جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۹:۳۴Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بحران شدید»

رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر منابع انرژی پاک در کشور ایجاد نشوند و ایران همگام با تمام دنیا در راه کربن زدایی اقتصاد و صنعت خود قدم برندارد، بحران انرژی و بحران شدید اقتصادی ، با تمام نتایج نامطلوب آن در جامعه نظیر بیکاری و تورم حاد در راه خواهند بود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۲    
بزرگترین معضل این روزهای استقلال پرونده مالی استرا است که هر روز با نرخ ارز هم مبلغ قراردادش بالا می رود، ولی استقلال تاکنون نتوانسته منبع مالی برای پرداخت بدهی خود پیدا کند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۷    
این روزها صهیونیستها در تکاپوی یافتن مکانی امن برای خود با توجه به بحران شدید در داخل این رژیم و تهدیدات امنیتی فزاینده علیه موجودیت آن هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
این روزها صهیونیستها در تکاپوی یافتن مکانی امن برای خود با توجه به بحران شدید در داخل این رژیم و تهدیدات امنیتی فزاینده علیه موجودیت آن هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی با اشاره به سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان نوشتند: دبیرکل حزب الله با نگاه به بحران شدید حاکم در اسرائیل به ضعف داخلی ما پی برده و ما را تهدید می کند و میلیون ها اسرائیلی احساس می کنند که به آخر خط رسیده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- هزاران کارگر عضو اتحادیه کارگری تونس در اعتراض به سیاست های دولت و اوضاع اجتماعی در چندین استان این کشور تظاهرات کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، این اعتراضات به سبب افزایش قیمت ها، کاهش قدرت خرید اقشار گسترده ای از تونسی ها در میان بحران شدید اقتصادی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بحران شدید غذایی در کره شمالی، به گفته همسایه اش کره جنوبی، رو به وخامت است و طبق ادعای یک گزارش رسانه ای، پیونگ یانگ برای نخستین بار در 23 سال گذشته جیره غذایی سربازان را کاهش داده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان فریدونشهر در روز گذشته اعلام کرد: از 85 روستای شهرستان فریدونشهر، راه ارتباطی 60 روستا در بخش موگویی به علت بارش برف شدید و کولاک مسدود شده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرمربی پاری سن ژرمن که به شدت از عملکرد شاگردانش مقابل موناکو خشمگین بود اعلام کرد که در آستانه بازی با بایرن نگران است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان گفت: با نگاه مثبت دولت سیزدهم اعتبارات کاهش تنش آبی گرگان 37 برابر شد و اگر این اعتبارات هزینه نمی شد و اقدامات شکل نمی گرفت شرایط آب شرب در گرگان دچار بحران شدید می شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۷    
پس از گذشت چهار ماه از امضای غیر مستقیم توافق تعیین مرز ها بین لبنان و رژیم صهیونیستی که با پشتیبانی مقتدرانه مقاومت از دیپلماسی صورت گرفت اکنون موضوع استخراج از میادین گازی لبنان وارد فاز تازه ای شده است که می تواند نوید بخش رهایی این کشور از بحران شدید اقتصادی باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
با توجه بحران شدید انرژی در اروپا، برداشت گاز توسط انگلیس از میدان گازی مشترک با ایران، دارای منفعت اقتصادی برای این کشور بوده، در حالیکه ایران باید منتظر لغو تحریمها و آزادسازی پول بلوکه شده باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: در هنگامه ای که کشور درگیر بحران شدید اقتصادی، فقر فزاینده، تورم و ... همچنین بحران سرمایه اجتماعی است، مسوولان به برگزاری همایش زنان تاثیرگذار پرداخته اند و از جیب ملتی که درگیر سختی های معیشتند به گفته یکی از مسوولان این همایش 20 هزار یورو به برندگان این همایش! ...
