یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۱۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پادشاه عربستان»

برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پیر هرمه برای پذیرایی از یک رییس جمهوری و یک پادشاه انتخاب شد. این شیرینی پز، دسر شام رسمی امانوئل ماکرون و چارلز سوم راعصر روز چهارشنبه در کاخ ورسای آماده کرد. شیرینی که او سرو کرد، اصفهان نام دارد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۴۶ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی به سلمان بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان سعودی، ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی این کشور به وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی عربستان سعودی دارای اشتراکات سیاسی ...
میهن نوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش میهن نوین سفارت ایران در عربستان از صدور پیام های تبریک آیت الله سید ابراهیم رئیسی به پادشاه و ولیعهد عربستان سعودی خبر داد. بر این اساس رئیس جمهور در پیام هایی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای روز ملی عربستان سعودی را به پادشاه و ولیعهد این کشور تبریک گفت.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رییس جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای به پادشاه و ولیعهد عربستان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
یک رسانه سعودی پنج شنبه هفته گذشته گزارش داد که پادشاه و ولیعهد عربستان دو نامه از رئیس جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده اند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
یک رسانه سعودی پنج شنبه هفته گذشته گزارش داد که پادشاه و ولیعهد عربستان دو نامه از رئیس جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده اند. مفاد این دو نامه افشا نشده اما دنیای اقتصاد به نقل از برخی منابع آگاه از جزئیات این دو نامه مطلع شده که محتوا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مبارک آل عاتی، کارشناس سعودی مسائل سیاسی گفت: روابط سعودی - ایرانی در مرحله اخیر پیشرفت زیادی کرده و سفر های متبادل بین مقامات دو کشور و هیئت های رسمی سعودی - ایرانی موید آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سفیر جدید ایران در عربستان در جریان دیدار با معاون وزیر خارجه این کشور پیام های رئیس جمهور کشورمان خطاب به پادشاه عربستان و ولی عهد این کشور را تحویل داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصرقانون به نقل از خبرگزاری عمان، محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و هیثم بن طارق سلطان عمان در کاخ البرکه دیدار کردند. طرفین در این دیدار بر تصمیم خود برای ارتقای ابعاد همکاری دوجانبه موجود در زمینه های مختلف تاکید کردند. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
روز گذشته صفحه توئیتر پادشاهی عربی سعودی به فارسی با انتشار عکسی از ورزشگاه مخروبه آزادی اعلام کرد که بازی پرسپولیس - النصر و نساجی - الهلال در این ورزشگاه برگزار می شود.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تصویری که اکانت پادشاهی عربی سعودی به فارسی از ورزشگاه آزادی منتشر کرد!
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۰    
پادشاه عربستان برای مسافرت به کشوری ریخت و پاش های زیادی می کند که زبانزد عام و خاص است.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه هیئت دولت عربستان به ریاست ملک سلمان بن عبدالعزیز تصمیم به برقراری روابط دیپلماتیک با 6 کشور جدید گرفت.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
شورای وزیران عربستان سعودی اعلام کرد که ریاض مشتاق به آغاز مرحله جدیدی از روابط با جمهوری اسلامی ایران است. به گزارش راه مردم-شورای وزیران عربستان سعودی به ریاست سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان بعدازظهر سه شنبه در جلسه کابینه که در کاخ السلام در جده برگزار شد ...
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، شورای وزیران عربستان سعودی به ریاست سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان بعدازظهر سه شنبه در جلسه کابینه که در کاخ السلام در جده برگزار شد، احیای روابط این کشور با جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار داد. ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هیأت وزیران عربستان اعلام کرده است که این کشور نسبت به آغاز مرحله جدید با ایران پس از قطع روابط هفت ساله دیپلماتیک که اساس آن احترام باشد، امیدوار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
کابینه عربستان به ریاست سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در جلسه امروز خود بر روابط با ایران بر اساس منافع مشترک و احترام متقابل تاکید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه عنوان کرد: طرف عربستانی مجددا دعوت پادشاه عربستان از رئیسی برای سفر به عربستان را تجدید و تأکید کرد و اتفاق نظر وجود دارد زمینه های انجام این سفر در زمان مناسب فراهم شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تفاوت معنی دار مواضع ولیعهد عربستان سعودی در دو مقطع زمانی درباره ایران؛ بن سلمان در سال 2017 گفته بود: جنگ را به داخل ایران می کشانیم! اما حالا و در سال 2023 در دیدار با وزیر خارجه ایران می گوید: سلام من و پادشاه عربستان را به رهبر ایران و دکتر رئیسی برسانید!
