شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۱:۳۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اعلام خبر موافقت دولت با افزایش 57 درصدی حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی مشمول قانون کار، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان دستگاه های اجرایی در روزهای آینده تعیین تکلیف می شود.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از افزایش 38 درصدی حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی مشمول قانون کار خبر داد. *** افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی به گزارش صنایع ، سید نظام الدین موسوی درباره نظر مجلس درباره میزان افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی که مشمول قانون کار هستند، اظهار داشت: ...
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت در مصوبه ای در تاریخ 18 خرداد تصویب کرد که افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی که مشمول قانون کار هستند، تابع قانون کار باشد، بنابراین برای این دسته از کارکنان دستگاه های اجرایی، حداقل دستمزد، 57 درصد و سایر سطوح دستمزد تا 38 درصد افزایش می یابد.
به گزارش ایران آنلاین،سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: هیات تطبیق قوانین و مصوبات مجلس با افزایش حقوق مشمولان قانون کار شاغل در دستگاه های اجرایی متناسب با قانون کار موافقت کرده است. ...
پارسینه   ۸ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
سیدنظام الدین موسوی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره نظر مجلس درباره میزان افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی که مشمول قانون کار هستند گفت: در این باره هیئت تطبیق قوانین مجلس پس از بررسی های فنی و حقوقی به افزایش حقوق مشمولان قانون کار شاغل در دستگاه های اجرایی متناسب با قانون کار رای ...
ایبنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: مدیران عامل 8 بانک دولتی روز چهارشنبه در شورای هماهنگی دور هم جمع می شوند تا در مورد وضعیت حقوق و معیشت کارکنان این بانک هاتصمیم گیری کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
برنامه درسی رشته معارف اسلامی و روابط بین الملل به تصویب نهایی اعضای شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی رسید. اعلام حقوق کارکنان کدام دستگاه ها صفر است؟ / از دبیرخانه مجلس خبرگان و دبیرخانه مجمع تشخیص تا دانشگاه امام صادق (ع) ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۴۸    
هیئت وزیران در جلسه 1/4/1401 به پیشنهاد شماره 46169/48254 مورخ 24/3/1401 معاونت حقوقی رییس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هضتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین: بر اساس قانون بودجه 1401 تمامی حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی فقط در قالب یک فیش حقوقی واریز می شود و صدور سایر فیش های پرداختی غیرقانونی است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۶    
معاون اول رئیس جمهور با امضای مصوبه اصلاحی مربوط به تعیین ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دستگاه های اجرایی در سال 1401، آن را ابلاغ کرد. محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور با امضای مصوبه اصلاحی مربوط به تعیین ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دستگاه های اجرایی در سال 1401، آن را ابلاغ کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر نمایندگان به رئیس جمهور درباره لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش سالیانه حقوق کارکنان قراردادی به خصوص قرارداد موقت وزارت نفت را قرائت کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با امضای مصوبه اصلاحی مربوط به تعیین ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دستگاه های اجرایی در سال 1401، آن را ابلاغ کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با امضای مصوبه اصلاحی مربوط به تعیین ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دستگاه های اجرایی در سال 1401، آن را ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از توافق دولت و کمیسیون اجتماعی مجلس برای تأمین اعتبار پرداخت حقوق کارکنان پروژه های عمرانی از محل بودجه جاری کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۹    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی، رای بالای مجلس به طرح ساماندهی کارکنان را در راستای دفاع از حقوق کارکنان غیررسمی دستگاه ها دانست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: جانشین معاونت وظیفه عمومی انتظامی لرستان از افزایش حقوق کارکنان وظیفه و خدمت درمحل سکونت برای مشمولان غایب بالای سه سال خبر داد.
سلام نو / یافته   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که حقوق سربازان وظیفه نیروهای مسلح افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۵    
محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: از 4739 دستگاه، 2500 دستگاه حقوق و مزایای کارکنان خود را در سامانه ثبت حقوق و دستمزد ثبت نکرده اند.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام آگاه گفت: افزایش حقوق سالانه کارکنان وزارت نفت که تابع قانون کار هستند مطابق مصوبات شورای عالی کار انجام می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خانه های نفت و اقتصاد 63 درصد، وزارت ورزش و جوانان 67 درصد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 71 درصد و شهرداری ها 41 درصد به قانون ثبت حقوق و دستمزد عمل نکرده اند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
آصفری گفت: متاسفانه جمع زیادی از کارکنان شورای حل اختلاف مدت زیادی فعالیت دارند اما درآمد پایینی دریافت می کنند که مجلس آمادگی لازم در راستای تعیین تکلیف این افراد را دارد، تعیین تکلیف این افراد یک موضوع اساسی است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۶    
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با تاکید بر اینکه دولت ملودی هماهنگی در بیان نظرات اقتصادی ندارد، عنوان کرد: ما در جریان هستیم که رئیس سازمان برنامه و بودجه با لابی گری تلاش داشته است حقوق بازنشستگان و کارمندان را کاهش دهد ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: بررسی عملکرد درآمدی سازمان امور مالیاتی نشان می دهد که این سازمان معادل 5142 میلیارد و 200 میلیون تومان مالیات از محل حقوق کارکنان بخش خصوصی و عمومی دریافت کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۰    
رکنا اقتصادی : بررسی عملکرد درآمدی سازمان امور مالیاتی نشان می دهد که این سازمان معادل 5142 میلیارد و 200 میلیون تومان مالیات از محل حقوق کارکنان بخش خصوصی و عمومی دریافت کرده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بررسی عملکرد درآمدی سازمان امور مالیاتی نشان می دهد که این سازمان معادل 5142 میلیارد و 200 میلیون تومان مالیات از محل حقوق کارکنان بخش خصوصی و عمومی دریافت کرده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در صورت محاسبه مالیات در حقوق به صورت ماهانه، درآمد از محل حقوق تا 5 میلیون و 600 هزار تومان معاف از مالیات است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: اصلاح طلبانی که امروز به رئیسی نقد میکنند، در آخرِ دولت روحانی اقرار کردند که حتی حقوق کارکنان دولت را نمیتوانند پرداخت کنند؛ رئیسی نه تنها این مشکل را حل کرد، بلکه دولت را از بحران هم خارج نمود ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نفت مصوبه افزایش حقوق کارکنان رسمی، قراردادهای مدت معین و مدت موقت صنعت نفت را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۰    
سرپرست شهرداری خرمشهر از واریز مبلغی در ماه آینده برای ساماندهی مشکلات کارگران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست شهرداری خرمشهر گقت: علاوه بر پرداخت بخشی از حقوق اردیبهشت ماه کارکنان این شهرداری مشکل بیمه آنها نیز برطرف شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۴    
واضح تر اینکه آقای مدیرکل از سویی بدلیل نبود بودجه قادر به پرداخت حق الزحمه کارکنان شرکتی خود نیست اما از سویی دیگر نزدیک به یکصد میلیون تومان را برای تامین مبلمان اداری دفتر نماینده هزینه کرده است !