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
در هنگامه ای که کشور درگیر بحران شدید اقتصادی، فقر فزاینده، تورم و ... همچنین بحران سرمایه اجتماعی است، مسوولان به برگزاری همایش زنان تاثیرگذار پرداخته اند و از جیب ملتی که درگیر سختی های معیشتند به گفته یکی از مسوولان این همایش 20 هزار یورو به برندگان این همایش!! جایزه داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
طبق اسناد داخلی توئیتر، تعداد کارمندان ثابت پلتفرم به حدود 1300 نفر رسیده که کمتر از 550 نفر آنان مهندس هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن نیروهای مسلح آلمان با اشاره به فشارها برای عرضه تانک های لئوپارد به اوکراین برای نبرد با روسیه هشدار داده که برلین تا 2025 به دلیل بحران انرژی با کمبود شدید تسلیحات مواجه می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبر بودجه 10 هزار میلیاردی سریال حضرت موسی با واکنش های زیادی در در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مواجه شد. اینکه در شرایطی که با بحران شدید مخاطب مواجه هستیم و البته وضعیت بیکاری سینماگران و اقتصاد معیوب سینما ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز تاکید کرد: اگر مردم در منازل یک بخاری را به مدت 6 ساعت در روز خاموش کنند، روزانه 40 تا 50 میلیون متر مکعب در کل کشور صرفه جویی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دولت آلمان تلاش می کند با راهکارهای مختلف با بحران شدید کمبود دارو از جمله داروهای مربوط به کودکان که این روزها دامنگیر این کشور شده است مقابله کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۵    
جان باختن 500 شهروند انگلیسی در هر هفته به علت بحران شدید در خدمات رسانی درمانی و بهداشتی در این کشور که یکی از قدرت های اروپا و جهان محسوب می شود صدای مطبوعات این کشور را در آورده است .
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
فرانسه، بلژیک و آلمان در شب سال نو میلادی شاهد شورش های خیابانی بودند با صدها مجروح و بازداشتی. فقط در فرانسه 690 خودرو را به آتش کشیده شده است.. سال نو امسال نیز در اروپا تحت تاثیر بحران شدید سوخت و تورم با آشوب و شورش همراه بود و از فرانسه گرفته تا بلژیک و آلمان مردم علیه حاکمیت شوریدند ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در راس خطرات بزرگ و ادامه دار سال جدید، کشیده شدن جنگ روسیه – اوکراین به خارج از گستره جغرافیایی آن یا توسل جستن روسیه به استفاده از بمب های تاکتیکی اتمی برای ایجاد یک شوک بزرگ پیش از آن که به گفت وگو اقدام کند، بیش از همه مطرح است ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۰    
اوضاع در اروپا به علت طوفان اعتصاب هایی که در حال درنوردیدن تعدادی از کشورهای آن از جمله انگلیس، فرانسه، پرتغال و بلژیک است از کنترل خارج می شود. این اعتصاب ها بخش خدماتی را فلج کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت انرژی آمریکا در بحبوحه بحران شدید کمبود برق در ایالت تگزاس در این ایالت وضعیت اضطراری اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۱۲    
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست از پایگاه خبری اکسپرس تریبیون پاکستان، مصدق مسعود ملک وزیر نفت و پتروشیمی پاکستان در گفتگو بایک شبکه تلویزیونی خصوصی اعلام کرد این کشور 200 هزار تن گاز از جمهوری آذربایجان طی 2 ماه آینده و باتوجه به نیاز کشور وارد خواهد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
جنگ در اوکراین و بحران شدید انرژی در کشور های اروپایی از جمله ایتالیا، آسیب های زیادی به زندگی مردم این کشور وارد کرده است.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۱۱    
سینماپرس: محسن فاضلی منتقد سینما در خصوص نقش مغفول مانده سازمان سینمایی در رونق کسب و کار سینماگران گفت: جای تعجب است که چرا در این بحران شدید بیکاری در سینما به فریاد اهالی سینما نمی رسد و به فکر آن ها نیست ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۱    
اعظمی با اشاره به بحران شدید آب در روستاهای صیادی پُزم و تنگ شهرستان کنارک گفت: در این روستاها آب برای آشامیدن نیست و لازم است به صورت اورژانسی به داد مردم برسند.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در میان بحران شدید انرژی در انگلیس، دولت این کشور با بهره برداری از یک معدن جنجالی زغال سنگ در منطقه کمبریا موافقت کرده است. خبرگزاری میزان – در میان بحران شدید انرژی، دولت انگلیس بار دیگر به سمت استفاده از زغال سنگ روی آورده است. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کادری سیمون ، کمیسر اتحادیه اروپا در حوزه انرژی ، با انتقاد از روسیه و با اشاره به اینکه روسیه عرضه گاز طبیعی خود را از طریق خط لوله به طور گسترده کاهش داده است ، تصریح کرد: روسیه در حال جنگ انرژی با اتحادیه اروپا است.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان ملل در گزارشی هشدارآمیز می گوید نزدیک به دو سوم از کل ساکنان کره ی زمین تا سال 2050 با کمبود آب مواجه خواهند شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۵    
