جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۹:۲۵Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجاوزگری»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۵    
دبیر کل سازمان همکاری اسلامی در کنفرانس توسعه اجتماعی کشورهای عضو این سازمان بر لزوم حمایت از کودکان و زنان آواره در کشورهای میزبان آوارگان و همچنین بر لزوم ایجاد ثبات در کشورهای اسلامی و همکاری برای مقابله با تجاوزگری اسرائیل در فلسطین تأکید کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه بین الملل: یک مقام ارشد فرماندهی فضایی ارتش آمریکا گفت، کشورش که به توسعه فن آوری هایی همچون فن آوری های ضد ماهواره برای مقابله با تهدیدهای کشورهایی همچون روسیه و چین پرداخته برای جنگ در فضا آمادگی دارد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مهدی المشاط رئیس شواری عالی سیاسی یمن دوشنبه شب در واکنش به نشست اتحادیه عرب در عربستان گفت: بیانیه جده فاقد هرگونه بند برای پایان تجاوزگری علیه ملت یمن بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
برپایی تجمع ضد صهیونیستی در مالزی و اردن و بیانیه های دولت های عربستان، اردن و یمن در محکومیت تجاوز اعضای کنست و کابینه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی از تازه ترین واکنش ها به تجاوزگری های این رژیم اشغالگر است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین در بیانیه ای به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز نکبت (سالروز تأسیس رژیم اشغالگر) تأکید کردند که ملت فلسطین به گرفتن حق و حقوقشان سلب شده شان نزدیک شده اند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بامداد یکشنبه پس از توافق آتش بس بین نیروهای مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت: که رزمندگان مقاومت در میدان آماده مقابله با تجاوزگری دشمن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در سالگرد روز نکبت، هزاران نفر از حامیان فلسطین برای رد تجاوزگری رژیم صهیونیستی در پایتخت انگلیس به تظاهرات پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که نتانیاهو با ترور فرماندهان سرایا القدس، آغازگر حملات تجاوزگرانه به نوار غزه بود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۳    
آنها دلایل خوبی دارند تا از روباه حیله گر و استعمارگر (لقبی که ایرانی ها به ما داده اند) خشمگین باشند ایران هرگز مستعمره بریتانیا نبوده اما به معنی این نیست که ما از این کشور برای رسیدن به ثروت و قدرت بهره کشی نکرده ایم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۳    
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا پیش نویس قانون حمایت از کودکان فلسطینی در برابر تجاوزگری رژیم صهیونیستی را ارائه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۸    
سوریه بار دیگر از شورای امنیت و سازمان ملل متحد خواست به تجاوزگری های مستمر رژیم صهیونیستی علیه این کشور واکنش نشان دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اوکراین ، ایران را به حمایت مادی از تجاوزگری روسیه متهم و اعلام کرد قصد دارد بخش هایی از اقتصاد ایران را هدف تحریم قرار دهد. این محدودیت ها 50 سال دوام خواهند داشت و باید به تصویب شورای امنیت ملی و دفاعی اوکراین برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۱    
حماس اعلام کرد عملیات قهرمانه قدس در واکنش به جنایت های رژیم صهیونیستی و تجاوزگری آن در مسجد الاقصی صورت گرفت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت که تحولات اخیر فلسطین و منطقه و معادلات تحمیلی مقاومت، سرکشی رژیم صهیونیستی در ارتکاب جنایات و تجاوزگری را مهار کرد و رویای نتانیاهو برای تشکیل ائتلاف علیه ایران را ناکام گذاشت.