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آنطور که رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درباره افزایش حقوق کارکنان دولت گفت، قرار است حقوق کارکنان مشمول قانون کار در دستگاه های دولتی 57 درصد افزایش یابد و از ماه آینده اجرا شود. اما چه کسانی با این افزایش حقوق مخالف هستند؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از آغاز فعالیت قرارگاه خاتم الانبیاء در زنجان خبر داد و گفت: بوستان هاشمی نژاد به مساحت 6.8 هکتار توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در زنجان ساخته می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۱    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از رشد 57 درصدی حقوق کارکنان مشمول قانون کار در دستگاه های دولتی در پی اصلاح مصوبه هیات دولت خبر داد و گفت: این مصوبه از ماه آینده اجرا خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی از پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق خرداد ماه همه بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در سراسر کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از اصلاح مصوبه دولت درخصوص افزایش حقوق کارکنان مشمول قانون کار دستگاه های دولتی خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی بهکیش، اقتصاددان، می گوید با تداوم این روند دولت حتی حقوق کارکنان خودش را هم نمی تواند افزایش دهد، همان طور که در سال جاری و با وجود تورم 40درصدی تنها 10 درصد به دستمزد کارکنان خود افزود و احتمالاً برای سال های بعد کمتر از این هم باشد ...
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از رشد 57 درصدی حقوق کارکنان مشمول قانون کار در دستگاه های دولتی در پی اصلاح مصوبه هیات دولت خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۷    
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در نامه ای خطاب به مدیران مناطق مخابراتی کشور، صدور احکام 1401 کارکنان شاغل و کارگزاران روستایی مخابرات را صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۳    
نقدعلی گفت: 40 سال است دانشگاه آزاد 3 درصد از حقوق کارکنان را به عنوان بیمه بیکاری گرفته اما به حساب تأمین اجتماعی واریز نکرده.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت:40 سال است 3 درصد اخذ شده از حقوق کارکنان دانشگاه آزاد به منظور بیمه بیکاری به حساب تأمین اجتماعی واریز نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد مبلغی را از حقوق کارکنان خود برای بیمه بیکاری دریافت می کند اما آن را به حساب تأمین اجتماعی واریز نمی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس گفت:متاسفانه سقف تعیین شده توسط دولت، در بازار اجاره مسکن رعایت نشده و شنیده می شود حتی در برخی از مناطق تهران اجاره بهای مسکن را بیش از 100 درصد افزایش داده اند که این رشد بی ضابطه با افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان هیچ تناسبی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اگر کسب و کار شما یک یا چند کارمند دارد، باید یک سیستم حقوق و دستمزد در محل خود داشته باشید. یک فرآیند خودکار حقوق و دستمزد به شما کمک می کند تا با الزامات قانونی و مالیاتی مطابقت داشته باشید و روند پرداخت حقوق کارکنان را ساده می کند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۸۷ سایت دیگر  
خیلی ها به ما می گفتند چگونه می خواهید مشکل کسری بودجه 480 هزار میلیارد تومانی را رفع کنید. این در حالی بود که دولت در ماه ابتدایی فعالیت خود با مشکل پرداخت حقوق کارکنان مواجه بود،
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
1401-03-28 10:56 به گزارش فاخته در این کارزار مجازی آمده است؟ در راستای پایین بودن حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی که سالیان سال است با آن دست و پنجه نرم می کنند و با توجه به امورات محوله جدید در این شرایط اقتصادی، حکم کارشناس مسئول 7 میلیون تومان است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واقعیت این است که آموزش دیگر کششی برای تأمین افزایش حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه را ندارد و دانشگاه باید به سمت فناوری های گسترده مردمی حرکت کند و باید به میزان درآمدهای شهریه ای ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در شورای اداری شهرستان های شاهین شهر از زمینه سازی اشتغال دانش بنیان با ساخت هنرستان های جوار صنعت خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان های شاهین شهر ...
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۴    
تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان اداره آب، جهاد کشاورزی، شهرداری و برخی دیگر از ادارات شهرستان هفتکل مشکلات متعددی را برای آنها به وجود آورده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۱    
نیروهای قراردادی مدت موقت، یک بازه 10 ساله را در برزخ دوگانگی تبعیت از قانون نفت و قانون کار گذراندند و تنها امیدشان برای رهایی از بلاتکلیفی، دولت مردمی آیت الله رئیسی است.