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ولی عهد عربستان در دیدار امیرعبداللهیان با ابلاغ سلام خود و پادشاه عربستان به مقام معظم رهبری و آیت الله رئیسی گفت: نگاه عربستان به رابطه با ایران راهبردی بوده و در این زمینه عزم جدی داریم.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در دیدار با وزیر خارجه کشورمان با ابلاغ سلام خود و پادشاه عربستان سعودی به مقام معظم رهبری و رییس جمهور گفت: نگاه عربستان به رابطه با ایران راهبردی بوده و ریاض در این خصوص عزم جدی دارد. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در جده با ولیعهد عربستان دیدار و روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای و فرامنطقه ای را بررسی کرد.به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس) حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه در این دیدار سلام و قدردانی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران را به ملک سلمان بن عبدالعزیز ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در دیدار با حسین امیرعبداللهیان با ابلاغ سلام خود و پادشاه عربستان سعودی به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور ایران، گفت: نگاه عربستان به رابطه با ایران راهبردی بوده و ریاض در این خصوص عزم جدی دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: خبرگزاری رسمی عربستان (واس) اعلام کرد که حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی راه های همکاری و توسعه روابط میان دو کشور را بررسی کردند. ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
ولی عهد عربستان در دیدار امیرعبداللهیان با ابلاغ سلام خود و پادشاه عربستان به مقام معظم رهبری و آیت الله رئیسی گفت: نگاه عربستان به رابطه با ایران راهبردی بوده و در این زمینه عزم جدی داریم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در دیدار با وزیر خارجه کشورمان با ابلاغ سلام خود و پادشاه عربستان سعودی به مقام معظم رهبری و رییس جمهور گفت: نگاه عربستان به رابطه با ایران راهبردی بوده و ریاض در این خصوص عزم جدی دارد.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز (پنجشنبه) 26 مرداد ماه در نشست خبری مشترک با فیصل بن فرحان همتای سعودی خود در ریاض ضمن قدردانی از حسن استقبال و میزبانی همتای سعودی خود قدردانی کرد و گفت ...
برترین ها / آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ملک سلمان به پیشنهاد ولیعهد محمد بن سلمان، دانشجویان دختر و پسر سعودی را برای تحصیل و با هزینه دولت به 30 دانشگاه برتر جهان اعزام می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از تصمیم پادشاه عربستان برای تعیین سفیر در فلسطین و سرکنسول در شهر قدس استقبال کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه روند مذاکرات ایران و آمریکا برای توافق اخیر نزدیک به دو سال به طول انجامید، گفت: روند آزادسازی زندانیان و منابع مالی متعلق به ایران در چارچوب توافق صورت گرفته، انجام خواهد شد و تضمین لازم را برای اجرای این تفاهم از سوی آمریکا دریافت کرده است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص احتمال سفر رئیس جمهور ایران به عربستان تصریح کرد: دعوت پادشاه عربستان از آقای رئیس جمهور به طور رسمی انجام شده، اما تاریخی برای انجام سفر در نظر گرفته نشده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با بیان این که پادشاه عربستان از آقای رییس جمهور به صورت رسمی برای سفر به این کشور دعوت به عمل آورده است، گفت: هنوز تاریخی برای این سفر در نظر گرفته نشده است و ان شاءالله براساس هماهنگی و برنامه ریزی که انجام می شود این سفر در مقطع زمانی مناسب خود انجام می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حساب پادشاه عربستان سعودی در توییتر فارسی، پخش لیگ حرفه ای فوتبال عربستان در شبکه های داخل ایران را مجانی کرد! تعارفی بحث برانگیز که جنبه هایی روانی و حتی سیاسی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پادشاه عربستان سعودی با برگزاری کنفرانس اسلامی در مکه در روزهای 13 و 14 اوت جاری با عنوان "تماس با مدیریت های امور دینی و صدور فتوا و شیخ نشین ها در جهان و آنچه در حکم این نهادهاست"، موافقت کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سایت های خبری جهان عرب با انتشار تصویر دختری بی حجاب، از کشف حجاب شاهزاده عادله دختر ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان سعودی خبر دادند! ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تصویری نادر از سلمان بن عبدالعزیر پادشاه عربستان سعودی منتشر شده که به نظر می رسد او در بیابان دراز کشیده است. او که به چیزی تکیه داده در حال صحبت با افرادی است که در عکس دیده نمی شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
یک حساب کاربری در توییتی اعلام کرد که ملک سلمان بن عبدالعزیز به مدت دوماه غایب و وضعیت سلامتی وی بسیار محرمانه است.
تور اردوغان به کشورهای خلیج فارس آغاز شد و عربستان سعودی اولین مقصد او تعیین شد که با پیشکشی به پادشاه این کشور و ولیعهد آن تیتر یک اخبار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۶    
رئیس جمهور ازبکستان بنابه دعوت پادشاه عربستان سعودی برای حضور در نخستین نشست سران کشورهای قالب آسیای مرکزی و شورای همکاری خلیج فارس به جده سفر می کند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه امروز در رأس هیئتی بلندپایه وارد جده عربستان شد. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در اولین مرحله از سفر سه روزه خود به خلیج فارس برای تقویت روابط روز دوشنبه وارد جده عربستان سعودی شد. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ساخت طولانی ترین خیابان پایتخت (ولی عصر(عج) ) از سال 1300 شمسی آغاز شد. در آن زمان وزیر جنگ، تصمیم به ساخت این جاده گرفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه: سفر رئیس جمهور به عربستان، متناسب با روند پیشرفت روابط و در بازه زمانی مناسب صورت خواهد گرفت، اما زمان دقیقی برای این سفر هنوز تعیین نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود که از سال 2005 تا 2015 پادشاه عربستان سعودی بود و به طور گسترده به عنوان یک پادشاه مترقی مورد استقبال قرار گرفت ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
گفته می شود ملک عبدالله چهار دختر خود را زندانی کرده بود. حامیان شاهدخت ها می گویند پس از مرگ او آنان ناپدید شدند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۱    
در ادامه نگاهی داریم به ویدئو ورود محمدرضا شاه پهلوی، شاه ایران، به ریاض عربستان و استقبال ملک خالد از او و بعد هم گفت وگوی دو نفره.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۳    
شفقنا- ولیعهد عربستان سعودی گفت: ما هر ساله به طور نامحدود به تلاش ها و استفاده از همه امکانات برای تسهیل ادای حج ادامه خواهیم داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از عکاظ، محمد بن سلمان که به نیابت از سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در کاخ سلطنتی در منا سخن می گفت ...