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۱   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفتگوی تلفنی با امیر قطر با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی و بر علیه روزه داران بی دفاع فلسطینی، بر ضرورت انسجام و هماهنگی کشورهای اسلامی در جلوگیری از اقدامات این رژیم و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اقدام جنایتکارانه اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به مسجدالاقصی و روزداران بی دفاع فلسطینی، صرف محکومیت و اعلام انزجار در برابر این تجاوزگری ها را کافی ندانست و گفت: امروز انتظار ملت های مسلمان، اقدام عملی در مقابله با جنایتگری های رژیم صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفتگو با سلطان عمان، ضمن محکومیت تجاوزگری های رژیم صهیونیستی و جنایات وحشیانه این رژیم علیه روزه داران بی دفاع فلسطینی گفت: بدون تردید همکاری، همراهی و همفکری همه کشورهای اسلامی، در بازدارندگی از تجاوزگری صهیونیست ها و احقاق حقوق قانونی ملت فلسطین موثر خواهد بود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفتگو با نخست وزیر بنگلادش همگرایی و اتفاق نظر کشورهای اسلامی در حمایت از مسئله فلسطین و محکومیت تجاوزگری های رژیم صهیونیستی به ویژه اقدامات ددمنشانه این رژیم در مسجد الاقصی و علیه روزه داران فلسطینی را مهم و ضروری عنوان کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفتگو با همتای قزاقستانی گفت: تنها پیام قاطع اتحاد و همبستگی مسلمانان می تواند از گسترش این تجاوزگری ها جلوگیری کند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفتگو با همتای قزاقستانی خود با اشاره به ابتکار ارائه شده توسط کشورمان برای برگزاری نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی اظهار داشت: در حالی که شاهد انفعال مجامع بین المللی در برابر جنایات و تجاوزگری رژیم صهیونیستی هستیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۵    
به گزارش شبکه تلویزیونی الاتجاه، مردم عراق با حضور گسترده در خیابان های بغداد، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و بر حمایت خود از ملت فلسطین در برابر تجاوزگری های رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان- سپاه انصارالحسین (ع) همدان در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس گفت: ایستادگی در مقابل جنایات صهیونیسم در فلسطین اشغالی، ایستادگی در برابر افزایش هرگونه تجاوزگری در منطقه و جهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اشغالگری و تجاوزگری رژیم صهیونیستی را عامل خشونت ها و ناآرامی های اخیر در سرزمین های اشغالی فلسطین دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۳:۱۴    
لبنان اعلام کرد در محکومیت تجاوزگری ها و حملات رژیم صهیونیستی به این کشور، شکایتی را به سازمان ملل ارائه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۵    
فعالان انگلیسی، دومین روز پیاپی، در برابر سفارت رژیم صهیونیستی در لندن، در اعتراض به تجاوزگری این رژیم علیه فلسطینیان تظاهرات کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نحوه واکنش رژیم صهیونیستی به پاسخ مقاومت به تجاوزگری اخیر صهیونیست ها علیه ملت فلسطین موجب تشدید اختلافات داخلی در این رژیم و انتقاد حزب افراطی عوتسما یهودیت به ریاست ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی از حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین موضع مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درخصوص اتفاقات اخیر سرزمین های اشغالی را محکوم و تاکید کرد که مسجد الاقصی قبله تمام مسلمانان فارغ از نژاد و رنگ و زبان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۲    
واشینگتن می گوید پس از حملات راکتی و استشهادی علیه صهیونیستها که در پاسخ به یورش نظامیان این رژیم علیه نمازگزاران و معتکفان در مسجدالاقصی صورت گرفت، در کنار اسرائیل می ایستد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
هشت صبح: سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به پاسخ موشکی از نوار غزه و لبنان به تجاوزگری صهیویستها در مسجد الاقصی و عملیات ضد صهیونیستی مبارزان فلسطینی در کرانه باختری و سرزمین های اشغالی از جمله عملیات شب گذشته در تل آویو گفت که این رژیم لحظات بسیار سختی را سپری می کند. ریچارد [...]
