چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۴۴Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مپنا»

تجارت گردان   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد همکاری بلند مدت 10 ساله برای صادرات واگن به کشور لهستان میان شرکت واگن پارس مپنا و شرکتی از کشور لهستان منعقد شد.
به گزارش ایران آنلاین، احداث واحد تصفیه گازوئیل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در راستای نیل به استانداردهای یورو 5 و تکیه بر توانمندی های داخلی در دستور کار قرار گرفت. ...
تجارت گردان   ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیران عامل شرکت مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت واگن پارس مپنا در حاشیه دهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی تفاهم نامه تولید و خرید 9 هزار عدد انواع محور واگن را امضا کردند .
اسب بخار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امضا تفاهم نامه همکاری بین گروه صنعتی بارز و شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا به گزارش روابط عمومی و برندینگ گروه صنعتی بارز، در جلسه ای مشترک با حضور آقای مهندس میرزایی مدیرعامل گروه صنعتی بارز و آقای دکتر رفان مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به همت متخصصان گروه مپنا گواهی تحویل دائم واحد هفتم گازی (واحد اول فاز سوم) نیروگاه سیکل ترکیبی رمیله روز 16 تیر 1402 اخذ و سوم مهر ماه توسط کارفرمای پروژه صادر شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت واگن پارس در نخستین روز دهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی قرارداد فروش 100 دستگاه واگن حمل غلات به شرکت پارسیان ریل شرق و 50 دستگاه واگن حمل بالاست با شرکت تجارت کوشش سپاهان به امضا رساند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۶    
عباس حاج رسولی ها در گفت وگو با ایمنا درخصوص قراردادها و مشارکت های کلان شهرداری اصفهان برای انجام پروژه های شهری سخن گفت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گواهی تحویل موقت واحد دو بخار فاز دوم نیروگاه سیکل ترکیبی رمیله با تلاش متخصصان گروه مپنا روز بیست و هفتم شهریور ماه 1402 توسط کارفرمای پروژه صادر شد. تاریخ اخذ تحویل موقت و شروع دوران گارانتی هفتم مردادماه بوده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا با حضور در برنامه زنده رهیافت در رادیو اقتصاد، توسعه خودرو برقی را در حال حاضر به دلایل محیط زیستی از اولویت های کشور دانست و نقش گروه مپنا را در دو حوزه توسعه پیشرانه خودرو برقی و زیرساخت هایی مانند ایستگاه شارژ تشریح کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۷    
با تودیع بابک احمدی مدیرعامل پیشین بخش حمل و نقل ریلی مپنا، مهندس علی امام به عنوان مدیرعامل بخش جدید التاسیس حمل و نقل گروه مپنا، منصوب شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت حفاری مپنا پنجمین چاه از پروژه ملی ذخیره سازی و تولید گاز از لایه مخزنی شوریجه D به کارفرمایی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران را پیش از برنامه تعیین شده با موفقیت تکمیل, جریان دهی و قابل بهره برداری کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با تلاش گروه مپنا، از ابتدای سال 1402 تاکنون، در داخل و خارج از کشور، 879 مگاوات برق وارد مدار شده و بر اساس برنامه، 2 هزار و 297 مگاوات دیگر تا پایان سال تولید خواهد شد ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ریل سیر کوثر از آماده به سیر 7 دستگاه واگن 5 ستاره vip شرکت واگن پارس مپنا خبر داد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برند اسکای ول یکی از نام های جدید چینی در حوزه خودروهای برقی است. خودروی مشهور این برند، اسکای ول ET5 نام دارد که توسط کنسرسیوم مشترک کرمان موتور و گروه مپنا برای عرضه به بازار ایران آماده شده است. درهمین حال، خودروساز چینی بر توسعه فناوری های جدید در زمینه خودروهای برقی تحقیق می کند ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰    
نماد معاملاتی شرکت های تولیدی ایران تایر پتایر، سرمایه گذاری بهمن وبهمن، بورس انرژی ایران انرژی، باما کاما، گروه مپنا رمپنا، گروه مالی شهر شهر آماده انجام معامله می باشند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره گروه مپنا در سفر کاری یک روزه به استان مرکزی، از کارخانه شرکت واگن پارس مپنا در اراک بازدید کردند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
