دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۱:۵۰Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز اطلاعات»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پربازدیدهای بلاگ مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) براساس میزان بازدید مخاطبان در بازه زمانی یک ساله مشخص و معرفی شدند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۵    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک سنگین در محور هراز و آزادراه قزوین- رشت خبر داد و اعلام کرد که تا اطلاع بعدی رانندگان از محور جایگزین فیروزکوه استفاده کنند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک سنگین در محور هراز و آزادراه قزوین- رشت خبر داد و اعلام کرد که تا اطلاع بعدی، رانندگان از محور جایگزین فیروزکوه استفاده کنند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۸    
آخرین خبر/ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از انسداد آزادراه تهران شمال و جاده چالوس به علت ریزش سنگ خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آخرین خبر/ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از انسداد آزادراه تهران شمال و جاده چالوس به علت ریزش سنگ خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا اعلام کرد: پس از چندین روز ترافیک سنگین در محورهای کشور به خصوص جاده های مواصلاتی استان های شمالی، از صبح امروز جمعه شاهد ترافیک آرام هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد که عدم تغییر ساعت هیچ اختلالی در فعالیت دوربین های نظارتی نداشته است.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سرهنگ نوراله خادم رئیس پلیس راه پایتخت، از بسته شدن جاده چالوس به علت ریزش سنگ خبر داد و گفت: مسیر جایگزین هراز و فیروزکوه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۲    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از انسداد آزادراه تهران شمال و جاده چالوس به علت ریزش سنگ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۲۸    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از انسداد آزادراه تهران شمال و جاده چالوس به علت ریزش سنگ خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یکطرفه شدن چالوس به سمت شمال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: بررسی وضعیت تردد در جاده های کشور، بیانگر شروع موج اول برگشت از سفرهای نوروزی در نیمه اول نوروز است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا جاده های مسدود کشور را اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا وضعیت جاده های مسدود کشور اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مسدود شدن جاده چالوس به دلیل بارش شدید برف و ریزش سنگ خبر داد. به گزارش شفقنا از ایسنا سرهنگ احمد شیرانی گفت: دقایقی پیش جاده چالوس در هر دومسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب به دلیل بارش شدید برف و ریزش سنگ بسته شد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات بخش ارامنه نشین قره باغ اعلام کرد که جمهوری آذربایجان اطلاعات نادرست منتشر می کند و تنها کالا های بشر دوستانه در منطقه جابجا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: بیشترین انباشت خودرو را در دو استان گیلان با 200 هزار خودرو و مازندران با 196 هزار خودرو داشته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های ترددشمار، تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 15.6 درصد کاهش را نشان می دهد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از برقراری تردد دو طرفه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از انسداد جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال درپی بارش شدید برف و عدم ایمنی خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از برقراری تردد دو طرفه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور از رانندگان خواست که از عجله و شتاب در حین رانندگی پرهیز کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور از وقوع حدود 29 هزار تصادف خسارتی و 231 تصادف فوتی از 24 تا 29 اسفند 1401 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در اولین روز از سال 1402 را تشریح کرد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس فراجا از یکطرفه بودن جاده چالوس خبر داد و گفت: هم اکنون در 15 استان بارش برف و باران را شاهد هستیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بازگشایی جاده چالوس از ساعت 15 خبر داد و گفت: بر این اساس در حاضر در آزادراه تهران - شمال هم تردد به شکل دو طرفه انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مرگ 228 نفر در تصادفات رانندگی رخ داده از ابتدای شروع طرح نوروزی پلیس راهور خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا اعلام کرد: تعداد جانباحتگان تصادفات نوروزی به 197 نفر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه های مواصلاتی کشور، از ممنوعیت تردد از محور چالوس، مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مرگ 228 نفر در تصادفات رانندگی رخ داده از ابتدای شروع طرح نوروزی پلیس راهور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه کشور از 52 کشته در تصادفات جاده ای روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: نخستین نسخه سرویس روابط سببی و نسبی در اختیار برخی دستگاه های اجرایی از جمله بانک مرکزی، درگاه یکپارچه خدمات دولت هوشمند( ثبت نام یارانه)، فراجا و مرکز اطلاعات مالی قرار گرفته است.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به حجم بالای تردد در جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز مسیر جنوب به شمال جاده چالوس یک طرفه می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، از افزایش سفرها در آستانه آغاز تعطیلات نوروز خبر داد و آمار تصادفات و فوتی ها را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته 18 هزار و 494 تصادف خسارتی رخ داده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز به سمت شمال یک طرفه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز به سمت شمال یک طرفه خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
در دو روز اول سفرهای نوروزی اتفاق افتاد ستاره صبح - پارسا سپهری: امسال حدود 17000 نفر در تصادفات جان باختند و هزاران نفر مصدوم شده اند. روز گذشته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور کشور از وقوع 111 فقره تصادف فوتی در سه روز اول اجرای طرح نوروزی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۶    
راه اندازی طرح ناظر2 برای صنوف سردار علی نوروزی، رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از برخورد پلیس با کشف حجاب در صنوف هم خبر داد و گفت: طرح ناظر دو در بحث صنوف راه اندازی شده است. / ایسنا مرگ 125 نفر در سه روز نخست سفرها ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور از رانندگان خواست که از عجله و شتاب در حین رانندگی پرهیز کنند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سردار سیدکمال هادیانفر در حاشیه بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک با حضور در جمع خبرنگاران گفت: از 24 اسفند ماه سال 1401 موج اول سفرهای نوروزی شروع شده است و پیش بینی می شود طی روزهای آتی و تا سوم فروردین سال جدید با افزایش 36 درصدی همراه باشد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از ثبت 111 تصادف در سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: تا کنون 125 هموطن در تصادفات سفرهای نوروزی جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به افزایش 1.9 درصدی تردد در 24 ساعت گذشته و در سراسر کشور گفت: پیک تردد بین ساعت 17 تا 18 بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از فوت 125 نفر در تصادفات سفرهای نوروزی خبر داد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از 111 فقره تصادف منجر به مرگ با فوت 125 نفر در سه روز نخست طرح نوروز امسال خبر داد و گفت: طی 24 ساعت اخیر شاهد افزایش 1.9 درصدی تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور اظهار کرد: سفر های نوروزی در مقایسه با سال قبل 12 درصد افزایش داشته است؛ همچنین بیشترین خروج خودرو از استان های تهران و البرز با 250 هزار خودرو بوده است.