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۲    
سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین در لندن با بیان اینکه حیات رژیم صهیونیستی به تداوم بحران وابسته است، تصریح کرد که این رژیم برای مهار و سرپوش گذاشتن بر بحران داخلی خود به تجاوزگری و جنایت علیه فلسطینیان در مسجدالاقصی دست زد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
دفتر ریاست جمهوری ترکیه امروز (جمعه) در بیانیه ای اعلام کرد که رجب طیب اردوغان با رئیس جمهور ایران درباره حملات رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی گفت وگو کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفتگو با همتای ترکیه ای خود، با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، گفت: همگرایی بیشتر کشورهای اسلامی برای مقابله با تجاوزگری رژیم صهیونیستی ضروری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفت وگو با همتای ترکیه ای خود، با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، به ویژه معتکفین در مسجدالاقصی و اهانت به این مکان شریف، گفت: جمهوری اسلامی ایران خواستار برگزاری نشست اضطراری سازمان همکاری های اسلامی به منظور بررسی راهکارهای مقابله با ددمنشی رژیم صهیونیستی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین تاکید کردند که گروه های مقاومت در برابر تجاوزگری های صهیونیست ها بی تفاوت نخواهند ماند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۷    
نمازگزاران فلسطینی پس از اقامه نماز صبح در مسجدالاقصی با سردادن شعار از گروههای مقاومت فلسطین و پاسخ آنها به تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی حمایت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۱   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: حمایت از حقوق ملت فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی اصل غیرقابل تغییر در شاکله امت اسلامی و وحدت جهان اسلام برای مقابله با تجاوزگری ها و جنایات رژیم صهیونستی یک ضرورت همیشگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مفتی عمان به تحولات مسجدالاقصی و یورش صهیونیست ها به نمازگزاران و معتکفین فلسطینی واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سوریه در سازمان ملل گفت: تجاوزگری ها و اقدامات تروریستی اسرائیل، ادامه روش های جنایتکارانه این رژیم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۱    
سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطین ضمن محکومیت حملات صهیونیست ها به مسجدالاقصی تاکید کرد تجاوزگری اشغالگران بدون تاوان باقی نخواهد ماند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۵:۵۴    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن گفت که کشورش پاسخ حماقت متجاوزان را در خاک خودشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در صنعاء از ائتلاف سعودی اماراتی خواست فوراً به تجاوزگری و محاصره یمن پایان دهند، در غیر این صورت سخت پشیمان خواهند شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۴    
شهدای ایران :سرویس بین الملل/ روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم در تحلیلی از تشدید شکاف و بحران در جامعه صهیونیستی و عمیق تر شدن روزافزون آن خبر داد. در این تحلیل آمده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۰    
حزب الله لبنان یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین گروه های مقاومت در منطقه در مقابله و ایستادگی در برابر ماشین جنگی و تجاوزگری رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۴:۵۰    
حزب الله اعلام کرد مقاومت تنها راه برای جلوگیری از جنایت است و گروه های مقاومت قادر هستند بهای سنگینی را به دشمن به علت تجاوزگری هایش وارد کنند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام پنتاگون، وزیر دفاع آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دیدار در تل آویو توافق کردند که همکاری دو طرف برای مقابله با تجاوزگری ایران افزایش یابد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام یک سازمان فعال در زمینه قدس، در سال 2022 بیش از 13 هزار مورد تجاوزگری از صهیونیست ها در قدس ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲    
اوضاع در کرانه باختری و منطقه حواره شکننده و تجاوزگری های شهرک نشین های صهیونیست به منازل و خودرو های فلسطینی بی سابقه بوده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اسبق کشاورزی و منابع آبی مصر گفت: درحالی که ایران جنایات و تجاوزگری رژیم اسرائیل و سکوت غربیها در قبال آن را محکوم می کند؛ دولت های عربی سکوت کرده و حرفی نمی زنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مفتی کل فلسطین از ملت خواست تا همه توان خود را برای مقابله با تجاوزگری اشغالگران اسرائیل به کار بگیرند و ملت های مسلمانان را به پشتیبانی از مقاومت دعوت کرد.