عملیات احداث پست فشار قوی (GIS 63- 20) متروی خط 6 پایتخت توسط شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا انجام شد و روز بیستم شهریور 1402 به بهره برداری رسید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه مپنا رمپنا آماده انجام معامله می باشد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۲    
بر اساس شنیده ها به زودی اسکای ول ET5 محصول مشترک کرمان موتور و مپنا راهی بازار خواهد شد. با توجه به نیاز روزافزون کشور به این نوع خودروها، اسکای ول نه تنها در قامت پیش قراول خودروهای برقی قرار خواهد گرفت بلکه علاوه بر رقابت باعث توسعه در تولید خودروهای برقی خواهد شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تودیع مدیرعامل پیشین بخش حمل و نقل ریلی و معارفه مدیرعامل بخش جدید حمل و نقل گروه مپنا، روز شنبه هجدهم شهریور ماه 1402 در سالن خواجه نصیر ساختمان میرداماد برگزار شد. همزمان از خدمات رضا نصراللهی شیراز مشاور مدیرعامل گروه مپنا نیز به پاس 30 سال خدمات شایسته تجلیل شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۷    
مدیرعامل شرکت اتمسفر گفت: مجموعه نیروگاهی ما در حوزه تولید نیروگاههای برق حرارتی، دو نیروگاه سبلان 2 و 3 در اردبیل را تولید کرده و به شرکت مپنا تحویل داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری از ظرفیت ها و دستاوردهای صنعت هوایی گروه مپنا بازدید کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مرکز آموزش هوایی شرکت مهندسی و ساخت موتور و تجهیزات هوایی ایرانیان گروه مپنا موفق به دریافت گواهینامه پارت 147 از سازمان هواپیمائی کشوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۱    
سود خالص شرکت مپنا در سه ماهه نخست سال جاری در مجموع به رشد 20 درصدی رسیده است، سود پایه سهم برابر با 29 تومان در این فصل مالی بوده است، سود چهار فصل اخیر شرکت برابر با 130 تومان بوده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه مپنا بخش جدیدی با عنوان “حمل و نقل” یا “Mobility” را با ترکیب صنعت ریلی و فعالیت های توسعه یافته خود در حوزه خودرو برقی، راه اندازی کرد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو در سال های اخیر تلاش های زیادی را برای توسعه خودرو های برقی در کشور انجام داده است همچنین، این شرکت در حال توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای شارژ خودرو های الکتریکی با شرکت های نظیر مپنا است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
در تالار داخلی بورس انرژی ایران، 500 تن قطران فولاد زرند ایرانیان، هزار و 12 تن برش سنگین شرکت پتروشیمی شازند و 10 هزار کیلووات ساعت برق شرکت تولید نیروی برق پرند مپنا بر روی تابلوی عرضه می رود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جمعا پنج هزار شارژ خودرو برقی تولید شده در گروه مپنا در پایتخت نصب خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی و فوق العاده سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه مپنا، صبح روز دوشنبه 13 شهریور ماه 1402، با حضور بیش از 76 درصدی صاحبان سهام در سالن همایش قلم کتابخانه ملی برگزار شد و تقسیم سود نقدی به میزان 350 ریال به ازای هر سهم برای سال مالی منتهی به 31 فروردین 1402 به تصویب رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز ، مجمع عمومی عادی سالیانه و عمومی فوق العاده شرکت گروه مپنا با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد. در این مجمع، مطرح شد: اقدامات صورت گرفته شرکت گروه مپنا: ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه استاندار مرکزی و جمعی از معاونان خود، امروز شنبه و در دومین روز از سفر به استان مرکزی، از شرکت واگن پارس مپنا بازدید کرد
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون عصر شنبه وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین از کارخانه واگن پارس مپنا اراک بازدید کردند. عباس علی آبادی وزیر صنعت ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نوآوری مقصد اول شرکت واگن پارس است. به گزارش گروه استان های حیات ؛ عباس علی آبادی عصر شنبه در جمع کارگران شرکت واگن پارس مپنا اراک، افزود: واگن پارس باید محصولات نوآورانه ای را عرضه کند که خارجی ها توانایی تولید چنین کالاهایی را نداشته باشند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- خبرنگار کیهان: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مردم باید بدانند ما نیروگاه ساز هستیم و در دنیا ما را به این عنوان می شناسند. عباس علی آبادی پس از بازدید از نیروگاه فولاد مبارکه اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نیروگاه و برق زیرساخت هر توسعه است ...
