالی فضای مجازی دستور داد کارگروهی متشکل از مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات تشکیل شود تا گلایه های ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: به نظر من دولت باید برای حل این مشکل کارگروهی را که مجموعه ای از وزارت اقتصاد، وزارت ورزش و نهاد ریاست جمهوری باشد تشکیل دهد تا این معضل را برطرف کنیم. 20 و چند روز دیگر ما در جام باشگاه های آسیا بازی خواهیم کرد و همه دنیا ما را خواهند دید ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس موضوع اینترنت، کندی و در دسترس نبودن آن، چندماهی است نقل محافل و اقشار مختلف جامعه شده است. از کسب و کارها تا دانشجویان که کار و زندگی شأن به این مهم وابسته است، بهبود وضعیت اینترنت را از مسئولین کشور خواستار شده اند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: عرضه دارو خارج از داروخانه ممنوع است، به همین منظور کارگروهی در سطح استان تشکیل شده که بر این موضوعات نظارت می کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: کارگروهی در زمینه ورزش استان تشکیل و ظرف مدت یک ماه نتیجه کارشناسی برای وضعیت ورزشی استان در زمینه های مختلف از جمله قهرمانی و تیم داری ارائه شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: ایجاد نگهبان محله می تواند موجب پیشگیری از وقوع جرائم در استان باشد، در همین راستا کارگروهی متشکل از دستگاه های موثر به منظور اجرای طرح نگهبان محله تشکیل خواهد شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، با توجه به بند 1 صورتجلسه مورخ بیستم شهریور کمیسیون کارگری شهرستان در سال جاری، جلسه ای در راستای تشکیل کارگروهی جهت رصد و پایش رعایت حداقل حقوق کارگران در کارخانجات و واحدهای تولیدی با حضور ترومیده رئیس اداره تعاون ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در نشست کارگروه تخصصی کمیته حمایت از کسب وکار موضوعات مالیاتی حوزه اصناف بررسی و مقرر شد در قالب کارگروهی با حضور نمایندگان سه اتاق و سازمان امور مالیاتی نهایی شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شیوا قاسمی پور به خبرنگار جماران گفت: در ادامه جلسه استیضاح وزیر کشور قرار بر آن شد کارگروهی از نمایندگان به وزارت کشور رفته و با وزیر صحبت کنند و تا امروز نیز 35 نفر از نمایندگان بر روی تصمیم خود مصر هستند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ایجاد بسترها، ظرفیت ها و فرصت ها از اهداف برگزاری مسابقات قرآن دانش آموزی است، گفت: دانش آموزان با انجام کارگروهی در فضا های معنوی منادی قرآن در کشور باشند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: با هدف بهبود فرآیند جذب دانش آموختگان دامپزشکی در مراکز پرورش دام و طیور و صنایع وابسته به دامپزشکی و همچنین انعقاد قرارداد مسئولین فنی بهداشتی، اداره کل دامپزشکی استان قزوین از اول شهریور ماه سال جاری ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۹   + ۹۴ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال گفت: برای این تجمیع دستگاه های مختلف به زیرساخت های گوناگون نیاز دارند، اما با بانک ملی ایران تفاهم کردیم، ظرف مدت سه ماه با توجه به کارگروهی که تشکیل شده است نیاز های مربوط به این اقدام را فراهم کنیم و ضمن ایجاد زیرساخت های لازم، این کار در مدت سه ماه انجام شود.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: برای هزینه کرد منابع آزادشده ایران در سایر کشورها کارگروهی تشکیل می شود تا این منابع برای تحقق رشد تولید مصرف شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: برای هزینه کرد منابع آزادشده ایران در سایر کشورها کارگروهی تشکیل می شود تا این منابع برای تحقق رشد تولید مصرف شوند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تشکیل کارگروهی برای مقابله با گرما در خوزستان، گفت: این کارگروه در حال تدوین شیوه نامه هایی است تا بر اساس آن آموزش ها به مردم ارائه و آمادگی های لازم در واحدهای مختلف ایجاد شود. ...