سرویس خارجی- در حالی که اروپا و آمریکا به دلیل افزایش قیمت حامل های انرژی با بحران شدید اقتصادی به ویژه در حوزه مواد غذایی مواجه اند، صدراعظم آلمان تصریح کرده جهان امروز با بدترین بحران غذایی دست و پنجه نرم می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دولت ونزوئلا امروز شنبه با از سرگیری مذاکرات برای پایان دادن به بحران شدید اقتصادی توافقنامه حمایت اجتماعی را امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور مولداوی روز دوشنبه گفت که این کشور با بحران شدید انرژی مواجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور صربستان پیش بینی کرد که کشورهای اروپایی در زمستان پیش رو در تامین مواد غذایی با مشکل جدی مواجه خواهند شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سقوط صرافی سم بنکمن-فرید و انفجار توکن FTX باعث ایجاد یک بحران شدید در بازار رمزارزها شد. به طوری که اعتماد به این بازار و موسسات آن در چند روز گذشته به شدت آسیب دیده است. اما از دیگر صرافی های کریپتو چه خبر و در چه وضعیتی قرار دارند؟
شارا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یک بحران شدید اقتصادی معمولا با رویدادهای آشفته جهانی همراه است. مدیران منابع انسانی در سراسر جهان در حال آماده شدن برای مواجهه با اثرات نامطلوب بحران های آتی و به دنبال راه حل های عملی هستند تا استعدادهای برتر را حفظ و از اخراج آنها جلوگیری کنند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن هشدار داد که این کشور با بدترین فاجعه انسانی ناشی از تجاوزگری خارجی روبرو است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
فتوکیان رئیس گروه نیروگاه های برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران، از کاهش ذخیره مخازن سدهای تهران به کمتر از 50 درصد خبر داد و گفت: بارش باران در آبان ماه امسال 75 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق جدیدترین بررسی آماری وزارت نیرو، سهم حدود 90 درصدی (89.7 درصد) بخش کشاورزی در مصرف آب کشور همچنان برقرار است، سهم بخش شرب حدود 8.2 درصد و سهم بخش صنعت حدود 2.1 درصد است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیشتر کارشناسان اقتصادی بر این باورند که اقتصاد آمریکا سال آینده میلادی وارد رکود شدید می شود و به همین دلیل به مردم توصیه می کنند از هم اکنون برای پس انداز بیشتر از هرگونه مخارج غیر ضرور خودداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵    
تهران- ایرنا- ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه اعلام کرد که اقتصاد جهانی و بازارهای انرژی به علت افزایش قیمت ها در بحران شدید قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه اعلام کرد که اقتصاد جهانی و بازارهای انرژی به علت افزایش قیمت ها در بحران شدید قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پیامدهای تغییرات آب و هوایی منجر به افزایش گرسنگی و مرگ و میر در مناطق گرمسیری جهان می شود و تحقیقات سازمان امدادی آکسفام نشان می دهد مردم در 10 کشور جهان بیش از دو برابر بیشتر از شش سال پیش از گرسنگی رنج می برند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تساوی 2-2 مقابل هرتابرلین هم باعث نشد که بحران بایرلورکوزن در ابتدای فصل جدید بوندسلیگا به پایان برسد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- "فیصل مکی" قاضی حتی در حالی که با گرمای تابستان لبنان بدون تهویه مطبوع مبارزه می کند سعی می کند زیاد آب ننوشد، زیرا توالت های کاخ دادگستری خراب است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا ناصر مقدسی طی یادداشتی در شرق نوشت: آن قدر آش بحران پزشکی در ایران شور شده که حتی صدای آنهایی که زمانی به این قشر زحمتکش تهمت می زدند نیز درآمده است. حالا از گوشه و کنار می توان صداهایی را شنید که نگران وضعیت درمان و سلامت مردم شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ابراز نارضایتی ایران از سند نهایی دهمین کنفرانس بازنگری ان پی تی، نگرانی غرب از الگوبرداری منطقه از ایران، نگرانی اسرائیل از تاثیر منفی توافق هسته ای احتمالی با ایران بر توافقات سازش و بحران شدید انرژی دراروپا؛ مهمترین عناوین خبری بین الملل ایرنا در چند ساعت گذشته بوده است.