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی ، شهردار تهران، در مراسم بهره برداری از 15 ایستگاه شارژ خودروهای برقی در قالب هفتادمین پویش امید و افتخار گفت: در ابتدا با تبریک هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می دارم ...
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، عباس علی آبادی در افتتاح مراکز توسعه فولاد مبارکه ازجمله نیروگاه برق، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروگاه و برق، زیرساخت هر توسعه بوده و این واحد برای تامین نیاز فولاد مبارکه ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۸    
وزیر صمت پس از بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت فولادمبارکه در جمع خبرنگاران گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی فولادمبارکه، نیروگاهی پیشرفته و با راندمان بالا است که با همکاری گروه مپنا و اعتماد به سازندگان داخلی ساخته شده و اکنون ایران در حوزه ساخت نیروگاه های با ظرفیت بالا در جهان شناخته می شود.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
معدن24:عباس علی آبادی، وزیر صنعت معدن و تجارت پس از بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران: طبیعتاً نیروگاه و برق جزو زیرساخت های توسعه هر کشور است و نیروگاه سیکل ترکیبی فولاد مبارکه که در شرف بهره برداری است تا نیاز این مجموعه به انرژی را تامین کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۵    
مدیران عامل شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا در آئین رونمایی از 15 ایستگاه شارژ خودرو برقی گفت: از مجموع 15 ایستگاه،6ایستگاه در پارکینگ ها،4 ایستگاه در بوستان ها و باقی در سطح شهر نصب شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۱    
اسکای ول ET5 اولین کراس اوور برقی بازار ایران است. این خودرو اصالت چینی دارد و با مشارکت گروه کرمان خودرو و گروه مپنا به بازار ایران می آید.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از 15 ایستگاه مجهز به 74 دستگاه شارژ خودروهای برقی تهران روز دوشنبه 6 شهریور 1402 با حضور شهردار تهران، وزیر صمت، رئیس و اعضای شورای شهر تهران و مسئولین بلندپایه کشور و پلیس راهور در برج آزادی برگزار شد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۷    
به گزارش خبرخودرو ، مدیران عامل شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا در آئین رونمایی از 15 ایستگاه شارژ خودرو برقی گفت: از مجموع 15 ایستگاه،6ایستگاه در پارکینگ ها،4 ایستگاه در بوستان ها و باقی در سطح شهر نصب شده است.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سروری با تاکید بر اینکه با کسانی که بی قانونی می کنند نباید مراعات کرد و باید با آن ها برخورد کرد، گفت: نباید به عنوان یک کار تشریفاتی بنر نصب شود و به بانوان بدحجاب خدمات ارائه شود که متاسفانه در حال حاضر در مراکز خدماتی شهرداری از جمله میدان تره بار، فروشگاه شهروند ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: استاندار البرز و فرماندار فردیس طی بازدید از کارخانجات گروه مپنا در این استان با محمد اولیاء، مدیرعامل مپنا گفتگو کردند. به گزارش اقتصادتهران، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز و پیام خداداد کاشفی ...
اسکای ول ET5 یکی از خودروهای برقی است که حضور آن در کشور قطعی شده و از آبان ماه، فروش آن آغاز خواهد شد. طراحی محافظه کارانه و شیک، در کنار ویژگی های فنی نسبتا خوب، از ویژگی های این خودرو محسوب می شود.
تهران باید به سمت برقی شدن حرکت کند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، علیرضا زاکانی شهردار تهران در آیین بهره برداری از 15 ایستگاه شارژ برقی خودرو، گفت: به همت وزیر صمت و گروه مپنا امروز این کار امروز انجام شد. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۵    
عصر خودرو- نبکا به عنوان شرکت مشترک کرمان خودرو و گروه مپنا برای نخستین بار کراس اوور اسکای ول ET5 را در نمایشگاهی به مناسبت هفته دولت در کنار دیگر دستاورد های برقی حوزه خودرو به نمایش گذاشته است ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر برق و کنترل گروه مپنا از بهره برداری همزمان از 15 ایستگاه شارژ خودروی برقی در تهران خبر داد و گفت: تاکنون 3 ایستگاه در تهران نصب شده است و با همت وزارت صمت، شهرداری و مپنا تصمیم گرفته ایم که تهران را برقی کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مراسم بهره برداری همزمان از 15 ایستگاه شارژ خودروی برقی در قالب هفتادمین رویداد امیدوافتخار با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت معدن تجارت، علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مسئولین شهری و کشوری برگزار شد. ...